Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Vasoth. είπε:

Πηγαμε γιατρο σήμερα παλι κ ειχα αρκετες συσπασεις αλλα μικρες εγω δε τις καταλαβαίνω ρε γαμωτο μου εδωσε παλι υποθετα κ θα ξαναπαω την τριτη για μηχανημα παλι κ βλεπουμε μαλλον θα μου δωσει κ μαγνησιο ο τραχυλος ειναι σταθερος κ θα τον παρακολουθουμε! Πηραμε κ τα πρωτα φορμακια σετ με κολαν κ σκουφακι με αυτακια της μινης ενα της καθε μιας παθαμε πλακα μια σταλια ειναι μωρε.ο αντρας μου χαζεψε εντωμεταξυ ηθελε να παρει ολο το Η&Μ χαχα!!

Αχ τα ειδα.ειχα πάει και Εγώ σήμερα.και έλεγα κοίτα τι ωραία για κοριτσάκια.ειναι τέλεια!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Πηγαμε γιατρο σήμερα παλι κ ειχα αρκετες συσπασεις αλλα μικρες εγω δε τις καταλαβαίνω ρε γαμωτο μου εδωσε παλι υποθετα κ θα ξαναπαω την τριτη για μηχανημα παλι κ βλεπουμε μαλλον θα μου δωσει κ μαγνησιο ο τραχυλος ειναι σταθερος κ θα τον παρακολουθουμε! Πηραμε κ τα πρωτα φορμακια σετ με κολαν κ σκουφακι με αυτακια της μινης ενα της καθε μιας παθαμε πλακα μια σταλια ειναι μωρε.ο αντρας μου χαζεψε εντωμεταξυ ηθελε να παρει ολο το Η&Μ χαχα!!

Εγω θα παω Πεμπτη!! Αχ θα τρελαθω!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , loyloy είπε:

Τα μπεζ λες?

Ναι το εχει σε μπεζ κ σε ροζ θα παρω ενα κ ενα δε θελω να εχουν τα ιδια λεω μηπως τα παρω για την μερα που θα φυγουμε απο τη κλινικη καλα ειναι πολυ νωρις ακομα αλλα χαζευω γενικα


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Vasoth. είπε:

Ναι το εχει σε μπεζ κ σε ροζ θα παρω ενα κ ενα δε θελω να εχουν τα ιδια λεω μηπως τα παρω για την μερα που θα φυγουμε απο τη κλινικη καλα ειναι πολυ νωρις ακομα αλλα χαζευω γενικα

Ά δεν είδα το ροζ.ειναξ γλυκούλια να τους τα παρεις.ε σιγά σιγά Μόλις μπεις στον 8ο ξεκινα τα ψωνια εντατικά.καλο είναι να έχεις μια ιδέα τι θες να πάρεις συγκεκριμένα μαγαζιά να μη ταλαιπωρηθείς.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Ά δεν είδα το ροζ.ειναξ γλυκούλια να τους τα παρεις.ε σιγά σιγά Μόλις μπεις στον 8ο ξεκινα τα ψωνια εντατικά.καλο είναι να έχεις μια ιδέα τι θες να πάρεις συγκεκριμένα μαγαζιά να μη ταλαιπωρηθείς.

Ναι αυτο σκεφτομαι κ κουβαλαω κ τον αντρα μου να τα δει κ αυτος γιατι μπορει εγω να ειμαι παλι κατω οποτε να τον στειλω να τα παρει να εχει μια ιδεα πανω κατω αλλιως θα παιξει ιντερνετ


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Vasoth. είπε:

Ναι αυτο σκεφτομαι κ κουβαλαω κ τον αντρα μου να τα δει κ αυτος γιατι μπορει εγω να ειμαι παλι κατω οποτε να τον στειλω να τα παρει να εχει μια ιδεα πανω κατω αλλιως θα παιξει ιντερνετ

Εμείς είμαστε μακριά με τον άντρα μου τώρα.αυτος Κέρκυρα Εγώ Αθη να και ζηλεύει.του τα στέλνω φωτογραφίες.ευτυχως Έχω την αδερφή μου και τη μαμά μου και της τρέχω.βεβαια τους αρέσουν αυτά τα ψώνια και να τρέχουν στα μαγαζια για το μπέμπη.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , loyloy είπε:

Εμείς είμαστε μακριά με τον άντρα μου τώρα.αυτος Κέρκυρα Εγώ Αθη να και ζηλεύει.του τα στέλνω φωτογραφίες.ευτυχως Έχω την αδερφή μου και τη μαμά μου και της τρέχω.βεβαια τους αρέσουν αυτά τα ψώνια και να τρέχουν στα μαγαζια για το μπέμπη.

K σε ποιον δεν αρεσουν η καλυτερη τους ειναι.υπομονη θα ερθει η ωρα να σμιξετε παλι!

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


11 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Εμείς είμαστε μακριά με τον άντρα μου τώρα.αυτος Κέρκυρα Εγώ Αθη να και ζηλεύει.του τα στέλνω φωτογραφίες.ευτυχως Έχω την αδερφή μου και τη μαμά μου και της τρέχω.βεβαια τους αρέσουν αυτά τα ψώνια και να τρέχουν στα μαγαζια για το μπέμπη.

Θα περάσει ο καιρός,να μη στεναχωριέσαι και θα είστε μαζί με τον αντρουλη σου! 

  • Ευχαριστώ 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! Τι κανετε? 

Να σας ρωτήσω, σας συμβαίνει κ εσας να βαρυστομαχιαζετε πολυ ευκολα? Οτι και να φαω, νιωθω δυσφορια,το στομαχι μου φουσκωνει, εχω ταχυκαρδια και δυσπεψία. Για πρωινό εφαγα μισο κουλουρι κ ενα αυγο και ειμαι να σκασω! Ειναι μήπως επειδη πιεζει η μητρα τωρα καθως μεγαλωνει? 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Nicol_ είπε:

Καλημερα κοριτσια! Τι κανετε? 

Να σας ρωτήσω, σας συμβαίνει κ εσας να βαρυστομαχιαζετε πολυ ευκολα? Οτι και να φαω, νιωθω δυσφορια,το στομαχι μου φουσκωνει, εχω ταχυκαρδια και δυσπεψία. Για πρωινό εφαγα μισο κουλουρι κ ενα αυγο και ειμαι να σκασω! Ειναι μήπως επειδη πιεζει η μητρα τωρα καθως μεγαλωνει? 

Όσο μεγαλώνει ολ α τα όργανα σου πιέζονται προς τα πάνω.εκτος από τις αλλαγές τις εξωτερικές αλλάζουν και όλα μεσα μας.συνηθισε το πλέον.μικρα και συχνά γεύματα.οχι ποσότητες. Θυρωιδη το χεις δει?το λεω επειδή σε πιάνει ταχυκαρδία. 

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Ειναι φυσιολογικο βγαινει οτι εχει μεινει μεσα για λιγο καιρο ετσι θα βγαινουν μην ανησυχεις

Σε ευχαριστω για την απαντηση.

Εσυ την εχεις σταματησει;

Ειχες και εσυ τετοια υπολειμματα;

Καποιες φορες φευγουν ολοκληρα κομματια..θα μιλησω βεβαια αυριο και με τη γιατρο να δω τι θα μου πει και αυτη.


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , loyloy είπε:

Όσο μεγαλώνει ολ α τα όργανα σου πιέζονται προς τα πάνω.εκτος από τις αλλαγές τις εξωτερικές αλλάζουν και όλα μεσα μας.συνηθισε το πλέον.μικρα και συχνά γεύματα.οχι ποσότητες. Θυρωιδη το χεις δει?το λεω επειδή σε πιάνει ταχυκαρδία. 

Η αλήθεια ειναι πως δεν τον εχω ελεγξει τωρα στην εγκυμοσύνη.  Πριν ηταν φυσιολογικός που ειχα κανει εξετάσεις. Ταχυκαρδια ομως με πιανει μονο αφου εχω φαει. Αλλα λογικα ειναι αυτο που ειπες κ το φανταστηκα κιολας,πιέζονται ολα μεαα γιαυτο εχω δυσφορια. Θελει πολυ μικρα γεύματα.  Ευχαριστώ :)


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...