Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 16 λεπτά , Angot είπε:

      κορίτσια το επίδομα γεννάς τα 2400 πάνε με εισοδηματικά κριτήρια; πχ εγώ κάνω χωριστή δήλωση από τον άντρα μ! εχω χαμηλό εισόδημα! εκείνος αντίθετα έχει πχ πάνω από 100000 ! το δικαιούμαι; πήρα το 1555 μου είπαν είναι ανεξάρτητο εισοδήματος αλλά νομίζω κάνουν λάθος γιατί εγώ διαβάζω αλλά στο ίντερνετ και ότι είναι μέχρι οικογενειακό εισόδημα 40000! με μπέρδεψαν 

      Νομίζω Κ εγώ ότι δεν το δικαιουσε. Απτήν στιγμή που έχεις παντρευτεί έτσι Κ αλλιώς τα φορολογικά ειναι κοινά άσχετα αν κάνετε χωριστή δήλωση το ότι φαίνετε γάμος ειναι το ίδιο πράγμα. Απλά πληρώνει ο καθένας τα δικά του μερίδια στο τέλος στα υπόλοιπα είναι το ίδιο . 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 19 λεπτά , Nicol_ είπε:

Καλημερα κοριτσια τι κανετε? Πως ειστε σημερα? @Smile89 πως παει ο πονος ηρεμησε?

Εγω εχω αναγουλες ολη μερα,απο την Τετάρτη που ξεκινησαν, και τη βγαζω με φρυγανιες τα πρωινα κ τα βραδια. Νιωθω πολυ εξαντληση και επισης εχω τρομερη δυσκοιλιότητα. .αυτα τα ολιγα :-P και να φανταστείς ειναι μονο η αρχη

Καλημερα υπομονη...θα περασουν εγω μονο εξαντληση εχω.αυτο που δε κανω τιποτα κ νιωθω πτωμα λες κ εχω δουλεψει 12ωρο δε μπορω να το καταλαβω χαχα!!


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 1 λεπτό , Vasoth. είπε:

Καλημερα υπομονη...θα περασουν εγω μονο εξαντληση εχω.αυτο που δε κανω τιποτα κ νιωθω πτωμα λες κ εχω δουλεψει 12ωρο δε μπορω να το καταλαβω χαχα!!

Ακριβως αυτο! Ειμαι τεζα ολη μερα. Χθες βγηκα για ενα περιπατο μιση ωρα και οταν γυρισα ημουν λες και ανέβηκα στο εβερεστ :-P

  • Χαχα 2

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Nicol_ είπε:

Καλημερα κοριτσια τι κανετε? Πως ειστε σημερα? @Smile89 πως παει ο πονος ηρεμησε?

Εγω εχω αναγουλες ολη μερα,απο την Τετάρτη που ξεκινησαν, και τη βγαζω με φρυγανιες τα πρωινα κ τα βραδια. Νιωθω πολυ εξαντληση και επισης εχω τρομερη δυσκοιλιότητα. .αυτα τα ολιγα :-P και να φανταστείς ειναι μονο η αρχη

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Είναι αμυδρός σήμερα. Υπομονή κορίτσι!!! 

  • Μου αρέσει 2

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα εμενα με εχουν πιασει τα ψυχολογικα μου κ την πληρωνει ο καημενος ο αντρας μου  εκει που ειμαι καλα εκει με πιανουν οι ανασφαλειες κ τα κλαματα χωρις ιδιαιτερο λογο εσυ @Smile89 εισαι καλυτερα?


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Vasoth. είπε:

Καλησπερα εμενα με εχουν πιασει τα ψυχολογικα μου κ την πληρωνει ο καημενος ο αντρας μου  εκει που ειμαι καλα εκει με πιανουν οι ανασφαλειες κ τα κλαματα χωρις ιδιαιτερο λογο εσυ @Smile89 εισαι καλυτερα?

Αυτα που λες τα χω ακόμη εγω. Νσι ναι δεν ποναω!!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,ειμαι κ εγω νεα εγκυουλα  36 ετων, πρωτη φορα μετα απο εξωσωματικη. Έως την 7η βδομαδα ειχα δυο εμβρυακια εως καρδουλα και μετα εμεινε ενα εως σημερα ειναι 9 εβδομαδων.απλα απο την 6η βδομαδα ειμαι σπιτι με ελαφριες αιμορραγιες.εχω μικρη αποκολληση αλλα το αιμα ειναι απο το εμβρυο που δεν προχωρησε.αναρωτιεμαι ποσο θα κρατησει η αιμορραγια?κ ανησυχω για το αλλο.σας εχει τυχει παρομοια εμπειρια ή αν εχετε ακουστά?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , EVI18 είπε:

Καλησπερα,ειμαι κ εγω νεα εγκυουλα  36 ετων, πρωτη φορα μετα απο εξωσωματικη. Έως την 7η βδομαδα ειχα δυο εμβρυακια εως καρδουλα και μετα εμεινε ενα εως σημερα ειναι 9 εβδομαδων.απλα απο την 6η βδομαδα ειμαι σπιτι με ελαφριες αιμορραγιες.εχω μικρη αποκολληση αλλα το αιμα ειναι απο το εμβρυο που δεν προχωρησε.αναρωτιεμαι ποσο θα κρατησει η αιμορραγια?κ ανησυχω για το αλλο.σας εχει τυχει παρομοια εμπειρια ή αν εχετε ακουστά?

Δεν μου έχει τύχει κ δεν έχω ακούσει. Κοριτσι μου σου εύχομαι μέσα απο την καρδία μου να πανε ολα καλα. Ο γιατρός σου τι λέει!? Ποσο θα κρατήσει το αιμα? 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ο γιατρος ειναι καθησυχαστικος. Λεει καμμια βδομαδα ακόμη. Αλλά πάντα λέει λιγότερα για να μην ανησυχώ. Απλά είναι κάτι σαν αποβολή από ότι καταλαβαίνω στην 7η βδομάδα. Και έχω αίμα άλλοτε σκούρο άλλοτε κόκκινο αλλά όχι πολύ κ χωρίς πόνους σχεδόν τέσσερις βδομάδες. Έχω μια ανησυχία για το άλλο γιατί ακόμη είμαι νωρίς,μπαίνω στη 10η βδομάδα από αύριο.

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 36 λεπτά , EVI18 είπε:

Ο γιατρος ειναι καθησυχαστικος. Λεει καμμια βδομαδα ακόμη. Αλλά πάντα λέει λιγότερα για να μην ανησυχώ. Απλά είναι κάτι σαν αποβολή από ότι καταλαβαίνω στην 7η βδομάδα. Και έχω αίμα άλλοτε σκούρο άλλοτε κόκκινο αλλά όχι πολύ κ χωρίς πόνους σχεδόν τέσσερις βδομάδες. Έχω μια ανησυχία για το άλλο γιατί ακόμη είμαι νωρίς,μπαίνω στη 10η βδομάδα από αύριο.

 

Ποτε πας παλι γιατρο? Να σκέφτεσαι αισιοδοξα. Ναι απο την στιγμή που ειναι αποβολή λογικό να υπαρχει αίμα το βλέπω. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Ποτε πας παλι γιατρο? Να σκέφτεσαι αισιοδοξα. Ναι απο την στιγμή που ειναι αποβολή λογικό να υπαρχει αίμα το βλέπω. 

τεταρτη ξαναπαω.καθε φορα με αγωνια.οσο βλεπω αιμα δεν μπορω να ειμαι πληρως ηρεμη.  το αιμα απο αποβολη ποσο κραταει?κ θα καθαρισει /θα το απορροφησει ο οργανισμός?ελπιζω να μην επηρεαστει το αλλο εμβρυακι μου.....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , EVI18 είπε:

τεταρτη ξαναπαω.καθε φορα με αγωνια.οσο βλεπω αιμα δεν μπορω να ειμαι πληρως ηρεμη.  το αιμα απο αποβολη ποσο κραταει?κ θα καθαρισει /θα το απορροφησει ο οργανισμός?ελπιζω να μην επηρεαστει το αλλο εμβρυακι μου.....

Κοίταξε προσωπικα ειχα μια παλλινδρομη αλλα καναμε απόξεση οποτε δεν γνωρίζω ποσο Κρατα. Έχω ακούσει περιπτώσεις εξωσωματικών σαν την δίκη σου κ ολα πήγαν μια χαρα. Αν επηρέαζε κοριτσι μου θα στο λεγε ο γιατρός. Είναι φυσιολογικό κ λογικό απόλυτα οσο βλέπεις αιμα να μην ησυχαζεις ομως ειναι απο το αλλο νινι. Τώρα Σκέψου αισιόδοξα για το μικρουλη!!!! Τρεις μερουλες μείνανε!!!! 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, EVI18 είπε:

Καλησπερα,ειμαι κ εγω νεα εγκυουλα  36 ετων, πρωτη φορα μετα απο εξωσωματικη. Έως την 7η βδομαδα ειχα δυο εμβρυακια εως καρδουλα και μετα εμεινε ενα εως σημερα ειναι 9 εβδομαδων.απλα απο την 6η βδομαδα ειμαι σπιτι με ελαφριες αιμορραγιες.εχω μικρη αποκολληση αλλα το αιμα ειναι απο το εμβρυο που δεν προχωρησε.αναρωτιεμαι ποσο θα κρατησει η αιμορραγια?κ ανησυχω για το αλλο.σας εχει τυχει παρομοια εμπειρια ή αν εχετε ακουστά?

Καλησπερα πως καταλαβες οτι εχασες το ενα ενιωσες κατι η το ειδατε στον υπερηχο?ειμαι σε παρομοια κατασταση κ δε ξερω τι εχει γινει μεχρι να παω στο γιατρο γι αυτο σε ρωταω 


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Καλησπερα πως καταλαβες οτι εχασες το ενα ενιωσες κατι η το ειδατε στον υπερηχο?ειμαι σε παρομοια κατασταση κ δε ξερω τι εχει γινει μεχρι να παω στο γιατρο γι αυτο σε ρωταω 

Είχα λίγο σκούρο αίμα δυο εβδομάδες και δύο μέρες είδα κόκκινο οχι λίγο όμως. μου είπαν ότι το έμβρυο θα είχε χρωμοσωματικές ανωμαλίες. δεν ένιωσα κάτι,ουσιαστικά το είδαμε στον υπέρηχο.αλλά τα συμπτώματα απ' ότι έχω καταλάβει διαφέρουν. άλλες πονάνε,άλλες έχουν πάρα πολύ αίμα.καλύτερα μην ταυτιστείς γιατί μπορεί σε σένα να μην ισχύει κάτι από αυτά. σε ποιά εβδομάδα είσαι?έχεις αίμα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...