Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 6 λεπτά , Vasoth. είπε:

Τωρα θα μπουμε 11.30 να τη δουμε κ να μας ενημερωσουν τι γινεται αφου δε χτυπησε τηλ μεχρι ωρας σημαινει οτι δεν εχει χειροτερεψει τουλαχιστον θα σας ενημερωσω οτι μαθουμε

αχ ευχομαι να παρεις καλα νεα <3


Lilypie - (30Y3)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 17 λεπτά , Vasoth. είπε:

Τωρα θα μπουμε 11.30 να τη δουμε κ να μας ενημερωσουν τι γινεται αφου δε χτυπησε τηλ μεχρι ωρας σημαινει οτι δεν εχει χειροτερεψει τουλαχιστον θα σας ενημερωσω οτι μαθουμε

Αγαπη μου ευχομαι να ακουσετε ευχαριστα!! Θα περιμενουμε νεα σας κοριτσι μου. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Vasoth. είπε:

Τωρα θα μπουμε 11.30 να τη δουμε κ να μας ενημερωσουν τι γινεται αφου δε χτυπησε τηλ μεχρι ωρας σημαινει οτι δεν εχει χειροτερεψει τουλαχιστον θα σας ενημερωσω οτι μαθουμε

Καλημερα κοριτσια!

Βασω μου περιμενουμε με αγωνια τα νεα,ευχομαι να ειναι ολα καλα!


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου ειμαστε σταθερες ακομα δεν εχουμε ξεπερασει τον κίνδυνο αλλα δε χειροτερεψαμε τουλάχιστον.τωρα βγαζω το γαλατακι της για να εχω οταν χρειαστεί να την ταισουν κ μετα φευγω για το σπιτι το απογευμα παλι θα ερθουμε να τη δούμε 

  • Μου αρέσει 8

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Vasoth. είπε:

Κοριτσακια μου ειμαστε σταθερες ακομα δεν εχουμε ξεπερασει τον κίνδυνο αλλα δε χειροτερεψαμε τουλάχιστον.τωρα βγαζω το γαλατακι της για να εχω οταν χρειαστεί να την ταισουν κ μετα φευγω για το σπιτι το απογευμα παλι θα ερθουμε να τη δούμε 

Ειναι καλο το οτι ειναι σταθερα κοριτσι μου. Μακαρι να πανε ολα καλα. Τι βαρος εχει η μικρη σου? 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , nanoula90 είπε:

Ειναι καλο το οτι ειναι σταθερα κοριτσι μου. Μακαρι να πανε ολα καλα. Τι βαρος εχει η μικρη σου? 

Ναι οσο ειμαστε σταθερα ειναι καλο! 760γρ οσο γεννήθηκε ακομα δε μπορει να παρει γιατι της δινουν πλασμα για να δυναμωσει το ανοσοποιητικό της 


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasoth. είπε:

Ναι οσο ειμαστε σταθερα ειναι καλο! 760γρ οσο γεννήθηκε ακομα δε μπορει να παρει γιατι της δινουν πλασμα για να δυναμωσει το ανοσοποιητικό της 

Αχ τη ψυχουλα μου. Μακαρι βρε αγαπη μου να πανε ολα καλα. Να ξεπερασει τον κινδυνο και να βγει νικητρια. 

  • Ευχαριστώ 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Vasoth. είπε:

Κοριτσακια μου ειμαστε σταθερες ακομα δεν εχουμε ξεπερασει τον κίνδυνο αλλα δε χειροτερεψαμε τουλάχιστον.τωρα βγαζω το γαλατακι της για να εχω οταν χρειαστεί να την ταισουν κ μετα φευγω για το σπιτι το απογευμα παλι θα ερθουμε να τη δούμε 

Mακαρι να πανε ολα καλα,να ξεπερασει τον κινδυνο και να αρχισει να παιρνει βαρος το μικρακι σου <3

  • Ευχαριστώ 1

Lilypie - (30Y3)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Vasoth. είπε:

Κοριτσακια μου ειμαστε σταθερες ακομα δεν εχουμε ξεπερασει τον κίνδυνο αλλα δε χειροτερεψαμε τουλάχιστον.τωρα βγαζω το γαλατακι της για να εχω οταν χρειαστεί να την ταισουν κ μετα φευγω για το σπιτι το απογευμα παλι θα ερθουμε να τη δούμε 

Βασω μου χαιρομαι που ειναι σταθερα η μικρουλα σου..αυτο εχει σημασία τωρα και σιγα Σιγα να δυναμωνει. Εύχομαι ολα να πανε καλα Βασω μου!! ❤❤❤

  • Ευχαριστώ 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Vasoth. είπε:

Ναι οσο ειμαστε σταθερα ειναι καλο! 760γρ οσο γεννήθηκε ακομα δε μπορει να παρει γιατι της δινουν πλασμα για να δυναμωσει το ανοσοποιητικό της 

Βάσω μου εύχομαι κάθε μέρα που περνάει να κάνετε και ένα βηματάκι μέχρι να ξεπεραστεί ο οποίος κίνδυνος! Μη χάνεις την πίστη και την ελπίδα σου η μικρούλα σου αλλά και εσείς δίνετε μεγάλο αγώνα. Σας αφήνουν να την ακουμπήσετε στο χεράκι ή το ποδαράκι της, να νιώσει έστω ένα χαδακι και να πάρει δύναμη από εσένα? 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

@Vasoth. μου χαίρομαι για τα νέα σας.το σταθερά είναι καλό. Να προσέχεις τον εαυτό σου. Εύχομαι ότι καλύτερο για την μικρούλα μας! Σε σκεφτόμαστε όλες κορίτσακι Μ. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...