Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 6 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Ναι μωρέ σκέφτομαι όλο βλακείες..σε ευχαριστώ!!:x

Μακάρι! Απλά ξέρεις που κ που κάνω και άσχημες σκέψεις

Ολες, αθελα μας!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγω σημερα τρωω σουβλιες στν ηβικη περιοχή. Τι στο καλο?. Η χαμηλα στην κοιλια, την μικρη μου την ενοιωσα γιαυτο ειμαι ηρεμη.... προς το παρόν.... 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , fairy-mary είπε:

Κοριτσια να ρωτησω 

Εσεις εχετε γενικα αυξημενα υγρα;

Εινακ φυσιολογικο;

 

Αμεεε... φυσιολογικο ειναι αρκει να μημ μυρίζουν η εχουν περιεργο χρωμα η σε φαγουριζουν. Αυτο που μου την δινει ειναι που γίνομαι μουσκεμα απο τον ιδρωτα! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 16 λεπτά , Smile89 είπε:

Εγω σημερα τρωω σουβλιες στν ηβικη περιοχή. Τι στο καλο?. Η χαμηλα στην κοιλια, την μικρη μου την ενοιωσα γιαυτο ειμαι ηρεμη.... προς το παρόν.... 

Να σε ρωτησω που εισαι σε πιο προχωρημενη οταν ειμαι καθιστη μετα απο λιγο με ποναει το κοκκαλο κατω απο το στηθος δεξια μονο ειναι φυσιολογικο?ειναι πολυ ενοχλητικο με κουραζει πολυ αυτο το πραγμα


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Vasoth. είπε:

Να σε ρωτησω που εισαι σε πιο προχωρημενη οταν ειμαι καθιστη μετα απο λιγο με ποναει το κοκκαλο κατω απο το στηθος δεξια μονο ειναι φυσιολογικο?ειναι πολυ ενοχλητικο με κουραζει πολυ αυτο το πραγμα

Κι ομως δεν με εχει πονεσει ποτε αυτο, πονους γενικα κοιλοα μεση πλευρα. Θεωρώ πως ειναι φυσιολογικό εχεις δυο παιδακια ολα πιέζονται κι ανεβαίνουν κατα πανω αρα.. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Smile89 είπε:

Κι ομως δεν με εχει πονεσει ποτε αυτο, πονους γενικα κοιλοα μεση πλευρα. Θεωρώ πως ειναι φυσιολογικό εχεις δυο παιδακια ολα πιέζονται κι ανεβαίνουν κατα πανω αρα.. 

Αυτο μου ειπε κ ο γιατρος αλλα ρε συ τοσο καιρο κατω δε με ενοχλουσε τωρα που καθομαι με ενοχλει ελπιζω να το συνηθισω γιατι δε μπορω να παω πουθενα να κατσω για πολλη ωρα θελω μαξιλαρι στην πλατη μην αρχισω να κυκλοφορω με το μαξιλαρακι μου δε λεει χαχαχα!! Εχω κ ενα γαμο το σαββατο να δω πως θα αντεξω πρωτη εξοδος μετα απο τοσο καιρο

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις πως την έχουν βαψει ετσι την μπεκατωρου? Κατω απο τα ματια με το υπόλοιπο προσωπο μεγαλη διαφορα!! 

πρίν από 1 λεπτό , Vasoth. είπε:

Αυτο μου ειπε κ ο γιατρος αλλα ρε συ τοσο καιρο κατω δε με ενοχλουσε τωρα που καθομαι με ενοχλει ελπιζω να το συνηθισω γιατι δε μπορω να παω πουθενα να κατσω για πολλη ωρα θελω μαξιλαρι στην πλατη μην αρχισω να κυκλοφορω με το μαξιλαρακι μου δε λεει χαχαχα!! Εχω κ ενα γαμο το σαββατο να δω πως θα αντεξω πρωτη εξοδος μετα απο τοσο καιρο

Αγαπη μου τοσο καιρο κατω το σωμα σου θα αρχισει να συνηθιζει σιγα σιγα. Εγω οταν σηκωθηκα απο την ακινησια ετρεμαν τα ποδια μου. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Smile89 είπε:

Ρε σεις πως την έχουν βαψει ετσι την μπεκατωρου? Κατω απο τα ματια με το υπόλοιπο προσωπο μεγαλη διαφορα!! 

Αγαπη μου τοσο καιρο κατω το σωμα σου θα αρχισει να συνηθιζει σιγα σιγα. Εγω οταν σηκωθηκα απο την ακινησια ετρεμαν τα ποδια μου. 

Μακαρι τι να πω..

Για τη μπεκατωρου τους ξεφυγε λιγο παραπανω high liter δε ξερω αν το γραφω κ σωστα μη με παρεξηγησετε χαχα!!


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Vasoth. είπε:

Μακαρι τι να πω..

Για τη μπεκατωρου τους ξεφυγε λιγο παραπανω high liter δε ξερω αν το γραφω κ σωστα μη με παρεξηγησετε χαχα!!

Consiler πολυ ανοιχτο νομιζω 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πάλι δε σας προλαβαίνω!!! Πείτε ρε κορίτσια.. Έχω δύο μέρες βήχα..πήρα τη γιατρό κ Μ είπε Ν παω σε παθολόγο..Γτ δεν είναι Κ Ότι Καλύτερο Ν τρανταζεσαι λέει Κ Ν έχεις φλεματα Π Δεν βγαίνουν.. Η ερώτηση Μ είναι η εξής.μήπως είναι πολύ νωρίς στις δύο μέρες Ν παω σε γιατρό?Η λόγω της κατάστασης καλύτερα Ν παω.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Πάλι δε σας προλαβαίνω!!! Πείτε ρε κορίτσια.. Έχω δύο μέρες βήχα..πήρα τη γιατρό κ Μ είπε Ν παω σε παθολόγο..Γτ δεν είναι Κ Ότι Καλύτερο Ν τρανταζεσαι λέει Κ Ν έχεις φλεματα Π Δεν βγαίνουν.. Η ερώτηση Μ είναι η εξής.μήπως είναι πολύ νωρίς στις δύο μέρες Ν παω σε γιατρό?Η λόγω της κατάστασης καλύτερα Ν παω.. 

Εγω θα σου έλεγα  να πας λογω της καταστασης με το αιμα μη σου προκαλεσει καμμια αιμοραγια παλι με την πιεση καλύτερα να πας να εισαι ησυχη 


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , fairy-mary είπε:

Κοριτσια να ρωτησω 

Εσεις εχετε γενικα αυξημενα υγρα;

Εινακ φυσιολογικο;

 

Ναι και εγώ έχω αρκετά, μην ανησυχείς. 

πρίν από 7 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Πάλι δε σας προλαβαίνω!!! Πείτε ρε κορίτσια.. Έχω δύο μέρες βήχα..πήρα τη γιατρό κ Μ είπε Ν παω σε παθολόγο..Γτ δεν είναι Κ Ότι Καλύτερο Ν τρανταζεσαι λέει Κ Ν έχεις φλεματα Π Δεν βγαίνουν.. Η ερώτηση Μ είναι η εξής.μήπως είναι πολύ νωρίς στις δύο μέρες Ν παω σε γιατρό?Η λόγω της κατάστασης καλύτερα Ν παω.. 

Να πας κορίτσι μου. Όσο νωρίτερα τόσο πιο εύκολα θα αντιμετωπίσεις την κατάσταση. Μη το αφήσεις να φτάσεις να είσαι χάλια. 

πρίν από 23 λεπτά , Vasoth. είπε:

Αυτο μου ειπε κ ο γιατρος αλλα ρε συ τοσο καιρο κατω δε με ενοχλουσε τωρα που καθομαι με ενοχλει ελπιζω να το συνηθισω γιατι δε μπορω να παω πουθενα να κατσω για πολλη ωρα θελω μαξιλαρι στην πλατη μην αρχισω να κυκλοφορω με το μαξιλαρακι μου δε λεει χαχαχα!! Εχω κ ενα γαμο το σαββατο να δω πως θα αντεξω πρωτη εξοδος μετα απο τοσο καιρο

 

πρίν από 22 λεπτά , Smile89 είπε:

Ρε σεις πως την έχουν βαψει ετσι την μπεκατωρου? Κατω απο τα ματια με το υπόλοιπο προσωπο μεγαλη διαφορα!! 

Αγαπη μου τοσο καιρο κατω το σωμα σου θα αρχισει να συνηθιζει σιγα σιγα. Εγω οταν σηκωθηκα απο την ακινησια ετρεμαν τα ποδια μου. 

Πόσο δίκιο έχετε. Εγώ με τόσο καιρό στο κρεβάτι, πλέον δεν μπορώ ούτε μέχρι την κουζίνα να πάω. Κουράζομαι και λίγο εάν κάτσω σε καρέκλα πιάνομαι και γυρνάω στο κρεββάτι. Το Σάββατο που πήγαμε στο μικροβιολογικό γυρίσαμε σπίτι και ένιωθα λες και είχα σκάψει όλη μέρα. Είναι από το καθισιό το ξέρω. Ας μου πει και εμένα να σηκωθώ και δεν με νοιάζει. Μπράβο Βάσω που θα βγεις! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Πάλι δε σας προλαβαίνω!!! Πείτε ρε κορίτσια.. Έχω δύο μέρες βήχα..πήρα τη γιατρό κ Μ είπε Ν παω σε παθολόγο..Γτ δεν είναι Κ Ότι Καλύτερο Ν τρανταζεσαι λέει Κ Ν έχεις φλεματα Π Δεν βγαίνουν.. Η ερώτηση Μ είναι η εξής.μήπως είναι πολύ νωρίς στις δύο μέρες Ν παω σε γιατρό?Η λόγω της κατάστασης καλύτερα Ν παω.. 

Να κανεις οτι σου λέει ο γιατρός βρε. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...