Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , Vasoth. είπε:

Στον πεμπτο μπαινεις οταν μπαινεις στην 18η εγω σημερα μπηκα στον πεμπτο

Εγω την Κυριακη κλεινω τη 17η εβδομάδα.  Πρεπει λογικα δηλ.να κλεισω τη 18η ετσι?


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Nicol_ είπε:

Εγω την Κυριακη κλεινω τη 17η εβδομάδα.  Πρεπει λογικα δηλ.να κλεισω τη 18η ετσι?

Μπερδευτικα λοιπον οταν θα δειξει το τικερακι σου 18η θα ξεκινας τον πεμπτο μηνα να ξερεις για να μη μπερδευεσαι


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 11 λεπτά , Nicol_ είπε:

Εγω την Κυριακη κλεινω τη 17η εβδομάδα.  Πρεπει λογικα δηλ.να κλεισω τη 18η ετσι?

Αααα.. καταλαβα. Λοιπον, οταν κλεινεις βδομαδα σημαινει πως τελειωνεις απο αυτην, βγαινεις, οχι οταν μπαινεις. Πχ τωρα εισαι 16+4. Την Κυριακη δεν κλεινεις την 17η αλλα την 16η και μπαινεις στην 17η. Οποτε την μεθεπομενη κυριακη κλεινεις την 17η και μπαινεις στην 18η!!! Αρα και στον 5ο μηνα.

 

πρίν από 4 λεπτά , loyloy είπε:

@Beboula25 εδώ μαθαίνουμε διαφορά.προχτες μάθαμε το colour blocking  :) .Είναι επιμορφωτική ομάδα.

Αχαχαχαχα. Δεν εχω αλλες φατσες να πατησωωω


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasoth. είπε:

Σας παρακαλω εχουμε κ ενα ΕΠΙΠΕΔΟ χαχαχα!!!

Χαχαχαχαχαχχα. Πανω απ ολα. Σε λιγο ολες συντονισμενες στο shopping star να αριστευσουμε τις γνωσεις μας περι color blocking

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αααα.. καταλαβα. Λοιπον, οταν κλεινεις βδομαδα σημαινει πως τελειωνεις απο αυτην, βγαινεις, οχι οταν μπαινεις. Πχ τωρα εισαι 16+4. Την Κυριακη δεν κλεινεις την 17η αλλα την 16η και μπαινεις στην 17η. Οποτε την μεθεπομενη κυριακη κλεινεις την 17η και μπαινεις στην 18η!!! Αρα και στον 5ο μηνα.

 

Αχαχαχαχα. Δεν εχω αλλες φατσες να πατησωωω

Χμμμμ... Ναι αλλα.σημερα δεν θεωρουμαι 16 εβδομαδων συν 4 ημερων? 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σας επαναφέρω στην τάξη! Το color blocking είναι θέμα όλης της εβδομάδας!! Θα είχε πλάκα παντως να έχει και μια εβδομάδα με θέμα ας πούμε «θηλυκή στην εγκυμοσυνη»χαχαχαχαχα! 

Βρε λέτε γι αυτό να θελουμε όλες γλυκό? Επειδή δεν κάνουμε σεξ? Η ζάχαρη είναι υποκατάστατο!!!

πρίν από 2 λεπτά , Nicol_ είπε:

Χμμμμ... Ναι αλλα.σημερα δεν θεωρουμαι 16 εβδομαδων συν 4 ημερων? 

Νικολ μου διανύσεις την 17η εβδομάδα αλλά δεν την έχεις κλείσει ακόμη...Είσαι 16 εβδομάδων και 4 ημερών. 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nicol_ είπε:

Χμμμμ... Ναι αλλα.σημερα δεν θεωρουμαι 16 εβδομαδων συν 4 ημερων? 

Ναι. Σημερα εισαι 16+4. Διανυεις την 16η εβδομαδα, η οποια δεν εχει τελειωσει ομως. Την διανυεις ακομα. Την κυριακη που θα σαι 16+6 θα ειναι η τελευταια μερα της εβδομαδας αυτης, αρα και η ημερα που την "κλεινεις" ουσιαστικα. Τη Δευτερα θα σαι 17 ακριβως αρα θα χεις μπει στην 17η και μεχρι και την επομενη Κυριακη θα διανυεις την 17η εβδομαδα.


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , palmoira είπε:

Κοριτσια σας επαναφέρω στην τάξη! Το color blocking είναι θέμα όλης της εβδομάδας!! Θα είχε πλάκα παντως να έχει και μια εβδομάδα με θέμα ας πούμε «θηλυκή στην εγκυμοσυνη»χαχαχαχαχα! 

Βρε λέτε γι αυτό να θελουμε όλες γλυκό? Επειδή δεν κάνουμε σεξ? Η ζάχαρη είναι υποκατάστατο!!!

Νικολ μου διανύσεις την 17η εβδομάδα αλλά δεν την έχεις κλείσει ακόμη...

Το εχω σκεφτει κ εγω αυτο το θεμα να το προτεινουμε στην καγια χαχα! Αυτο με το γλυκο ειναι σιγουρο καπως πρεπει να ξεσκασουμε κ εμεις!!


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , palmoira είπε:

Κοριτσια σας επαναφέρω στην τάξη! Το color blocking είναι θέμα όλης της εβδομάδας!! Θα είχε πλάκα παντως να έχει και μια εβδομάδα με θέμα ας πούμε «θηλυκή στην εγκυμοσυνη»χαχαχαχαχα! 

Βρε λέτε γι αυτό να θελουμε όλες γλυκό? Επειδή δεν κάνουμε σεξ? Η ζάχαρη είναι υποκατάστατο!!!

Νικολ μου διανύσεις την 17η εβδομάδα αλλά δεν την έχεις κλείσει ακόμη...Είσαι 16 εβδομάδων και 4 ημερών. 

Τελικά μπερδεύτηκα κοριτσια.  Αρα την Κυριακη κλεινω τη 17η η μπαίνω στη 17η? 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...