Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσια! Ποια το ξεκίνησε με τα Δρακουλίνια και μου κόλλησαν τώρα? Χαχαχα

πρίν από 12 λεπτά , fairy-mary είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα.

Τι κάνετε;

Πως είστε;

Σήμερα το απόγευμα θα πάω να πάρω τα αποτελέσματα των εξετάσεων του προγεννητικού.

Και την τετάρτη έχω ραντεβού με το γιατρό.

Να σας ρωτήσω όταν ήσασταν εκεί γύρω στις 10 εβδομάδες πόσο συχνά κάνατε υπέρηχο;

Εμένα κάθε 4 εβδομάδες και τώρα κάθε 3. Βέβαια είχε πέσει και ο Αύγουστος ενδιάμεσα...


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On ‎21‎/‎9‎/‎2018 at 6:05 ΜΜ, oneira_glyka είπε:

Ελπίζω Ν βολέψει! Ένα από Τ θετικά..βέβαια ο μικρός Μ ήταν ήσυχος Κ βλέπει το μεγάλο Κ εξελίσσεται σε μεγαλύτερο μούτρο.. Τον μιμείται στα πάντα Κ ας είναι στουπικο..Δεν περπατάει Αλλά εκεί προσπαθεί..μέχρι Κ συλλαβές προσπαθεί Ν μιμηθεί..έπαθα πλάκα σμρ.. τουλάχιστον Θ μεγαλώνουν μαζί Κ Θ είναι παρέα για παιχνίδια οπότε χρόνος για μένα..χιχι.. εσυ πόσο είσαι?Κ τα δικά σ κοντά είναι όπως βλέπω!Μια χαρά!:wub:

καλημέρα κορίτσια!! καλή εβδομάδα!

oneira_glyka εμείς κρατάμε μία σταθερή διαφορά κοντά στα 2,5 χρόνια ανά παιδί... βέβαια η 3η εγκυμοσύνη δεν ήταν προγραμματισμένη και ακόμα μου φαίνεται βουνό! ψυχολογικά και σωματικά... νιώθω ένα βάρος χαμηλά στην κοιλιά που μου φαίνεται πολύ πρόωρο (είμαι 7 εβδομάδων)... εντωμεταξύ, θηλάζω ακόμα τον 2ο και κουράζομαι αρκετά.

εσείς τα θέλατε τόσο κοντά τα παιδάκια σας ή έτυχε?

 

On ‎22‎/‎9‎/‎2018 at 2:03 ΠΜ, Κωνσταντίνα16 είπε:

Όχι η γιατρός μ δν ήθελε να φορτώσει χάπια έλεγε χώρις να έχουμε τα αποτελέσματα..τώρα θα δείξει..

Τα δέκατα δεν τα μετρούσα απλά αυτές τις μέρες έχω και κρυαδες και από περιέργεια πήρα την θερμοκρασία μ και είδα πως είναι κανονική..εε λίγο από όλα άρχισα να σκέφτομαι άσχημα πάλι ενώ είχα ηρεμησει

και ε΄γω έχω κρυάδες από την αρχή της εγκυμοσύνης...

 

On ‎22‎/‎9‎/‎2018 at 3:35 ΠΜ, oneira_glyka είπε:

Κοριτσάκια Μ την άρπαξα τλκ.. Μόλις σηκώθηκα για τον μικρό Κ Είμαι με πονοκέφαλο πονόλαιμο και καταρροή. .. έκανα ενα χαμομήλι Ν πιω Κ είπα Ν μπω Ν πω τον πόνο Μ ...

Κορίτσια συγγνώμη Π ρωτάω Αλλά δε ξέρω..τι είναι η θρομβοφιλια?

περαστικά σου!!! ελπίζω να είσαι καλύτερα σήμερα!

 

On ‎22‎/‎9‎/‎2018 at 1:07 ΜΜ, Κωνσταντίνα16 είπε:

Λοιπόν μόλις έφυγα από τον γιατρό..μ είπε πως δεν χρειάζομαι αντιπηκτικες και πως δεν είναι ανησυχητικο και Μ έδωσε και εμένα σαλοσπιρ τον 80 

Χάρηκα πολύ π δεν χρειάζομαι ενέσεις.

Όσο για τις παλινδρόμες π είχα μ είπε πως πιθανόν είναι από τον θυρεοειδή..

Επίσης αυτον τον αιματολογο μ τον σύστησε η γυναικολόγος μ ως τον κορυφαίο στην Ελλάδα και πλήρωσα και 200ε για μια επίσκεψη

200 ευρω επισκεψη!?!?!? τουλάχιστον ήταν θετικά τα νέα που σου είπε! τον θυροειδή τον ελέγχεις? εχω και εγώ υποθυροειδισμό.

 

On ‎22‎/‎9‎/‎2018 at 1:15 ΜΜ, Vasoth. είπε:

Καλημερα κοριτσια κ απο μενα εμεις ειχαμε γιατρο τη δευτερα αλλα μας πηρε να παμε σημερα τελικα τωρα ηρθαμε ολα καλα πανε τα μπεμπακια εχουν φτασει τα 270 κ 260γρ. Το αιματωμα εχει αποροφηθει τελειως οποτε αρχιζω κ σηκωνομαι σιγα σιγα παντα με προσοχη ομως μου ειπε να μη κανω τπτ γενικως γιατι ο ενας πλακουντας ειναι χαμηλα μαλλον δεν τον εβλεπε καλα οποτε πρεπει να προσεχω λιγο παραπανω αυτα απο μενα!

τέλεια τα νέα από τα μωράκια σου!!!

 

On ‎22‎/‎9‎/‎2018 at 2:34 ΜΜ, loyloy είπε:

Κορίτσια εγώ έκανα μια στην 15η εβδομάδα λόγω ιστορικού με ζάχαρο στην οικογένεια.τωρα εκαν α στην 25η που τη κανουν.και θα ξανακάνω σε κάνα 10ημερο.εχουν βγει καλές αλλά το πολύ αμνιακό υγρό και το μεγάλο.μωρο οφείλονται στο ζάχαρο.αρα ξανά και ήδη Έχω μπει σε διατροφή.να ξέρετε κάποιες γυναίκες το παρουσιάζουν πιο μετά και μάλλον ανήκω σ'αυτές.

 

On ‎22‎/‎9‎/‎2018 at 3:44 ΜΜ, loyloy είπε:

@Smile89 300 γραμμ περίπου παραπάνω και τα υγρά πάνω από το οριο.αρα μου λέει θα Ναι ζάχαρο.αχ τι να πω.αυτο παρακαλαω να ναι.ειναι η καλύτερη εκδοχή.

loyloy 300 γρ μεγαλύτερο είναι το μωρό από το μέσο όρο?!?!?! βγήκαν τα αποτελέσματά σου?

ζόρι η διατροφή στην εγκυμοσύνη, αλλά τουλάχιστον δεν θα πάρεις πολλά κιλά.

 

On ‎22‎/‎9‎/‎2018 at 4:43 ΜΜ, Nicol_ είπε:

Αν ειναι δυνατον...δηλαδη φέρνουν την καταστροφη πραγματικα

Κοριτσια πως τα πατε με αναγουλες κ εμετούς?  Ενω μου σταματησαν απο τοτε που μπηκα στον 4ο σημερα πακι στομαχι χαλια και εκανα κ εμετό.  Εσεις πως τα πατε με αυτο?

εγω εχω αναγούλες από το πρωί που θα ξυπνήσω μέχρι που θα κοιμηθώ.... μόνο όταν τρώω κάτι συνέρχομαι, αλλά για λίγο...

 

πρίν από 5 λεπτά , fairy-mary είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα.

Τι κάνετε;

Πως είστε;

Σήμερα το απόγευμα θα πάω να πάρω τα αποτελέσματα των εξετάσεων του προγεννητικού.

Και την τετάρτη έχω ραντεβού με το γιατρό.

Να σας ρωτήσω όταν ήσασταν εκεί γύρω στις 10 εβδομάδες πόσο συχνά κάνατε υπέρηχο;

καλά αποτελέσματα!!! στην αρχή είναι ανά μήνα ο υπέρηχος/έλεγχος. προς το τέλος της εγκυμοσύνης ίσως σε βλέπει πιο συχνά αλλά πάντα ανάλογα τα "προβλήματα"...

  • Μου αρέσει 1

oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , marirene είπε:

καλημέρα κορίτσια!! καλή εβδομάδα!

oneira_glyka εμείς κρατάμε μία σταθερή διαφορά κοντά στα 2,5 χρόνια ανά παιδί... βέβαια η 3η εγκυμοσύνη δεν ήταν προγραμματισμένη και ακόμα μου φαίνεται βουνό! ψυχολογικά και σωματικά... νιώθω ένα βάρος χαμηλά στην κοιλιά που μου φαίνεται πολύ πρόωρο (είμαι 7 εβδομάδων)... εντωμεταξύ, θηλάζω ακόμα τον 2ο και κουράζομαι αρκετά.

εσείς τα θέλατε τόσο κοντά τα παιδάκια σας ή έτυχε?

 

και ε΄γω έχω κρυάδες από την αρχή της εγκυμοσύνης...

 

περαστικά σου!!! ελπίζω να είσαι καλύτερα σήμερα!

 

200 ευρω επισκεψη!?!?!? τουλάχιστον ήταν θετικά τα νέα που σου είπε! τον θυροειδή τον ελέγχεις? εχω και εγώ υποθυροειδισμό.

 

τέλεια τα νέα από τα μωράκια σου!!!

 

 

loyloy 300 γρ μεγαλύτερο είναι το μωρό από το μέσο όρο?!?!?! βγήκαν τα αποτελέσματά σου?

ζόρι η διατροφή στην εγκυμοσύνη, αλλά τουλάχιστον δεν θα πάρεις πολλά κιλά.

 

εγω εχω αναγούλες από το πρωί που θα ξυπνήσω μέχρι που θα κοιμηθώ.... μόνο όταν τρώω κάτι συνέρχομαι, αλλά για λίγο...

 

καλά αποτελέσματα!!! στην αρχή είναι ανά μήνα ο υπέρηχος/έλεγχος. προς το τέλος της εγκυμοσύνης ίσως σε βλέπει πιο συχνά αλλά πάντα ανάλογα τα "προβλήματα"...

Είναι λίγο πάνω από το φυσιολογικό και σε συνδυασμό με τα υγρά που έχω πολλα πιστεύει ότι μάλλον ειναι το ζάχαρο.αυροο Έχω ραντεβού με Ενδοκρινολογο και την άλλη βδομάδα ξανα με γυναικολόγο.αντε για να δούμε.

πρίν από 23 λεπτά , palmoira είπε:

Καλημέρα κοριτσια! Ποια το ξεκίνησε με τα Δρακουλίνια και μου κόλλησαν τώρα? Χαχαχα

Εμένα κάθε 4 εβδομάδες και τώρα κάθε 3. Βέβαια είχε πέσει και ο Αύγουστος ενδιάμεσα...

Η μπεμπουλα και μας τυρραναει 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , fairy-mary είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα.

Τι κάνετε;

Πως είστε;

Σήμερα το απόγευμα θα πάω να πάρω τα αποτελέσματα των εξετάσεων του προγεννητικού.

Και την τετάρτη έχω ραντεβού με το γιατρό.

Να σας ρωτήσω όταν ήσασταν εκεί γύρω στις 10 εβδομάδες πόσο συχνά κάνατε υπέρηχο;

Μια φορα το μηνα κοριτσι μου απλα Εμενα μεχρι την αυχενικη καθε δεκαπεντε με εβλεπε λογω παλινδρομης. 

πρίν από 59 λεπτά , Vasoth. είπε:

Καλημερα κοριτσια καλη εβδομαδα δε σχολιαζω τα χθεσινα σας με πεθανατε ηθελα απο ολα ευτυχως ειχα επισκεψεις κ μου εφεραν ενα κουτι γλυκα χαχα!! Εμενα μου εχουν κολλησει πακοτινια απο την αρχη της εγκυμοσύνης αλλα δε με αφηνει με τπτ ο σύζυγος 

Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα αυτα δεν μου αρεσουν καθολου. 

πρίν από 25 λεπτά , palmoira είπε:

Καλημέρα κοριτσια! Ποια το ξεκίνησε με τα Δρακουλίνια και μου κόλλησαν τώρα? Χαχαχα

Εμένα κάθε 4 εβδομάδες και τώρα κάθε 3. Βέβαια είχε πέσει και ο Αύγουστος ενδιάμεσα...

Η @Beboula25 Χαχαχα 

πρίν από 2 λεπτά , loyloy είπε:

Είναι λίγο πάνω από το φυσιολογικό και σε συνδυασμό με τα υγρά που έχω πολλα πιστεύει ότι μάλλον ειναι το ζάχαρο.αυροο Έχω ραντεβού με Ενδοκρινολογο και την άλλη βδομάδα ξανα με γυναικολόγο.αντε για να δούμε.

Με το καλο ολα καλα θα ναι. Ειναι κι αλλα μπεμπακια που είναι ακομη μεγαλυτερα και δεν τρεχει τιποτα. 

  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 24 λεπτά , marirene είπε:

καλημέρα κορίτσια!! καλή εβδομάδα!

oneira_glyka εμείς κρατάμε μία σταθερή διαφορά κοντά στα 2,5 χρόνια ανά παιδί... βέβαια η 3η εγκυμοσύνη δεν ήταν προγραμματισμένη και ακόμα μου φαίνεται βουνό! ψυχολογικά και σωματικά... νιώθω ένα βάρος χαμηλά στην κοιλιά που μου φαίνεται πολύ πρόωρο (είμαι 7 εβδομάδων)... εντωμεταξύ, θηλάζω ακόμα τον 2ο και κουράζομαι αρκετά.

εσείς τα θέλατε τόσο κοντά τα παιδάκια σας ή έτυχε?

 

και ε΄γω έχω κρυάδες από την αρχή της εγκυμοσύνης...

 

περαστικά σου!!! ελπίζω να είσαι καλύτερα σήμερα!

 

200 ευρω επισκεψη!?!?!? τουλάχιστον ήταν θετικά τα νέα που σου είπε! τον θυροειδή τον ελέγχεις? εχω και εγώ υποθυροειδισμό.

 

τέλεια τα νέα από τα μωράκια σου!!!

 

 

loyloy 300 γρ μεγαλύτερο είναι το μωρό από το μέσο όρο?!?!?! βγήκαν τα αποτελέσματά σου?

ζόρι η διατροφή στην εγκυμοσύνη, αλλά τουλάχιστον δεν θα πάρεις πολλά κιλά.

 

εγω εχω αναγούλες από το πρωί που θα ξυπνήσω μέχρι που θα κοιμηθώ.... μόνο όταν τρώω κάτι συνέρχομαι, αλλά για λίγο...

 

καλά αποτελέσματα!!! στην αρχή είναι ανά μήνα ο υπέρηχος/έλεγχος. προς το τέλος της εγκυμοσύνης ίσως σε βλέπει πιο συχνά αλλά πάντα ανάλογα τα "προβλήματα"...

Καλημέρα! Η διαφορά τους είναι η καλύτερη νομίζω από πολλές απόψεις!Η μητέρα έχει επανέλθει κυρίως σωματικά..Κ το παιδάκι είναι σε ηλικία Π πλέον δειλά δειλά αρχίζει Ν αυτοεξυπηρετειται.. Η αλήθεια είναι ότι Θ θέλαμε λίγο παραπάνω καιρό πιο πολύ λόγω καισαρικής..Κατά τα άλλα δεν είχαμε θέμα στη διαφορά.. Στη πορεία όμως κατάλαβα πως είναι δύσκολο Ν έχεις πολύ μωρό Κ Ν είσαι Κ έγκυος..ειδικά αν τ μεγάλο είναι ζωηρό Κ Έχεις Κ επιπλοκές. Τεσπα..γερά Ν είναι..Κ Θ μεγαλώσουν!με το καλό σ εύχομαι! Τι Καλά Π το θηλαζεις!την καλύτερη δουλειά κάνεις!,μπράβο!Εμένα Μ κοπηκε το γάλα λίγο πριν μάθω πως Είμαι έγκυος. Αλλά λογικά λόγω αιμορραγίας Θ Μ Τον σταματούσε το θηλασμό υποθέτω..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , palmoira είπε:

@Beboula25 με κατέστρεψες! Θέλω δρακουλινια!! Χαχαχαχα

@loyloy εσυ περνάς μεγάλο ζόρι με όλα αυτά τα φαγάδικα να σε έχουν περικυκλώσει!! 

Η τα πιτσα ρε συ τα στρογγυλα. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Smile89 είπε:

Η τα πιτσα ρε συ τα στρογγυλα. 

Το συνεχιζεις εσυ ετσι? εχω κ το μαγειρα στη Σκορδα καθε μερα μας εχει καταστρεψει δε φτιαχνει κ τπτ χαλια


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια!

Αχχ ακόμη να τα χωνέψω δεν ξέρω αν φταίνε αυτά αλλα ξύπνησα με ανακατωσούρα. Απαπα δεν το ξανά κάνω απλά τα είχα τοσες μερες στο ντουλάπι κ κρατουσα χαρακτήρα μέχρι εχθές..Ας μην νιώθω τύψεις που έκανα αυτή την παρασπονδία θα προσπαθήσω να κάνω ελάχιστες από εδώ κ πέρα.. :roll:  

πρίν από 12 λεπτά , palmoira είπε:

@Beboula25 με κατέστρεψες! Θέλω δρακουλινια!! Χαχαχαχα

@loyloy εσυ περνάς μεγάλο ζόρι με όλα αυτά τα φαγάδικα να σε έχουν περικυκλώσει!! 

Χαχαχ τι λύσσα ήταν αυτή εχθές..Άστο μην τα σκέφτεσαι χάλια ήταν! Και μετά για να συνέλθω ήπια λίγο γάλα Χαχαχ  πιστεύω έκανα χημική ένωση 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 10 λεπτά , Vasoth. είπε:

Το συνεχιζεις εσυ ετσι? εχω κ το μαγειρα στη Σκορδα καθε μερα μας εχει καταστρεψει δε φτιαχνει κ τπτ χαλια

Χαχαχα να βλέπεις ρετιρε!! 

πρίν από 3 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλημέρα κοριτσια!

Αχχ ακόμη να τα χωνέψω δεν ξέρω αν φταίνε αυτά αλλα ξύπνησα με ανακατωσούρα. Απαπα δεν το ξανά κάνω απλά τα είχα τοσες μερες στο ντουλάπι κ κρατουσα χαρακτήρα μέχρι εχθές..Ας μην νιώθω τύψεις που έκανα αυτή την παρασπονδία θα προσπαθήσω να κάνω ελάχιστες από εδώ κ πέρα.. :roll:  

Μαλλον θα κανειςς παραπανω.... Χαχαχα Χαχαχα σιγα ρε δεν πειραζει!! Ανυπομονώ να πας ντοκ να σε βαλουμε πινακακιιιιι!!! 

  • Χαχα 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλημέρα κοριτσια!

Αχχ ακόμη να τα χωνέψω δεν ξέρω αν φταίνε αυτά αλλα ξύπνησα με ανακατωσούρα. Απαπα δεν το ξανά κάνω απλά τα είχα τοσες μερες στο ντουλάπι κ κρατουσα χαρακτήρα μέχρι εχθές..Ας μην νιώθω τύψεις που έκανα αυτή την παρασπονδία θα προσπαθήσω να κάνω ελάχιστες από εδώ κ πέρα.. :roll:  

Χαχαχ τι λύσσα ήταν αυτή εχθές..Άστο μην τα σκέφτεσαι χάλια ήταν! Και μετά για να συνέλθω ήπια λίγο γάλα Χαχαχ  πιστεύω έκανα χημική ένωση 

Ρε συ ειναι κ πικαντικα τα δρακουλινια ποσα να αντεξει το στομαχι χαχα ηπιες το γαλα να σβησεις μετα


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Χαχαχα να βλέπεις ρετιρε!! 

Μαλλον θα κανειςς παραπανω.... Χαχαχα Χαχαχα σιγα ρε δεν πειραζει!! Ανυπομονώ να πας ντοκ να σε βαλουμε πινακακιιιιι!!! 

Όχι αλλα μάλλον η μια που θα κάνω τον μήνα θα καλύπτει όλες τις μερες Χαχαχα 

Ναιι! Καλα μιλάμε να με δω και στο πινακακι να το ευχαριστηθώ βρε παιδί τα  σκέφτηκα εχθές και που αγχώνομαι τι αλλάζει έχει σχηματιστεί το κυτταρακι μας δεν αλλάζει άρα ψυχραιμία. Και έπειτα τοσες γυναίκες γεννούν κάθε μέρα γερά παιδιά και εγω το ίδιο θα κάνω λοιπόν 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Beboula25 είπε:

Όχι αλλα μάλλον η μια που θα κάνω τον μήνα θα καλύπτει όλες τις μερες Χαχαχα 

Ναιι! Καλα μιλάμε να με δω και στο πινακακι να το ευχαριστηθώ βρε παιδί τα  σκέφτηκα εχθές και που αγχώνομαι τι αλλάζει έχει σχηματιστεί το κυτταρακι μας δεν αλλάζει άρα ψυχραιμία. Και έπειτα τοσες γυναίκες γεννούν κάθε μέρα γερά παιδιά και εγω το ίδιο θα κάνω λοιπόν 

Αυτο σκεφτομαι απο την ημερα που κρατησα το θετικο τεστ στα χερια μου..... κι εγω θα κανω γερο παιδι κι ακομη αυτο σκεφτομαι. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Vasoth. είπε:

Ρε συ ειναι κ πικαντικα τα δρακουλινια ποσα να αντεξει το στομαχι χαχα ηπιες το γαλα να σβησεις μετα

Πικάντικα αλμυρά και ναι με χάλασαν αλλα έβαλα μυαλό..το γαλατάκι στις δυο γουλιές είπα τέλος άλλη μια κ θα είχα αλλα αποτελέσματα. Έχεις διδυμάκια κοριτσάκια;; Αν κάνω λαθος στο φύλλο συγνώμη, οπως και να έχει συγχαρητήρια!!! 

πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

Αυτο σκεφτομαι απο την ημερα που κρατησα το θετικο τεστ στα χερια μου..... κι εγω θα κανω γερο παιδι κι ακομη αυτο σκεφτομαι. 

Μπραβο αλλωστε ειναι ότι πιο φυσιολογικό 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...