Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα κορίτσια,

      Έκανα τεστ από το φαρμακείο και βγήκε αρνητικό..ξέρω ότι είναι πολύ νωρίς,την Τετάρτη έκανα εμβρυομεταφορά,όμως περίμενα έστω και λίγο αχνή γραμμουλα.Υπαρχει περίπτωση λέτε να βγει θετικό τη Δευτέρα που θα ξανακάνω?

      @Angot Έπρεπε να σε ακούσω και να μην κάνω σήμερα,αλλά δεν κρατήθηκα η τρελή ☹️

      Τέσσερις ημέρες μετά τεστ?? πολλή βιασύνη μάνα μου! Τρίτη κι αν..

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

4 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Χελοοο φουσκιτσες μου. @Nicol_ μπραβο κοριτσιιι, τελεια τα νεακια σου!!!! 

Κ γω γυρισα απο ενδοκρινολογο και απο φαρμακειο και αρχιζω μετρησεις ζαχαρου. Ελπιζω να το ρυθμισω και να μην χρειαστω ινσουλινη. Το αυτακι μου επισης με ξανατσιμπαει εκλεισα κ ΩΡΛ παλι το απογευμα. Γενικοτερα το προγραμμα μου ειναι φουλ, δεν εχω παραπονο χαχαχαχα. Το καλο ειναι οτι ερχεται η κολλητη μου απο εξωτερικο σημερα και θα παρταρουμε τρελααα στον καναπε του σπιτιου μου χεχεχε

 

Καλως να τη δεχτείς συμπεθερα!! 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 54 λεπτά , Nicol_ είπε:

Nαι φυσικα.Εμενα κρατησε μια ωρα γεματη η εξεταση. Ειδε τα παντα στο μωρο,εγκεφαλο,καρδια,νεφρα,αιματωση,χερια,ποδια,προσωπο κτλ.και μας εξηγουσε καθ'ολη τη διαρκεια τι εβλεπε και πως ηταν τα πραγματα.Ηταν απιστευτα επεξηγηματικη.Ηταν και τζαναμπετης ο σπορος μας και αλλαζε συνεχεια θεσεις.Σε καποια φαση εβαλε τα χερακια του μπροστα στο προσωπο του οταν ηθελε να το δει η γιατρος λες και δεν ηθελε να μας αφησει να τον δουμε χαχα.Γενικα ειναι υπεροχη εμπειρια εγω χαμογελουσα σαν χαζη.Επισης ελεγχει σε εμας τον τραχηλο,αμνιακο υγρο,πλακουντα ,την αιματωση τη δικη μας ,του λωρου κτλ.

Ααα ωραία βλέπει και εξηγεί ταυτόχρονα για τα πάντα. Ευχαριστώ πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!Τι κάνετε?κορίτσια εννοείται Θ τα αλλάζουν.. Χαχαχα..εμένα ο καημένος το πρωτο τριμηνο με τις αναγούλες ξεσκατιζε επί δύο καμία τέσσερις φορές..Κ μιλάμε για βρωμα Κ για πολυυυ πράμα.. ντάξει τώρα τ μοιραζομαστε παλι εννοείται. Αλλά δεν είναι Κ πολύ χαρούμενη δραστηριότητα Ν πω την αλήθεια..Χαχαχα..

Κάναμε Κ μεις Β επιπέδου σμρ.Κ με τη βούλα αγοραρος το παλικαρι μου!υπερκινητικότατο..με έβγαλε έξω για βόλτα μπας Κ ηρεμήσει Κ αλλάξει λίγο Η θέση για ν δει κάποια πράγματα τελευταία. Μ λέει φάε κάτι Π Σ αρέσει Κ ελα... είπα Ν τη πω μη με προκαλείς Κ αδειασω όλο το κυλικείο του Γένεσις..Κ το κετερινγκ για τις λεχωνες.. Όλα καλά λοιπόν.. 430γρ.. πάλι με έβγαλε λιγότερο. Ξανα 3/3 με πήγε για πητ. Αργήσαμε όμως πάρα πολύ..μπήκαμε εννιαμιση Κ τελειωσαμε στις 12.. πήραμε Κ τ δωρακια μας όπως είπε η Νικόλ. Όλα καλά δόξα τω Θεώ.απλά Θ έχουμε το Νου μας στο πλακούντα γτ Τ έμειναν αιμάτωματακια από τις αιμορραγίες. Αυτό..Όχι κάτι συγκεκριμένο.. 

@Nicol_ με ποια γιατρό έκανες.?παίζει Ν βρεθήκαμε Κ Ν μην γνωριζόμαστε!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!Τι κάνετε?κορίτσια εννοείται Θ τα αλλάζουν.. Χαχαχα..εμένα ο καημένος το πρωτο τριμηνο με τις αναγούλες ξεσκατιζε επί δύο καμία τέσσερις φορές..Κ μιλάμε για βρωμα Κ για πολυυυ πράμα.. ντάξει τώρα τ μοιραζομαστε παλι εννοείται. Αλλά δεν είναι Κ πολύ χαρούμενη δραστηριότητα Ν πω την αλήθεια..Χαχαχα..

Κάναμε Κ μεις Β επιπέδου σμρ.Κ με τη βούλα αγοραρος το παλικαρι μου!υπερκινητικότατο..με έβγαλε έξω για βόλτα μπας Κ ηρεμήσει Κ αλλάξει λίγο Η θέση για ν δει κάποια πράγματα τελευταία. Μ λέει φάε κάτι Π Σ αρέσει Κ ελα... είπα Ν τη πω μη με προκαλείς Κ αδειασω όλο το κυλικείο του Γένεσις..Κ το κετερινγκ για τις λεχωνες.. Όλα καλά λοιπόν.. 430γρ.. πάλι με έβγαλε λιγότερο. Ξανα 3/3 με πήγε για πητ. Αργήσαμε όμως πάρα πολύ..μπήκαμε εννιαμιση Κ τελειωσαμε στις 12.. πήραμε Κ τ δωρακια μας όπως είπε η Νικόλ. Όλα καλά δόξα τω Θεώ.απλά Θ έχουμε το Νου μας στο πλακούντα γτ Τ έμειναν αιμάτωματακια από τις αιμορραγίες. Αυτό..Όχι κάτι συγκεκριμένο.. 

@Nicol_ με ποια γιατρό έκανες.?παίζει Ν βρεθήκαμε Κ Ν μην γνωριζόμαστε!!!

Ελα ρε συ!! Με τη Ζορμπα εκανα και μπηκα 10.20. Εσυ με ποια? Μιλαμε κ μενα ηταν ετοιμη να με στείλει βόλτα αλλα τελικα γυρισε ο μικρος κ εκανε τις μετρησεις. Για 3d τι σας ειπε? 

Μπραβο χαιρομαι που ολα ηταν τελεια! 

@palmoira μου πως.πηγε?

Περιμενουμε νεα σου


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , Nicol_ είπε:

Ελα ρε συ!! Με τη Ζορμπα εκανα και μπηκα 10.20. Εσυ με ποια? Μιλαμε κ μενα ηταν ετοιμη να με στείλει βόλτα αλλα τελικα γυρισε ο μικρος κ εκανε τις μετρησεις. Για 3d τι σας ειπε? 

Μπραβο χαιρομαι που ολα ηταν τελεια! 

@palmoira μου πως.πηγε?

Περιμενουμε νεα σου

Στάνταρ βρεθήκαμε! Εμείς τότε βγαίναμε περίπου.. γτ Δεν γυρνούσε ο μικρός..εμάς 3Δ Μας Τον έδειξε Αλλά το δισκάκι Θ το κάνει λέει την άλλη βδομάδα γτ είχε χαλασμένο μηχάνημα. Πολυ Καλή όντως! Φαντάσου εμείς φύγαμε στις δώδεκα...Ο άντρας Μ με 4 ώρες ύπνο.. Από τις οχτώ ξύπνησε. Κ έφυγε δωδεκαμιση για δουλειά..Κ ακόμα δε γυρίσε..Θ είναι ψόφιος..ίδια μέρα Έχουμε πητ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 13 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Στάνταρ βρεθήκαμε! Εμείς τότε βγαίναμε περίπου.. γτ Δεν γυρνούσε ο μικρός..εμάς 3Δ Μας Τον έδειξε Αλλά το δισκάκι Θ το κάνει λέει την άλλη βδομάδα γτ είχε χαλασμένο μηχάνημα. Πολυ Καλή όντως! Φαντάσου εμείς φύγαμε στις δώδεκα...Ο άντρας Μ με 4 ώρες ύπνο.. Από τις οχτώ ξύπνησε. Κ έφυγε δωδεκαμιση για δουλειά..Κ ακόμα δε γυρίσε..Θ είναι ψόφιος..ίδια μέρα Έχουμε πητ

Πω πω...εχει δύσκολο ωραριο εχει ο άνθρωπος και σας καθυστερησαν αρκετα. Να σου πω πρέπει να σε ειδα, φορούσες γκρι? Εισαι μελαχρινη? Περιμεναμε ορθιοι τα αποτελέσματα εμεις,οταν φωναξαν μετα απο εμας ενα ζευγαρι μεσα κ πρέπει να εισασταν εσεις ε? Εγω ειμαι ξανθιά και φορουσα γκρι μπλουζα :)

Ημερολογιακα πητ ειμαι 3/3 και υπερηχογραφικα 1/3

Ποια κρατάω? 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Nicol_ είπε:

Πω πω...εχει δύσκολο ωραριο εχει ο άνθρωπος και σας καθυστερησαν αρκετα. Να σου πω πρέπει να σε ειδα, φορούσες γκρι? Εισαι μελαχρινη? Περιμεναμε ορθιοι τα αποτελέσματα εμεις,οταν φωναξαν μετα απο εμας ενα ζευγαρι μεσα κ πρέπει να εισασταν εσεις ε? Εγω ειμαι ξανθιά και φορουσα γκρι μπλουζα :)

Ημερολογιακα πητ ειμαι 3/3 και υπερηχογραφικα 1/3

Ποια κρατάω? 

Ναιιι.. Κ γω σας είδα τότε!κρίμα μωρέ Π Δεν μιλήσαμε!άλλη φορά πρέπει Ν συννενοουμαστε! Δε ξέρω ποια κρατάς..εμένα συμπίπτουν Κ οι δύο.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Nicol_ είπε:

Πω πω...εχει δύσκολο ωραριο εχει ο άνθρωπος και σας καθυστερησαν αρκετα. Να σου πω πρέπει να σε ειδα, φορούσες γκρι? Εισαι μελαχρινη? Περιμεναμε ορθιοι τα αποτελέσματα εμεις,οταν φωναξαν μετα απο εμας ενα ζευγαρι μεσα κ πρέπει να εισασταν εσεις ε? Εγω ειμαι ξανθιά και φορουσα γκρι μπλουζα :)

Ημερολογιακα πητ ειμαι 3/3 και υπερηχογραφικα 1/3

Ποια κρατάω? 

Την ημερομηνία σύμφωνα με τον υπερυχο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Nicol_ Ν σε ρωτήσω κάτι.?Στα χαρτιά Π Σ έδωσαν στην αρχή πανω πάνω γράφει τις ημερομηνίες πητ κλπ. Στην τερ τι σ γράψανε?Γτ εμένα Μ εγραψαν 3/3/2019'..Ακόμα περίοδος δε Μ ήρθε..βλέπουμε το παιδί από το μέλλον..Χαχαχα..

Επίσης..πόσα δώσατε?Εμείς 135 Κ Η απόδειξη τους γράφει 95..για πιο λόγο?εσάς ή απόδειξη τι λέει? Παίζει Ν κάνουν ματσακωνιες? Γτ βγάζουν πολλά λεφτά ρε παιδί Μ.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , oneira_glyka είπε:

@Nicol_ Ν σε ρωτήσω κάτι.?Στα χαρτιά Π Σ έδωσαν στην αρχή πανω πάνω γράφει τις ημερομηνίες πητ κλπ. Στην τερ τι σ γράψανε?Γτ εμένα Μ εγραψαν 3/3/2019'..Ακόμα περίοδος δε Μ ήρθε..βλέπουμε το παιδί από το μέλλον..Χαχαχα..

Επίσης..πόσα δώσατε?Εμείς 135 Κ Η απόδειξη τους γράφει 95..για πιο λόγο?εσάς ή απόδειξη τι λέει? Παίζει Ν κάνουν ματσακωνιες? Γτ βγάζουν πολλά λεφτά ρε παιδί Μ.. 

Αα χαχαχ μαλλον τυπογραφικο λαθος κανανε στην τερ. Θα δω αυριο τα χαρτια μου κ θα σου πω τι μου εγραψαν γιατι τωρα που ειδα το μηνυμα σου ξαπλωσα.

Εμας μας ειπαν πως απο τα 135 τα 40 ειναι η αμοιβη της γιατρού και δινονται μετρητα. Μας το ειχαν πει ηδη απο το τηλ.προφανως δινούν μονο την αποδειξη απο το γενεσις δεν ξερω γιατι όμως γινεται ολο αυτο και τι σύστημα ειναι. Δεν νομίζω να κανουν καποια μπινια σε αυτο, καποιο διαφορετικό καθεστώς ισχυει ίσως, μπορούμε να το ρωτησουμε βεβαια.


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κοριτσια! 

Να σας πω τα νέα μου :-|.. Προχθές πήρα την μαία να ρωτήσω τι να παρω επιτελους γιατί δεν αντέχω να είμαι έτσι όλη μέρα κ επειδή το προηγούμενο βράδυ έβγαζα αίμα από τον εμετο. Όχι πως ανησυχησα αλλα για να καταλάβει ότι θέλω να προσέξω και την υγεία παράλληλα με την κυηση. Αυτό το λέω γιατί και άλλη φορά που τους είπα δεν είμαι καλα τότε στις αρχές μου είπαν εμείς χαιρόμαστε για αυτό και προσπάθησαν να με ανεβάσουν. Μου το είπε κ προχθές αυτό κ της λέω και εγω χαίρομαι κουκλα μου αλλα είμαι τέζα στο κρεββάτι και ξερνάω αίμα συγνώμη κιολας! Μου είπε λοιπόν να παρω κάτι υποθετα. Πάω εχθές τα παιρνω πάω σούπερ μάρκετ ναιιι βολτάρισα κιολας και αφού γύρισα κ ξεντύθηκα κατάλαβα πως τα υποθετα δεν υπήρχαν. Τα είχα χάσει, τα έβαλα πίσω στην τσέπη κ έπεσαν και ούτε που κατάλαβα. Αχχ που να φανταστώ πως αυτό ήταν σημάδι!!:shock:  Πάω ξανά το απόγευμα τα παιρνω βάζω το υποθετακι ξαπλώνω με τις οδηγίες παραμάσχαλα να δω βασικά τι ακριβως κάνει γιατί το συγκεκριμένο είναι για τον ιλλιγο. Οι οδηγίες όλες στα γερμανικά γρι ελληνικά απορώ.... Ένιγουει λέω και περιμένω.. να πω ότι από την αρχή ένιωθα κάπως ασχημα το υπόθετο σαν μην το είχα βάλει καλα ομως το είχα βάλει σίγουρα καλα! Για δυο ώρες ένιωθα σαν να θέλω την ανάγκη μου σαν ένα κάψιμο,έναν εκνευρισμό περίεργο και μετά μια λιγολεπτη νταγκλα.Λεω στον άντρα μου πάω να ξαπλώσω μια στιγμή μέσα δεν αισθάνομαι καλα. Μετά από λίγο λέω ας πάω τουαλέτα. Εεε εντάξει αυτό ήταν! Επι 40’ είχα εξαγωγή το λέω κομψά είναι πρωί.. Αφού λέω που τα βρίσκω τόσο πολύ τόση ώρα. Πάω ξαπλώνω και ξανά ίδια αίσθηση και ξανά και ξανά ώσπου έκλεισα 4 ώρες να πηγαινοέρχομαι στο μπάνιο όπου τις τελευταιες έβγαζα μόνο σταγόνες αίμα!! Όχι μια και δυο πεντακάθαρο κατακόκκινο αίμα να στάζει.Περιττό να πω το τι βρισίδι έριξα. Έψαξα εχθές και βρήκα 5-6 κοπελες να λένε πως με τα συγκεκριμένα έπαθαν δια...α! Δηλαδή στη μαία δεν της έχει πει καμία για αυτή την παρενέργεια; Είμαι η πρώτη και μοναδική;;; Ειλικρινά νόμιζα πως θα καταλήξω στο νοσοκομείο. Συγνώμη για το κείμενο αλλα θέλω να ξεσπασω γιατί είμαι έτοιμη να την παρω και να την αρχίσω στα τραγούδια 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλημέρα κοριτσια! 

Να σας πω τα νέα μου :-|.. Προχθές πήρα την μαία να ρωτήσω τι να παρω επιτελους γιατί δεν αντέχω να είμαι έτσι όλη μέρα κ επειδή το προηγούμενο βράδυ έβγαζα αίμα από τον εμετο. Όχι πως ανησυχησα αλλα για να καταλάβει ότι θέλω να προσέξω και την υγεία παράλληλα με την κυηση. Αυτό το λέω γιατί και άλλη φορά που τους είπα δεν είμαι καλα τότε στις αρχές μου είπαν εμείς χαιρόμαστε για αυτό και προσπάθησαν να με ανεβάσουν. Μου το είπε κ προχθές αυτό κ της λέω και εγω χαίρομαι κουκλα μου αλλα είμαι τέζα στο κρεββάτι και ξερνάω αίμα συγνώμη κιολας! Μου είπε λοιπόν να παρω κάτι υποθετα. Πάω εχθές τα παιρνω πάω σούπερ μάρκετ ναιιι βολτάρισα κιολας και αφού γύρισα κ ξεντύθηκα κατάλαβα πως τα υποθετα δεν υπήρχαν. Τα είχα χάσει, τα έβαλα πίσω στην τσέπη κ έπεσαν και ούτε που κατάλαβα. Αχχ που να φανταστώ πως αυτό ήταν σημάδι!!:shock:  Πάω ξανά το απόγευμα τα παιρνω βάζω το υποθετακι ξαπλώνω με τις οδηγίες παραμάσχαλα να δω βασικά τι ακριβως κάνει γιατί το συγκεκριμένο είναι για τον ιλλιγο. Οι οδηγίες όλες στα γερμανικά γρι ελληνικά απορώ.... Ένιγουει λέω και περιμένω.. να πω ότι από την αρχή ένιωθα κάπως ασχημα το υπόθετο σαν μην το είχα βάλει καλα ομως το είχα βάλει σίγουρα καλα! Για δυο ώρες ένιωθα σαν να θέλω την ανάγκη μου σαν ένα κάψιμο,έναν εκνευρισμό περίεργο και μετά μια λιγολεπτη νταγκλα.Λεω στον άντρα μου πάω να ξαπλώσω μια στιγμή μέσα δεν αισθάνομαι καλα. Μετά από λίγο λέω ας πάω τουαλέτα. Εεε εντάξει αυτό ήταν! Επι 40’ είχα εξαγωγή το λέω κομψά είναι πρωί.. Αφού λέω που τα βρίσκω τόσο πολύ τόση ώρα. Πάω ξαπλώνω και ξανά ίδια αίσθηση και ξανά και ξανά ώσπου έκλεισα 4 ώρες να πηγαινοέρχομαι στο μπάνιο όπου τις τελευταιες έβγαζα μόνο σταγόνες αίμα!! Όχι μια και δυο πεντακάθαρο κατακόκκινο αίμα να στάζει.Περιττό να πω το τι βρισίδι έριξα. Έψαξα εχθές και βρήκα 5-6 κοπελες να λένε πως με τα συγκεκριμένα έπαθαν δια...α! Δηλαδή στη μαία δεν της έχει πει καμία για αυτή την παρενέργεια; Είμαι η πρώτη και μοναδική;;; Ειλικρινά νόμιζα πως θα καταλήξω στο νοσοκομείο. Συγνώμη για το κείμενο αλλα θέλω να ξεσπασω γιατί είμαι έτοιμη να την παρω και να την αρχίσω στα τραγούδια 

ρε κοριτσακι μου ολα σε σενα αληθεια πραγματικα ομως ελεος δηλαδη δεν ηξερε παρενεργειες να σου πει αν ειναι δυνατον ελεος να την παρεις ναι και να της πεις εεεεε φιλεναδα εχω και μωρο κοντευες να μας ξεκανεις ελεος ποια


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , giotitsa είπε:

ρε κοριτσακι μου ολα σε σενα αληθεια πραγματικα ομως ελεος δηλαδη δεν ηξερε παρενεργειες να σου πει αν ειναι δυνατον ελεος να την παρεις ναι και να της πεις εεεεε φιλεναδα εχω και μωρο κοντευες να μας ξεκανεις ελεος ποια

Φτιάχνουμε το ένα χαλάμε το άλλο ξέρω γω.. Ηταν δίπλα της ο γιατρος και τον ρώτησε και απάντησε ναι να πάρει αυτό τον άκουσα. Μάλιστα είχα διαβάσει λιγάκι για αυτά εννοω από κοπέλες και πουθενά δεν βρήκα θετικό σχόλιο αλλα είπα οκ στο δίνει ο γιατρος τέλος. Άσε έχω νεύρα πολλά απο εδώ και πέρα για οποιοδήποτε φάρμακο που χορηγεί και δεν το γνωρίζω θα ζητάω αναλυτικες λεπτομέρειες και μετά τα πάντα αναλυτικά και από το φαρμακείο έτσι για σιγουριά! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Beboula25 είπε:

Φτιάχνουμε το ένα χαλάμε το άλλο ξέρω γω.. Ηταν δίπλα της ο γιατρος και τον ρώτησε και απάντησε ναι να πάρει αυτό τον άκουσα. Μάλιστα είχα διαβάσει λιγάκι για αυτά εννοω από κοπέλες και πουθενά δεν βρήκα θετικό σχόλιο αλλα είπα οκ στο δίνει ο γιατρος τέλος. Άσε έχω νεύρα πολλά απο εδώ και πέρα για οποιοδήποτε φάρμακο που χορηγεί και δεν το γνωρίζω θα ζητάω αναλυτικες λεπτομέρειες και μετά τα πάντα αναλυτικά και από το φαρμακείο έτσι για σιγουριά! 

και καλα θα κανεις τωρα πως εισαι αυτο θα ητανε μιλαμε βασανιστηριο που περασες ακομα και ο γιατρος καμια φορα κανει λαθος καμια φορα ετσι αλλη φορα να ζητας λεπτομερειες οπως ειπες ο λαιμος θα σου εχει ερεθιστει απο τις πολλες εξαγωγες δεν ξερω και τι να σου πω να παρεις να τον μαλακωσεις λιγο ρε κοριτσι μου ποπο


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααα.  Tι κανετε κοριτσουδια?? @Beboula25 μιλα με τον γιατρο σου μηπως υπαρχει κατι αλλο να σε βοηθησει. Εμενα μου χε δωσει γιατι ειχα καποιες μερες που ανακατευομουν συμπληρωμα σε χαπια, navatac λεγονται και εχουν μεσα και πιπεροριζα που βοηθαει πολυ. Αν θες ρωτα τον γιατρο μηπως τα δοκιμασεις. Εμενα με βοηθησαν στην αρχη εκεινες τις μερες με τις αναγουλες, οπως και με τις καουρες που ειχα με βοηθησαν παρα πολυ. 

 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...