Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Sabrina_ είπε:

      @Angot το είχα και εγώ αυτό το σύμπτωμα στο τέλος της 28ης και ανησυχούσα για τον τράχηλο.τελικά στον προγραμματισμένο υπέρηχο που έκανα μετά απο 3 μερες η γιατρός τον είδε πολύ καλό και μου είπε οτι είναι φυσιολογικό να το νιώθω καθώς τα παιδιά εχουν πάρει βάρος. Τωρα είμαι καμια βδομάδα μετά και μου έχει περάσει αυτή η ενόχληση. Το έχω ξανανιώσει και σε προηγούμενη βδομαδα πάντως αυτό και ετρεχα για υπέρηχο τοτε και όλα τα έβρισκαν καλα.

      οχι δεν τρέχω , δεν είναι ότι ε χω πόνους κλπ! εχω βάρος απλώς ίσως η ξάπλα το κάνει χειρότερο ! επισης με πιάνει ξυρίσω βραδάκι… για να μην πω αν θέλω ακι λίγο τσίσα και αργήσω, εκεί είναι ασήκωτη !

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα να ρωτησω κ εγω κατι εχω απο χθες το βραδυ ενα πονο χαμηλα κ αριστερα υποφερτος ειναι κ με πιανει οταν παω να σηκωθω συνηθως το εντερο λετε να ειναι η δεν ειναι τοσο χαμηλα?


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Vasoth. είπε:

Εγω καθε μηνα κανω ουρα  γενικη αιματος κ θυροειδη κ τωρα εκανα κ την καμπυλη ζαχαρου

Εμένα ούρα ελέγχει κάθε φορά με στικ σε κάθε επίσκεψη.


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Vasoth. είπε:

Καλημερα να ρωτησω κ εγω κατι εχω απο χθες το βραδυ ενα πονο χαμηλα κ αριστερα υποφερτος ειναι κ με πιανει οταν παω να σηκωθω συνηθως το εντερο λετε να ειναι η δεν ειναι τοσο χαμηλα?

Σκέψου ότι το έντερο κάνει σχήμα Π μέσα στην κοιλιά μας. Πολύ πιθανόν να είναι έντερο, αέρια που έχουν εγκλωβιστεί και κόβουν βόλτες. 

  • Ευχαριστώ 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρααααα. Αααα ο γιατρος της @palmoira μου φαινεται ειναι ολα τα λεφτα και γκατζετακιας. Καθε φορα 3d υπερηχο, στικακια ουρων, πες μου οτι σου φτιαχνει και καφε οταν πας να αλλαξω γιατρο τωρα. 

Εγω καθε μηνα σχεδον κανω αιματος και καθε 2μηνο ουρων. Μολις γυρισα κ απο την καμπυλη σακχαρου και δεν με βλεπω να βγουν καλα τα αποτελεσματα απο οτι μου ειπε η μικροβιολογος! Πανε τα pancakes, τα προφιτερολ, τα ωραια παγωτακια μου θα περιμενουν μονα τους στην καταψυξη και στην παγωνια, πανε τα ωραια μου φαγακια, μου εχει κοψει κ το σεξ ο γιατρος, εεεεε αμαα πιαα!!! Ουτε μια απολαυση δεν μου μεινε, θα αρχισω μου φαινεται τα βαριά. Θα το ριξω στην στέβια, δεν υπαρχει αλλη λυση χαχαχαχα

  • Χαχα 5

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλημέρααααα. Αααα ο γιατρος της @palmoira μου φαινεται ειναι ολα τα λεφτα και γκατζετακιας. Καθε φορα 3d υπερηχο, στικακια ουρων, πες μου οτι σου φτιαχνει και καφε οταν πας να αλλαξω γιατρο τωρα. 

Εγω καθε μηνα σχεδον κανω αιματος και καθε 2μηνο ουρων. Μολις γυρισα κ απο την καμπυλη σακχαρου και δεν με βλεπω να βγουν καλα τα αποτελεσματα απο οτι μου ειπε η μικροβιολογος! Πανε τα pancakes, τα προφιτερολ, τα ωραια παγωτακια μου θα περιμενουν μονα τους στην καταψυξη και στην παγωνια, πανε τα ωραια μου φαγακια, μου εχει κοψει κ το σεξ ο γιατρος, εεεεε αμαα πιαα!!! Ουτε μια απολαυση δεν μου μεινε, θα αρχισω μου φαινεται τα βαριά. Θα το ριξω στην στέβια, δεν υπαρχει αλλη λυση χαχαχαχα

Όχι στεβια. Γκουγκλαρε να δεις.ειναι πολύ επεξεργασμενη και πολύ το απαγορεύουν όχι μονο στην εγκυμοσύνη και γενικότερα.ο μπαμπάς μου με διαβήτη του πε Όχι.καλυτερα καστανή ζάχαρη.

Μ'αρέσει που το χεις πάρει ψύχραιμα τρελοκοριτσο.εσεις περιμένατε μας σας κόψει ο γιατρός το σεξ?άσε εμένα από τοβθετικο το τεστ δεν μου κάθεται.φοβαται επειδή είμαι έγκυος.1ο τρίμηνο μας το απαγόρεψαν γτ είχαμε χαμηλό πλακούντα.απο την Αυχενική πήραμε το οκ αλλά μπααααααααα.το χω πάρει απόφαση το 2019 τώρα.Τον φωνάζω Αδερφουλη και τσαντιζεται αλλά του κάνω Αφού έχουμε αδερφοποιηθει ούτε σεξ ούτε καν παιχνιδάκια.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Όχι στεβια. Γκουγκλαρε να δεις.ειναι πολύ επεξεργασμενη και πολύ το απαγορεύουν όχι μονο στην εγκυμοσύνη και γενικότερα.ο μπαμπάς μου με διαβήτη του πε Όχι.καλυτερα καστανή ζάχαρη.

Μ'αρέσει που το χεις πάρει ψύχραιμα τρελοκοριτσο.εσεις περιμένατε μας σας κόψει ο γιατρός το σεξ?άσε εμένα από τοβθετικο το τεστ δεν μου κάθεται.φοβαται επειδή είμαι έγκυος.1ο τρίμηνο μας το απαγόρεψαν γτ είχαμε χαμηλό πλακούντα.απο την Αυχενική πήραμε το οκ αλλά μπααααααααα.το χω πάρει απόφαση το 2019 τώρα.

Χαχαχαχα. Ε καλα, δεν ξεβιδωνομασταν, αλλα κατι καναμε μια στο τοσο. Τωρα που το κοψε κ αυτο και με διαβητη κιολας και κρεβατωμενη????? Οχι πειτε μου!!! Τι αλλο???? 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Χαχαχαχα. Ε καλα, δεν ξεβιδωνομασταν, αλλα κατι καναμε μια στο τοσο. Τωρα που το κοψε κ αυτο και με διαβητη κιολας και κρεβατωμενη????? Οχι πειτε μου!!! Τι αλλο???? 

Χαχαχα!! Εμας μας το εκοψε απτη αρχη αλλα κ παλι δε νομιζω να καναμε κατι ειναι φοβιτσιαρης κ μενα! Υπομονη κοριτσι με τη νεα χρονια θα γινει χαμος!!


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα.. Εμενα δεν μου έδωσε όμως ξανα. Δεν ειναι περιεργο? Τωρα 12 Οκτωβρίου θα με δει

Α εμας μας ειπε απο την αρχη οκ για σεξ αλλα.εγω φοβομουν και δεν καναμε :razz: Λεω να αρχισω τωρα δειλα δειλα :razz:

πρίν από 12 λεπτά , nanoula90 είπε:

Χαχαχαχα. Ε καλα, δεν ξεβιδωνομασταν, αλλα κατι καναμε μια στο τοσο. Τωρα που το κοψε κ αυτο και με διαβητη κιολας και κρεβατωμενη????? Οχι πειτε μου!!! Τι αλλο???? 

Οταν λεμε απαγορευεται το σεξ, απαγορευεται και ο οργασμός γενικα? Λογω συσπασεων? Τι ρωταω η γυναικα μεσημεριατικα :razz:

  • Χαχα 2

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 16 λεπτά , Nicol_ είπε:

Μαλιστα.. Εμενα δεν μου έδωσε όμως ξανα. Δεν ειναι περιεργο? Τωρα 12 Οκτωβρίου θα με δει

Α εμας μας ειπε απο την αρχη οκ για σεξ αλλα.εγω φοβομουν και δεν καναμε :razz: Λεω να αρχισω τωρα δειλα δειλα :razz:

Οταν λεμε απαγορευεται το σεξ, απαγορευεται και ο οργασμός γενικα? Λογω συσπασεων? Τι ρωταω η γυναικα μεσημεριατικα :razz:

Χαχαχαχαχα.εμενα τώρα με συσπάσεις είπε Όχι σεξ ούτε χαδακια.κομενος ο οργασμός.που να ξέρε ι ο γιατρός ότι το χω ξεχάσει το άθλημα.

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Nicol_ είπε:

Μαλιστα.. Εμενα δεν μου έδωσε όμως ξανα. Δεν ειναι περιεργο? Τωρα 12 Οκτωβρίου θα με δει

Α εμας μας ειπε απο την αρχη οκ για σεξ αλλα.εγω φοβομουν και δεν καναμε :razz: Λεω να αρχισω τωρα δειλα δειλα :razz:

Οταν λεμε απαγορευεται το σεξ, απαγορευεται και ο οργασμός γενικα? Λογω συσπασεων? Τι ρωταω η γυναικα μεσημεριατικα :razz:

Χαχαχα πολύ γέλασα! Καλα κανεις και ρωτάς γιατί ήταν πάντα απορία μου κ είχα ρωτήσει αλλα τι παραπάνω να έλεγε ο άνθρωπος γέλαγε κ μου έλεγε χαλαραααα:lol:

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Χαχαχα πολύ γέλασα! Καλα κανεις και ρωτάς γιατί ήταν πάντα απορία μου κ είχα ρωτήσει αλλα τι παραπάνω να έλεγε ο άνθρωπος γέλαγε κ μου έλεγε χαλαραααα:lol:

Χαχαχα ε χαλαρα ρε γιατρέ αλλα να ξέρουμε μεχρι που να φτάσουμε χαχα :razz:


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Beboula25 είπε:

Χαχαχα πολύ γέλασα! Καλα κανεις και ρωτάς γιατί ήταν πάντα απορία μου κ είχα ρωτήσει αλλα τι παραπάνω να έλεγε ο άνθρωπος γέλαγε κ μου έλεγε χαλαραααα:lol:

Τσουπ να το το κορίτσι μας!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Nicol_ είπε:

Μαλιστα.. Εμενα δεν μου έδωσε όμως ξανα. Δεν ειναι περιεργο? Τωρα 12 Οκτωβρίου θα με δει

Α εμας μας ειπε απο την αρχη οκ για σεξ αλλα.εγω φοβομουν και δεν καναμε :razz: Λεω να αρχισω τωρα δειλα δειλα :razz:

Οταν λεμε απαγορευεται το σεξ, απαγορευεται και ο οργασμός γενικα? Λογω συσπασεων? Τι ρωταω η γυναικα μεσημεριατικα :razz:

Ωωω ναι. Αλλα εσυ μπορεις ανετα να κανεις εφοσον στο επιτρεπει ο γιατρος. Εμενα μου χει απαγορευσει ακομα και τα περιεργα χαδακια και επισης και τα παθιασμενα φιλια!!!!!! Ναι ναι, οπως το ακους. Επειδη μπορει να προκληθει διεργεση και επειδη εχω θεμα με τις συσπασεις, απαγορευονται και αυτα!!! Ειμαι να σκασω σου λεω!!!Αυτο το παιδι θελει να μου κοψει καθε απολαυση! Σεξ, φαγητο, βολτες! Δεν εμεινε και κατι αλλο να μου κοψει. Αχ και να βγει τι θα παθει. Πρωτα θα του ριξω μια στον πωπο και μετα θα πω στον γιατρο να τον βαλει πανω μου. 

  • Χαχα 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...