Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 45 λεπτά , Vasoth. είπε:

Αυτο δε το ξερουμε μεχρι να φυγει τελειως το αιματωμα καθε φορα που παω το παρακολουθουμε οσο μεγαλωνουν οι σακοι θα το σπρωχνουν για να φυγει γι αυτο κ θα εχω παλι αιμοραγιες κατα διαστηματα κ γιαυτο δε με σηκωνει ακομα ελπιζουμε μεχρι την αυχενικη να εχει φυγει ειναι δυσκολο αλλα τι να κανω δε μου ηρθε ευκολο τπτ δυστυχώς σαυτο το θεμα εχουμε ταλαιπωρηθει πολυμεχρι να μεινω εγκυος αλλα δε με πειραζει καθε δυσκολια μας κανει πιο δυνατους κ πιο ενωμενους με τον αντρα μου

Καλη δυναμη σου ευχομαι και ολα να πανε καλα απο εδω και περα ❤

  • Ευχαριστώ 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Vasoth. είπε:

Αυτο δε το ξερουμε μεχρι να φυγει τελειως το αιματωμα καθε φορα που παω το παρακολουθουμε οσο μεγαλωνουν οι σακοι θα το σπρωχνουν για να φυγει γι αυτο κ θα εχω παλι αιμοραγιες κατα διαστηματα κ γιαυτο δε με σηκωνει ακομα ελπιζουμε μεχρι την αυχενικη να εχει φυγει ειναι δυσκολο αλλα τι να κανω δε μου ηρθε ευκολο τπτ δυστυχώς σαυτο το θεμα εχουμε ταλαιπωρηθει πολυμεχρι να μεινω εγκυος αλλα δε με πειραζει καθε δυσκολια μας κανει πιο δυνατους κ πιο ενωμενους με τον αντρα μου

Κατσε ξεκουράσου και να ακολουθεις τις οδηγίες του γιατρού σου.η αδερφή μου σε μεγάλο μέρος της εγκυμοσύνης είχε αιμορραγίες άσχημες αλλά η ή μπεμπα Εκεί πείσμα.ολα πήγαν καλά.Γι αυτό ουτε στιγμή μην απογοητευτείς.κοιτα να σαι ήρεμη όσο μπορείς. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Μπαίνω σας διαβάζω στα γρήγορα κ δεν προλαβαίνω Ν γράψω..Κ το βραδυ Π έχω χρόνο πέφτω τούβλο.. έλειπε κ Ο σύζυγος τόσες μέρες.. ήμουν μόνη χωρίς βοήθεια. Οπότε χάθηκα. Δόξα τω Θεώ καλά Είμαι. Σήμερα πήγαμε εκτάκτως στη γιατρό γτ είχα καφέ κ Μ έδωσε ουτροζεσταν κολπικα. Είπε από κούραση είναι. Αλλά πώς Ν ξεκουραστω.. 

Χαίρομαι Π όλες είστε καλά με τα ζουζουλα στις κοιλιτσες σας!! 

Τελικά είμαι 7 κ 2 ημερών. Το γράψε ο υπέρηχος..μιλάμε για πολυ καθυστέρημενη ωορρηξία.. Αν Τώρα είναι εφτά Π Ν φαινόταν στις 4 βδομάδες Π πηγα.. Αυτά τ νέα Μ.. σας φιλώ! Ελπίζω τώρα Π γύρισε ο άντρας Μ Ν Τ λέμε συχνότερα!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Δε μπορω να κανω τπτ αλλο.οπως μου ειπε κ ο γιατρος πλεον δεν ειναι στο χερι μας αφου ειναι καλα τα μωρακια δε με πειραζει παιρνω δυναμη καθε φορα που τα βλεπω!

Κ εγω αναρωτιομουν εχει καιρο να φανει.

Εσυ @Nicol_ πως εισαι?

Εννοείται αυτό, κι εγώ οταν Ημουν σε ακινησία ετσι σκεφτόμουν  


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Καλησπέρα! Μπαίνω σας διαβάζω στα γρήγορα κ δεν προλαβαίνω Ν γράψω..Κ το βραδυ Π έχω χρόνο πέφτω τούβλο.. έλειπε κ Ο σύζυγος τόσες μέρες.. ήμουν μόνη χωρίς βοήθεια. Οπότε χάθηκα. Δόξα τω Θεώ καλά Είμαι. Σήμερα πήγαμε εκτάκτως στη γιατρό γτ είχα καφέ κ Μ έδωσε ουτροζεσταν κολπικα. Είπε από κούραση είναι. Αλλά πώς Ν ξεκουραστω.. 

Χαίρομαι Π όλες είστε καλά με τα ζουζουλα στις κοιλιτσες σας!! 

Τελικά είμαι 7 κ 2 ημερών. Το γράψε ο υπέρηχος..μιλάμε για πολυ καθυστέρημενη ωορρηξία.. Αν Τώρα είναι εφτά Π Ν φαινόταν στις 4 βδομάδες Π πηγα.. Αυτά τ νέα Μ.. σας φιλώ! Ελπίζω τώρα Π γύρισε ο άντρας Μ Ν Τ λέμε συχνότερα!

Ειμαστε σχεδον στα ίδια 7 και 4 μερες εγω. Χαράς στο κουραγιο σου παντως με 2 παιδια και τοσες δουλειες σου βγαζω το καπελο. Εγω πεφτω ξερη χωρίς να εχω τίποτα απο αυτα :-P καλη ξεκούραση και να χαλαρώνεις οσο μπορείς. Εδω θα είμαστε και θα τα λεμε ❤


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 17 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Καλησπέρα κορίτσι!Πως Είσαι?

Καλά Μία χαρούλα Περιμένω πως και πώς να περάσουν οι μέρες να πάω να ξαναδώ το μπεμπακι μας Εσύ πως είσαι


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια Εγώ τλκ έχω αίμα..Μ είπε ακινησία..Αλλά η κατάσταση είναι πολύ περίεργη..Τ μωρά θέλουν μόνο εμένα.. οι μαμα έχει θέμα Υγείας Η πεθερά λείπει..Ο σύζυγος πρέπει να είναι ξεκούραστος λόγω δουλειάς.. Κ είμαστε....Αφήστε... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, oneira_glyka είπε:

Κορίτσια Εγώ τλκ έχω αίμα..Μ είπε ακινησία..Αλλά η κατάσταση είναι πολύ περίεργη..Τ μωρά θέλουν μόνο εμένα.. οι μαμα έχει θέμα Υγείας Η πεθερά λείπει..Ο σύζυγος πρέπει να είναι ξεκούραστος λόγω δουλειάς.. Κ είμαστε....Αφήστε... 

Καλημερα σε καταλαβαινω με τα παιδια ειναι δυσκολα αλλα πρεπει να προσεξεις τωρα που ειναι νωρις οσο πιο πολυ προσεξεις τωρα στην αρχη τοσο πιο γρηγορα θα σηκωθεις ευχομαι να πανε ολα καλα κ να εχεις συντομα βοηθεια


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, oneira_glyka είπε:

Κορίτσια Εγώ τλκ έχω αίμα..Μ είπε ακινησία..Αλλά η κατάσταση είναι πολύ περίεργη..Τ μωρά θέλουν μόνο εμένα.. οι μαμα έχει θέμα Υγείας Η πεθερά λείπει..Ο σύζυγος πρέπει να είναι ξεκούραστος λόγω δουλειάς.. Κ είμαστε....Αφήστε... 

Καλημερα κ καλο σκ σε όλες. Λογικό να σου πει ακινησία. Εχεις πολύ αιμα? Τι θα κανετε με τα παιδια τώρα? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Προς το παρόν ήρθε η αδελφή Μ.. Σήμερα είχα κομμάτια κόκκινα χωρίς αίμα.. Δεν ξέρω. Θα φανεί.. 

Πήρες γιατρό για τα κομμάτια?


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

@oneira_glykaΤα χαπια τα παιρνεις κολπικα η απο το στομα? Αν τα παιρνεις κολπικα ισως ειναι απο αυτο τα κομματια που βλεπεις ηρεμησε κ μιλα με το γιατρο σου μπορει να μην ειναι κ τιποτα 

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...