Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα έκλεισα 30 εβδομάδες κύησης με τα διδυμακια μου και ο γιατρος μου είπε πως ο τράχηλος κοντυνε αρκετά. Πριν από 2 εβδομάδες ηταν 3,5 και σημερα 2,4. Μου ειπε να σκεφτώ το ενδεχόμενο να πάω Αθήνα. Υπαρχει κάποια κοπέλα που να χρειάστηκε να πάει Αθήνα για το τελευταίο διάστημα? Και τι έκανε με το θέμα της διαμονής? Θα μου νοικιάσουνε διαμέρισμα για 1- 2 μήνες? Γνωρίζει κάποια?

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

@Eleni 86 λογικό να εχεις αγχος, όλες έχουμε αλλες πολύ αλλες λιγο. Δεν νομίζω πώς αυτό με τα μπιφτέκια θα πρεπει να σε τρομαζει. Γενικα τα πραγματα σε μια εγκυμοσύνη πιστεύω ειναι πιο απλα απο οσο νομίζουμε. Αν έχεις ανησυχία Ασε τον μικροβιολόγο και ρώτα τον γιατρό σου!! Ενταξει αγαπη? 

@Nicol_ αν κανεις πανω απο τρεις μέρες να πας Εεεεε παρε χαπι. Εγώ ειχα στην αρχή και διατροφή το παλεψα, Γενικα αν κατι παλευεται με φυσικό τρόπο το προτιμώ. Το πρωί με την βρώμη σου και το γαλατακι βαζε και 1κγ μελακι και τρωγε ένα ακτινιδιο και να τρώς και ένα ακτινίδιο το βραδακι. Ως κολατσιό μες την ημέρα μέχρι 3 ξέρα δαμασκηνα οχι υπερβολές και να Πινεις πολύ νερό και όταν ξυπνας πριν απο όλα να Πινεις ένα ποτηρι νερό. Εγώ ειχα θεμα κι εχω κ αιμορραιδες και όλα αυτα με βοήθησαν. 

πρίν από 10 λεπτά , Eleni 86 είπε:

@Smile89 @ΒαλεντιναΧρηστος καλώς σας βρήκα.!Είμαι μια αγχωμενη μελλουσα μανουλα που φοβαμαι πολυ γιαα όλα και προσπαθώ να προσεχω..είχα λιγες δυσκολίες στην αρχη αλλα παω καλύτερα..ελπίζω να πάνε.όλα καλά..εμείς τώρα εχουμε μπει στο δεύτερο τρίμηνο?

Ποτε εχεις ΠΗΤ εσυ? 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 6 λεπτά , Smile89 είπε:

@Eleni 86 λογικό να εχεις αγχος, όλες έχουμε αλλες πολύ αλλες λιγο. Δεν νομίζω πώς αυτό με τα μπιφτέκια θα πρεπει να σε τρομαζει. Γενικα τα πραγματα σε μια εγκυμοσύνη πιστεύω ειναι πιο απλα απο οσο νομίζουμε. Αν έχεις ανησυχία Ασε τον μικροβιολόγο και ρώτα τον γιατρό σου!! Ενταξει αγαπη? 

@Nicol_ αν κανεις πανω απο τρεις μέρες να πας Εεεεε παρε χαπι. Εγώ ειχα στην αρχή και διατροφή το παλεψα, Γενικα αν κατι παλευεται με φυσικό τρόπο το προτιμώ. Το πρωί με την βρώμη σου και το γαλατακι βαζε και 1κγ μελακι και τρωγε ένα ακτινιδιο και να τρώς και ένα ακτινίδιο το βραδακι. Ως κολατσιό μες την ημέρα μέχρι 3 ξέρα δαμασκηνα οχι υπερβολές και να Πινεις πολύ νερό και όταν ξυπνας πριν απο όλα να Πινεις ένα ποτηρι νερό. Εγώ ειχα θεμα κι εχω κ αιμορραιδες και όλα αυτα με βοήθησαν. 

Ποτε εχεις ΠΗΤ εσυ? 

Η γιατρος μου ειναι λίγο αγχωτική.Μου ειπε να κανω αιματολογικη

πρίν από 6 λεπτά , Smile89 είπε:

@Eleni 86 λογικό να εχεις αγχος, όλες έχουμε αλλες πολύ αλλες λιγο. Δεν νομίζω πώς αυτό με τα μπιφτέκια θα πρεπει να σε τρομαζει. Γενικα τα πραγματα σε μια εγκυμοσύνη πιστεύω ειναι πιο απλα απο οσο νομίζουμε. Αν έχεις ανησυχία Ασε τον μικροβιολόγο και ρώτα τον γιατρό σου!! Ενταξει αγαπη? 

@Nicol_ αν κανεις πανω απο τρεις μέρες να πας Εεεεε παρε χαπι. Εγώ ειχα στην αρχή και διατροφή το παλεψα, Γενικα αν κατι παλευεται με φυσικό τρόπο το προτιμώ. Το πρωί με την βρώμη σου και το γαλατακι βαζε και 1κγ μελακι και τρωγε ένα ακτινιδιο και να τρώς και ένα ακτινίδιο το βραδακι. Ως κολατσιό μες την ημέρα μέχρι 3 ξέρα δαμασκηνα οχι υπερβολές και να Πινεις πολύ νερό και όταν ξυπνας πριν απο όλα να Πινεις ένα ποτηρι νερό. Εγώ ειχα θεμα κι εχω κ αιμορραιδες και όλα αυτα με βοήθησαν. 

Ποτε εχεις ΠΗΤ εσυ? 

8 με 12 Ιανουαρίου εχω Πητ

πρίν από 7 λεπτά , Smile89 είπε:

@Eleni 86 λογικό να εχεις αγχος, όλες έχουμε αλλες πολύ αλλες λιγο. Δεν νομίζω πώς αυτό με τα μπιφτέκια θα πρεπει να σε τρομαζει. Γενικα τα πραγματα σε μια εγκυμοσύνη πιστεύω ειναι πιο απλα απο οσο νομίζουμε. Αν έχεις ανησυχία Ασε τον μικροβιολόγο και ρώτα τον γιατρό σου!! Ενταξει αγαπη? 

@Nicol_ αν κανεις πανω απο τρεις μέρες να πας Εεεεε παρε χαπι. Εγώ ειχα στην αρχή και διατροφή το παλεψα, Γενικα αν κατι παλευεται με φυσικό τρόπο το προτιμώ. Το πρωί με την βρώμη σου και το γαλατακι βαζε και 1κγ μελακι και τρωγε ένα ακτινιδιο και να τρώς και ένα ακτινίδιο το βραδακι. Ως κολατσιό μες την ημέρα μέχρι 3 ξέρα δαμασκηνα οχι υπερβολές και να Πινεις πολύ νερό και όταν ξυπνας πριν απο όλα να Πινεις ένα ποτηρι νερό. Εγώ ειχα θεμα κι εχω κ αιμορραιδες και όλα αυτα με βοήθησαν. 

Ποτε εχεις ΠΗΤ εσυ? 

Εχω πητ 8 με 12 Ιανουαριου

πρίν από 9 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι γλυκια μου 14η εβδομαδα μπαινεις στο 2τριμηνο! Ολες ειμαστε ανχωμενες λιγο πιο πολλη θεωρω οι πιο νεες μελλουσες αλλα οχι οτι εμεις παμε πισω φυσικα προσωπικα για εμενα μιλαω....περιμενω την β επιπεδου π ειναι 9αυγουστου να ηρεμησω λιγο ελπιζω! 

@ΒαλεντιναΧρηστος σου ευχομαι.όλα.να πάνε καλα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Eleni 86 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα και πάλι.Ειχα γραψει και χθες αλλα σε αλλη ενότητα.Θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας μια ανησυχία μου.Όπως εγραψα παραπάνω ειμαι στη 15η εβδομαδα και ειμαι πολυ αγχωμενη σε όλη την εγκυμοσύνη.Γενικα προσεχω πολυ αλλα χθες ενω μαγειρευα επιασα ωμα μπιφτέκια τα τοποθέτησα στο ταψι καο επειτα( ενώ πάντα προσεχω και πλενομαι σχολαστικά), δεν επλυνα τα χερια μου απλά τα σκούπισα.με την πετσετα και μετα εφαγα κατι.Από τοτε επαθα πανικο γιατι φοβαμαι για τοξοπλασμα με.τόσα που εχω ακούσει.Οι προηγουμενες εξετασεις ήταν.καλές αλλά δεν εχω ξαναπερασει τοξόπλασμα και δεν εχω αντισωματα.Σήμερα ειχα ετσι κι αλλιως αιματολογικες εξετασεις.κανονισμενες αλλα ο μικροβιολογος μου είπε οτι δεν θα φανει κατι για τοξοπλασμα τόσο.γρηγορα.Θα ήθελα τη γνώμη σας.Ευχαριστώ

Καλη κ ηρεμη εγκυμοσυνη σου ευχομαι. Κοριτσι μου γιατι τοοοσο αγχος?? Αν ηταν να μολυνομασταν τοσο ευκολα με το τοξοπλασμα και ολα τα παρασιτα που κυκλοφορουν, δεν θα χε μεινει ανθρωπος χωρις αντισωματα!! Εννοειται πως δεν επαθες τιποτα, ολα ειναι πολυ πιο ευκολα απο οσο νομιζεις. Εδω εγω που λατρευα απο μικρη τις γατες και τις χαιδευα φουλ και τις ταιζα ως παιδακι οοολες τις γατες της γειτονιας κ σιγα μην προσεχα να πλυνω χερια, δεν εχω αντισωματα ουτε εγω!!! Να φανταστεις κ σαλατες τρωω απ εξω, απο μαγαζια που εμπιστευομαι κ τιποτα δεν επαθα ουτε προκειται. Ηρεμησε, χαλαρωσε και μην τραγικοποιεις στο μυαλο σου πραγματα οχι για καποιον αλλον λογο, μονο επειδη πρεπει να σαι ηρεμη κ να απολαυσεις την περιοδο που διανυεις στο επακρο!!! Μην ανησυχεις, ολα ειναι πολυ πιο απλα. Να ακολουθεις τις οδηγιες του γιατρου και να σαι ηρεμη για να το απολαυσεις!! 

Με το καλο το μωρακι σου!

  • Μου αρέσει 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Eleni 86 είπε:

@ΒαλεντιναΧρηστος σου ευχομαι.όλα.να πάνε καλα!

Ακολουθα τις συμβουλες του γιατρου σου! Ευχαριστω πολληη ευχομαι οτι καλυτερο και σε εσενα!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Eleni 86 είπε:

Η γιατρος μου ειναι λίγο αγχωτική.Μου ειπε να κανω αιματολογικη

8 με 12 Ιανουαρίου εχω Πητ

Εχω πητ 8 με 12 Ιανουαριου

@ΒαλεντιναΧρηστος σου ευχομαι.όλα.να πάνε καλα!

Εγώ 14/01!!!! Κούρσα το παμε Χαχαχα Χαχαχα. 

Της είπες δηλαδή για τον κιμα και σου πε ετσι? Γενικα ειναι αγχωτικη? 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 28 λεπτά , Eleni 86 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα και πάλι.Ειχα γραψει και χθες αλλα σε αλλη ενότητα.Θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας μια ανησυχία μου.Όπως εγραψα παραπάνω ειμαι στη 15η εβδομαδα και ειμαι πολυ αγχωμενη σε όλη την εγκυμοσύνη.Γενικα προσεχω πολυ αλλα χθες ενω μαγειρευα επιασα ωμα μπιφτέκια τα τοποθέτησα στο ταψι καο επειτα( ενώ πάντα προσεχω και πλενομαι σχολαστικά), δεν επλυνα τα χερια μου απλά τα σκούπισα.με την πετσετα και μετα εφαγα κατι.Από τοτε επαθα πανικο γιατι φοβαμαι για τοξοπλασμα με.τόσα που εχω ακούσει.Οι προηγουμενες εξετασεις ήταν.καλές αλλά δεν εχω ξαναπερασει τοξόπλασμα και δεν εχω αντισωματα.Σήμερα ειχα ετσι κι αλλιως αιματολογικες εξετασεις.κανονισμενες αλλα ο μικροβιολογος μου είπε οτι δεν θα φανει κατι για τοξοπλασμα τόσο.γρηγορα.Θα ήθελα τη γνώμη σας.Ευχαριστώ

Εγω πιστευω δεν πρέπει να ανησυχείς. Αλλο να φας καποιο ωμο λαχανικο που εχει τοξοπλασμα και αλλο τωρα αυτο.Θα πρέπει να τυχει να υπάρχει τοξοπλασμα στον κιμα το οποιο να περασε στα χερια και να εμεινε στα χερια ακομα και μετα το σκουπισμα να κόλλησε στο τροφιμο που εφαγες και να γλιτωσε και απο ολα τα οξινα γαστρικα υγρα που εχουμε.. Το θεωρω εντελώς απιθανο,σαν να παιζεις λοττο :-P

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , nanoula90 είπε:

Καλη κ ηρεμη εγκυμοσυνη σου ευχομαι. Κοριτσι μου γιατι τοοοσο αγχος?? Αν ηταν να μολυνομασταν τοσο ευκολα με το τοξοπλασμα και ολα τα παρασιτα που κυκλοφορουν, δεν θα χε μεινει ανθρωπος χωρις αντισωματα!! Εννοειται πως δεν επαθες τιποτα, ολα ειναι πολυ πιο ευκολα απο οσο νομιζεις. Εδω εγω που λατρευα απο μικρη τις γατες και τις χαιδευα φουλ και τις ταιζα ως παιδακι οοολες τις γατες της γειτονιας κ σιγα μην προσεχα να πλυνω χερια, δεν εχω αντισωματα ουτε εγω!!! Να φανταστεις κ σαλατες τρωω απ εξω, απο μαγαζια που εμπιστευομαι κ τιποτα δεν επαθα ουτε προκειται. Ηρεμησε, χαλαρωσε και μην τραγικοποιεις στο μυαλο σου πραγματα οχι για καποιον αλλον λογο, μονο επειδη πρεπει να σαι ηρεμη κ να απολαυσεις την περιοδο που διανυεις στο επακρο!!! Μην ανησυχεις, ολα ειναι πολυ πιο απλα. Να ακολουθεις τις οδηγιες του γιατρου και να σαι ηρεμη για να το απολαυσεις!! 

Με το καλο το μωρακι σου!

@nanoula90 ανησυχω γιατι το κρεας ήταν ωμό κι εγω χωρις να.πλυνω τα χερια μου επιασα κατι φαγωσιμο καο το καταναλωσα με τα χερια.Διαβασα οτι πρεπει να φοραμε γαντια οταν πιανουμε ομως κρεας κι αλλα τέτοια κι αλλες ιστοριες απι εγκυες που μολυνθηκαν και ειχαν δυσαρεστα.Βεβαια καως διαβαζω τοσο γιατι στο διαδικτυο υπαρχει μια υπερβολη.Σ ευχαριστω πολυ παντως για το θαρρος που μου δινεις.Καλη εγκυμοσυνη σε ολες

πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

Εγώ 14/01!!!! Κούρσα το παμε Χαχαχα Χαχαχα. 

Της είπες δηλαδή για τον κιμα και σου πε ετσι? Γενικα ειναι αγχωτικη? 

Ναι αρκετα θα ελεγα.Ειμαι κι εγώ και αυτο είναι θανατηφορος συνδυασμος

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eleni 86 είπε:

@nanoula90 ανησυχω γιατι το κρεας ήταν ωμό κι εγω χωρις να.πλυνω τα χερια μου επιασα κατι φαγωσιμο καο το καταναλωσα με τα χερια.Διαβασα οτι πρεπει να φοραμε γαντια οταν πιανουμε ομως κρεας κι αλλα τέτοια κι αλλες ιστοριες απι εγκυες που μολυνθηκαν και ειχαν δυσαρεστα.Βεβαια καως διαβαζω τοσο γιατι στο διαδικτυο υπαρχει μια υπερβολη.Σ ευχαριστω πολυ παντως για το θαρρος που μου δινεις.Καλη εγκυμοσυνη σε ολες

Internet οτι χειρότερο κι εγώ το κανα Καποτε αυτο!

πρίν από 2 λεπτά , Eleni 86 είπε:

@nanoula90 ανησυχω γιατι το κρεας ήταν ωμό κι εγω χωρις να.πλυνω τα χερια μου επιασα κατι φαγωσιμο καο το καταναλωσα με τα χερια.Διαβασα οτι πρεπει να φοραμε γαντια οταν πιανουμε ομως κρεας κι αλλα τέτοια κι αλλες ιστοριες απι εγκυες που μολυνθηκαν και ειχαν δυσαρεστα.Βεβαια καως διαβαζω τοσο γιατι στο διαδικτυο υπαρχει μια υπερβολη.Σ ευχαριστω πολυ παντως για το θαρρος που μου δινεις.Καλη εγκυμοσυνη σε ολες

Ναι αρκετα θα ελεγα.Ειμαι κι εγώ και αυτο είναι θανατηφορος συνδυασμος

Όντως δεν είναι οτι καλύτερο. Απλα η γιατρός Σου λέει κανε αιματιλογικες κ ο μικροβιολόγος πως δεν θα φανεί αμέσως Εεε κι εσύ στην μέση κι αυτό δεν είναι ωραίο. 

Ααααα και @Nicol_ να τρώς σαλατες!!!! Απο τα χερακια σου!!!! 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Eleni 86 είπε:

@nanoula90 ανησυχω γιατι το κρεας ήταν ωμό κι εγω χωρις να.πλυνω τα χερια μου επιασα κατι φαγωσιμο καο το καταναλωσα με τα χερια.Διαβασα οτι πρεπει να φοραμε γαντια οταν πιανουμε ομως κρεας κι αλλα τέτοια κι αλλες ιστοριες απι εγκυες που μολυνθηκαν και ειχαν δυσαρεστα.Βεβαια καως διαβαζω τοσο γιατι στο διαδικτυο υπαρχει μια υπερβολη.Σ ευχαριστω πολυ παντως για το θαρρος που μου δινεις.Καλη εγκυμοσυνη σε ολες

Ναι αρκετα θα ελεγα.Ειμαι κι εγώ και αυτο είναι θανατηφορος συνδυασμος

Κανονικα δεν θα έπρεπε να σε αγχώνει τοσο. Πρέπει να εισαι ηρεμη στην εγκυμοσυνη σου. Παντως στο ιντερνετ γράφονται παντα πολλες τρομακτικες ιστοριες. Στον αντίποδα ομως υπαρχουν απειρες γυναικες που δεν επαθαν τιποτα απόλυτος απλα δινουμε σημασια περισσότερο στην κακή εκδοχη και αυτη μας μενει. Ειναι τοσο σπανιο να κολλησεις ετσι οσο να σε χτυπησει κεραυνος. :-P

πρίν από 4 λεπτά , Smile89 είπε:

Internet οτι χειρότερο κι εγώ το κανα Καποτε αυτο!

Όντως δεν είναι οτι καλύτερο. Απλα η γιατρός Σου λέει κανε αιματιλογικες κ ο μικροβιολόγος πως δεν θα φανεί αμέσως Εεε κι εσύ στην μέση κι αυτό δεν είναι ωραίο. 

Ααααα και @Nicol_ να τρώς σαλατες!!!! Απο τα χερακια σου!!!! 

Ναι τρωω ηδη αλλα θα πλακωθω ακομα περισσοτερο. ❤


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nicol_ είπε:

Κανονικα δεν θα έπρεπε να σε αγχώνει τοσο. Πρέπει να εισαι ηρεμη στην εγκυμοσυνη σου. Παντως στο ιντερνετ γράφονται παντα πολλες τρομακτικες ιστοριες. Στον αντίποδα ομως υπαρχουν απειρες γυναικες που δεν επαθαν τιποτα απόλυτος απλα δινουμε σημασια περισσότερο στην κακή εκδοχη και αυτη μας μενει. Ειναι τοσο σπανιο να κολλησεις ετσι οσο να σε χτυπησει κεραυνος. :-P

Όντως οι εγκυμοσύνες με καλη έκβαση ειναι περισσότερες!! 

πρίν από 2 λεπτά , Nicol_ είπε:

Κανονικα δεν θα έπρεπε να σε αγχώνει τοσο. Πρέπει να εισαι ηρεμη στην εγκυμοσυνη σου. Παντως στο ιντερνετ γράφονται παντα πολλες τρομακτικες ιστοριες. Στον αντίποδα ομως υπαρχουν απειρες γυναικες που δεν επαθαν τιποτα απόλυτος απλα δινουμε σημασια περισσότερο στην κακή εκδοχη και αυτη μας μενει. Ειναι τοσο σπανιο να κολλησεις ετσι οσο να σε χτυπησει κεραυνος. :-P

Ναι τρωω ηδη αλλα θα πλακωθω ακομα περισσοτερο. ❤

Δυο την ημέρα κ εισαι Κομπλε κ το νερό σου μην ξεχναααας εεεεε


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

Όντως οι εγκυμοσύνες με καλη έκβαση ειναι περισσότερες!! 

Δυο την ημέρα κ εισαι Κομπλε κ το νερό σου μην ξεχναααας εεεεε

Χαχα δεν το ξεχνάω μαμα! ❤❤ το εχεις παντως :x


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Nicol_ είπε:

Χαχα δεν το ξεχνάω μαμα! ❤❤ το εχεις παντως :x

Χαχαχα Χαχαχα το περασα μωρε καο στην τελική Σκέψου λογικα. Ας πούμε τα ζυμαρικα στουμπωνουν αν εχεις θεμα καο φας μες την μέρα τοστ μακαρόνια και δεν φας φρούτα σαλατα παει εφραξες!!!! Χαχαχα Χαχαχα γιαυτο να προτιμας τα ολικής ζυμαρικα. Επίσης υπαρχουν οι φρυγανιές μαρκα wacas ειναι Λιγο ακριβουτσικες αλλα ειναι πλούσιες σε φυτικές ειναι και βοηθούν, Φαντασου τες με επαλειψη μέλι μιιιιιαααααμμμμ ;)

Τώρα αν δεν θες χαπι και δεν βοηθούν κι αυτα ξέρεις την λυση..... μιλκο με τυρόπιτα Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα τρέχοντας θα πας!!! 

  • Χαχα 2

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smile89 είπε:

Χαχαχα Χαχαχα το περασα μωρε καο στην τελική Σκέψου λογικα. Ας πούμε τα ζυμαρικα στουμπωνουν αν εχεις θεμα καο φας μες την μέρα τοστ μακαρόνια και δεν φας φρούτα σαλατα παει εφραξες!!!! Χαχαχα Χαχαχα γιαυτο να προτιμας τα ολικής ζυμαρικα. Επίσης υπαρχουν οι φρυγανιές μαρκα wacas ειναι Λιγο ακριβουτσικες αλλα ειναι πλούσιες σε φυτικές ειναι και βοηθούν, Φαντασου τες με επαλειψη μέλι μιιιιιαααααμμμμ ;)

Τώρα αν δεν θες χαπι και δεν βοηθούν κι αυτα ξέρεις την λυση..... μιλκο με τυρόπιτα Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα τρέχοντας θα πας!!! 

Εισαι θεα !!! Χαχαχαχαχαχαχα


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , nanoula90 είπε:

Εισαι θεα !!! Χαχαχαχαχαχαχα

Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα η ροδοπακι με μπουγατσα αντι για μιλκομε τυροπιτα!! Για πιο αμεσο αποτέλεσμα!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Smile89 είπε:

Χαχαχα Χαχαχα το περασα μωρε καο στην τελική Σκέψου λογικα. Ας πούμε τα ζυμαρικα στουμπωνουν αν εχεις θεμα καο φας μες την μέρα τοστ μακαρόνια και δεν φας φρούτα σαλατα παει εφραξες!!!! Χαχαχα Χαχαχα γιαυτο να προτιμας τα ολικής ζυμαρικα. Επίσης υπαρχουν οι φρυγανιές μαρκα wacas ειναι Λιγο ακριβουτσικες αλλα ειναι πλούσιες σε φυτικές ειναι και βοηθούν, Φαντασου τες με επαλειψη μέλι μιιιιιαααααμμμμ ;)

Τώρα αν δεν θες χαπι και δεν βοηθούν κι αυτα ξέρεις την λυση..... μιλκο με τυρόπιτα Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα τρέχοντας θα πας!!! 

Μιλκο με τυροπιτα?? Πω πω μου ανοιξες την όρεξη βραδιατικα χαχα!


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...