Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Κελυ 32 είπε:

Μπεμπουλα εγω φορουσα τα βραχιολακια ναυτιας κςι ηταν τα μονα που με εσωσαν τελικα...Μολις τα εβαλα περιοριστηκαν παρα πολυ οι εμετοι!!! Πως εισαι κατα τα αλλα?? Το μπεμπακι καλα??

Σε ευχαριστώ Κελλιτσα μου. Τελικά δεν τα παρήγγειλε ο άντρας μου επειδή θα έρθουν λέει σε 1-3 μερες να πάμε καλύτερα φαρμακείο κ έτσι θα ψάξω αύριο να τα βρω. Ουσιαστικά τις φάγαμε τις τρεις μερες Χαχαχ.. Το ψυχουλακι έχω να το δω τρεις εβδομαδες και θα το ξανά δω σε 30 μερες κατευθείαν στην αυχενική. Αρκετό διάστημα.. Λόγω των συμπτωμάτων ομως είμαι ήρεμη και δεν έχω θελήσει να πάω πάλι για υπέρηχο αν και σήμερα κάπως αγχώθηκα αλλα θα το δω κ αύριο. 

Εσυ ετοιμάζεσαι σιγά σιγά εε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 9 λεπτά , Beboula25 είπε:

Σε ευχαριστώ Κελλιτσα μου. Τελικά δεν τα παρήγγειλε ο άντρας μου επειδή θα έρθουν λέει σε 1-3 μερες να πάμε καλύτερα φαρμακείο κ έτσι θα ψάξω αύριο να τα βρω. Ουσιαστικά τις φάγαμε τις τρεις μερες Χαχαχ.. Το ψυχουλακι έχω να το δω τρεις εβδομαδες και θα το ξανά δω σε 30 μερες κατευθείαν στην αυχενική. Αρκετό διάστημα.. Λόγω των συμπτωμάτων ομως είμαι ήρεμη και δεν έχω θελήσει να πάω πάλι για υπέρηχο αν και σήμερα κάπως αγχώθηκα αλλα θα το δω κ αύριο. 

Εσυ ετοιμάζεσαι σιγά σιγά εε;

Να μην αγχωνεσαι! Να το απολαυσεος τωρα! Ολα θα πανε τελεια! Ειμαι σιγουρη! Σε τρεις βδομαδες εχεις αυχενικη? Αχ περασε ο καιρος!

Εγω ναι σιγα σιγα ετοιμαζομαι...ακομα δεν το εχω πιστεψει!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Beboula25 είπε:

Σε ευχαριστώ Κελλιτσα μου. Τελικά δεν τα παρήγγειλε ο άντρας μου επειδή θα έρθουν λέει σε 1-3 μερες να πάμε καλύτερα φαρμακείο κ έτσι θα ψάξω αύριο να τα βρω. Ουσιαστικά τις φάγαμε τις τρεις μερες Χαχαχ.. Το ψυχουλακι έχω να το δω τρεις εβδομαδες και θα το ξανά δω σε 30 μερες κατευθείαν στην αυχενική. Αρκετό διάστημα.. Λόγω των συμπτωμάτων ομως είμαι ήρεμη και δεν έχω θελήσει να πάω πάλι για υπέρηχο αν και σήμερα κάπως αγχώθηκα αλλα θα το δω κ αύριο. 

Εσυ ετοιμάζεσαι σιγά σιγά εε;

Το πήρε η μαμα το ζουζουνι?καλυτερ α όμως γτ δεν μπορείς να ασχοληθείς τώρα όπως είσαι.εγβ με τη δικιά μου ολ η μέρα παρέα στο κρεβάτι.

Αν  αγχωθείς πας και κάνεις υπερυχο για να μη τρελαίνεσαι αλλά δεν σε κόβω να πηγαίνεις.το χεις πάρει πολύ ψύχραιμα και αισιόδοξα και μ'αρέσει!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Να μην αγχωνεσαι! Να το απολαυσεος τωρα! Ολα θα πανε τελεια! Ειμαι σιγουρη! Σε τρεις βδομαδες εχεις αυχενικη? Αχ περασε ο καιρος!

Εγω ναι σιγα σιγα ετοιμαζομαι...ακομα δεν το εχω πιστεψει!!!

Σε έναν μήνα! Μακάρι να πάνε όλα καλα!!

Αχ θυμαμαι σαν τώρα το βράδυ που τα λέγαμε είχες καφέ και λες πάει θα κάνω και δουλειες να κατέβουν... Για μια δυο μερες δεν μπήκες και ένιωσα πως κάτι καλό συνέβαινε! Θα το πιστέψεις όταν το πάρεις αγκαλίτσα!!!! 

πρίν από 5 λεπτά , loyloy είπε:

Το πήρε η μαμα το ζουζουνι?καλυτερ α όμως γτ δεν μπορείς να ασχοληθείς τώρα όπως είσαι.εγβ με τη δικιά μου ολ η μέρα παρέα στο κρεβάτι.

Αν  αγχωθείς πας και κάνεις υπερυχο για να μη τρελαίνεσαι αλλά δεν σε κόβω να πηγαίνεις.το χεις πάρει πολύ ψύχραιμα και αισιόδοξα και μ'αρέσει!!!!!!!

Εδω είναι η μικρή βρωμιαρα δεν πάει πουθενά Χαχαχ. Και εμενα έχει τρελαθεί στην ξάπλα δίπλα μου,όταν συνέλθω θα την πάω πολλες βόλτες!! Ειναι ωραία παρεούλα έτσι;; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Beboula25 είπε:

Σε έναν μήνα! Μακάρι να πάνε όλα καλα!!

Αχ θυμαμαι σαν τώρα το βράδυ που τα λέγαμε είχες καφέ και λες πάει θα κάνω και δουλειες να κατέβουν... Για μια δυο μερες δεν μπήκες και ένιωσα πως κάτι καλό συνέβαινε! Θα το πιστέψεις όταν το πάρεις αγκαλίτσα!!!! 

Εδω είναι η μικρή βρωμιαρα δεν πάει πουθενά Χαχαχ. Και εμενα έχει τρελαθεί στην ξάπλα δίπλα μου,όταν συνέλθω θα την πάω πολλες βόλτες!! Ειναι ωραία παρεούλα έτσι;; 

Εμένα έχει γίνει υπναρου. Έχει λιώσει.καο Της αρέσει να κάθεται δίπλα στη κοιλιά μου!!!!με τον μπέμπη να δω πως θα το πάρει Που θα χάσει τη Προσοχή.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, loyloy είπε:

Εμένα έχει γίνει υπναρου. Έχει λιώσει.καο Της αρέσει να κάθεται δίπλα στη κοιλιά μου!!!!με τον μπέμπη να δω πως θα το πάρει Που θα χάσει τη Προσοχή.

Αχ η γλυκουλα είναι τέλεια παρεούλα.. Η δικιά μου στανταρ θα ζηλέψει πολύ. Έχει κόλλημα και δεν θέλει να έχω αλλον αγκαλιά και γενικά να κάνω αλλου αγάπες. Την λατρεύω! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , BettySt είπε:

Γειά σας κορίτσια, τι κάνετε;

Να σας ρωτήσω ποια φάρμακα σας έκοψαν και πότε @palmoira και @Vasoth.

Τι εννοεις απο αυτα που ξεκινησαμε στην εγκυμοσυνη?

 

πρίν από 26 λεπτά , palmoira είπε:

Καλημέρα Βάσω! 

Καλημερααα!!!


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 12 λεπτά , Vasoth. είπε:

Τι εννοεις απο αυτα που ξεκινησαμε στην εγκυμοσυνη?

 

Καλημερααα!!!

Ναι αυτά εννοώ, που περνούμε από την αρχή της εξωσωματικής. 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , BettySt είπε:

Ναι αυτά εννοώ, που περνούμε από την αρχή της εξωσωματικής. 

Εμενα δε μου εχει κοψει τιποτα απο την αρχη τα ίδια παιρνω.συνηθως κοβουν την προγεστερονη μετα την αυχενικη αλλα εγω τη συνεχιζω γιατι ειχα αιμοραγια κ τωρα εχω ενα θεμα με τον τραχυλο οποτε δε βλεπω να την κοβω εγω βεβαια την παιρνω εκτος απο τα ουτρο κ σε κρεμα κ με ενεσεις εσενα σου εχει δωσει κατι αλλο εκτος απο τα ουτροτζεσταν?το φιλισιν νομιζω δε το σταματαμε καθολου


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Vasoth. είπε:

Εμενα δε μου εχει κοψει τιποτα απο την αρχη τα ίδια παιρνω.συνηθως κοβουν την προγεστερονη μετα την αυχενικη αλλα εγω τη συνεχιζω γιατι ειχα αιμοραγια κ τωρα εχω ενα θεμα με τον τραχυλο οποτε δε βλεπω να την κοβω εγω βεβαια την παιρνω εκτος απο τα ουτρο κ σε κρεμα κ με ενεσεις εσενα σου εχει δωσει κατι αλλο εκτος απο τα ουτροτζεσταν?το φιλισιν νομιζω δε το σταματαμε καθολου

Εγώ περνώ υτρο, φιλισιν, πρεζολον, σαλοσπιρ, ιννοχεπ, προλουτεξ, τροφοκαρντ, σίδηρο, σικλακουρ (αυτά τα λίγα ). Και εγώ είχα αιμοραγια για αυτό σας ρωτάω,  γιατί είναι ίδια η περίπτωση μας. Δευτέρα έχω ραντεβού με τον γιατρό και θα ρωτήσω, αλλά ήθελα να ακούσω και τη δική σας εμπειρία. 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , BettySt είπε:
πρίν από 7 λεπτά , BettySt είπε:

Εγώ περνώ υτρο, φιλισιν, πρεζολον, σαλοσπιρ, ιννοχεπ, προλουτεξ, τροφοκαρντ, σίδηρο, σικλακουρ (αυτά τα λίγα ). Και εγώ είχα αιμοραγια για αυτό σας ρωτάω,  γιατί είναι ίδια η περίπτωση μας. Δευτέρα έχω ραντεβού με τον γιατρό και θα ρωτήσω, αλλά ήθελα να ακούσω και τη δική σας εμπειρία. 

Συνολο τωρα παιρνω ουτροτζεσταν βασκλορ κρεμα λεντοτζεστ ενεσεις φιλισιν βιταμίνη d σιδηροκ θα ξεκινησω κ κατι υποθετα για τις συσπασεις κ νομιζα οτι εγω παιρνω πολλα χαχα! Απο αυτα που παιρνεις ξερω μονο τα ουτρο το φιλισιν κ το σιδηρο τα αλλα δε τα γνωριζω ειναι ολα για την αιμοραγια?  Τωρα εχεις ακομα αιμα?


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , BettySt είπε:

Εγώ περνώ υτρο, φιλισιν, πρεζολον, σαλοσπιρ, ιννοχεπ, προλουτεξ, τροφοκαρντ, σίδηρο, σικλακουρ (αυτά τα λίγα ). Και εγώ είχα αιμοραγια για αυτό σας ρωτάω,  γιατί είναι ίδια η περίπτωση μας. Δευτέρα έχω ραντεβού με τον γιατρό και θα ρωτήσω, αλλά ήθελα να ακούσω και τη δική σας εμπειρία. 

Καλησπέρα Μπετούλα! 

Εγω τώρα παίρνω ουτροτζεσταν 1, μαγνήσιο 3, ασβέστιο,σίδηρο και φυλλικό. Σταδιακά θα στα περιορίσει ή θα στα κόψει ανάλογα και με την εξέλιξη της εγκυμοσυνης αλλά ανάλογα και με τις εξετάσεις ή τις δικές σου ανάγκες. 

  • Ευχαριστώ 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...