Recommended Posts

πρίν από 30 λεπτά , Smile89 είπε:

Ευχαριστώ πολύ με το καλό κι εσυ. Δεν είναι απαραίτητο να κρατανε όλη την ημέρα ούτε ειναι απαραίτητο να μην κρατανε. Ο πονοκέφαλος ίσως και να είναι η έλλειψη καφεΐνης ίσως και οχι. Μα τι ωραία που στα  είπα σε καλυψα Χαχαχα Χαχαχα 

Και με κομπρεσουλες δροσερές μου παιρνουσαν εμενα

Χαχαχαχα. :lol:  σε διαβαζω κ γελαω μονη μου .ελλειψη καφεινης δεν νομιζω. Εγω δεν τον εχω κοψει τον καφε και με πιανουν καποιες φορες δυνατοι πονοκεφαλοι. Μονο ντεπον δυστυχως επιτρεπεται και υπομονη.

2HNdp3.png

πρίν από 13 λεπτά , nanoula90 είπε:

Χαχαχαχα. :lol:  σε διαβαζω κ γελαω μονη μου .ελλειψη καφεινης δεν νομιζω. Εγω δεν τον εχω κοψει τον καφε και με πιανουν καποιες φορες δυνατοι πονοκεφαλοι. Μονο ντεπον δυστυχως επιτρεπεται και υπομονη.

Χαχαχα Χαχαχα, έλα Ρεεεεεε ντεπον χαπακι με αφήνε έμενε το οποίο σίγα τι να μου κανε οποτε κομπρέσα και νανι. 

mpuZp3.png

Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Smile89 είπε:

Ευχαριστώ πολύ με το καλό κι εσυ. Δεν είναι απαραίτητο να κρατανε όλη την ημέρα ούτε ειναι απαραίτητο να μην κρατανε. Ο πονοκέφαλος ίσως και να είναι η έλλειψη καφεΐνης ίσως και οχι. Μα τι ωραία που στα  είπα σε καλυψα Χαχαχα Χαχαχα 

Και με κομπρεσουλες δροσερές μου παιρνουσαν εμενα

χαχαχα ισχυουν ομως.Τελικα μονο τωρα το βραδυ ηρεμησα καπως.Ηπια ενα ελληνικο το απογευμα εκανα και ενα δροσερο μπανιο το βραδυ και υποχωρησε καπως. Αντε αλλος να μη μας πιασει :-P

1 hour ago, nanoula90 είπε:

Σιγουρα ειναι ορμονικο το θεμα απλα διαβασα οτι η ελειψη καφεΐνης τον επιτείνει. 

qo0Lp3.png

2 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Ωωωχ... Κάθε μερα έχεις?  Πικρα...:sad:

Ναι αρκετα συχνα και μια μερα να μην εχω, εχω την επομενη...αλλα δεν με ξεχναει!!!

2 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Εμενα ο γιατρος μ ειπε επειδη δεν εκανα ποτε εμμετο ζοριζεται ο οργανισμος και ξεσπαει απλα εκει! Και λογω αυξημενης ροης του αιματος!!

%20url%5D

Χαμογελακι Μ πάντα υπέροχα αποτελέσματα να έχεις κορίτσι Μ!

Εγώ κορίτσια αναγούλες ελαφριές εχω..Κ καουρές.. βλέπω δύο μέρες..ανέχομαι λίγα πράγματα.. Τ υπόλοιπα με καίνε το στομάχι.! Εμετούς έκανα ελάχιστους στον πρώτο.. Αλλά ήμουν όλη μέρα κάθε μέρα κρεβάτι..Ν μη μπορώ να σηκωθώ από το πονοκέφαλο εκείνο της ναυτιας.. Στα σκούρα έπαιρνα βομεξ κ ύπνο.. Μ φερνε μια γλυκιά υπνηλία..Κ χωρίς μωρά.πω πω..τι ύπνος..:lol:

Όχι όπως τώρα.. βλέπετε είναι 5:10 έχω ξυπνήσει τουλάχιστον τρεις φορές το στομάχι Μ καίει και Είμαι κάπως έτσι:blink:. Γι'αυτό σας λεω Όσες μπορείτε κοιμηθείτεεε!!! 

Κάτι άλλο για το πονοκέφαλο δεν ξέρω.. Εγώ Π είχα στη δεύτερη φοβερό πονοκέφαλο..Αφού φανταστείτε κατέληξα νοσοκομείο κ δεν βρήκανε τπτ(μη το θυμηθώ...)είχα πάρει δυνατά παυσίπονα Π Δεν Μ έκαναν τίποτα κ Τελικά μετά τη γέννα συνεχίστηκαν κ απο ορθοπεδικό κατάλαβα ότι είναι αυχένας.. οπότε δεν έχω Ν σας πω κάτι ανακουφιστικό Π έκανα γτ ήταν άλλη αιτία.. νομίζω όμως Όπως είπαν κάποια κορίτσια ένα μπανακι κ λίγος ύπνος βοηθάνε. 

• Ευχαριστώ 1

lqBUp3.png
    xEUvp3.png

Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια εγω ευτυχως δεν εχω πονοκεφαλους ουτε ναυτιες(καλο ειναι αυτο τωρα?) δε ξερω αν παιζει ρολο που ειμαι στο κρεβατι αν ειχα κ αυτα δε θα την παλευα καθολου υπομονη θα περασουν οι δυσκολες μερες 

uOPup3.png

πρίν από 4 λεπτά , Vasoth. είπε:

Καλημερα κοριτσια εγω ευτυχως δεν εχω πονοκεφαλους ουτε ναυτιες(καλο ειναι αυτο τωρα?) δε ξερω αν παιζει ρολο που ειμαι στο κρεβατι αν ειχα κ αυτα δε θα την παλευα καθολου υπομονη θα περασουν οι δυσκολες μερες 

Δεν είναι όλες οι εγκυμοσύνες ίδιες.. Κ Η νύφη Μ ήταν λες κ δεν ήταν έγκυος.κανένα σύμπτωμα.. Εγώ λέω απλά απόλαυσε!ειδικά όταν σηκωθείς!! Όντως Και στο κρεβάτι κ αναγούλες Θ έπεφταν πολλά.δόξα τω Θεώ! Εσυ Πότε Θ πας γιατρό?

Εγώ σήμερα κ έχω αγωνία! Μακάρι Ν πάνε όλα καλά.

lqBUp3.png
    xEUvp3.png

Καλημερα κοριτσια! Πως ειστε? Ευτυχως εγω σημερα καλυτερα. @oneira_glyka περιμένουμε νεα σου απο το γιατρο. Ευχομαι όλα να ειναι τελεια ❤

qo0Lp3.png

πρίν από 3 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Δεν είναι όλες οι εγκυμοσύνες ίδιες.. Κ Η νύφη Μ ήταν λες κ δεν ήταν έγκυος.κανένα σύμπτωμα.. Εγώ λέω απλά απόλαυσε!ειδικά όταν σηκωθείς!! Όντως Και στο κρεβάτι κ αναγούλες Θ έπεφταν πολλά.δόξα τω Θεώ! Εσυ Πότε Θ πας γιατρό?

Εγώ σήμερα κ έχω αγωνία! Μακάρι Ν πάνε όλα καλά.

Σημερα ηταν να παω εκτακτος να με δει αλλα επειδη εχω παλι λιγο αιμα καφε ευτυχως αυτη τη φορα.το αναβαλαμε για την τριτη που εχω κανονικα το ραντεβου αν δεν εχω τπτ παλι βασικα οσο εχω αιμα δε σηκωνομαι για κανενα λογο μου ειπε.ολα καλα θα ειναι μην ανχωνεσαι! 

uOPup3.png

@oneira_glyka ευχαριστώ πολύ και περιμενουμε τα νέα σου. Τι ώρα πας;; 

@Nicol_ ευτυχώς εισαι καλύτερα σημερα. 

@Vasoth. έχεις Καιρο το αιμα; ναι μονο ξαπλα και τα χαπακια σου. Μονο για τουαλετα θα σηκωνεσαι και όταν σηκωνεσαι απο το πλαι. 

Εγώ κορίτσια ποναω σήμερα, πονουσα και εχθές μετα την εξέταση, εφαγα πολύ ζόρι και χτύπημα για να κανει μια μέτρηση. Εεε και Τωρα τρώω σουβλιες και νευριαζω 

mpuZp3.png

Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

@Vasoth. έχεις Καιρο το αιμα; ναι μονο ξαπλα και τα χαπακια σου. Μονο για τουαλετα θα σηκωνεσαι και όταν σηκωνεσαι απο το πλαι. 

Εγώ κορίτσια ποναω σήμερα, πονουσα και εχθές μετα την εξέταση, εφαγα πολύ ζόρι και χτύπημα για να κανει μια μέτρηση. Εεε και Τωρα τρώω σουβλιες και νευριαζω 

Καλημέρα!!!!!!Καλά κι Αυτός τοσ ο πολύ σου κοπάνησε τη κοιλιά? Εμε να μου έκανε χτυπήματα αλλά δεν πόνεσα.ισα να αλλάξει θεσ η ο μικρός να μετρήσει την Αυχενική διαφάνεια.μετα μας γύρισε πλάτη ο μικρος και έκατσε πάλι ήσυχος.ξαπλωσε λιγάκι αν μπορείς.

NHGfp3.png

πρίν από 4 λεπτά , loyloy είπε:

Καλημέρα!!!!!!Καλά κι Αυτός τοσ ο πολύ σου κοπάνησε τη κοιλιά? Εμε να μου έκανε χτυπήματα αλλά δεν πόνεσα.ισα να αλλάξει θεσ η ο μικρός να μετρήσει την Αυχενική διαφάνεια.μετα μας γύρισε πλάτη ο μικρος και έκατσε πάλι ήσυχος.ξαπλωσε λιγάκι αν μπορείς.

Κι εμένα για να αλλαξει θέση το κανε αλλα δεν αλλαζε, είχε πεισμωσει ρε συ. Εν τω μεταξύ εκεί που ποναω δεν κοπανουσε Απλα ακουμπουσε τον υπερηχο με πιεση κι εκείνη την στιγμή ομως ψιλοπονουσα. Οκ βγήκε μια χαρά η αυχενική κ θα εχω να ανησυχώ γιαυτο Τωρα. Υπεροχα. 

mpuZp3.png

πρίν από 14 λεπτά , Smile89 είπε:

Ειχα απο παρασκευη μεχρι κυριακη συνεχομενα κ μετα διακεκομενα κ λιγο μια μερα εχω λιγο μια καθολου αλλα δεν εχω πονους κ τον καθυσηχαζει λιγο αυτο το γιατρο βεβαια μεχρι να παω να με δει εχω λιγη αγωνια να δω αν ειναι ολα καλα. Σου το ταραξε ο γιατρος κ αντιδρα δε του αρεσε κ πολυ που το ενοχλησατε χαχα!!μην ανχωνεσαι απτην πιεση θα ειναι δε νομιζω να ειναι κατι

uOPup3.png

πρίν από 1 λεπτό , Vasoth. είπε:

Ειχα απο παρασκευη μεχρι κυριακη συνεχομενα κ μετα διακεκομενα κ λιγο μια μερα εχω λιγο μια καθολου αλλα δεν εχω πονους κ τον καθυσηχαζει λιγο αυτο το γιατρο βεβαια μεχρι να παω να με δει εχω λιγη αγωνια να δω αν ειναι ολα καλα. Σου το ταραξε ο γιατρος κ αντιδρα δε του αρεσε κ πολυ που το ενοχλησατε χαχα!!

Ρε Ενταξει ο ανθρωπος έπρεπε να κανει την μέτρηση Εεε πεισμωσε το μικρό δεν αλλαζε θέση. Το θέμα είναι πως χαμηλα κοιλια Τωρα τρώω σουβλιες εεεε πεισμωνω κι εγω!!! 

• Χαχα 1

mpuZp3.png

Εξήμιση έχω ραντεβού..

Ούτε εγώ νομίζω είναι κάτι! Αν ήταν επικίνδυνες οι εξετάσεις δε θα τις έκαναν. Ο γιατρός Πως σ Φάνηκε? Ο γυναικολόγος σ σε στείλε εκεί? Εννοώ τον γνωρίζει κάποιος για τη δουλειά Τ?

Κορίτσια?το είπατε στους δικούς σας?

lqBUp3.png
    xEUvp3.png

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα