Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 7 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλημερααα ναι από κρυαδες άλλο τίποτα..μου έχει δώσει Πητ από 19 μέχρι 24 Απριλίου..

Αν το υπολογισεις με της 24 απριλιου ποσο εβδομαδων σε βγαζει?


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια γυρίσαμε από τη γιατρό!250 γρ το κουτσικο... Με βγάζει τώρα 18 εβδομάδες. Κ πητ 26/2. Και ναι η διαίσθηση της μάνας πάντα είναι αλάνθαστη Εκτός της δικής Μ εννοειται!!σιγά Π Θ ήταν..είναι αγοράκι παιδιά... Δεν το πίστευα... Πρέπει Ν κάνω ένα briefing στα σπερματοζωάρια.....:lol: κάτι γίνεται λάθος.... 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Κορίτσια γυρίσαμε από τη γιατρό!250 γρ το κουτσικο... Με βγάζει τώρα 18 εβδομάδες. Κ πητ 26/2. Και ναι η διαίσθηση της μάνας πάντα είναι αλάνθαστη Εκτός της δικής Μ εννοειται!!σιγά Π Θ ήταν..είναι αγοράκι παιδιά... Δεν το πίστευα... Πρέπει Ν κάνω ένα briefing στα σπερματοζωάρια.....:lol: κάτι γίνεται λάθος.... 

Τριτο αγορακι?? :razz: χαχα πως τα καταφερνετε πες μας! Συγχαρητήρια @oneira_glyka γερο να Ειναι! Οταν μεγαλωσουν ομως θα σε έχουν στα ωπα ωπα οι αντρες :mrgreen:

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Κορίτσια γυρίσαμε από τη γιατρό!250 γρ το κουτσικο... Με βγάζει τώρα 18 εβδομάδες. Κ πητ 26/2. Και ναι η διαίσθηση της μάνας πάντα είναι αλάνθαστη Εκτός της δικής Μ εννοειται!!σιγά Π Θ ήταν..είναι αγοράκι παιδιά... Δεν το πίστευα... Πρέπει Ν κάνω ένα briefing στα σπερματοζωάρια.....:lol: κάτι γίνεται λάθος.... 

Χαχα!! Δε πειραζει γερο να ειναι κ οπλισου με αρκετη υπομονη γιατι θα εχεις 4 αντρες πλεον να νταντευεις πωπω δυσκολη δουλεια!!Ελα σε βλεπω για τεταρτο θα το πετυχετε το κοριτσι χιχι!! Στις ιδιες εβδομαδες ειμαστε δηλαδη μια χαρα

πρίν από 6 λεπτά , Nicol_ είπε:

Τριτο αγορακι?? :razz: χαχα πως τα καταφερνετε πες μας! Συγχαρητήρια @oneira_glyka γερο να Ειναι! Οταν μεγαλωσουν ομως θα σε έχουν στα ωπα ωπα οι αντρες :mrgreen:

Οι νυφες να δεις!!

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Κορίτσια γυρίσαμε από τη γιατρό!250 γρ το κουτσικο... Με βγάζει τώρα 18 εβδομάδες. Κ πητ 26/2. Και ναι η διαίσθηση της μάνας πάντα είναι αλάνθαστη Εκτός της δικής Μ εννοειται!!σιγά Π Θ ήταν..είναι αγοράκι παιδιά... Δεν το πίστευα... Πρέπει Ν κάνω ένα briefing στα σπερματοζωάρια.....:lol: κάτι γίνεται λάθος.... 

3ο αγορακι!?!?!?! με το καλο!!! ειναι και τοσο κοντα στην ηλικια... νομιζω μια χαρα θα σας βολεψει ως προς τις δραστηριοτητες/παιχνιδια! :)

 

γεια σας κοριτσια κ απο εμενα! σημερα είμαι λιγο καπως... δεν κοιμηθηκα καλα, εχω και τις αναγουλες μου...

  • Μου αρέσει 1

oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσιαααααα τι κάνετε???? Χάθηκα αυτές τις μέρες, σας διάβαζα οπότε προλάβαινα αλλά για να συμμετέχω ούτε λόγος!!!! Είμαι σε φάση μετακόμισης και γενικά δεν μένει χρόνος για τίποτα!!! Διαβαζω όμως οπότε μπορώ τα νέα σας και χαίρομαι που όλα πάνε καλά για οοοολες!!!! 

  • Μου αρέσει 3

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Σήμερα 9και2

Αρα τοσο εισαι θα σου πει σιγουρα κ στην αυχενικη ποσο εισαι ακριβως.διορθωσε κ το τικερακι σου για να μη μπερδευεσαι

  • Ευχαριστώ 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Τριτο αγορακι?? :razz: χαχα πως τα καταφερνετε πες μας! Συγχαρητήρια @oneira_glyka γερο να Ειναι! Οταν μεγαλωσουν ομως θα σε έχουν στα ωπα ωπα οι αντρες :mrgreen:

Ευχαριστώ πολύ!! Αυτό σκέφτηκα μετά... Γτ στην αρχή ήθελα ένα υπογλωσσιο.. χαχαχα.. Μετά άρχισα Ν σκέφτομαι Τ θετικά σε λίγα χρόνια...:lol:

3 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Χαχα!! Δε πειραζει γερο να ειναι κ οπλισου με αρκετη υπομονη γιατι θα εχεις 4 αντρες πλεον να νταντευεις πωπω δυσκολη δουλεια!!Ελα σε βλεπω για τεταρτο θα το πετυχετε το κοριτσι χιχι!! Στις ιδιες εβδομαδες ειμαστε δηλαδη μια χαρα

Οι νυφες να δεις!!

Ευχαριστώ πολύ Βάσω Μ! Ναι ίδιες! Τον είπα..κανόνισε το τέταρτο Ν είναι κορίτσι... χαχαχα.. κυριολεκτικά Θ νταντευω..δε ξέρω για τους δικούς σας άντρες Αλλά εγώ όσους ξέρω Κ Ο δικός Μ λίγο Ν αρρωστήσει λες κ πεθαίνει!χαχαχα.. χθες Μ έλεγε νιώθω αδυναμία.. Δεν μπορώ Ν μιλάω δυνατά..χωρίς πυρετό..απλά αδιαθεσία..γελούσα Κ φυσικά τον κοροιδευα..Οπότε Θ εχω 4 μωρά σπίτι..

3 ώρες πρίν, marirene είπε:

3ο αγορακι!?!?!?! με το καλο!!! ειναι και τοσο κοντα στην ηλικια... νομιζω μια χαρα θα σας βολεψει ως προς τις δραστηριοτητες/παιχνιδια! :)

 

γεια σας κοριτσια κ απο εμενα! σημερα είμαι λιγο καπως... δεν κοιμηθηκα καλα, εχω και τις αναγουλες μου...

Ελπίζω Ν βολέψει! Ένα από Τ θετικά..βέβαια ο μικρός Μ ήταν ήσυχος Κ βλέπει το μεγάλο Κ εξελίσσεται σε μεγαλύτερο μούτρο.. Τον μιμείται στα πάντα Κ ας είναι στουπικο..Δεν περπατάει Αλλά εκεί προσπαθεί..μέχρι Κ συλλαβές προσπαθεί Ν μιμηθεί..έπαθα πλάκα σμρ.. τουλάχιστον Θ μεγαλώνουν μαζί Κ Θ είναι παρέα για παιχνίδια οπότε χρόνος για μένα..χιχι.. εσυ πόσο είσαι?Κ τα δικά σ κοντά είναι όπως βλέπω!Μια χαρά!:wub:

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Ευχαριστώ πολύ!! Αυτό σκέφτηκα μετά... Γτ στην αρχή ήθελα ένα υπογλωσσιο.. χαχαχα.. Μετά άρχισα Ν σκέφτομαι Τ θετικά σε λίγα χρόνια...:lol:

Ευχαριστώ πολύ Βάσω Μ! Ναι ίδιες! Τον είπα..κανόνισε το τέταρτο Ν είναι κορίτσι... χαχαχα.. κυριολεκτικά Θ νταντευω..δε ξέρω για τους δικούς σας άντρες Αλλά εγώ όσους ξέρω Κ Ο δικός Μ λίγο Ν αρρωστήσει λες κ πεθαίνει!χαχαχα.. χθες Μ έλεγε νιώθω αδυναμία.. Δεν μπορώ Ν μιλάω δυνατά..χωρίς πυρετό..απλά αδιαθεσία..γελούσα Κ φυσικά τον κοροιδευα..Οπότε Θ εχω 4 μωρά σπίτι..

Ελπίζω Ν βολέψει! Ένα από Τ θετικά..βέβαια ο μικρός Μ ήταν ήσυχος Κ βλέπει το μεγάλο Κ εξελίσσεται σε μεγαλύτερο μούτρο.. Τον μιμείται στα πάντα Κ ας είναι στουπικο..Δεν περπατάει Αλλά εκεί προσπαθεί..μέχρι Κ συλλαβές προσπαθεί Ν μιμηθεί..έπαθα πλάκα σμρ.. τουλάχιστον Θ μεγαλώνουν μαζί Κ Θ είναι παρέα για παιχνίδια οπότε χρόνος για μένα..χιχι.. εσυ πόσο είσαι?Κ τα δικά σ κοντά είναι όπως βλέπω!Μια χαρά!:wub:

Ολοι ιδιοι ειναι δεκατα εχουν κ νομιζουν οτι θα πεθανουν υπερβολικοι ολοι τους χαχα


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, Anastasia_paris είπε:

Κορίτσιαααααα τι κάνετε???? Χάθηκα αυτές τις μέρες, σας διάβαζα οπότε προλάβαινα αλλά για να συμμετέχω ούτε λόγος!!!! Είμαι σε φάση μετακόμισης και γενικά δεν μένει χρόνος για τίποτα!!! Διαβαζω όμως οπότε μπορώ τα νέα σας και χαίρομαι που όλα πάνε καλά για οοοολες!!!! 

Που σαι συ καλεεεεεεεε!!!!!?????? 

Ρε σεις σημερα ειδα αυτα που γραψατε χθες δεν παμε καλα καθολου!!!! Οτι να ναι.... δεν μου χε ερθει καν ειδοποίηση. Τεεεσπαααα. 

@nanoula90 σχετικα με τις εβδομαδες οπως τα λεγε η @palmoira και η @marirene δλδ δες το τικερ μου εγω διανυω την 24η εβδομαδα και την Δευτέρα την κλεινω. 

                ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 2019

1. loyloy
   15/12/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ

2. Anastasia_paris
    26/12/2018  ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

3. nanoula90
    30/12/2018  ΑΓΟΡΑΚΙ

4. Smile89
    14/01/2019 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

5. Vasoth.
    21/02/2019 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ×2

6. Nicol_   
    01/03/2019  ΑΓΟΡΑΚΙ

7. oneira_glyka  ΑΓΟΡΑΚΙ
    03/03/2019

8. palmoira 
    04/03/2019 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

9. evio
    13/03/2019 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

10. Vasiliki88
    03/04/2019

11. fairy-mary
    16/04/2019

12. newmum94
    17/04/2019

13. Κωνσταντίνα16
     24/04/2019

14. *ζουζουνα*!!!
     25/04/2019

15. Elfer      
    08/05/2019

16. marirene
     14/05/2019

  • Μου αρέσει 2

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Smile89 είπε:

Που σαι συ καλεεεεεεεε!!!!!?????? 

Ρε σεις σημερα ειδα αυτα που γραψατε χθες δεν παμε καλα καθολου!!!! Οτι να ναι.... δεν μου χε ερθει καν ειδοποίηση. Τεεεσπαααα. 

@nanoula90 σχετικα με τις εβδομαδες οπως τα λεγε η @palmoira και η @marirene δλδ δες το τικερ μου εγω διανυω την 24η εβδομαδα και την Δευτέρα την κλεινω. 

                ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 2019

1. loyloy
   15/12/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ

2. Anastasia_paris
    26/12/2018  ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

3. nanoula90
    30/12/2018  ΑΓΟΡΑΚΙ

4. Smile89
    14/01/2019 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

5. Vasoth.
    21/02/2019 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ×2

6. Nicol_   
    01/03/2019  ΑΓΟΡΑΚΙ

7. oneira_glyka  ΑΓΟΡΑΚΙ
    03/03/2019

8. palmoira 
    04/03/2019 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

9. evio
    13/03/2019 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

10. Vasiliki88
    03/04/2019

11. fairy-mary
    16/04/2019

12. newmum94
    17/04/2019

13. Κωνσταντίνα16
     24/04/2019

14. *ζουζουνα*!!!
     25/04/2019

15. Elfer      
    08/05/2019

16. marirene
     14/05/2019

Αλλαξε κ την  πητ στην oneira glyka

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, oneira_glyka είπε:

Κορίτσια γυρίσαμε από τη γιατρό!250 γρ το κουτσικο... Με βγάζει τώρα 18 εβδομάδες. Κ πητ 26/2. Και ναι η διαίσθηση της μάνας πάντα είναι αλάνθαστη Εκτός της δικής Μ εννοειται!!σιγά Π Θ ήταν..είναι αγοράκι παιδιά... Δεν το πίστευα... Πρέπει Ν κάνω ένα briefing στα σπερματοζωάρια.....:lol: κάτι γίνεται λάθος.... 

Πολλα συγχαρητήρια! Όπως κ να έχει είναι ένα γερό μωράκι! Κ τα αγόρια σου σίγουρα θα ενθουσιάσουν! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...