Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , Vasoth. είπε:

Εννοείται ολα καλοδεχουμενα!θα το κανω κ εγω αυτο με τη λιστα ειναι πολυ καλο.

Ναι Βάσω μου, ειδικά εσυ που έχεις και δυο το να δανειστείς πράγματα είναι πολύ καλό και χρήσιμο. 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, palmoira είπε:

Και εμένα κόκκινο κρέας και όσπρια,συκώτι δεν με αφήνει λόγω βιταμίνης Α και συσσώρευσης τοξικών ουσιών στο συκώτι. Ο κάθε γιατρός έχει τα δικά του...!

Κ μενα το συκωτι μου το εχει στη λιστα με τα απογορευμενα αλλα δε το ετρωγα κ πριν οποτε δε το εψαξα 


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Καλημέρα κι από μέναααα!!!! Μόλις γύρισα από το σούπερ μάρκετ και το κρεοπωλείο, ήπια ένα χυμουλη και παίζω με τον μικρό μου!!! Εμένα θα μου ψήσει ο άντρας μου στα κάρβουνα συκωτάκι που πρέπει να τρώω λόγω αιματοκριτη, οπότε δεν έχει μαγείρεμα για σήμερα!!! Για αύριο πήρα να τους κάνω κεφτεδακια με πατάτες στο φούρνο, η μαμά θα λείπει οπότε πάει το Κυριακατικο φαΐ της μανούλα που περίμενα πως και πως!!!! Χάχαχαχα!!!! 

 Βάλτην τη Δευτέρα.δεν θα γλιτώσει ετσι εύκολα πες της. :) εμένα δουλεύει.στη σεζόν δεν έχει ρεπό και έχει έξτρα δρομολόγιο βραδυνό άρα κατά τις 9 το βράδυ θα ρθει σπίτι.ευτυχως είχα μέχρι χτες τη μαμά μου και μου έκανε μια καλή γενική στο σπίτι γτ πλέον μόνο τα πάνω πάνω μπορώ να κάνω , αλλά επέστρεψε αθηνα.δουλειες υποχρεώσεις τι να κάνει κι αυτή.

πρίν από 4 λεπτά , Smile89 είπε:

Αντιδρα πιο πολυ στον καφε παρα στο γλυκο!! Χεχε Δικο μου παιδι!!! 

Αχ καφές...... Και τι δεν θα έδινα για ενα fredo. Το κοψα μαχαίρι με το που έμαθα για το μωρό.ψυχολογικα κυρίως γτ δούλευα νύχτα πριν και επομένως από καφέδες φουλ και είπα ευκαιρία για αποτοξίνωση.τωρα Από χειμώνα να γεννήσω ονειρεύομαι γαλλικό με φουντούκι να μυρίζει όλο το σπίτι και το μπέμπη μου αγκαλιά.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , loyloy είπε:

 Βάλτην τη Δευτέρα.δεν θα γλιτώσει ετσι εύκολα πες της. :) εμένα δουλεύει.στη σεζόν δεν έχει ρεπό και έχει έξτρα δρομολόγιο βραδυνό άρα κατά τις 9 το βράδυ θα ρθει σπίτι.ευτυχως είχα μέχρι χτες τη μαμά μου και μου έκανε μια καλή γενική στο σπίτι γτ πλέον μόνο τα πάνω πάνω μπορώ να κάνω , αλλά επέστρεψε αθηνα.δουλειες υποχρεώσεις τι να κάνει κι αυτή.

Αχ καφές...... Και τι δεν θα έδινα για ενα fredo. Το κοψα μαχαίρι με το που έμαθα για το μωρό.ψυχολογικα κυρίως γτ δούλευα νύχτα πριν και επομένως από καφέδες φουλ και είπα ευκαιρία για αποτοξίνωση.τωρα Από χειμώνα να γεννήσω ονειρεύομαι γαλλικό με φουντούκι να μυρίζει όλο το σπίτι και το μπέμπη μου αγκαλιά.

Εάν θες πολύ έναν καφέ μην το στερείσαι. Θέλει μέτρο απλά η συνολική καφεΐνη που καταναλώνουμε την ημέρα. Επίσης μπορείς να δοκιμάσεις ντεκαφεινε ή κάποιο βιολογικό υποκατάστατο καφέ.


preg.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oneira_glyka είπε:

Καλημέρα Κ από εμένα!!Εμένα Μόλις Μ εψησε ο άντρας Μ μπουγάτσα Κ πίνω ένα φραπέ..Η πεθερά μαγειρεύει..Τ μωρά κοιμούνται..Κ το νινι Μ δεν το αισθάνομαι ακομαααα..Ανυπομονώ...

Μπουγατσουλα????? Αχ κολασηηηηη!!! Θα το αισθανθεις βρε γρηγορα, ειδικα εσυ που ειναι το τριτο. 

πρίν από 57 λεπτά , Vasoth. είπε:

Στα πουπουλα μας εχουν κ μενα μου εφερε τυροπιτουλα απο συγκεκριμενο μαγαζι που μαρεσει χωρις να του πω τπτ η πεθερα μαγειρευει κλασικα μου εφερε κ το χυμο μου γιατι εγω δε πινω καφε τι αλλο θελωωω?? Κ εγω δε τα νιωθω ακομα υπομονη θα μας ταραξουν μαζι μετα!!

Πανικος θα γινει που χεις και δυο. Χαχαχα Χαχαχα. Ετσι ετσι στα πιπουλα. Κι εμενα η καλη μου καθε δεκαπεντε ενα γενικο. Οταν ημουν σε ακινησια ερχόταν οταν ελειπε ο συζυγος στημ δουλεια, ο οποίος ομως προτιμουσε και προτιμα αν δεν μπορω να μαγειρευει ο ιδιος ωστε να μαγειρευει πιο υγειινα λιγότερο λαδι και σχεδον καθολου αλατι, ετσι τα τρωμε, οποτε..  

πρίν από 47 λεπτά , loyloy είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!Εγώ βλέπω χριστουγεννιάτικη ταινία στο ΟΤΕ tv . :) Σημερα μπαίνουμε στον 7ο!!!!!!!!Από κλωτσιές από τις 4 το βράδυ με έχει πεθάνει το σκατουλακι μου.τωρα ηρεμησε και χαλαρώνω!!!!!Τι θα μαγειρέψετε σήμερα κορίτσια?

Ρε συ οντως το δα κι εγω δεν πανε καλα, τις προαλλες σε εναν τοπικο ραδιοφωνικό σταθμο ακουσα το last Christmas. Ελεος!!! Σημερα Μεσημερι εχω κατι χορταρακια να φαμε λαιτ γιατι εχουμε γαμο σημερα οποτε θα χλαπακιασω εκει μουχαχαχα

πρίν από 45 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλημέρααα κοριτσια ομορφα!!! Κ γω αραχτη, βλεποντας λιτσα. com. Μολις τσακισα κ το προφιτερολ που χε φερει η πεθερα, οταν προκειται για γλυκο εντασσεται αυτοματα στο πρωινο, μεσημεριανο, βραδινο και μεταμεσονυχτιο μενου χιχι. Περιμενω τον αντρα για να παμε να πιουμε ενα καφεδακι, να παρω λιγη βιταμινη d, και το μικρο μου αντρακι συνεχιζει να με πασπατευει χαμηλα. Τη δευτερα που θα ξαναπαω γιατρο για να με δει, αν ειναι ακομα εκει, θα του πω να κρατησει ο υπερηχος παραπανω, θελω να δω πραγματικα τι ακριβως κανει εκει. 

Κατα τ αλλα ανυπομονω να αρχισω να σηκωνομαι και να ξεκινησω σιγα σιγα τα ψωνια. Και για μενα. Γιατι δεν μου κουμπωνει τπτ πια. 

Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα αλλο μου μισο με εκανες και γελασα. Εμενα σημερα ηρθε και λιγο πιο ψηλα, αφαλο, ανθουσιαστηκα!!! Αλλα ξεκινησε παλι τα δικα του/της!!!! Μου φαινεται θα το πω κι εγω στο ντοκ για τον υπερηχο!! 

πρίν από 40 λεπτά , Vasoth. είπε:

Μοσχαρι κοκκινιστο φτιαχνει η πεθερα! Επικαιρο εχει βαλει ο οτετν! @nanoula90 προφιτερολ ε ζυλευωωω!!! 

Πωπω με χυπολιτες απο Διπλα??? Φτιαξε μας!!!. Χαχαχα 

πρίν από 35 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Εμείς μακαρόνια με σάλτσα..Με τριμμένο κασέρι.. στ πουπουλα για!!εννοείται.. 

Αλλο φαι κολαση κι εδω!!!! 

πρίν από 20 λεπτά , loyloy είπε:

Ότι γίνεται να σου δανείσουν καλό είναι γτ πολλ α τα έξοδα.

Αστα εγω τιποτα απο πουθενα!! 

πρίν από 16 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Καλημέρα κι από μέναααα!!!! Μόλις γύρισα από το σούπερ μάρκετ και το κρεοπωλείο, ήπια ένα χυμουλη και παίζω με τον μικρό μου!!! Εμένα θα μου ψήσει ο άντρας μου στα κάρβουνα συκωτάκι που πρέπει να τρώω λόγω αιματοκριτη, οπότε δεν έχει μαγείρεμα για σήμερα!!! Για αύριο πήρα να τους κάνω κεφτεδακια με πατάτες στο φούρνο, η μαμά θα λείπει οπότε πάει το Κυριακατικο φαΐ της μανούλα που περίμενα πως και πως!!!! Χάχαχαχα!!!! 

Υπομονη θα ερθει το επομενο σκ!! Χαχαχα 

πρίν από 13 λεπτά , palmoira είπε:

Καλημέρα κοριτσια! Εγώ πριν λίγο ξύπνησα....ξύπνησα κατά τις 4 και έβλεπα ταινίες μέχρι στις 8:30 και μετά ξανακοιμηθηκα! 

Συμφωνω με τη @loyloy ότι μπορούμε να δανειστούμε καλό είναι! Είναι πολλά τα έξοδα και δεν είναι εποχές για σπατάλες. Εξάλλου χρησιμοποιούνται για λίγο καιρό και είναι σε καλή κατάσταση. Εγώ λίκνο και καρότσι 3σε1 θα τα δανειστώ. Και διαφορά αλλά μικροπράγματα. Κούνια κρεββάτι θα πάρουμε , το έχουμε παραγγείλει δηλαδή γιατί είχαμε πιστωτικό και θα έληγε, .Απο ρούχα επίσης ένα σωρό έχουν να μου δώσουν. Στο λίκνο θα αλλάξω μόνο το στρωματακι. Είχα μια ωραία λίστα που είχα σημειωμένα τι θα αγοράσω και τι θα δανειστώ, μόλις λίγο προχωρήσουμε και ειμαι καλύτερα θα ψάξω να τη βρω. 

 

Καλημέρα Αναστασία,

Ο γιατρός σου έχει πει να τρως το συκώτι για τον αιματοκρίτη?

Κι εγω θα φτιαξω λίστα σίγουρα θα βοηθήσει! 

πρίν από 5 λεπτά , palmoira είπε:

Και εμένα κόκκινο κρέας και όσπρια,συκώτι δεν με αφήνει λόγω βιταμίνης Α και συσσώρευσης τοξικών ουσιών στο συκώτι. Ο κάθε γιατρός έχει τα δικά του...!

Εμενα μου επιτρέπει αλλα δυο φορες τον μηνα αλλα εξαλλου δεν το τρωω ο καθενας οπως λες τα δικα του. 

πρίν από 2 λεπτά , Vasoth. είπε:

Κ μενα το συκωτι μου το εχει στη λιστα με τα απογορευμενα αλλα δε το ετρωγα κ πριν οποτε δε το εψαξα 

Ουτε γω μπλιαααααχ


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 10 λεπτά , palmoira είπε:

Εάν θες πολύ έναν καφέ μην το στερείσαι. Θέλει μέτρο απλά η συνολική καφεΐνη που καταναλώνουμε την ημέρα. Επίσης μπορείς να δοκιμάσεις ντεκαφεινε ή κάποιο βιολογικό υποκατάστατο καφέ.

Αφού τόσο καιρό άντεξα θα αντέξω λίγο ακόμα.εκοψα κάθε βλαβερή συνήθεια είχα στη προηγούμενη εγκυμοσύνη.καταλαβαινεις είναι και το ψυχολογικό ο φόβος ότι μπορεί να έφταιξα εγώ.

πρίν από 7 λεπτά , Smile89 είπε:

Μπουγατσουλα????? Αχ κολασηηηηη!!! Θα το αισθανθεις βρε γρηγορα, ειδικα εσυ που ειναι το τριτο. 

Πανικος θα γινει που χεις και δυο. Χαχαχα Χαχαχα. Ετσι ετσι στα πιπουλα. Κι εμενα η καλη μου καθε δεκαπεντε ενα γενικο. Οταν ημουν σε ακινησια ερχόταν οταν ελειπε ο συζυγος στημ δουλεια, ο οποίος ομως προτιμουσε και προτιμα αν δεν μπορω να μαγειρευει ο ιδιος ωστε να μαγειρευει πιο υγειινα λιγότερο λαδι και σχεδον καθολου αλατι, ετσι τα τρωμε, οποτε..  

Ρε συ οντως το δα κι εγω δεν πανε καλα, τις προαλλες σε εναν τοπικο ραδιοφωνικό σταθμο ακουσα το last Christmas. Ελεος!!! Σημερα Μεσημερι εχω κατι χορταρακια να φαμε λαιτ γιατι εχουμε γαμο σημερα οποτε θα χλαπακιασω εκει μουχαχαχα

Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα αλλο μου μισο με εκανες και γελασα. Εμενα σημερα ηρθε και λιγο πιο ψηλα, αφαλο, ανθουσιαστηκα!!! Αλλα ξεκινησε παλι τα δικα του/της!!!! Μου φαινεται θα το πω κι εγω στο ντοκ για τον υπερηχο!! 

Πωπω με χυπολιτες απο Διπλα??? Φτιαξε μας!!!. Χαχαχα 

Αλλο φαι κολαση κι εδω!!!! 

Αστα εγω τιποτα απο πουθενα!! 

Υπομονη θα ερθει το επομενο σκ!! Χαχαχα 

Κι εγω θα φτιαξω λίστα σίγουρα θα βοηθήσει! 

Εμενα μου επιτρέπει αλλα δυο φορες τον μηνα αλλα εξαλλου δεν το τρωω ο καθενας οπως λες τα δικα του. 

Ουτε γω μπλιαααααχ

Σοβαρά το last Christmas; είναι από τις λυπητερες η ταινία πάντως.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Αφού τόσο καιρό άντεξα θα αντέξω λίγο ακόμα.εκοψα κάθε βλαβερή συνήθεια είχα στη προηγούμενη εγκυμοσύνη.καταλαβαινεις είναι και το ψυχολογικό ο φόβος ότι μπορεί να έφταιξα εγώ.

Ναι το καταλαβαινω απόλυτα. Εγώ δεν τον θέλω καθόλου. Ακόμη και η μυρωδιά με αναγουλιαζει! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Smile89 είπε:

Μπουγατσουλα????? Αχ κολασηηηηη!!! Θα το αισθανθεις βρε γρηγορα, ειδικα εσυ που ειναι το τριτο. 

Πανικος θα γινει που χεις και δυο. Χαχαχα Χαχαχα. Ετσι ετσι στα πιπουλα. Κι εμενα η καλη μου καθε δεκαπεντε ενα γενικο. Οταν ημουν σε ακινησια ερχόταν οταν ελειπε ο συζυγος στημ δουλεια, ο οποίος ομως προτιμουσε και προτιμα αν δεν μπορω να μαγειρευει ο ιδιος ωστε να μαγειρευει πιο υγειινα λιγότερο λαδι και σχεδον καθολου αλατι, ετσι τα τρωμε, οποτε..  

Ρε συ οντως το δα κι εγω δεν πανε καλα, τις προαλλες σε εναν τοπικο ραδιοφωνικό σταθμο ακουσα το last Christmas. Ελεος!!! Σημερα Μεσημερι εχω κατι χορταρακια να φαμε λαιτ γιατι εχουμε γαμο σημερα οποτε θα χλαπακιασω εκει μουχαχαχα

Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα αλλο μου μισο με εκανες και γελασα. Εμενα σημερα ηρθε και λιγο πιο ψηλα, αφαλο, ανθουσιαστηκα!!! Αλλα ξεκινησε παλι τα δικα του/της!!!! Μου φαινεται θα το πω κι εγω στο ντοκ για τον υπερηχο!! 

Πωπω με χυπολιτες απο Διπλα??? Φτιαξε μας!!!. Χαχαχα 

Αλλο φαι κολαση κι εδω!!!! 

Αστα εγω τιποτα απο πουθενα!! 

Υπομονη θα ερθει το επομενο σκ!! Χαχαχα 

Κι εγω θα φτιαξω λίστα σίγουρα θα βοηθήσει! 

Εμενα μου επιτρέπει αλλα δυο φορες τον μηνα αλλα εξαλλου δεν το τρωω ο καθενας οπως λες τα δικα του. 

Ουτε γω μπλιαααααχ

Κ εμεις ετσι τατρωμε αλλα ειναι κ η πεθερα της υγειηνης διατροφης πιο πολυ απο μας οποτε ειναι το ιδιο μαλλον με ρυζι αλλα θα της πω να τηγανισει καμμια πατατουλα καλυτερα αν δε βαριεται


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , loyloy είπε:

 Βάλτην τη Δευτέρα.δεν θα γλιτώσει ετσι εύκολα πες της. :) εμένα δουλεύει.στη σεζόν δεν έχει ρεπό και έχει έξτρα δρομολόγιο βραδυνό άρα κατά τις 9 το βράδυ θα ρθει σπίτι.ευτυχως είχα μέχρι χτες τη μαμά μου και μου έκανε μια καλή γενική στο σπίτι γτ πλέον μόνο τα πάνω πάνω μπορώ να κάνω , αλλά επέστρεψε αθηνα.δουλειες υποχρεώσεις τι να κάνει κι αυτή.

Αχ καφές...... Και τι δεν θα έδινα για ενα fredo. Το κοψα μαχαίρι με το που έμαθα για το μωρό.ψυχολογικα κυρίως γτ δούλευα νύχτα πριν και επομένως από καφέδες φουλ και είπα ευκαιρία για αποτοξίνωση.τωρα Από χειμώνα να γεννήσω ονειρεύομαι γαλλικό με φουντούκι να μυρίζει όλο το σπίτι και το μπέμπη μου αγκαλιά.

Όμορφη σκεψη κοριτσι μου!!!! Εγω εναν ελληνικο την ημερα η εναν Φρέντο στην μονη δοση. 

πρίν από 12 λεπτά , loyloy είπε:

Αφού τόσο καιρό άντεξα θα αντέξω λίγο ακόμα.εκοψα κάθε βλαβερή συνήθεια είχα στη προηγούμενη εγκυμοσύνη.καταλαβαινεις είναι και το ψυχολογικό ο φόβος ότι μπορεί να έφταιξα εγώ.

Σοβαρά το last Christmas; είναι από τις λυπητερες η ταινία πάντως.

Ναι ρε τι τραγικος σταθμος κ το βαζε κ το καλοκαίρι Χαχαχα Χαχαχα 

πρίν από 11 λεπτά , palmoira είπε:

Ναι το καταλαβαινω απόλυτα. Εγώ δεν τον θέλω καθόλου. Ακόμη και η μυρωδιά με αναγουλιαζει! 

Εμενα με αναγουλιαζε στην προηγούμενη εγκυμοσύνη!! 

πρίν από 10 λεπτά , Vasoth. είπε:

Κ εμεις ετσι τατρωμε αλλα ειναι κ η πεθερα της υγειηνης διατροφης πιο πολυ απο μας οποτε ειναι το ιδιο μαλλον με ρυζι αλλα θα της πω να τηγανισει καμμια πατατουλα καλυτερα αν δε βαριεται

Μπραβο η πεθερουλα!!! 

  • Χαχα 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vasoth. είπε:

Μοσχαρι κοκκινιστο φτιαχνει η πεθερα! Επικαιρο εχει βαλει ο οτετν! @nanoula90 προφιτερολ ε ζυλευωωω!!! 

Εγω προφιτερολ εσυ κοκκινιστο ομως!!! Πωπω μου τρεξαν τα σαλακια, μηπως να κανω κ εγω σημερα?? 

 

1 hour ago, loyloy είπε:

Μια χαρά με τις πεθερουλες.εγω Δεν εχω δυστυχώς άρα μαγειρεύω μόνη :( κοκκινιστό λέω κι εγώ να κάνω σήμερα.θα πάω σε λίγο κρεοπωλείο.αντε σε 1 μήνα πάω Αθήνα στους γονείς μου να ξεκινήσω και Εγώ τα ψώνια.μεχεο στιγμής λίκνο Έχω αγοράσει και λίγα ρουχαλάκια.καροτσι κούνια ριλαξ και ενα σωρό πράγματα Έχω από την αδερφή μου άρα γλιτωνω πολλ α έξοδα.

Εξερευνει τον γυναικείο κόσμο ο μπέμπης.ξερει τι καν ει.να είναι προετοιμασεμεος για μετά.χιχιχιχι.βρε να σε ρωτήσω.οσο περνανε οι μέρες ο πόνος στο χέρι αυξάνεται.χτες να φανταστείς δεν μπορούσα να χαϊδέψω τη κοιλιά, δεν μπορούσα να κάνω τη κίνηση και αρχίζουν και τα δάχτυλα να μουδιαζουν. Σήμερα είναι κάπως καλύτερα.

Χαχαχαχα. Αυτο ελεγα κ γω. Ξεκιναει την εξερευνηση απο τωρα, σα δε ντρεπεται. Συνεχιζεις με τα χερια ε?? Εμενα πλεον ο πονος εχει περασει. Εχει μεινει μονο το πρηξιμο και ενα μουδιασμα που κ που.Εσυ περα απο το μουδιασμα, πρηξιμο εχεις? Λυγιζουν τα δαχτυλα σου?? Τα δαχτυλιδια σου μπαινουν ακομα? Αν ο πονος βεβαια που νιωθεις ειναι ξαφνικος και οχι πχ να εχει καποια διαρκεια τοτε ισως απλα ειναι θεματακι με το νευρο στιγμιαιο και οχι σαν αυτο που ειχα εγω.

 

πρίν από 56 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Καλημέρα κι από μέναααα!!!! Μόλις γύρισα από το σούπερ μάρκετ και το κρεοπωλείο, ήπια ένα χυμουλη και παίζω με τον μικρό μου!!! Εμένα θα μου ψήσει ο άντρας μου στα κάρβουνα συκωτάκι που πρέπει να τρώω λόγω αιματοκριτη, οπότε δεν έχει μαγείρεμα για σήμερα!!! Για αύριο πήρα να τους κάνω κεφτεδακια με πατάτες στο φούρνο, η μαμά θα λείπει οπότε πάει το Κυριακατικο φαΐ της μανούλα που περίμενα πως και πως!!!! Χάχαχαχα!!!! 

 Ωχ στο ματιασα χαχαχαχα που σου λεγα αντε να ρθει η κυριακη να φτιαξει η μαμα σου μαμαδισιο κυριακατικο φαγακι, μια παστιτσαδα, εναν μουσακα, αυτα τα ωραια. Δεν πειραζει, θα τη χωσουμε αλλη μερα, χεχεχε.

@Smile89 ανεβηκε ε?? Εμενα τι κανει ακομα εκει κατω απορω. Του χει εξαψει την περιεργια το γυναικειο αναπαραγωγικο συστημα? Ποιος ξερει.

Καφεδακι καθε μερα πινω κ γω. Ενα φρεντο εσπρεσο σκετο. Κ αμα δεν βγει με νευρα αυτο το παιδι, θαυμα θα ναι χαχαχαχα

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 10 λεπτά , nanoula90 είπε:

Εγω προφιτερολ εσυ κοκκινιστο ομως!!! Πωπω μου τρεξαν τα σαλακια, μηπως να κανω κ εγω σημερα?? 

 

Χαχαχαχα. Αυτο ελεγα κ γω. Ξεκιναει την εξερευνηση απο τωρα, σα δε ντρεπεται. Συνεχιζεις με τα χερια ε?? Εμενα πλεον ο πονος εχει περασει. Εχει μεινει μονο το πρηξιμο και ενα μουδιασμα που κ που.Εσυ περα απο το μουδιασμα, πρηξιμο εχεις? Λυγιζουν τα δαχτυλα σου?? Τα δαχτυλιδια σου μπαινουν ακομα? Αν ο πονος βεβαια που νιωθεις ειναι ξαφνικος και οχι πχ να εχει καποια διαρκεια τοτε ισως απλα ειναι θεματακι με το νευρο στιγμιαιο και οχι σαν αυτο που ειχα εγω.

 

 Ωχ στο ματιασα χαχαχαχα που σου λεγα αντε να ρθει η κυριακη να φτιαξει η μαμα σου μαμαδισιο κυριακατικο φαγακι, μια παστιτσαδα, εναν μουσακα, αυτα τα ωραια. Δεν πειραζει, θα τη χωσουμε αλλη μερα, χεχεχε.

@Smile89 ανεβηκε ε?? Εμενα τι κανει ακομα εκει κατω απορω. Του χει εξαψει την περιεργια το γυναικειο αναπαραγωγικο συστημα? Ποιος ξερει.

Καφεδακι καθε μερα πινω κ γω. Ενα φρεντο εσπρεσο σκετο. Κ αμα δεν βγει με νευρα αυτο το παιδι, θαυμα θα ναι χαχαχαχα

Χαχαχα Χαχαχα κατέβηκε παλι καλε!!! Καλα κ το δικο μου μανουριασμενο θσ βγει.  


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , nanoula90 είπε:

Εγω προφιτερολ εσυ κοκκινιστο ομως!!! Πωπω μου τρεξαν τα σαλακια, μηπως να κανω κ εγω σημερα?? 

 

Χαχαχαχα. Αυτο ελεγα κ γω. Ξεκιναει την εξερευνηση απο τωρα, σα δε ντρεπεται. Συνεχιζεις με τα χερια ε?? Εμενα πλεον ο πονος εχει περασει. Εχει μεινει μονο το πρηξιμο και ενα μουδιασμα που κ που.Εσυ περα απο το μουδιασμα, πρηξιμο εχεις? Λυγιζουν τα δαχτυλα σου?? Τα δαχτυλιδια σου μπαινουν ακομα? Αν ο πονος βεβαια που νιωθεις ειναι ξαφνικος και οχι πχ να εχει καποια διαρκεια τοτε ισως απλα ειναι θεματακι με το νευρο στιγμιαιο και οχι σαν αυτο που ειχα εγω.

 

 Ωχ στο ματιασα χαχαχαχα που σου λεγα αντε να ρθει η κυριακη να φτιαξει η μαμα σου μαμαδισιο κυριακατικο φαγακι, μια παστιτσαδα, εναν μουσακα, αυτα τα ωραια. Δεν πειραζει, θα τη χωσουμε αλλη μερα, χεχεχε.

@Smile89 ανεβηκε ε?? Εμενα τι κανει ακομα εκει κατω απορω. Του χει εξαψει την περιεργια το γυναικειο αναπαραγωγικο συστημα? Ποιος ξερει.

Καφεδακι καθε μερα πινω κ γω. Ενα φρεντο εσπρεσο σκετο. Κ αμα δεν βγει με νευρα αυτο το παιδι, θαυμα θα ναι χαχαχαχα

Δεν φοράω γενικότερα δαχτυλίδια γτ δεν μου αρέσει.μονο ενα μικρούλη στην άκρη.δεν Έχω πρηξιματα γενικότερα.μούδιασμα και πόνο μόνο στο χέρι.

@Vasoth. θα κάνω για 2 μέρες κοκκινιστό σήμερα ρύζι Αύριο πατατουλες. ;)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Smile89 είπε:

Χαχαχα Χαχαχα κατέβηκε παλι καλε!!! Καλα κ το δικο μου μανουριασμενο θσ βγει.  

Αχαχαχαχαχα. Μηπως μωρε εχεις κ συ αγορακι?? Τι λενε οι προβλεψεις?? Την τριτη θα γινουν τα αποκαλυπτηρια? 

 

πρίν από 3 λεπτά , loyloy είπε:

Δεν φοράω γενικότερα δαχτυλίδια γτ δεν μου αρέσει.μονο ενα μικρούλη στην άκρη.δεν Έχω πρηξιματα γενικότερα.μούδιασμα και πόνο μόνο στο χέρι.

@Vasoth. θα κάνω για 2 μέρες κοκκινιστό σήμερα ρύζι Αύριο πατατουλες. ;)

Εγω δεν μπορουσα να λυγισω καν τα δαχτυλα απο τον πονο. Ισως τελικα ειναι κ το δικο σου κατι παρομοιο σε πιο ηπια μορφη. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Αχαχαχαχαχα. Μηπως μωρε εχεις κ συ αγορακι?? Τι λενε οι προβλεψεις?? Την τριτη θα γινουν τα αποκαλυπτηρια? 

 

Εγω δεν μπορουσα να λυγισω καν τα δαχτυλα απο τον πονο. Ισως τελικα ειναι κ το δικο σου κατι παρομοιο σε πιο ηπια μορφη. 

Οι προβλεψεις κοριτσι, τα αποκαλυπτηρια τεταρτη!! 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...