Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σε ολες! 'Οποια θελει μπορει να μου στειλει προσωπικό μηνυμα για γιατρους που ασχολουντε αρκετα με εξωσωματικές με δότριες (εχουν μικρες αναμονες και "καλες" επιλογές σε δότριες). Ψαχνουμε και στην Ισπανια εδω και 1.5 μήνα αλλα χωρί αποτέλεσμα προς το παρόν και θέλουμε να εχουμε και αλλες εναλλακτικές. Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

1 hour ago, Smile89 είπε:

Εεεεεεε πόσο εβδομάδων είσαι τώρα? Νοιώθεις τίποτα από μέσα??? Μια χαρά είναι το ζουζούνι σου!!!

Χαλαρά.....

Καλώς όρισες!!!! Μια χαρά είναι το μαγνήσιο σου, έτσι κι αλλιώς σε λίγες εβδομάδες θα το κόψεις πάλι λογικά. Εγώ. Σήμερα παίρνω τα τελευταία μου Μαγνησια. Είμαι 36η εβδομάδα. 

Απαγωγεααααααααααα!!!!!

Με λευκά δετα φόρεματααααααα!!!! Μουρλιααααα!!!!!

Ναι? 166? Έχω ένα μωρό εδώ, δικό μου μάλλον, κλαίει.Τι κάνω??

Μόλις γύρισα από μια κλινική που είχαν και πήρα καταλάθος και ένα καλαθάκι με κάτι που κλαίει μέσα! Ελάτε να το πάρετε!!!!!

  • Χαχα 2

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Beboula25 είπε:

Ευχαριστώ!! Σε δυο κλείνω τις 17!  Έχω νιώσει τελευταία κάτι και συνηθως πολύ αργά το βράδυ στον ύπνο. 

Είναι νωρίς να νοιώσεις έγκυος χεχεχε, μετά τίς κλωτσιές. Πάντως να ξέρεις τώρα στον ένατο ένοιωσα βάρος, παρόλο που πήρα κιλά. Σε όλη την εγκυμοσύνη ανάλαφρη κ ακόμη να σου πω την αλήθεια βουή πάω, δόξα το Θεό. 

πρίν από 38 λεπτά , nanoula90 είπε:

Χαχαχαχα, καλα κοροιδευε συμπεθερα, αλλα να σε δω και σενα οταν γεννησεις. Πες μου αν ειναι να κρατησω δικλινο εκει στις πρασιναδες χεχεχε

Ένα σου λέω μένω 5 λεπτά απόσταση από το ψυχιατρείο. 

πρίν από 11 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Μόλις γύρισα από μια κλινική που είχαν και πήρα καταλάθος και ένα καλαθάκι με κάτι που κλαίει μέσα! Ελάτε να το πάρετε!!!!!

Από που κλείνει τέλος πάντων???? Χαχα

  • Χαχα 2

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Smile89 είπε:

Είναι νωρίς να νοιώσεις έγκυος χεχεχε, μετά τίς κλωτσιές. Πάντως να ξέρεις τώρα στον ένατο ένοιωσα βάρος, παρόλο που πήρα κιλά. Σε όλη την εγκυμοσύνη ανάλαφρη κ ακόμη να σου πω την αλήθεια βουή πάω, δόξα το Θεό. 

Ένα σου λέω μένω 5 λεπτά απόσταση από το ψυχιατρείο. 

Από που κλείνει τέλος πάντων???? Χαχα

Η αλήθεια είναι ότι στην αρχή το κοιτάς και δεν το πιστεύεις ότι είναι δικό σου, νομίζεις ότι θα έρθουν να στο πάρουν! Μετά όμως που θα μεγαλώνει και θα σου παίρνει το τηλεκοντρόλ και θα βάζει κινούμενα σχέδια όταν παρακολουθείς την αγαπημένη σου σειρά, όταν θα έχεις χαλαρώσει και θα ακούς " μαμαααααα έλα να με σκουπίσεις, έκανα κακά" θα καταλάβεις ότι είναι το παιδάκι σου και δεν στο παίρνει κανείς!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Smile89 είπε:

Είναι νωρίς να νοιώσεις έγκυος χεχεχε, μετά τίς κλωτσιές. Πάντως να ξέρεις τώρα στον ένατο ένοιωσα βάρος, παρόλο που πήρα κιλά. Σε όλη την εγκυμοσύνη ανάλαφρη κ ακόμη να σου πω την αλήθεια βουή πάω, δόξα το Θεό. 

Ένα σου λέω μένω 5 λεπτά απόσταση από το ψυχιατρείο. 

Από που κλείνει τέλος πάντων???? Χαχα

Αχαχαχα κατι ηξερες πονηρουλα και εμεινες παραδιπλα χαχαχα. 

Εγω νιωθω πολυ βαρια. Δεν ξερω τι γινεται. Ενω πριν 3 βδομαδες ημουν συν 7 κιλα πανω ξαφνικα μπαινουν σφαιρα. Σοβαρα νιωθω πολυυυ βαρια. Η ζυγαρια δειχνει πλεον +10. Κιλο και βδομαδα ειμαι! Ευτυχως ειμαι στο τελος αλλα οσο παει και ζοριζομαι και περισσοτερο. Σαν να ειμαι 200 κιλα νιωθω σοβαρα.

oizqr4.jpg

 

  • Χαχα 6

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αχαχαχα κατι ηξερες πονηρουλα και εμεινες παραδιπλα χαχαχα. 

Εγω νιωθω πολυ βαρια. Δεν ξερω τι γινεται. Ενω πριν 3 βδομαδες ημουν συν 7 κιλα πανω ξαφνικα μπαινουν σφαιρα. Σοβαρα νιωθω πολυυυ βαρια. Η ζυγαρια δειχνει πλεον +10. Κιλο και βδομαδα ειμαι! Ευτυχως ειμαι στο τελος αλλα οσο παει και ζοριζομαι και περισσοτερο. Σαν να ειμαι 200 κιλα νιωθω σοβαρα.

oizqr4.jpg

 

Κλαίω με τη φωτό!!!! Κοντεύεις και εσύ! Άντε να σας δω αν θα μπαίνετε καθόλου να μας λέτε νέα σας όταν γεννήσετε η θα εξαφανιστείτε!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Κλαίω με τη φωτό!!!! Κοντεύεις και εσύ! Άντε να σας δω αν θα μπαίνετε καθόλου να μας λέτε νέα σας όταν γεννήσετε η θα εξαφανιστείτε!

Τι εννοεις?? Και πως θα σου τα πρηζουμε με τα αγχη μας?? Εφαγε τοσα ml, εσενα ποσο ετρωγε? Εχει μεγαλες κουραδες, ειναι πρασινοκιτρινοκαφετι, οι δικες σου τι χρωμα ειχαν? Κλαιει ολη την ωρα, που ειναι το off;  Εεε?? Πως?? Εγω πιστευω θα γραφουμε και μετα. Αφου περασουμε το σοκ των πρωτων ημερων φυσικα, μετα θα μπαινουμε, πιο αραια μεν, αλλα με εξισου ωραιες αποριες και συζητησεις δε. 

  • Χαχα 3

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Smile89 είπε:

Είναι νωρίς να νοιώσεις έγκυος χεχεχε, μετά τίς κλωτσιές. Πάντως να ξέρεις τώρα στον ένατο ένοιωσα βάρος, παρόλο που πήρα κιλά. Σε όλη την εγκυμοσύνη ανάλαφρη κ ακόμη να σου πω την αλήθεια βουή πάω, δόξα το Θεό. 

Ένα σου λέω μένω 5 λεπτά απόσταση από το ψυχιατρείο. 

Από που κλείνει τέλος πάντων???? Χαχα

Από που κλείνει;; Χαχαχαχα καλό! 

Ναι είναι νωρις Άι νόου. Πωπω πως πέρασε ο καιρός είδες; Χαίρομαι παρα πολύ ειλικρινά! 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Η αλήθεια είναι ότι στην αρχή το κοιτάς και δεν το πιστεύεις ότι είναι δικό σου, νομίζεις ότι θα έρθουν να στο πάρουν! Μετά όμως που θα μεγαλώνει και θα σου παίρνει το τηλεκοντρόλ και θα βάζει κινούμενα σχέδια όταν παρακολουθείς την αγαπημένη σου σειρά, όταν θα έχεις χαλαρώσει και θα ακούς " μαμαααααα έλα να με σκουπίσεις, έκανα κακά" θα καταλάβεις ότι είναι το παιδάκι σου και δεν στο παίρνει κανείς!

Χεχεχε ναι ναι "μαμααααααααα εκαναααααα"

1 ώρα πρίν, nanoula90 είπε:

Αχαχαχα κατι ηξερες πονηρουλα και εμεινες παραδιπλα χαχαχα. 

Εγω νιωθω πολυ βαρια. Δεν ξερω τι γινεται. Ενω πριν 3 βδομαδες ημουν συν 7 κιλα πανω ξαφνικα μπαινουν σφαιρα. Σοβαρα νιωθω πολυυυ βαρια. Η ζυγαρια δειχνει πλεον +10. Κιλο και βδομαδα ειμαι! Ευτυχως ειμαι στο τελος αλλα οσο παει και ζοριζομαι και περισσοτερο. Σαν να ειμαι 200 κιλα νιωθω σοβαρα.

oizqr4.jpg

 

Εμένα μου άνοιξε η όρεξη ρε!!! Τι στο καλό δεν μου πιέζει καθόλου το στομάχι???? Πόσο χαμηλά είναι???

1 hour ago, Beboula25 είπε:

Από που κλείνει;; Χαχαχαχα καλό! 

Ναι είναι νωρις Άι νόου. Πωπω πως πέρασε ο καιρός είδες; Χαίρομαι παρα πολύ ειλικρινά! 

Σφαίρα περνάει,στο ΧΑ πει!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beboula25 είπε:

Από που κλείνει;; Χαχαχαχα καλό! 

Ναι είναι νωρις Άι νόου. Πωπω πως πέρασε ο καιρός είδες; Χαίρομαι παρα πολύ ειλικρινά! 

Στον μπεμπη αρχισα να νιωθω κατι ψηλα αλλα δεν ημουν σιγουρη 16 βδομαδων.Στις 17+2 εφαγα την πρωτη κλωτσια .Ηταν πολυ ξεκαθαρο.Απο τοτε το ενιωθα καθε μερα και ειχα και προσθιο πλακουντα.Ομως μεχρι τοτε δεν ειχα παρει γραμμαριο.Κοιλια οπως πριν την εγκυμοσυνη.Ελεγα οτι ημουν εγκυος και δεν με πιστευαν


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Smile89 είπε:

Χεχεχε ναι ναι "μαμααααααααα εκαναααααα"

Εμένα μου άνοιξε η όρεξη ρε!!! Τι στο καλό δεν μου πιέζει καθόλου το στομάχι???? Πόσο χαμηλά είναι???

Σφαίρα περνάει,στο ΧΑ πει!!!!

Αυτο λεγαμε και στις μανουλες δεκεμβρη ρεε. Μου χει ανοιξει η ορεξη τρελά. Ενω μεχρι τον 8ο ημουν οκ, τωρα στον 9ο πειναω με την μπουκια ακομα στο στομα. Απιστευτο πραγμα. Πειναω συνεχεια, πειναω απο το πρωι που ξυπναω μεχρι τις 12 το βραδυ που παω να ξαπλωσω περναω πρωτα απο το ψυγειο για ανεφοδιασμο. Δεν με εχω ξαναδει ετσι. Με φοβαμαι χαχαχ

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βρε κοριτσια δεν ειναι υπεροχο ομως το ποσο γρηγορα μεγαλωνουν κ εντος κ εκτος κοιλιας το δικο μου στον υπερηχο αν θυμαμαι καλα ειναι 1μιση εκατοσοστο κ φανταζομαι πως σε ενα μηνα θα ναι τελειως διαφορετικο!!κ τωρα που δεν ειναι οχι γραμαριο θα φτασει πρωτα ο θεος πανω απο 2 κιλα δεν ξερω το θεωρω πραγματικα μαγεια ολοωαυτο που συμβαινει!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Comet είπε:

Στον μπεμπη αρχισα να νιωθω κατι ψηλα αλλα δεν ημουν σιγουρη 16 βδομαδων.Στις 17+2 εφαγα την πρωτη κλωτσια .Ηταν πολυ ξεκαθαρο.Απο τοτε το ενιωθα καθε μερα και ειχα και προσθιο πλακουντα.Ομως μεχρι τοτε δεν ειχα παρει γραμμαριο.Κοιλια οπως πριν την εγκυμοσυνη.Ελεγα οτι ημουν εγκυος και δεν με πιστευαν

Αα τι ωραία άρα κοντοζυγωνω κ εγω. Κοιτα από πολύ νωρις επειδή κάτι ένιωθα δεν θέλω να λέω γιατί θα με κοροϊδεύουν. Βέβαια κατάλαβα τότε πως δεν ήταν το μωράκι ήταν τόσο μικρό άλλωστε δεν γινόταν να το αισθάνομαι τόσο νωρις. Ομως τώρα κατι στιγμες εκεί στον αφαλό και στα πλαϊνά είναι καπως περίεργο σαν να νιώθω πως είναι το μικρο και είναι σαν να το νιώθω από το πολυυυ βάθος δεν ξέρω αν με καταλαβαίνεις. Όσο για κοιλιά έχω κάνει από τώρα μου το λένε και φαίνεται δλδ. Μια φιλη είπε επειδή είμαι αδύνατη ξεπετάχτηκε το ίδιο είπε κ γυναίκα του ξαδέρφου μου που κ αυτή όντως είχε φανεί από νωρις κ ήταν κ πιο αδύνατη τότε από μένα.  Και η λεκάνη μου έχει ανοίξει 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Τι εννοεις?? Και πως θα σου τα πρηζουμε με τα αγχη μας?? Εφαγε τοσα ml, εσενα ποσο ετρωγε? Εχει μεγαλες κουραδες, ειναι πρασινοκιτρινοκαφετι, οι δικες σου τι χρωμα ειχαν? Κλαιει ολη την ωρα, που ειναι το off;  Εεε?? Πως?? Εγω πιστευω θα γραφουμε και μετα. Αφου περασουμε το σοκ των πρωτων ημερων φυσικα, μετα θα μπαινουμε, πιο αραια μεν, αλλα με εξισου ωραιες αποριες και συζητησεις δε. 

Κοπελιά, όχι μόνο θα κοιτάζεις αν τα κουραδακια του είναι πρασινοκίτρινο η κορομηλι με βούλες αλλά θα τα μυρίζεις κιόλας να δεις αν μυρίζουν φυσιολογικά! Και εννοείται ότι για οποιαδήποτε απορία εδώ είμαστε να μας ρωτάς, ακόμη και αν είναι φυσιολογικό που δεν έχεις κουράγιο να κάνεις μπάνιο τις τελευταίες 28 μέρες! Μουαχαχαχαχα

  • Χαχα 2

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια να σας ρωτησω,οσες κανατε καμπυλη σακχαρου σας τρυπούσαν καθε φορα η σας εβαλαν πεταλουδα? Μου εχει γραψει τη 2ωρη εξεταση αλλα ζηταει μεσα 5 μετρήσεις!  Ανα μιση ωρα. Θα με τρυπησουν 5 φορές?  Το θεωρώ κουλο αν δεν.μου βαλουν πεταλουδα


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Nicol_ είπε:

Κοριτσια να σας ρωτησω,οσες κανατε καμπυλη σακχαρου σας τρυπούσαν καθε φορα η σας εβαλαν πεταλουδα? Μου εχει γραψει τη 2ωρη εξεταση αλλα ζηταει μεσα 5 μετρήσεις!  Ανα μιση ωρα. Θα με τρυπησουν 5 φορές?  Το θεωρώ κουλο αν δεν.μου βαλουν πεταλουδα

Λογικά θέλω να πιστεύω  πως θα σου βάλουν πεταλούδα.  Ζήτησε το.  Εγώ προχτές έκανα την καμπύλη,  ο γιατρός μου έγραψε την εξέτασης της μιας ώρας.  Και μου κάνε δύο μετρήσεις.  Με τρύπησε  2 φορές ξεχωριστά.  Αλλά οι 5 είναι πολλές...


 

ydztp2.png
To get the code: 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...