Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 26 λεπτά , Nicol_ είπε:

Βρε εσεις... Μου ανοιξατε την όρεξη ολες!:razz:

Εγω μετα θα παω να παρω τρίγωνο πανοράματος. .μου κρέμεται απο τη μυτη :x

Πω τι μου κάνεις τώρα.τα καλυτερ α τρίγωνα τα χω φάει φοιτήτρια στη Καβάλα από απο ενα εργαστήριο.σιροπιασμα Όσο πρέπει.κρεμα φοβερή και από απο πανω λίγη κανελιτσα με φυστικι.πωωωω Έχω τρελαθεί τώρα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 2 λεπτά , loyloy είπε:

Πω τι μου κάνεις τώρα.τα καλυτερ α τρίγωνα τα χω φάει φοιτήτρια στη Καβάλα από απο ενα εργαστήριο.σιροπιασμα Όσο πρέπει.κρεμα φοβερή και από απο πανω λίγη κανελιτσα με φυστικι.πωωωω Έχω τρελαθεί τώρα.

Βλέπεις τι μας κανει η ατιμη @Nicol_?? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοιτούσα ετσι περιπου τι πραγματα θελουμε.... πηγα στο θεμα κρεβατι-αλλαξιερα-συρταριερα μετα απο δυο ωρες το ξεμπλεξα, υποψιν σε ενα μαγαζι ολα. Μετα στο θεμα καρότσι τριπλη λειτουργια η διπλη και χωριστα καθισμματακι αλλα στην διπλή λειτουργια σε αυτο το καταστημα δεν αποσπατε η καλαθουνα..... τσαντίστηκα το παρατησα..... Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα εξαλλου ειναι νωρίς. Εν τω μεταξύ στην τριπλη λειτουργια οταν το χεις καθισματακι αυτοκινητου βγαινει και γινεται ευκολα καροτσι ειναι ευκολο να μπει βαση? Ααααααχ δεν ξερω....... παραιτούμαι...... εντελως!!!! Χαχαχα Χαχαχα 

  • Χαχα 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Κοιτούσα ετσι περιπου τι πραγματα θελουμε.... πηγα στο θεμα κρεβατι-αλλαξιερα-συρταριερα μετα απο δυο ωρες το ξεμπλεξα, υποψιν σε ενα μαγαζι ολα. Μετα στο θεμα καρότσι τριπλη λειτουργια η διπλη και χωριστα καθισμματακι αλλα στην διπλή λειτουργια σε αυτο το καταστημα δεν αποσπατε η καλαθουνα..... τσαντίστηκα το παρατησα..... Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα εξαλλου ειναι νωρίς. Εν τω μεταξύ στην τριπλη λειτουργια οταν το χεις καθισματακι αυτοκινητου βγαινει και γινεται ευκολα καροτσι ειναι ευκολο να μπει βαση? Ααααααχ δεν ξερω....... παραιτούμαι...... εντελως!!!! Χαχαχα Χαχαχα 

Εμεις για κουνιες λεμε νσ παρουμε δυο πολυμορφικες τα εχουν ολα κ γινεται κ παιδικο δωματιο μετα. Για καροτσι δεν εχουμε κ πολλες επιλογες στα διδυμα δυστηχως δεν υπαρχουν ουτε 3 σε 1 ουτε 2 σε 1 μια εταιρία βγαζει αλλα ειναι πανακριβο καλα ειναι πολυ νωρις ακομα δε το συζητω αλλα χαζευω καμμια φορα κ εγω


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , Vasoth. είπε:

Εμεις για κουνιες λεμε νσ παρουμε δυο πολυμορφικες τα εχουν ολα κ γινεται κ παιδικο δωματιο μετα. Για καροτσι δεν εχουμε κ πολλες επιλογες στα διδυμα δυστηχως δεν υπαρχουν ουτε 3 σε 1 ουτε 2 σε 1 μια εταιρία βγαζει αλλα ειναι πανακριβο καλα ειναι πολυ νωρις ακομα δε το συζητω αλλα χαζευω καμμια φορα κ εγω

Καλά εσείς τα θέλετε και διπλά. Θα μείνει κάποιος σπίτι σαα στην αρχή να σε βοηθάει?γτ 2 μωρά θα είναι δύσκολα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, loyloy είπε:

Καλά εσείς τα θέλετε και διπλά. Θα μείνει κάποιος σπίτι σαα στην αρχή να σε βοηθάει?γτ 2 μωρά θα είναι δύσκολα.

Ασε το σκεφτομαι απο τωρα θα τα καταφερω?? Μενουν τα πεθερικα διπλα μου αλλα ειναι κ η μαμα μου κοντα θα εχω βοηθεια δωξα το θεο


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , Vasoth. είπε:

Ασε το σκεφτομαι απο τωρα θα τα καταφερω?? Μενουν τα πεθερικα διπλα μου αλλα ειναι κ η μαμα μου κοντα θα εχω βοηθεια δωξα το θεο

Πάλι καλα.εδω με ενα μωρό και είναι δύσκολη η προσαρμογή.με Το καλό να έρθουν τα μπεμπακια σου!!!!!!!2 μωρουλια ρε συ.τι τέλεια.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , Vasoth. είπε:

Εμεις για κουνιες λεμε νσ παρουμε δυο πολυμορφικες τα εχουν ολα κ γινεται κ παιδικο δωματιο μετα. Για καροτσι δεν εχουμε κ πολλες επιλογες στα διδυμα δυστηχως δεν υπαρχουν ουτε 3 σε 1 ουτε 2 σε 1 μια εταιρία βγαζει αλλα ειναι πανακριβο καλα ειναι πολυ νωρις ακομα δε το συζητω αλλα χαζευω καμμια φορα κ εγω

Και εμεις τέτοια πήραμε που γίνεται κρεββατάκι μετά. Έχεις δίκιο, στα δίδυμα οι επιλογές είναι συγκεκριμένες. Κοίταξε όμως να είναι όσο γίνεται πιο ελαφρύ και βολικό. 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λόγω ξάπλας έχω άπλετο χρόνο για χάζι και γενικά μου αρέσει να βλέπω διαφορά μπεμπέ αξεσουάρ. Εχθες λοιπόν είδα ένα στρώμα αγκαλιάς που η αλήθεια είναι ότι μου έκανε πολύ καλή εντύπωση. Δεν μπορώ να γράψω μάρκα αλλά εάν το ψάξετε θα το βρείτε.Έχει καμία κοπέλα άποψη? 


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...