Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Λοιπόν @Κωνσταντίνα16 παω να παρω τα αποτελέσματα. Ο μικροβιολόγος κρατα το χαρτι στο χέρι σηκωνει φρύδι "εχεις κατι ομοζυγωτιες που δεν μου αρέσουν, πιθανον αυτα οφείλονται για την παλινδρομη, πρεπει να τις δει ο γυναικολόγος" ψελισα ενα ναι και ρώτησα τι οφείλω. Βγηκα απο το μικροβιολογιλο κλαιγοντας και ετρεμα. Στον πανικο μου πανω κατηγορουσα τον εαυτο μου ποθ δεν εκανα εξετασεις και εγινα αιτια να πεθανει το παιδι μας και οτι θα φταιω καο για αυτο. Γυρισα σπιτι και απο το κλαμα με πηρε ο ύπνος, ουτε τον γυναικολόγο μου δεν μπορουσα. Οσο κοιμομουν το τηλ ο αντρας μου. Ο γυναικολόγος μου του λεει πες της μολις ξυπνησει να με τηλ αμεσως. Μου εξηγησε πως δεν εχω τιποτα και οτι με το σαλοσπιρ ειμαι Κομπλε και να μημ αγχώνομαι γιατι ετσι δεν βγαινει εγκυμοσύνη. Μου ειπες να επισκεφτω την αιματολογο μονο και μονο γιατι ο καθεις στο ειδος του. Η αιματολογος εξαιρετικη θα λεγα η οποία οταν της ειπα για τον μικροβιολόγο πεταξε σπιθες. Καταλαβες??? Αν μου λεγες απο χθες ποιος Εβγαλε την διαγνωση της θρομβοφιλιας θα στα λεγα απο χθες. 

πρίν από 4 λεπτά , loyloy είπε:

Κορίτσια εγώ έκανα μια στην 15η εβδομάδα λόγω ιστορικού με ζάχαρο στην οικογένεια.τωρα εκαν α στην 25η που τη κανουν.και θα ξανακάνω σε κάνα 10ημερο.εχουν βγει καλές αλλά το πολύ αμνιακό υγρό και το μεγάλο.μωρο οφείλονται στο ζάχαρο.αρα ξανά και ήδη Έχω μπει σε διατροφή.να ξέρετε κάποιες γυναίκες το παρουσιάζουν πιο μετά και μάλλον ανήκω σ'αυτές.

Ποσο πιο μεγαλο ειναι σχετικά με την ηλικία κυησης δηλαδη? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 5 λεπτά , Smile89 είπε:

Λοιπόν @Κωνσταντίνα16 παω να παρω τα αποτελέσματα. Ο μικροβιολόγος κρατα το χαρτι στο χέρι σηκωνει φρύδι "εχεις κατι ομοζυγωτιες που δεν μου αρέσουν, πιθανον αυτα οφείλονται για την παλινδρομη, πρεπει να τις δει ο γυναικολόγος" ψελισα ενα ναι και ρώτησα τι οφείλω. Βγηκα απο το μικροβιολογιλο κλαιγοντας και ετρεμα. Στον πανικο μου πανω κατηγορουσα τον εαυτο μου ποθ δεν εκανα εξετασεις και εγινα αιτια να πεθανει το παιδι μας και οτι θα φταιω καο για αυτο. Γυρισα σπιτι και απο το κλαμα με πηρε ο ύπνος, ουτε τον γυναικολόγο μου δεν μπορουσα. Οσο κοιμομουν το τηλ ο αντρας μου. Ο γυναικολόγος μου του λεει πες της μολις ξυπνησει να με τηλ αμεσως. Μου εξηγησε πως δεν εχω τιποτα και οτι με το σαλοσπιρ ειμαι Κομπλε και να μημ αγχώνομαι γιατι ετσι δεν βγαινει εγκυμοσύνη. Μου ειπες να επισκεφτω την αιματολογο μονο και μονο γιατι ο καθεις στο ειδος του. Η αιματολογος εξαιρετικη θα λεγα η οποία οταν της ειπα για τον μικροβιολόγο πεταξε σπιθες. Καταλαβες??? Αν μου λεγες απο χθες ποιος Εβγαλε την διαγνωση της θρομβοφιλιας θα στα λεγα απο χθες. 

Ποσο πιο μεγαλο ειναι σχετικά με την ηλικία κυησης δηλαδη? 

Τα κανουν αυτα κ μενα στις προηγουμενες εξετασεις στα ουρα μου ειπεοτι υπαρχει μικροβιο κ οτι πρεπει επειγοντος να κανουμε αντιβιογραμμα για να ξεκινησω αντιβιωση μολις πηρα το γυναικολογο μου ειπε οτι οι μοναδες ειναι πολυ λιγες κ δεν ανησυχουμε με τοσες λιγες μοναδες κ επισης δε χρειαζοταν αντιβιογραμμα γθατι λογω εγκυμοσυνης ειναι συγκεκριμενες οι αντιβιωσεις που παιρνουμε κ μου ειπε να πιω πολυ νερο δυο μερες κ να ξανακανω κ οντως βγηκε καθαρη μετα εγω γενικα εχω σταματησει να τους δινω σημασια οτι κ να μου πουν τις βλεπει μονο ο γιατρος


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasoth. είπε:

Τα κανουν αυτα κ μενα στις προηγουμενες εξετασεις στα ουρα μου ειπεοτι υπαρχει μικροβιο κ οτι πρεπει επειγοντος να κανουμε αντιβιογραμμα για να ξεκινησω αντιβιωση μολις πηρα το γυναικολογο μου ειπε οτι οι μοναδες ειναι πολυ λιγες κ δεν ανησυχουμε με τοσες λιγες μοναδες κ επισης δε χρειαζοταν αντιβιογραμμα γθατι λογω εγκυμοσυνης ειναι συγκεκριμενες οι αντιβιωσεις που παιρνουμε κ μου ειπε να πιω πολυ νερο δυο μερες κ να ξανακανω κ οντως βγηκε καθαρη μετα εγω γενικα εχω σταματησει να τους δινω σημασια οτι κ να μου πουν τις βλεπει μονο ο γιατρος

Ρε δεν πανε Καλα ορισμενοι. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Δόξα τω Θεώ!!Τι ωραία νέα!πολύ χάρηκα Π Δεν υπάρχει αιμάτωμα Κ Θ σηκώνεσαι..!!! Για δίδυμα πολύ καλά είναι στα κιλά τους ή Μ φαίνεται?τέλεια!εννοώ πως συνήθως βγαίνουν πιο μικροκαμωμένα επειδή είναι δύο..εδώ το δικό Μ είναι 250..Δεν ξέρω αν λέω βλακείες..

Χαίρομαι που δεν είναι τπτ! Έτσι..Αφού το ξέρεις είναι μεγάλο υπέρ!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Για πόσο ακόμη Θ Είσαι μέσα?Είσαι ακόμα ξάπλα? Ν σε ρωτήσω καμπύλη Τώρα κάνουμε? Είχα την εντύπωση πως Ήταν αργότερα..αλλά η γιατρός Μ δεν Μ είπε τπτ χθες..

Σίγουρα μέχρι 3/10 που ξαναπάω στο γιατρό θα είμαι ξάπλα. Καμπύλη ο δικός μου γιατρός τη θέλει νωρίτερα και ξανακάνει μετά ,οι περισσότεροι την κάνουν λίγο αργότερα. 

πρίν από 24 λεπτά , Smile89 είπε:

Λοιπόν @Κωνσταντίνα16 παω να παρω τα αποτελέσματα. Ο μικροβιολόγος κρατα το χαρτι στο χέρι σηκωνει φρύδι "εχεις κατι ομοζυγωτιες που δεν μου αρέσουν, πιθανον αυτα οφείλονται για την παλινδρομη, πρεπει να τις δει ο γυναικολόγος" ψελισα ενα ναι και ρώτησα τι οφείλω. Βγηκα απο το μικροβιολογιλο κλαιγοντας και ετρεμα. Στον πανικο μου πανω κατηγορουσα τον εαυτο μου ποθ δεν εκανα εξετασεις και εγινα αιτια να πεθανει το παιδι μας και οτι θα φταιω καο για αυτο. Γυρισα σπιτι και απο το κλαμα με πηρε ο ύπνος, ουτε τον γυναικολόγο μου δεν μπορουσα. Οσο κοιμομουν το τηλ ο αντρας μου. Ο γυναικολόγος μου του λεει πες της μολις ξυπνησει να με τηλ αμεσως. Μου εξηγησε πως δεν εχω τιποτα και οτι με το σαλοσπιρ ειμαι Κομπλε και να μημ αγχώνομαι γιατι ετσι δεν βγαινει εγκυμοσύνη. Μου ειπες να επισκεφτω την αιματολογο μονο και μονο γιατι ο καθεις στο ειδος του. Η αιματολογος εξαιρετικη θα λεγα η οποία οταν της ειπα για τον μικροβιολόγο πεταξε σπιθες. Καταλαβες??? Αν μου λεγες απο χθες ποιος Εβγαλε την διαγνωση της θρομβοφιλιας θα στα λεγα απο χθες. 

Ποσο πιο μεγαλο ειναι σχετικά με την ηλικία κυησης δηλαδη? 

Εκνευρίζομαι όταν διαβάζω τέτοια....ο μικροβιολόγος τι δουλειά έχει να κάνει διάγνωση? Μου θυμίζει τη φαρμακοποιό που έλεγε στην ανεμώνη ένα σωρό βλακείες στην αρχή της εγκυμοσυνης! Αχ βρε κοριτσια, τώρα που πρέπει να είμαστε ήρεμες και να μην αγχωνόμαστε έρχεται ο κάθε άσχετος και λέει τη βλακεία του! 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλά μερικοι ειναι εντελως τραγικοι. Δεν φτανουν τα αγχη μας εχεις και τον καθε ξερολα να κανει διαγνωση και να φορτώνει ψυχολογικα μια εγκυο. 

@Κωνσταντίνα16 χαρηκα που ολα πηγαν καλα,μπραβο.:)

Αχ αυτη την καμπύλη σακχαρου καθολου δεν τη θελω. Τη δινουν ολοι οι γυναικολόγοι ε? 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Nicol_ είπε:

Καλά μερικοι ειναι εντελως τραγικοι. Δεν φτανουν τα αγχη μας εχεις και τον καθε ξερολα να κανει διαγνωση και να φορτώνει ψυχολογικα μια εγκυο. 

@Κωνσταντίνα16 χαρηκα που ολα πηγαν καλα,μπραβο.:)

Αχ αυτη την καμπύλη σακχαρου καθολου δεν τη θελω. Τη δινουν ολοι οι γυναικολόγοι ε? 

Ελα βρε δεν ειναι τπτ απλα ειναι βαρετα μεχρι να τελειωσει


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλα, οι μικροβιολογοι πραγματικα μπορει να σε τρελανουν. Εγω πριν εναν μηνα στην μηνιαια γενικη ουρων, βγηκαν αρκετα πυοσφαιρια, και μου ειπε ο ενας μικροβιολογος οτι εχω καποια λοιμωξη πιθανον ουρολοιμωξη. Του ελεγα μα δεν ποναω ουτε εχω ενοχληση και μου λεγε δεν εχεις συχνοουρια???? Του απανταω ναι, αλλα η συχνοουρια ειναι συμπτωμα της εγκυμοσυνης! Μου λεει οχι, ειναι ενδειξη ουρολοιμωξης για αυτο εχεις συχνοουρια! Και με εβαλε να κανω καλλιεργεια. Εγω την εκανα χωρις να ενημερωσω τον γιατρο και τελικα βγηκε πεντακαθαρη.

Προχθες πηγα κ εκανα την καμπυλη. Πριν καλα καλα γυρισω σπιτι με παιρνει η μικροβιολογος και με ρωταει αν ειμαι καλα κ αν εφτασα σπιτι καλα γιατι η τελευταια μετρηση εδειξε υπογλυκαιμια αλλα σε πολυ ακραια τιμη και οτι και οι αλλες τιμες δειχνουν πανω απο το οριο κ μαλλον εχω διαβητη και θα χρειαστω να κανω καθημερινες μετρησεις. Χθες βγηκαν τα ακριβη νουμερα της καμπυλης, παιρνω τον γιατρο μου λεει μια χαρα εισαι. Απλα θα κοψεις τα γλυκα κ τη ζαχαρη, ουτε σε ενδοκρινολογο δεν χρειαζεται να πας. Εγω θα παω βεβαια για μια δευτερη γνωμη, αλλα θελω να πω οτι ο γιατρος μου με καθησυχασε τοσο πολυ, ενω του μικροβιολογικου φερνουν την καταστροφη παντα!

  • Μου αρέσει 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλα, οι μικροβιολογοι πραγματικα μπορει να σε τρελανουν. Εγω πριν εναν μηνα στην μηνιαια γενικη ουρων, βγηκαν αρκετα πυοσφαιρια, και μου ειπε ο ενας μικροβιολογος οτι εχω καποια λοιμωξη πιθανον ουρολοιμωξη. Του ελεγα μα δεν ποναω ουτε εχω ενοχληση και μου λεγε δεν εχεις συχνοουρια???? Του απανταω ναι, αλλα η συχνοουρια ειναι συμπτωμα της εγκυμοσυνης! Μου λεει οχι, ειναι ενδειξη ουρολοιμωξης για αυτο εχεις συχνοουρια! Και με εβαλε να κανω καλλιεργεια. Εγω την εκανα χωρις να ενημερωσω τον γιατρο και τελικα βγηκε πεντακαθαρη.

Προχθες πηγα κ εκανα την καμπυλη. Πριν καλα καλα γυρισω σπιτι με παιρνει η μικροβιολογος και με ρωταει αν ειμαι καλα κ αν εφτασα σπιτι καλα γιατι η τελευταια μετρηση εδειξε υπογλυκαιμια αλλα σε πολυ ακραια τιμη και οτι και οι αλλες τιμες δειχνουν πανω απο το οριο κ μαλλον εχω διαβητη και θα χρειαστω να κανω καθημερινες μετρησεις. Χθες βγηκαν τα ακριβη νουμερα της καμπυλης, παιρνω τον γιατρο μου λεει μια χαρα εισαι. Απλα θα κοψεις τα γλυκα κ τη ζαχαρη, ουτε σε ενδοκρινολογο δεν χρειαζεται να πας. Εγω θα παω βεβαια για μια δευτερη γνωμη, αλλα θελω να πω οτι ο γιατρος μου με καθησυχασε τοσο πολυ, ενω του μικροβιολογικου φερνουν την καταστροφη παντα!

Αν ειναι δυνατον...δηλαδη φέρνουν την καταστροφη πραγματικα

Κοριτσια πως τα πατε με αναγουλες κ εμετούς?  Ενω μου σταματησαν απο τοτε που μπηκα στον 4ο σημερα πακι στομαχι χαλια και εκανα κ εμετό.  Εσεις πως τα πατε με αυτο?


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Nicol_ είπε:

Αν ειναι δυνατον...δηλαδη φέρνουν την καταστροφη πραγματικα

Κοριτσια πως τα πατε με αναγουλες κ εμετούς?  Ενω μου σταματησαν απο τοτε που μπηκα στον 4ο σημερα πακι στομαχι χαλια και εκανα κ εμετό.  Εσεις πως τα πατε με αυτο?

Εγω δεν ειχα ποτε αναγουλες κ εμετους, αλλα υπαρχουν μερες που το στομαχι μου το νιωθω καπως, σαν να ανακατευομαι. Ειναι φυσιολογικο να σου συμβαινει καποιες φορες, μην αγχωνεσαι. Πχ μπορει να σε πειραξει καποια μυρωδια που πριν δεν σε ενοχλουσε, μπορει να απεχθανεσαι ενα φαγητο που πριν το λατρευες. Σκεψου και τις πεθεροπληκτες που το παθαινουν σε ολη την εγκυμοσυνη μολις δουν την πεθερουλα μπροστα τους χαχαχαχαχα.

  • Χαχα 4

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 17 λεπτά , Nicol_ είπε:

Αν ειναι δυνατον...δηλαδη φέρνουν την καταστροφη πραγματικα

Κοριτσια πως τα πατε με αναγουλες κ εμετούς?  Ενω μου σταματησαν απο τοτε που μπηκα στον 4ο σημερα πακι στομαχι χαλια και εκανα κ εμετό.  Εσεις πως τα πατε με αυτο?

Εγώ Νικολ είμαι πολύ καλύτερα με τις αναγούλες και τους εμετούς. Περισσότερο δυσπεψία νιώθω παρα αναγούλα. Βέβαια ότι νιώθω ότι μπορεί να με αναγουλιασει το αποφεύγω! 

 

πρίν από 3 λεπτά , nanoula90 είπε:

Εγω δεν ειχα ποτε αναγουλες κ εμετους, αλλα υπαρχουν μερες που το στομαχι μου το νιωθω καπως, σαν να ανακατευομαι. Ειναι φυσιολογικο να σου συμβαινει καποιες φορες, μην αγχωνεσαι. Πχ μπορει να σε πειραξει καποια μυρωδια που πριν δεν σε ενοχλουσε, μπορει να απεχθανεσαι ενα φαγητο που πριν το λατρευες. Σκεψου και τις πεθεροπληκτες που το παθαινουν σε ολη την εγκυμοσυνη μολις δουν την πεθερουλα μπροστα τους χαχαχαχαχα.

Αυτή η περίπτωση είμαι εγώ...αλλά όχι αναγούλα! Πίεση!!χαχαχαχαχα

  • Χαχα 3

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , palmoira είπε:

Εγώ Νικολ είμαι πολύ καλύτερα με τις αναγούλες και τους εμετούς. Περισσότερο δυσπεψία νιώθω παρα αναγούλα. Βέβαια ότι νιώθω ότι μπορεί να με αναγουλιασει το αποφεύγω! 

 

Αυτή η περίπτωση είμαι εγώ...αλλά όχι αναγούλα! Πίεση!!χαχαχαχαχα

Δυσπεψια εχω και εγω τρομερη. Τρωω και κανω μια μερα να χωνεψω..και δεν τρωω καν ποσότητα. Αλλα σημερα πολυ αναγουλα.. :(


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Καλα τα λες ετσι ειναι! τα χω καλοταισμενα που λεει κ ο γιατρος μου χαχα!!τουλαχιστον τα κιλα πανε σε αυτα κ οχι σε μενα εγω εκανα καμπυλη προχτες την μικρη βεβαια της μιας ωρας αλλα κανονικα επρεπε να την ειχα κανει νωριτερα η κανονικη εμενα μου ειπε στις 22 εβδομαδες θα την κανουμε.

Χαχαχα μια χαρά! Εμένα πάντως .παρόλο το ιστορικό απλά παρακολουθουμε το νηστείας

2 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Κορίτσια εγώ έκανα μια στην 15η εβδομάδα λόγω ιστορικού με ζάχαρο στην οικογένεια.τωρα εκαν α στην 25η που τη κανουν.και θα ξανακάνω σε κάνα 10ημερο.εχουν βγει καλές αλλά το πολύ αμνιακό υγρό και το μεγάλο.μωρο οφείλονται στο ζάχαρο.αρα ξανά και ήδη Έχω μπει σε διατροφή.να ξέρετε κάποιες γυναίκες το παρουσιάζουν πιο μετά και μάλλον ανήκω σ'αυτές.

Εγώ πιστεύω Θ κάνω ζάχαρο..δε ξέρω γιατί.Ίσως λόγω της προηγούμενης εμπειρίας..Θ φανεί..

2 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Λοιπόν @Κωνσταντίνα16 παω να παρω τα αποτελέσματα. Ο μικροβιολόγος κρατα το χαρτι στο χέρι σηκωνει φρύδι "εχεις κατι ομοζυγωτιες που δεν μου αρέσουν, πιθανον αυτα οφείλονται για την παλινδρομη, πρεπει να τις δει ο γυναικολόγος" ψελισα ενα ναι και ρώτησα τι οφείλω. Βγηκα απο το μικροβιολογιλο κλαιγοντας και ετρεμα. Στον πανικο μου πανω κατηγορουσα τον εαυτο μου ποθ δεν εκανα εξετασεις και εγινα αιτια να πεθανει το παιδι μας και οτι θα φταιω καο για αυτο. Γυρισα σπιτι και απο το κλαμα με πηρε ο ύπνος, ουτε τον γυναικολόγο μου δεν μπορουσα. Οσο κοιμομουν το τηλ ο αντρας μου. Ο γυναικολόγος μου του λεει πες της μολις ξυπνησει να με τηλ αμεσως. Μου εξηγησε πως δεν εχω τιποτα και οτι με το σαλοσπιρ ειμαι Κομπλε και να μημ αγχώνομαι γιατι ετσι δεν βγαινει εγκυμοσύνη. Μου ειπες να επισκεφτω την αιματολογο μονο και μονο γιατι ο καθεις στο ειδος του. Η αιματολογος εξαιρετικη θα λεγα η οποία οταν της ειπα για τον μικροβιολόγο πεταξε σπιθες. Καταλαβες??? Αν μου λεγες απο χθες ποιος Εβγαλε την διαγνωση της θρομβοφιλιας θα στα λεγα απο χθες. 

Ποσο πιο μεγαλο ειναι σχετικά με την ηλικία κυησης δηλαδη? 

Έλεος...ειλικρινά..Σε έβαλε σε τέτοια διαδικασία..

πρίν από 36 λεπτά , Nicol_ είπε:

Αν ειναι δυνατον...δηλαδη φέρνουν την καταστροφη πραγματικα

Κοριτσια πως τα πατε με αναγουλες κ εμετούς?  Ενω μου σταματησαν απο τοτε που μπηκα στον 4ο σημερα πακι στομαχι χαλια και εκανα κ εμετό.  Εσεις πως τα πατε με αυτο?

Κ Εγώ τα ίδια..είμαι με τις μέρες.παρόλο Π σε αυτήν δεν έκανα εμετούς παραδόξως.. Μόνο αναγούλες Κ σταμάτησαν στο 4ο.. Αλλά έχω καουρές με το παραμικρό Κ Π Κ Π βαρυστομαχια...

πρίν από 19 λεπτά , nanoula90 είπε:

Εγω δεν ειχα ποτε αναγουλες κ εμετους, αλλα υπαρχουν μερες που το στομαχι μου το νιωθω καπως, σαν να ανακατευομαι. Ειναι φυσιολογικο να σου συμβαινει καποιες φορες, μην αγχωνεσαι. Πχ μπορει να σε πειραξει καποια μυρωδια που πριν δεν σε ενοχλουσε, μπορει να απεχθανεσαι ενα φαγητο που πριν το λατρευες. Σκεψου και τις πεθεροπληκτες που το παθαινουν σε ολη την εγκυμοσυνη μολις δουν την πεθερουλα μπροστα τους χαχαχαχαχα.

Χαχαχα... Δεν έχω Ν πατήσω Αλλά χαχαχα..Κ στις υπόλοιπες...:lol:

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Nicol_ είπε:

Δυσπεψια εχω και εγω τρομερη. Τρωω και κανω μια μερα να χωνεψω..και δεν τρωω καν ποσότητα. Αλλα σημερα πολυ αναγουλα.. :(

Μπορεί να ήταν και τυχαίο μην ανησυχείς! 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια?σφράγισμα μπορούμε Ν κανουμε?γτ πονάει το ουλο πολύ κ πρηστηκε Κ Μ φανηκε σαν Ν έχει ασπρίσει σε ένα σημείο Σαν πύον..φοβάμαι για καμία φλεγμονή Αλλά Κ το δόντι ενώ δεν πονάει άρχισε Ν αλλάζει χρώμα.. Θ παω οδοντίατρο από βδομάδα Κ Θ πάρω Κ την γιατρό Αλλά Ν μάθω πληροφορίακα τι λένε άλλοι γιατροί.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...