Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Καλησπέρα! Είμαι και εγώ 37 και τον Φεβρουάριο στην ωοληψία πήραμε 15 ωάρια, εκ των οποίων τα 12 ήταν καλά. τελικά προχώρησαν μόνο 3 και τα κρυοσυντηρήσαμε 3 ημερών (1 καλό και 2 μέτρια). εμάς μας είπαν οτι έφταιξε το σπέρμα γιατί είχε πολύ κακή μορφολογία. ο γιατρός πρότεινε και άλλη ωοληψία τώρα μετά το πάσχα και παλεύουμε να φτιάξουμε το σπέρμα. τον ρώτησα αν μας θεωρεί πολύ δύσκολη περίπτωση να τα καταφέρουμε και ήταν αρκετά καθυσηχαστικός επειδή παίρνουμε αρκετά ωάρια. εσας πως ήταν το σπέρμα;; να σου πω οτι την επομενη μερα είχε γονιμοποιηθεί μόνο ένα και περίμεναν να δουν αν θα προχωρήσει και κανένα άλλο. η απογοήτευση ήταν τεράστια. τελικά το καλό έμβρυο είναι από αυτα που καθυστέρησαν να γονιμοποιηθούν, 

      Είμαι από το λαπτοπ και η φωτογραφία φαίνεται πολύ θολά. αλλά γιατί νομίζω οτι βλεπω αχνη γραμμη;; την βλέπεις εσυ; ποια μέρα είσαι; 

      Καλησπέρα! Με πήραν σήμερα απο το εμβρυολογικό.. προς το παρόν προχωράνε και τα 3 και περιμένουμε την Πέμπτη να δουμε αν και ποσα θα γινουν βλαστοκυστες.. δεν μου είπαν κατι αλλο..μολις εχουν λεει τελικό αποτελεσμα θα μας πουν αναλυτικα λεπτομερειες..

      Το σπερμα εμας ειχε σκαμπανεβασματα, και καλο και μετριο και κακο.. με προβλημα μονο στον αριθμο και κινητικοτητα.. βεβαια ταλαιπωρηθηκαμε με λαθος διαγνώσεις μικροβιολογικου κεντρου, ενω εκανε επεμβαση κηρσοκηλης και εδειχνε να φτιαχνει στην πορεια.. τωρα ειναι μετρια τα πραγματα και παίρνει βιταμινες...ίσως τελικα δεν μου εκατσε καλα το πρωτοκολλο εμενα..θα μαθω ελπιζω! Προς το παρον περιμενουμε τωρα την Πεμπτη με αγωνια!! 

      Και εγω πιστευω οτι αν ειναι το βασικο θεμα σας το σπερμα θα τα καταφέρετε!!! Αυτη η αποψη επικρατει αλλωστε!!

       

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 46 λεπτά , nanoula90 είπε:

Δεν υπαρχει τελειοτερο απ τις κλωτσιες του. Αφου με βλεπει ο αντρας μου που χαμογελαω καθε φορα που νιωθω το μωρο και μου λεει με μενα δεν χαιρεσαι ετσι οταν σε κλωτσαω στον υπνο μου, αν σ αρεσουν οι κλωτσιες να σου δινω καμια κ γω να βοηθησω χαχαχα

Φοβερός ο άντρας σου!!


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 13 λεπτά , Nicol_ είπε:

χαχααχα τρελαινομαι οπως τα γραφεις! Ανυπομονώ να νιωσω και εγω κατι.. ανησυχω οταν δεν νιωθω τιποτα,δεν υπαρχει καποιος τροπος να δω αν ειναι ολα ενταξει

Μετά θα ανησυχείς όταν δεν θα κλωτσάει συνέχεια, μετά γιατί δεν θα τρώει, μετά γιατί δεν θα διαβάζει, μετά γιατί θα ξενυχτάει...Την πατήσαμε! Από εδώ και στο εξής και για πάντα θα έχουμε άγχος για τα παιδιά μας! Ρώτα και τη μαμα σου!!χαχαχαχαχα

  • Χαχα 5

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , palmoira είπε:

Μετά θα ανησυχείς όταν δεν θα κλωτσάει συνέχεια, μετά γιατί δεν θα τρώει, μετά γιατί δεν θα διαβάζει, μετά γιατί θα ξενυχτάει...Την πατήσαμε! Από εδώ και στο εξής και για πάντα θα έχουμε άγχος για τα παιδιά μας! Ρώτα και τη μαμα σου!!χαχαχαχαχα

χαχα ετσι ειναι.Απλα καμια φορα με πιανει που και που. Μετραω τις μερες αντιστροφα για το γιατρο :mrgreen:


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μ!!  Λοιπόν είδαμε την κουκιδιτσα μας την ζωούλα μου όλα είναι καλα μου είπε η εικόνα μας είναι παρα πολύ καλή και να μην φοβάμαι τίποτα! Είμαστε 5+1εβδομαδες και ΠΗΤ μας έβγαλε 27/5 !! 

Μου έδωσε και σιροπακι γιατί κοριτσια τα έπαιξα με το θέμα της “ανάγκης”

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Beboula25 είπε:

Κοριτσάκια μ!!  Λοιπόν είδαμε την κουκιδιτσα μας την ζωούλα μου όλα είναι καλα μου είπε η εικόνα μας είναι παρα πολύ καλή και να μην φοβάμαι τίποτα! Είμαστε 5+1εβδομαδες και ΠΗΤ μας έβγαλε 27/5 !! 

Μου έδωσε και σιροπακι γιατί κοριτσια τα έπαιξα με το θέμα της “ανάγκης”

Μπράβο! Έπεσε κλάμα στον υπέρηχο? Να μη φοβάσαι τίποτε κορίτσι μου! Όσο για το σιροπακι...welcome to the club! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , palmoira είπε:

Μπράβο! Έπεσε κλάμα στον υπέρηχο? Να μη φοβάσαι τίποτε κορίτσι μου! Όσο για το σιροπακι...welcome to the club! 

Ευχαριστώ!!Όχι δεν έκλαψα γιατί είχε κόσμο Χαχαχ.. άκουγα μπράβο συγχαρητήρια και χάζευα την εικόνα κρεμομουν κ από τα χείλη του γιατρού.. Αστα έχω θέμα μερες τώρα απλά περίμενα να του το πω.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Beboula25 είπε:

Κοριτσάκια μ!!  Λοιπόν είδαμε την κουκιδιτσα μας την ζωούλα μου όλα είναι καλα μου είπε η εικόνα μας είναι παρα πολύ καλή και να μην φοβάμαι τίποτα! Είμαστε 5+1εβδομαδες και ΠΗΤ μας έβγαλε 27/5 !! 

Μου έδωσε και σιροπακι γιατί κοριτσια τα έπαιξα με το θέμα της “ανάγκης”

Συγχαρητήρια κοπέλα μου!

Όλα καλάθα πάνε θα το δείς!

πολύ χάρηκα!

 

  • Ευχαριστώ 1

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ευχαριστώ!!Όχι δεν έκλαψα γιατί είχε κόσμο Χαχαχ.. άκουγα μπράβο συγχαρητήρια και χάζευα την εικόνα κρεμομουν κ από τα χείλη του γιατρού.. Αστα έχω θέμα μερες τώρα απλά περίμενα να του το πω.

Μπράβο ,μπράβο χίλια μπράβο! Τι ωραία νέα! Πόσο χαιρομαι που γεμίζουμε μπεμπακια! 

  • Ευχαριστώ 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , palmoira είπε:

Μετά θα ανησυχείς όταν δεν θα κλωτσάει συνέχεια, μετά γιατί δεν θα τρώει, μετά γιατί δεν θα διαβάζει, μετά γιατί θα ξενυχτάει...Την πατήσαμε! Από εδώ και στο εξής και για πάντα θα έχουμε άγχος για τα παιδιά μας! Ρώτα και τη μαμα σου!!χαχαχαχαχα

Αχαχαχαχαχαχαχαχ

πρίν από 21 λεπτά , Beboula25 είπε:

Κοριτσάκια μ!!  Λοιπόν είδαμε την κουκιδιτσα μας την ζωούλα μου όλα είναι καλα μου είπε η εικόνα μας είναι παρα πολύ καλή και να μην φοβάμαι τίποτα! Είμαστε 5+1εβδομαδες και ΠΗΤ μας έβγαλε 27/5 !! 

Μου έδωσε και σιροπακι γιατί κοριτσια τα έπαιξα με το θέμα της “ανάγκης”

Μπραβο μπεμπουλα!!!! Συγχαρητηρια καλη μου! Πολυ χαιρομαι για σενα


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 24 λεπτά , Beboula25 είπε:

Κοριτσάκια μ!!  Λοιπόν είδαμε την κουκιδιτσα μας την ζωούλα μου όλα είναι καλα μου είπε η εικόνα μας είναι παρα πολύ καλή και να μην φοβάμαι τίποτα! Είμαστε 5+1εβδομαδες και ΠΗΤ μας έβγαλε 27/5 !! 

Μου έδωσε και σιροπακι γιατί κοριτσια τα έπαιξα με το θέμα της “ανάγκης”

Μπραβο συγχαρητηρια ολα καλα ευχομαι!!


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, palmoira είπε:

Μετά θα ανησυχείς όταν δεν θα κλωτσάει συνέχεια, μετά γιατί δεν θα τρώει, μετά γιατί δεν θα διαβάζει, μετά γιατί θα ξενυχτάει...Την πατήσαμε! Από εδώ και στο εξής και για πάντα θα έχουμε άγχος για τα παιδιά μας! Ρώτα και τη μαμα σου!!χαχαχαχαχα

Και το κλασσικο εεεε. Οταν δεν θα ναι καλο παιδι και θα κανει ολα αυτα θα πεταμε το αμαν πια, τιποτα δεν πηρες απο μενα, ιδιος/α ο πατερας σου εισαι! Αλλααααα....μολις πχ κανει κατι που θα μας ενθουσιασειιι.. Αχ παιδακι μου, ευτυχως πηρες απο μενα, και η μαμακα ετσι ητανε, παλι καλα, ιδια/ος εμενα εισαι αχαχαχαχαχα. Οπως μας συμφερει καθε φορα

  • Χαχα 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Beboula25 είπε:

Κοριτσάκια μ!!  Λοιπόν είδαμε την κουκιδιτσα μας την ζωούλα μου όλα είναι καλα μου είπε η εικόνα μας είναι παρα πολύ καλή και να μην φοβάμαι τίποτα! Είμαστε 5+1εβδομαδες και ΠΗΤ μας έβγαλε 27/5 !! 

Μου έδωσε και σιροπακι γιατί κοριτσια τα έπαιξα με το θέμα της “ανάγκης”

Τι ομορφα!!Συγχαρητηρια Μπεμπουλα μπραβο σας! Υπεροχα νεα :wub:


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nicol_ είπε:

χαχααχα τρελαινομαι οπως τα γραφεις! Ανυπομονώ να νιωσω και εγω κατι.. ανησυχω οταν δεν νιωθω τιποτα,δεν υπαρχει καποιος τροπος να δω αν ειναι ολα ενταξει

Μην ανησυχεις. Οταν αρχισεις να τον νιωθεις το αγχος που εχεις τωρα, εε ξεχνα το. Θα ναι διπλασιο. Γιατι θα υπαρχουν μερες που θα ναι πιο ησυχος, μερες που θα αλλαζει θεση κ μπορει να κλωτσαει απο την μεσα μερια οχι στην κοιλια κ οι κινησεις αυτες ειναι δυσκολο να τις καταλαβεις!!! Οσο προχωρας το αγχος αντι να φευγει γινεται μεγαλυτερο! Για αυτο προσπαθησε να σαι ηρεμη οσο μπορεις. Και θα νιωσεις οπου να ναι κ το μωρακι. 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , nanoula90 είπε:

Μην ανησυχεις. Οταν αρχισεις να τον νιωθεις το αγχος που εχεις τωρα, εε ξεχνα το. Θα ναι διπλασιο. Γιατι θα υπαρχουν μερες που θα ναι πιο ησυχος, μερες που θα αλλαζει θεση κ μπορει να κλωτσαει απο την μεσα μερια οχι στην κοιλια κ οι κινησεις αυτες ειναι δυσκολο να τις καταλαβεις!!! Οσο προχωρας το αγχος αντι να φευγει γινεται μεγαλυτερο! Για αυτο προσπαθησε να σαι ηρεμη οσο μπορεις. Και θα νιωσεις οπου να ναι κ το μωρακι. 

Ναι εχεις δικιο. Ησυχια δεν θα ξαναβρω αυτο ειναι σιγουρο :razz:  :)


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...