Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 hours ago, Maroxmarox said:

      Για καλύτερα ωάρια ,αύξηση πιθανοτήτων ,πόση coq10 είναι ασφαλής να παίρνουμε; Επίσης τι άλλες βιταμίνες προτείνεται να πάρω; Βιτ Ε; Κάνει τίποτα;

      Εμένα η γιατρός μου έδωσε τρία χάπια ημερησίως δηλαδή 600mg σύνολο φολικο οξυ και βιταμίνη d στην οποια παρουσίασα ανεπάρκεια μ έδωσε 4000 αρχικά κ μετά 2.000… βοήθησε η όχι δεν το γνωρίζω ακόμα κοπελα Μου … πάντως  η coq10 με πάχυνε ρε γαμωτο …

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 57 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλημέρα Νανουλα! Θα έχω τον νου μου να σε σταματησω Χαχαχα

Καλα είμαι, λίγο ζαλαδα,λίγη ανακατωσούρα αλλα νιώθω πολύ ευτυχισμένη και ανυπόμονη να δω σήμερα το μεσημέρι την ζωούλα μου! 20 Αυγούστου η τερ ποσο είμαι 5;; :roll:

Καλημέρα! 

Με το καλο Beboula θα περιμένουμε τα νεα σου! ❤

πρίν από 28 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Μπεμπουλα με. Το καλό στο γιατρό!!περιμένουμε νέα Κ Θ ειναι τέλεια! 

Σας έχω πρήξει με τη γρίπη Μ εγώ.Αλλά Θ σας τα πω.. Μ έδωσε αντιβίωση Γτ έχω υγρό στο αυτί, Κ πολύ βηχα Κ μύξες Κ λόγω τ Ότι δε μπορώ Ν πάρω τπτ Θ Μ γυρίσει σε ιγμοριτιδα..Κ θέλει Ν το προλάβει..κορίτσια πολύ βήχας..κρατιέμαι μη βηχω γτ φοβαμαι..Είμαι με τραχαναδες Κ τσάγια. Έχω μια αδυναμία Κ ενα πονοκεφάλο..Αλλά ντάξει..ελπίζω Ν περάσει σύντομα. Υπάρχουν Κ χειροτερα! Κατά τ'άλλα χθες ο μπόμπιρας κλώτσησε.το καημενο έχει γίνει φραπές εκεί μέσα..σε λέει κάτι γίνεται..ας πω ότι έχει άνθρωπο μέσα..μπας Κ σταματήσουν τα έργα...

Περαστικα!! Χαμομηλακι να πινεις να μαλακωνει το λαιμο..υπομονη ❤


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημέρα και από εμάς! :)

 

13 ώρες πρίν, D-na είπε:

Γεια σας κορίτσια:)

Μόλις πήρα τα αποτελέσματα της β χοριακης..είναι θετική είναι 801 κανονικά πρέπει να κάνω τούμπες από τη χαρά μου αλλά φοβάμαι τόσο πολύ..δεν το έχω πει σε κανέναν μα κανέναν ούτε στον άντρα μου ούτε το γιατρό μου πήρα..έχω μείνει ξανά έγκυος με εξωσωματική και είχα αίμα συνεχώς καφέ υγρά αλλά στο τέλος απεβαλα(πολύ αίμα τότε)τώρα δεν έχω τίποτα μόνο λόγο πρησμένο στήθος και πονακια περιόδου που και που.ολα αυτά τα λέω για είμαι τόσο μπερδεμενη...νομίζω είναι χαμηλή η τιμή για 6 μέρα καθυστέρηση..αυριο θα πάρω το γιατρό μου και θα είναι λίγο πιο ξεκάθαρα τα πράγματα...

Συγχαρητήρια D-na!! μια χαρά είναι η χοριακή σου... νομίζω και εγώ στη 2η εγκυμοσύνη μου ήταν ακριβώς η ίδια τιμή... με 2 τεστ αρνητικα κ δεν ξέρω πόσες μέρες καθυστέρηση... είχα καθυστερημένη σύλληψη... δεν είχα δλδ ωορηξία στις 14 μέρες...

 

1 ώρα πρίν, nanoula90 είπε:

Μαζι γραψαμεεε ❤ Κ γω λατρευω κρυο. Ειδικα το φετινο που θα μαι μια κινητή μπαλα. Οσες ειστε Αθηνα αν πετυχει το ματι σας μια γυναικα να τσουλαει στον δρομο σαν τόπι εγω θα ειμαι χαχαχαχα

Πως εισαι μπεμπουλα μου? Πως νιωθεις? Ποτε εχεις γιατρο να δεις το σπορακι σου? Ξερεις ποσο εβδομαδων εισαι πανω κατω?

nanoula90 θα είμαστε πολλές νομίζω! χεχε

 

1 hour ago, Beboula25 είπε:

Καλημέρα Νανουλα! Θα έχω τον νου μου να σε σταματησω Χαχαχα

Καλα είμαι, λίγο ζαλαδα,λίγη ανακατωσούρα αλλα νιώθω πολύ ευτυχισμένη και ανυπόμονη να δω σήμερα το μεσημέρι την ζωούλα μου! 20 Αυγούστου η τερ ποσο είμαι 5;; :roll:

Καλημέρα! 

άρα είσαι και εσύ τον Μάιο του 2019? εγώ τελευταία περίοδο 3/8... έχω την αίσθηση ότι πας πολύ νωρίς στο γιατρό... εμείς στην 6η εβδομάδα κ ίσα που ακούσαμε καρδιά... μόλις είχε σχηματιστεί το σποράκι, 4 χιλιοστά!

 

πρίν από 50 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Μπεμπουλα με. Το καλό στο γιατρό!!περιμένουμε νέα Κ Θ ειναι τέλεια! 

Σας έχω πρήξει με τη γρίπη Μ εγώ.Αλλά Θ σας τα πω.. Μ έδωσε αντιβίωση Γτ έχω υγρό στο αυτί, Κ πολύ βηχα Κ μύξες Κ λόγω τ Ότι δε μπορώ Ν πάρω τπτ Θ Μ γυρίσει σε ιγμοριτιδα..Κ θέλει Ν το προλάβει..κορίτσια πολύ βήχας..κρατιέμαι μη βηχω γτ φοβαμαι..Είμαι με τραχαναδες Κ τσάγια. Έχω μια αδυναμία Κ ενα πονοκεφάλο..Αλλά ντάξει..ελπίζω Ν περάσει σύντομα. Υπάρχουν Κ χειροτερα! Κατά τ'άλλα χθες ο μπόμπιρας κλώτσησε.το καημενο έχει γίνει φραπές εκεί μέσα..σε λέει κάτι γίνεται..ας πω ότι έχει άνθρωπο μέσα..μπας Κ σταματήσουν τα έργα...

περαστικά σου!

ιωσεις παντού!!! πρόσεχε!!! χθες αυτό μου λέγαν στον παιδικό, ότι κυκλοφορούν γαστρεντερίτιδες κ ιώσεις με βήχα και μπούκωμα... είναι ο μεγάλος μου φόβος...


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, nanoula90 είπε:

 Καλημέρα τρελοπαρέα!!!! Τι κανετε? Φουσκωνετε, φουσκωνετε?? 

@Smile89 τρελιαρα μου εδω ειμαι!! Ειχαν ερθει σπιτι κατι φιλοι χθες και το ριξα εξω μετα απο καιρο με αφθονη κοκα κολα zero. Τετοια κρεπαλη ειχα καιρο να κανω χαχαχα. Τι κανεις εσυ κοριτσομανα? Την προσεχεις την νυφη μου? 

Καλημέρα!!! Την προσεχω την νυφ σου!!! Μιλαμε για πολυ πιοτό!!! Δεν πιστεύω να κανες κεφαλι; 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Καλημερα κοριτσια!! Επιτέλους Φθινόπωρο! ! Λατρευω το κρυο! ❤❤❤

Καλημέρα αχ κι εγωωωωω!!Δροσισε εκει που εισαι? 

2 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Καλημέρα!! Ερωτας το φθινόπωρο!❤️

Καλημερα!!! Και ο χειμωνας με το χιόνιιιι!!! 

2 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Μαζι γραψαμεεε ❤ Κ γω λατρευω κρυο. Ειδικα το φετινο που θα μαι μια κινητή μπαλα. Οσες ειστε Αθηνα αν πετυχει το ματι σας μια γυναικα να τσουλαει στον δρομο σαν τόπι εγω θα ειμαι χαχαχαχα

Πως εισαι μπεμπουλα μου? Πως νιωθεις? Ποτε εχεις γιατρο να δεις το σπορακι σου? Ξερεις ποσο εβδομαδων εισαι πανω κατω?

Ειπαν θα χιονισει Αθηνα φέτος!! ΠΡΟΣΟΧΗ!!! 

1 ώρα πρίν, Vasoth. είπε:

Καλημερα κ απο μενα!!

Καλημερουδια!!! 

1 ώρα πρίν, Beboula25 είπε:

Καλημέρα Νανουλα! Θα έχω τον νου μου να σε σταματησω Χαχαχα

Καλα είμαι, λίγο ζαλαδα,λίγη ανακατωσούρα αλλα νιώθω πολύ ευτυχισμένη και ανυπόμονη να δω σήμερα το μεσημέρι την ζωούλα μου! 20 Αυγούστου η τερ ποσο είμαι 5;; :roll:

Καλημέρα! 

Είσαι 5+1, δηλαδη διανυεις την 6η εβδομάδα. Συμφωνα με την ΤΕΡ σου αλλαζεις εβδομαδα καθε Δευτέρα. 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 40 λεπτά , Smile89 είπε:

Καλημέρα!!! Την προσεχω την νυφ σου!!! Μιλαμε για πολυ πιοτό!!! Δεν πιστεύω να κανες κεφαλι; 

Η αληθεια ειναι οτι το παρακανα λιγο, κ τωρα εχω φτιαξει καφε να συνελθω χαχαχα. Ετσι ειμαστε εμεις τα αλητοπαιδα, πινουμε για το κεφι μας κ την παρεα χαχαχα. 

 

πρίν από 15 λεπτά , Smile89 είπε:

 

Ειπαν θα χιονισει Αθηνα φέτος!! 

Αχ μακαρι να χιονισει! Δεν θα θελω κ τσουλημα, θα πηγαινω μονη μου πατινατο χαχαχα

 

πρίν από 31 λεπτά , fairy-mary είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Τι κάνετε;

Σήμερα πήρα τις εξετάσεις μου, είναι καλές γενικά απλά έχω θετικό αυτό το igg της ερυθράς..να ανησυχήσω;

Καλημέεερα. Φυσικα κ να μην ανησυχησεις. Ειναι απο το εμβολιο που χουμε κανει. Εχουμε αντισωματα!

 

πρίν από 42 λεπτά , marirene είπε:

καλημέρα και από εμάς! :)

 

Συγχαρητήρια D-na!! μια χαρά είναι η χοριακή σου... νομίζω και εγώ στη 2η εγκυμοσύνη μου ήταν ακριβώς η ίδια τιμή... με 2 τεστ αρνητικα κ δεν ξέρω πόσες μέρες καθυστέρηση... είχα καθυστερημένη σύλληψη... δεν είχα δλδ ωορηξία στις 14 μέρες...

 

nanoula90 θα είμαστε πολλές νομίζω! χεχε

Ετσι, να περιφερομαστε παντουυ οι μπαλιτσες!!! 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , fairy-mary είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Τι κάνετε;

Σήμερα πήρα τις εξετάσεις μου, είναι καλές γενικά απλά έχω θετικό αυτό το igg της ερυθράς..να ανησυχήσω;

Ειναι τα αντισωματα της ερυθρας!! Μην ανησυχεις καλο εινα!!! 

πρίν από 10 λεπτά , nanoula90 είπε:

Η αληθεια ειναι οτι το παρακανα λιγο, κ τωρα εχω φτιαξει καφε να συνελθω χαχαχα. Ετσι ειμαστε εμεις τα αλητοπαιδα, πινουμε για το κεφι μας κ την παρεα χαχαχα. 

 

Αχ μακαρι να χιονισει! Δεν θα θελω κ τσουλημα, θα πηγαινω μονη μου πατινατο χαχαχα

 

Καλημέεερα. Φυσικα κ να μην ανησυχησεις. Ειναι απο το εμβολιο που χουμε κανει. Εχουμε αντισωματα!

 

Ετσι, να περιφερομαστε παντουυ οι μπαλιτσες!!! 

Χαχαχα Χαχαχα αλητισσααααα!!! 

Αμα δεν χιονίσει στο Αθηνα ελα δωω!!! Στανταρ θα χιονίσει!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, marirene είπε:

καλημέρα και από εμάς! :)

 

Συγχαρητήρια D-na!! μια χαρά είναι η χοριακή σου... νομίζω και εγώ στη 2η εγκυμοσύνη μου ήταν ακριβώς η ίδια τιμή... με 2 τεστ αρνητικα κ δεν ξέρω πόσες μέρες καθυστέρηση... είχα καθυστερημένη σύλληψη... δεν είχα δλδ ωορηξία στις 14 μέρες...

 

nanoula90 θα είμαστε πολλές νομίζω! χεχε

 

άρα είσαι και εσύ τον Μάιο του 2019? εγώ τελευταία περίοδο 3/8... έχω την αίσθηση ότι πας πολύ νωρίς στο γιατρό... εμείς στην 6η εβδομάδα κ ίσα που ακούσαμε καρδιά... μόλις είχε σχηματιστεί το σποράκι, 4 χιλιοστά!

 

περαστικά σου!

ιωσεις παντού!!! πρόσεχε!!! χθες αυτό μου λέγαν στον παιδικό, ότι κυκλοφορούν γαστρεντερίτιδες κ ιώσεις με βήχα και μπούκωμα... είναι ο μεγάλος μου φόβος...

Καλημέρα!! Ότι ζήτησε ο γιατρος κάνω, θα έχει τον λόγο του τον εμπιστεύομαι..

πρίν από 9 λεπτά , Smile89 είπε:

@Beboula25 μου περιμενουμε με αγωνια τα νεα για το σπορι σου!! 

Άρχισε η αγωνία μου Χαχαχ.. Σε ευχαριστώ πολύ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλημέρα!! Ότι ζήτησε ο γιατρος κάνω, θα έχει τον λόγο του τον εμπιστεύομαι..

Άρχισε η αγωνία μου Χαχαχ.. Σε ευχαριστώ πολύ!!

Σε μια χαρα εβδομαδα πας!! Να δειτε την αρχη της κυησης σακο και σπορι!!! Ετσι πρεπει εξ αρχης!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Nicol_ είπε:

Κοριτσια ποτε αρχιζουμε να νιωθουμε το μωρο? 

Στην πρώτη εγκυμοσυνη συνήθως κοντά στην 19η, 20η εβδομάδα, μπορεί όμως και αργότερα. Σε επόμενη εγκυμοσυνη συνήθως λίγο νωρίτερα χωρίς να είναι και δεδομένο. Μην αγχώνεσαι γι αυτό, όταν φας την πρώτη κλωτσιά θα την καταλάβεις!! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...