Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 18 minutes ago, Blue Velvet said:

      Εγώ πάντως τα πονακια στην κοιλιά τα εχω για καλό,ίσως είναι πόνος εμφύτευσης και τραβιουνται οι σύνδεσμοι της μήτρας 

      Ναι ενώ δεν είχα έχω τώρα το απόγευμα πόνους δ ξέρω εάν είναι κοιλιά μέση η πόδια .. δ ξέρω ενώ ήμουν πολύ καλα σήμερα ξέφυγα κ βλέπω παντού φαντάσματα .. δηλαδή ακόμα κ εμένα την ίδια κούρασα 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 20 λεπτά , Nicol_ είπε:

Δεν φανταζεσαι ποσο με βοηθαει η κοκα κολα. Και με τραβαει απίστευτα να πιω. Ολη μερα θα έπινα αν μπορουσα. Απλα την αποφευγω οσο μπορω γιατι πινω κ ενα καφε το πρωι και εχει κ αυτη καφεΐνη.Βεβαια καποιες φορες υποκυπτω αν το στομάχι ειναι χαλια

Θυμάμαι στην αρχή που το είχα ψάξει, ακόμη και κουτάκι ολόκληρο να πιεις είναι περίπου το 1/4 της επιτρεπόμενης ημερήσιας ποσότητας καφεΐνης. Περίπου 50 mg από τα 200! Και εγώ προσπαθώ να μην το παρακάνω αλλά κάποιες φορές πραγματικά θέλω παρα πολύ να πιω και επίσης είναι και ο μόνος τρόπος να ηρεμήσει το στομάχι μου. Άσε που οι απολαύσεις πλέον στο κρεβάτι είναι τόσες λίγες...δεν θέλω να πιέζω και πολύ τον εαυτό μου με τέτοια γιατί έχω ζοριστεί αρκετά. Προσπαθώ να μένω ψυχολογικά καλά γιατί η αλήθεια είναι ότι δεν έχω απολαύσει καθόλου αυτή την εγκυμοσυνη και με στεναχωρεί πολύ. Το κίνητρο βέβαια είναι τεράστιο. Οπότε δεν θα σκάσω για την κόκα κολα!! 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 17 λεπτά , palmoira είπε:

Θυμάμαι στην αρχή που το είχα ψάξει, ακόμη και κουτάκι ολόκληρο να πιεις είναι περίπου το 1/4 της επιτρεπόμενης ημερήσιας ποσότητας καφεΐνης. Περίπου 50 mg από τα 200! Και εγώ προσπαθώ να μην το παρακάνω αλλά κάποιες φορές πραγματικά θέλω παρα πολύ να πιω και επίσης είναι και ο μόνος τρόπος να ηρεμήσει το στομάχι μου. Άσε που οι απολαύσεις πλέον στο κρεβάτι είναι τόσες λίγες...δεν θέλω να πιέζω και πολύ τον εαυτό μου με τέτοια γιατί έχω ζοριστεί αρκετά. Προσπαθώ να μένω ψυχολογικά καλά γιατί η αλήθεια είναι ότι δεν έχω απολαύσει καθόλου αυτή την εγκυμοσυνη και με στεναχωρεί πολύ. Το κίνητρο βέβαια είναι τεράστιο. Οπότε δεν θα σκάσω για την κόκα κολα!! 

Καλα δεν το συζητω εχεις απολυτο δικιο σε αυτο. Κανω και εγω παρασπονδιες. Και τα πατατακια μου θα φαω και φαστ φουντ οταν το λαχταρω. Το ζητουμενο ειναι να τρωμε υγιεινά, οσο μας επιτρέπουν οι αναγουλες και οι δυσπεψιες και εννοείται μπορούμε να τρωμε και χαζουλικα καποιες φορες. Εχω πάρει και το βιβλιο Τι να περιμένεις οταν εισαι εγκυος,το οποιο ειναι πολυ ωραιο και γραφει κ εκει ακριβως αυτα. 

Εμενα ο γιατρός μεχρι κ κρασι μου εχει επιτρεψει μια στο τοσο αλλα οσο κ αν το λαχταρω το αλκοολ δεν το τολμησα :razz:


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Nicol_ είπε:

Καλα δεν το συζητω εχεις απολυτο δικιο σε αυτο. Κανω και εγω παρασπονδιες. Και τα πατατακια μου θα φαω και φαστ φουντ οταν το λαχταρω. Το ζητουμενο ειναι να τρωμε υγιεινά, οσο μας επιτρέπουν οι αναγουλες και οι δυσπεψιες και εννοείται μπορούμε να τρωμε και χαζουλικα καποιες φορες. Εχω πάρει και το βιβλιο Τι να περιμένεις οταν εισαι εγκυος,το οποιο ειναι πολυ ωραιο και γραφει κ εκει ακριβως αυτα. 

Εμενα ο γιατρός μεχρι κ κρασι μου εχει επιτρεψει μια στο τοσο αλλα οσο κ αν το λαχταρω το αλκοολ δεν το τολμησα :razz:

Προχθες μυριζα ενα ποτηρι ουισκι για κανα 2 λεπτο αχ ποσο πολυ το θελα... αλλα... 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Smile89 είπε:

Προχθες μυριζα ενα ποτηρι ουισκι για κανα 2 λεπτο αχ ποσο πολυ το θελα... αλλα... 

Ααα εσυ εισαι σκληροπυρηνικη χαχαχα :razz:

Εγω παλι λαχταρισα κοκτέιλ το καλοκαίρι αλλα βολεύτηκα με τα βερτζιν 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nicol_ είπε:

Ααα εσυ εισαι σκληροπυρηνικη χαχαχα :razz:

Εγω παλι λαχταρισα κοκτέιλ το καλοκαίρι αλλα βολεύτηκα με τα βερτζιν 

Ναι ειναι το ποτό μου, με παγο η Πινω τσιπουρακι. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , loyloy είπε:

Πω σταματήστε.τσιπουρακι και με τον ανάλογο μεζέ δίπλα ή μια ποικιλία περιποιημένη ετσι να γουστάρουμε.

Αααααχ αστα! Μου ελειψαν τα τσιπουρακια!

πρίν από 5 λεπτά , Smile89 είπε:

Εννοείται, αλλα πινω χωρις γλυκανησο. 

Ειπαμε σκληροπυρηνικη :razz: εγω με γλυκανισο

  • Χαχα 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 14 λεπτά , loyloy είπε:

Το ουισκάκι όμως συνοδεύεται με ξηρούς καρπους.στη φάση που είμαι τώρα θέλω κάτι με φαγητό .

Τι μου εκανες τώρα θέλω ξηρούς καρπούς. Στην φάση που είσαι τώρα μόνο με φαγητό μπορείς χιχι

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Beboula25 είπε:

Τι μου εκανες τώρα θέλω ξηρούς καρπούς. Στην φάση που είσαι τώρα μόνο με φαγητό μπορείς χιχι

Αμυγδαλακια κανονικά Όχι τα αψητα που τρώω τωρ α και φυστικια Αιγίνης. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , loyloy είπε:

Αμυγδαλακια κανονικά Όχι τα αψητα που τρώω τωρ α και φυστικια Αιγίνης. 

Ναι τα μπαμπατσικα όχι τα διατροφικά Χαχαχ κ εγω εδώ κ καιρό αμύγδαλα ανάλατα. Βέβαια τωρα παγωτά καθε μέρα κ μόλις δρακουλινια. Ο αντρας μου λέει στις διακοπες παγωτο δεν εφαγες. Μην φωνάξεις για τα δρακουλινια από αύριο τέλος  

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ναι τα μπαμπατσικα όχι τα διατροφικά Χαχαχ κ εγω εδώ κ καιρό αμύγδαλα ανάλατα. Βέβαια τωρα παγωτά καθε μέρα κ μόλις δρακουλινια. Ο αντρας μου λέει στις διακοπες παγωτο δεν εφαγες. Μην φωνάξεις για τα δρακουλινια από αύριο τέλος  

Έτοιμη ήμουν να φωνάξω.χαχχαχαχα.καλα κάνα πατατάκι έτρωγα που και που.και bake rolls pizza.τωρα ολ α κομμένα.0% παγωτάκι και πολύ που ήταν.παντως ήταν ωραίο.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...