Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα. Πριν 1 βδομάδα ειχα παλλινδρομη κυηση απο δωρεά ωάριων η πρώτη μου. Πριν ειχα αλλες 2 με δικά μου ωαρια. Όλες οι παλλινδρομες την ίδια βδομάδα μεταξύ 6-7 βδομάδα. Στείλαμε το έμβρυο για έλεγχο και περιμένω τα αποτελέσματα. Ο γιατρός θεωρεί τυχαίο γεγονός γιατί απο όλα ήμουν καλυμμένη. Εμένα παρόλα αυτά δεν με καλύπτει η απάντηση του. Τι εξετάσεις μου προτείνετε να κάνω;  Πήγα σε αιματολόγο, σε ενδοκρινολόγο.

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, nanoula90 είπε:

2aep9v4.gif

Κάποια έμαθε να βάζει φωτό χεχεχε

πρίν από 18 λεπτά , Nicol_ είπε:

Καλημερα κοριτσακια!Τι μου κανετε?

Εγω σημερα το μεσημερι ξεκιναω μαθηματα στο Ιπποκρατειο που αφορουν θηλασμο,ανωδυνο τοκετο,φροντιδα νεογνου και πολλα αλλα. Ειχα δηλωσει πριν πολυ καιρο και με πηραν τηλ.κ ξεκιαω σημερα. 8 μαθηματα ειναι θα γινω ξεφτερι :D

Αααααα καλή αρχή!!!

 

 

Βροχερές καλημέρες τριπολιτσωτικες!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 14 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αχ τελειαααα!!! Κ γω θα εκανα αν δεν ειχα τα θεματα μου. Να κρατας σημειωσεις και να μην μιλας ολη την ωρα με τη διπλανη σου εεεε χαχαχα

 

Καλημερα! Μετα τη β επιπεδου ξεκινησα εγω και νομιζω ειναι καλα να ξεκινησεις τοτε. 

Για τελη απριλη εγω θα σου προτεινα κοντομανικα. Ακομα κ χειμωνα πολλες επιλεγουν κοντομανικα φαντασου, αν μενεις πχ αθηνα που ο καιρος ειναι πιο ηπιος απο βορειοτερα η απο νησια. Θεωρω θα σαι καλυμμενη με τα κοντομανικα.

Και εγω κοντομανικα σκεφτομαι καλυτερα...αντε να παρω και 1-2 μακρυμανικα μηπως και!!!!

Την αλλη εβδοαδα εχω β επίπεδου, μακαρι να πανε ολα καλα να αρχισω τις εξορμησεις στα μαγαζια!!!!

 


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Smile89 είπε:

Κάποια έμαθε να βάζει φωτό χεχεχε

Αααααα καλή αρχή!!!

 

 

Βροχερές καλημέρες τριπολιτσωτικες!!!

Μου μαθε η συναδελφισσα @Nicol_ 

Και κει βροχη? Και δω μια απ τα ιδια! Καλημερες!! 

πρίν από 3 λεπτά , Ροζι3 είπε:

Καλημέρα κορίτσια ! 

Καλημερα κοριτσι!!

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια! Ο άντρας μου είναι λίγο καλύτερα. Τουλάχιστον δεν πονάει τόσο όσο τις προηγούμενες μέρες. Το απόγευμα θα πάμε στο γαστρεντερολόγο και βλέπουμε. 

  • Μου αρέσει 2

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , palmoira είπε:

Καλημέρα κοριτσια! Ο άντρας μου είναι λίγο καλύτερα. Τουλάχιστον δεν πονάει τόσο όσο τις προηγούμενες μέρες. Το απόγευμα θα πάμε στο γαστρεντερολόγο και βλέπουμε. 

Περαστικα @palmoira μου ευχομαι γρηγορα να γινει καλα!


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

On 7/12/2018 at 10:32 ΜΜ, 4shinediamonds είπε:

Αμήν!

Οκ  κορίτσι μου,ευχαριστώ.Νόμιζα είναι κάτι στάνταρντ στη αρχή εγκυμοσύνης.

Το βράδυ μακριά μου είναι αλλά όχι εκτός δωματίου, δε μπορώ ,ο σύζυγος λείπει συχνά και το έχω για ασφάλεια .Άσε που είναι το ξυπνητήρι μου για τα φάρμακα,αλλιώς θα κοιμάμαι ως την άλλη ημέρα!

Για το λούσιμο σκέφτηκα για αρχή να με βοηθήσει η κολλητή μου.

Βάση τερ είμαι 4w

Εισαι πολυ λιγο καλε ακομα..μπορεις να.σκυψεις να.λουστεις αλλα γενικα να προσεχεις..κ εγω το ειχα διπλα μου το κινητο για ξυπνητήρι αλλα τωρα παω μεσημέρι για δουλεια κ δν μοθ χρειαζεται

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , loyloy είπε:

@palmoira μακάρι να τη γλιτώσει τώρα με το χειρουργείο. Πες μας όταν μπορέσεις τι σας είπε ονγιστρος.

Τι θα γίνει με εσάς βρε Λουλου? Θα γεννησετε? Πως νιώθεις σήμερα? 


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , loyloy είπε:

Έχει βολευτεί ο μικρός.το χω πάρει απόφαση.δεν το βλέπω ακόμα.

Καλημέρα ήρθε και ο μπαμπάς και τίποτα ο μπέμπης είναι ζεστά δεν θέλει να βγει!!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Καλημέρα ήρθε και ο μπαμπάς και τίποτα ο μπέμπης είναι ζεστά δεν θέλει να βγει!!! 

Όχι ο άτιμος. Αυτά τα κρακ ρε συ που κάνω από κάτω όταν σηκώνομαι από το κρεβάτι πονάνε και με τρομάζουν.μα κάθε βραδυ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , loyloy είπε:

Όχι ο άτιμος. Αυτά τα κρακ ρε συ που κάνω από κάτω όταν σηκώνομαι από το κρεβάτι πονάνε και με τρομάζουν.μα κάθε βραδυ

Φυσιολογικό είναι ετοιμάζεται το σώμα για την γέννα. ανοίγει η λεκανη δεν είναι τίποτα. Και που είσαι ακόμα πόσα κρακ θα ακούς. Εμένα όλο κρακ κάνουν μου έπεσε και η πίεση τον ματιών τώρα και είμαι χάλια πάει να σπάσει το κεφαλιμου


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...