Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Smile89 είπε:

Εγω σου ειχα πει 30€ και ημουν εκει μιση ωρα. 

Άμα μπορείς θα μ πεις σε πμ τα στοιχεία του άμα χρειαστεί να πάω σε αυτόν;

Αθήνα δεν μένεις και εσύ ή κάνω λάθος;


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

6 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Άμα μπορείς θα μ πεις σε πμ τα στοιχεία του άμα χρειαστεί να πάω σε αυτόν;

Αθήνα δεν μένεις και εσύ ή κάνω λάθος;

Καλημέρα κοριτσι μου. Δυστυχώς οχι, Τρίπολη μένω. Βέβαια κ ταξιδι να κανες πιο οικονομικα θα σου ρχοταν Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , Smile89 είπε:

Καλημέρα κοριτσι μου. Δυστυχώς οχι, Τρίπολη μένω. Βέβαια κ ταξιδι να κανες πιο οικονομικα θα σου ρχοταν Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα 

Καλημέρααα αχαχαχαχα όντως :lol:

Δεν πειράζει εντάξει πιστεύω θα βρω κάποιον καλό εδώ Αθήνα που θα πάει .

Just now, Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλημέρααα αχαχαχαχα όντως :lol:

Δεν πειράζει εντάξει πιστεύω θα βρω κάποιον καλό εδώ Αθήνα που θα πάει .

Ξέρεις τι μπορώ να πάρω για τον λαιμό μου γιατί είμαι χάλια αυτές τις μέρες με κρυωμα..έχω μπούκωμα και βήχα 


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλημέρααα αχαχαχαχα όντως :lol:

Δεν πειράζει εντάξει πιστεύω θα βρω κάποιον καλό εδώ Αθήνα που θα πάει .

Ξέρεις τι μπορώ να πάρω για τον λαιμό μου γιατί είμαι χάλια αυτές τις μέρες με κρυωμα..έχω μπούκωμα και βήχα 

Στανταρ υπαρχει ρε συ Αθήνα, δεν ξερω καποιον Δυστυχως. Ρωτα και την γιατρο σου. Εγω καποια στιγμη που πήγε να με πιασει Επινα γαλα ζεστο με μελακι. Συχαινομαι χαμομηλι και τσαι. Για το μπούκωμα φυσικό ορο. Γιατι δεν παιρνεις την γιατρο? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Smile89 είπε:

Στανταρ υπαρχει ρε συ Αθήνα, δεν ξερω καποιον Δυστυχως. Ρωτα και την γιατρο σου. Εγω καποια στιγμη που πήγε να με πιασει Επινα γαλα ζεστο με μελακι. Συχαινομαι χαμομηλι και τσαι. Για το μπούκωμα φυσικό ορο. Γιατι δεν παιρνεις την γιατρο? 

Την είχα ρωτήσει και μ είχε πει μόνο ζεστά και αν κανω πυρετό πάνω από 38 να πάρω ντεπον..έχω σήμερα ραντεβού το απόγευμα και θα την ρωτησω..απλά από εχθές είναι πιο χάλια ο λαιμός μου..λες να δοκιμάσω το γάλα με μελακι;;

Φυσικό όρο βάζω αν και νομίζω πως μπουκωνω πιο πολυ


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα σε όλες τις μανούλες!! Μόλις έγινα μέλος και είμαι ενθουσιασμένη που θα μοιράζομαι μαζί σας όλες αυτές τις πρωτόγνωρες για εμένα καταστάσεις! Περιμένω την μπεμπα μου με χαρά και αγωνία τέλη Ιανουαρίου!! Ευχομαι υγεία σε όλες μας!!

  • Μου αρέσει 2

un4Bp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Xruca είπε:

Καλησπέρα σε όλες τις μανούλες!! Μόλις έγινα μέλος και είμαι ενθουσιασμένη που θα μοιράζομαι μαζί σας όλες αυτές τις πρωτόγνωρες για εμένα καταστάσεις! Περιμένω την μπεμπα μου με χαρά και αγωνία τέλη Ιανουαρίου!! Ευχομαι υγεία σε όλες μας!!

καλησπερα κοριτσι μου ,με το καλο να ερθει η μπεμπουλα σου!!


Lilypie - (30Y3)

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς η μια δε τα καταφερε εδινε μαχη ολη νυχτα να κρατηθει στη ζωη! Η αλλη ειναι σταθερα δε ξερουμε κατι αλλο ακομα σήμερα μας αφησαν να τη δουμε απο κοντα απο τη θερμοκοιτιδα γιατι γενικα απαγορευεται τα βλεπεις πισω απο το τζαμι ολα μαζι παλευει κ αυτη να κρατηθει στη ζωη.ειναι πολυ δυσκολα τα πραγματα γενικα κοριτσια.

  • Λυπημένη/-ος 8

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , Vasoth. είπε:

Δυστυχώς η μια δε τα καταφερε εδινε μαχη ολη νυχτα να κρατηθει στη ζωη! Η αλλη ειναι σταθερα δε ξερουμε κατι αλλο ακομα σήμερα μας αφησαν να τη δουμε απο κοντα απο τη θερμοκοιτιδα γιατι γενικα απαγορευεται τα βλεπεις πισω απο το τζαμι ολα μαζι παλευει κ αυτη να κρατηθει στη ζωη.ειναι πολυ δυσκολα τα πραγματα γενικα κοριτσια.

Αγάπη μου λυπάμαι πολύ. Δεν έχω λόγια.ειλικρινα.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Vasoth. είπε:

Δυστυχώς η μια δε τα καταφερε εδινε μαχη ολη νυχτα να κρατηθει στη ζωη! Η αλλη ειναι σταθερα δε ξερουμε κατι αλλο ακομα σήμερα μας αφησαν να τη δουμε απο κοντα απο τη θερμοκοιτιδα γιατι γενικα απαγορευεται τα βλεπεις πισω απο το τζαμι ολα μαζι παλευει κ αυτη να κρατηθει στη ζωη.ειναι πολυ δυσκολα τα πραγματα γενικα κοριτσια.

Αχ χριστουλη μου..... Συλλυπητήρια κορίτσι μου, συγγνώμη δεν μπορω να πω κάτι άλλο τώρα.... Λυπάμαι πολύ..... 

  • Ευχαριστώ 1

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Vasoth. είπε:

Δυστυχώς η μια δε τα καταφερε εδινε μαχη ολη νυχτα να κρατηθει στη ζωη! Η αλλη ειναι σταθερα δε ξερουμε κατι αλλο ακομα σήμερα μας αφησαν να τη δουμε απο κοντα απο τη θερμοκοιτιδα γιατι γενικα απαγορευεται τα βλεπεις πισω απο το τζαμι ολα μαζι παλευει κ αυτη να κρατηθει στη ζωη.ειναι πολυ δυσκολα τα πραγματα γενικα κοριτσια.

Βάσω λυπαμαι πολύ για το κοριτσάκι σου! Υπάρχει όμως ακόμη ένα που δίνει τη δική του μάχη και εύχομαι να τα καταφέρετε. Δεν ξέρω τι να σου πω ειλικρινα, ξέρω μόνο ότι λόγια παρηγοριάς δεν υπάρχουν όταν χάνεις ένα παιδί. Το έχω περάσει και καταλαβαινω απόλυτα.Προς το παρόν εύχομαι η άλλη κορούλα σας να βγει νικήτρια και σε εσένα και τον άντρα σου κουράγιο και υπομονή. 

  • Ευχαριστώ 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

@Vasoth. μπαινω συνεχεια μονο για να δω νεα σας. Λυπαμαι τοσο πολυ για την μικρη σου. Δεν εχω λογια, δεν εχω τπτ να πω. Να εισαι δυνατη, ο θεος μαζι σας και με την μικρη σας, να βαλει το χερι του να τα καταφερει. Λυπαμαι τοσο πολυ. 

  • Ευχαριστώ 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Vasoth. είπε:

Δυστυχώς η μια δε τα καταφερε εδινε μαχη ολη νυχτα να κρατηθει στη ζωη! Η αλλη ειναι σταθερα δε ξερουμε κατι αλλο ακομα σήμερα μας αφησαν να τη δουμε απο κοντα απο τη θερμοκοιτιδα γιατι γενικα απαγορευεται τα βλεπεις πισω απο το τζαμι ολα μαζι παλευει κ αυτη να κρατηθει στη ζωη.ειναι πολυ δυσκολα τα πραγματα γενικα κοριτσια.

Koριτσι μου λυπαμαι τοσο πολυ.Ολη μερα η σκεψη μου ειναι μαζι σας.Μακαρι να τα καταφερει το μωρακι σου ,το ευχομαι μεσα απο ολη μου την καρδια.

  • Ευχαριστώ 1

Lilypie - (30Y3)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...