Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Ναταλία Διβάνη είπε:

2η φορά μαμά, 5η εβδομάδα!!!! Γεια σε όλες!!!!!!

Με το καλοοο!! Πως Είσαι?συμπτώματα? Το μικρό Σ πόσο είναι?

13 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Περιπου ναι σαν να μαγκωνει. Ο πλακούντας νομίζω οπίσθιος ειναι δεν θυμαμαι. Σου κρατησε καιρο? Δεν είναι νωρίς για αν το παθω? 

Κ Εγώ το παθαίνω..Κ Είμαι 11Η εβδομάδα. Μόλις παω Ν σηκωθω από κρεβατι..μαγκωνει κάτι κάτω χαμηλά δεξιά Κ αριστερά Κ μένω εκεί με πολυ.  Πόνο. Κ περπατώντας πλέον εκείνο το σημείο με πονάει. Κ κουτσαινω. Εγώ ακόμα δε ρώτησα γιατρό. Σε μια βδομάδα παω Κ Θ ρωτήσω.περαστικά Σ εύχομαι χαμόγελο Μ.!

1 hour ago, *ζουζουνα*!!! είπε:

Όχι το είχα κ εγώ μετά τον 5ο μήνα γενικά δλδ όσο μεγάλωνε το μωρό κ η κοιλιά μου χειροτέρευε...έχεις κ οπίσθια μήτρα?μήπως παίζει αυτό ρόλο...πχ στον 1ο είχα πάθει το σύνδρομο Καρπιαίου σωλήνα που μου έχει μείνει μέχρι κ τώρα λίγο κουσούρι,τότε μου είχαν πει ότι πιέζει κάποιο νεύρο κ το παθαίνω αυτό..μου κράτησε πάντως για την Μέση που λέμε μέχρι το τέλος δυστυχώς κ όσο κλωτσουσε,πονούσα κ πιο πολύ κ εμένα ακίνητη φαντάσου από τον πόνο που ένιωθα..υπομονή..να σηκώνεσαι αργά.

με το καλό συγχαρητήρια!!!!

Καλωσόρισες και εσυ ζουζουνα!Σε ποια βδομάδα είσαι είπαμε?με τ καλό!!

πρίν από 39 λεπτά , Vasoth. είπε:

Καλημερα ναι ενα μηνα κ βλεπουμε γιατι ηταν μεγαλη η αποκοληση κ ακομα δεν εχει καθαρισει. Μια χαρα η αυχενικη μας εξηγησε τα παντα περιπου μια ωρα καναμε γιατι ειναι κ τα δυο.φυλο το ενα ειδε μας ειπε οτι ειναι κοριτσι το αλλο δε μπορεσε να το δει καθαρα. ο γιατρος μου μου ειχε πει οτι μαλλον ειναι ενα κ ενα θα δουμε στη συνεχεια καλα δε με νοιαζει κ ολας γερα να ειναι

Ωχ κορίτσι Μ!υπομονή!τι άλλο Ν πω... σίγουρα Αφού ξέρεις πως είναι καλα Τ ζουζουλα Είσαι ήρεμη! 

πρίν από 38 λεπτά , Nicol_ είπε:

Χαιρομαι που όλα ειναι καλα μπραβο! Εγω τη Δευτερα θα πάω :)

Με το καλό λοιπόν!!:wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Smile89 μηπως ειναι καμια αρθριτιδα? Στην ισχυαλγεια πιανεται το ισχυακο νευρο που περναει απο τον γλουτο μεχρι κατω στην πατουσα απο το πισω μερος του ποδιου. Πηγαινε κ σε ορθοπεδικο να σε δει. Ποιος σου εκανε τη διαγνωση?


8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Με το καλοοο!! Πως Είσαι?συμπτώματα? Το μικρό Σ πόσο είναι?

Κ Εγώ το παθαίνω..Κ Είμαι 11Η εβδομάδα. Μόλις παω Ν σηκωθω από κρεβατι..μαγκωνει κάτι κάτω χαμηλά δεξιά Κ αριστερά Κ μένω εκεί με πολυ.  Πόνο. Κ περπατώντας πλέον εκείνο το σημείο με πονάει. Κ κουτσαινω. Εγώ ακόμα δε ρώτησα γιατρό. Σε μια βδομάδα παω Κ Θ ρωτήσω.περαστικά Σ εύχομαι χαμόγελο Μ.!

Καλωσόρισες και εσυ ζουζουνα!Σε ποια βδομάδα είσαι είπαμε?με τ καλό!!

Ωχ κορίτσι Μ!υπομονή!τι άλλο Ν πω... σίγουρα Αφού ξέρεις πως είναι καλα Τ ζουζουλα Είσαι ήρεμη! 

Με το καλό λοιπόν!!:wub:

Επίσης κοριτσι μου. 

πρίν από 1 λεπτό , evio είπε:

@Smile89 μηπως ειναι καμια αρθριτιδα? Στην ισχυαλγεια πιανεται το ισχυακο νευρο που περναει απο τον γλουτο μεχρι κατω στην πατουσα απο το πισω μερος του ποδιου. Πηγαινε κ σε ορθοπεδικο να σε δει. Ποιος σου εκανε τη διαγνωση?

Ο γυναικολόγος, τον οποίο αν δεν χαλαρώσω θα ενοχλησω παλι στις 17/8. Αρθρίτιδα? Ποναω κύριως ψηλα και σε ολο το πίσω μέρος του ποδιού. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Smile89 είπε:

Δεν ξέρω τι θα μου κανει ο ντοκ δεν θα κατσω κατώ. Κανένας φυσιοθεραπευτής μήπως μπορει να βοηθήσει? 

ιδέα δεν έχω να σ πω, εγώ είχα ρωτήσει την γυναικολόγο μου ήταν λόγο του μωρού που πίεζε εκεί κάτω κ με χτυπούσε στην μέση κ το πόδι 

πρίν από 9 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Με το καλοοο!! Πως Είσαι?συμπτώματα? Το μικρό Σ πόσο είναι?

Κ Εγώ το παθαίνω..Κ Είμαι 11Η εβδομάδα. Μόλις παω Ν σηκωθω από κρεβατι..μαγκωνει κάτι κάτω χαμηλά δεξιά Κ αριστερά Κ μένω εκεί με πολυ.  Πόνο. Κ περπατώντας πλέον εκείνο το σημείο με πονάει. Κ κουτσαινω. Εγώ ακόμα δε ρώτησα γιατρό. Σε μια βδομάδα παω Κ Θ ρωτήσω.περαστικά Σ εύχομαι χαμόγελο Μ.!

Καλωσόρισες και εσυ ζουζουνα!Σε ποια βδομάδα είσαι είπαμε?με τ καλό!!

Ωχ κορίτσι Μ!υπομονή!τι άλλο Ν πω... σίγουρα Αφού ξέρεις πως είναι καλα Τ ζουζουλα Είσαι ήρεμη! 

Με το καλό λοιπόν!!:wub:

Καλημέρα Ευχαριστώ πολύ.. Δεν ξέρω ακριβώς βδομάδα αλλά μάλλον έχω κλείσει σίγουρα την 4η


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Smile89 είπε:

 

Ο γυναικολόγος, τον οποίο αν δεν χαλαρώσω θα ενοχλησω παλι στις 17/8. Αρθρίτιδα? Ποναω κύριως ψηλα και σε ολο το πίσω μέρος του ποδιού. 

Ααα οκ. Προηγουμενως καταλαβα οτι σε ποναει μονο η αρθρωση. Περαστικα σου κ παλι!


8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, evio είπε:

Ααα οκ. Προηγουμενως καταλαβα οτι σε ποναει μονο η αρθρωση. Περαστικα σου κ παλι!

Ευχαριστώ πολύ. Οχι κοριτσι κ Φαντασου με τρίβω γλουτό κ νοιώθω ανακούφιση. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, *ζουζουνα*!!! είπε:

Όχι το είχα κ εγώ μετά τον 5ο μήνα γενικά δλδ όσο μεγάλωνε το μωρό κ η κοιλιά μου χειροτέρευε...έχεις κ οπίσθια μήτρα?μήπως παίζει αυτό ρόλο...πχ στον 1ο είχα πάθει το σύνδρομο Καρπιαίου σωλήνα που μου έχει μείνει μέχρι κ τώρα λίγο κουσούρι,τότε μου είχαν πει ότι πιέζει κάποιο νεύρο κ το παθαίνω αυτό..μου κράτησε πάντως για την Μέση που λέμε μέχρι το τέλος δυστυχώς κ όσο κλωτσουσε,πονούσα κ πιο πολύ κ εμένα ακίνητη φαντάσου από τον πόνο που ένιωθα..υπομονή..να σηκώνεσαι αργά.

με το καλό συγχαρητήρια!!!!

Ζουζουνα μου με το καλο το μωρακι σου!! Αχ ποσο τελειο να κανεις μεγαλη οικογενεια!!! Με το καλο κ να χαιρεσαι κ τα υπολοιπα μωρα σου. 

Ηθελα να σε ρωτησω, μιας και σε τσακωσα χεχε να λες για το συνδρομο καρπ. μιας κ δεν εχω γνωρισει καμια να το εχει περασει. Επειδη δυστυχως το χω παθει κ γω τωρα στην εγκυμοσυνη, το χω απο τον 3ο μηνα σχεδον, και στα 2 χερια, φοραω περικαρπια τα βραδια για να μην ποναω το πρωι, κανω κ μαλαξεις με ζεστο νερο. Αλλα δεν ξερω τι αλλο να κανω. Αλατι εχω περιορισει, βραδυνο δεν τρωω, ηθελα να σε ρωτησω αν εκανες κατι εσυ για να σε βοηθησει. Η αληθεια ειναι πως ποναω πολυ καθε πρωι και τα βραδια που ξυπναω ειναι μουδιασμενα μονιμως. Κ φοβαμαι μη μου μεινει κ μετα τη γεννα αυτο.


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ζουζουνα μου με το καλο το μωρακι σου!! Αχ ποσο τελειο να κανεις μεγαλη οικογενεια!!! Με το καλο κ να χαιρεσαι κ τα υπολοιπα μωρα σου. 

Ηθελα να σε ρωτησω, μιας και σε τσακωσα χεχε να λες για το συνδρομο καρπ. μιας κ δεν εχω γνωρισει καμια να το εχει περασει. Επειδη δυστυχως το χω παθει κ γω τωρα στην εγκυμοσυνη, το χω απο τον 3ο μηνα σχεδον, και στα 2 χερια, φοραω περικαρπια τα βραδια για να μην ποναω το πρωι, κανω κ μαλαξεις με ζεστο νερο. Αλλα δεν ξερω τι αλλο να κανω. Αλατι εχω περιορισει, βραδυνο δεν τρωω, ηθελα να σε ρωτησω αν εκανες κατι εσυ για να σε βοηθησει. Η αληθεια ειναι πως ποναω πολυ καθε πρωι και τα βραδια που ξυπναω ειναι μουδιασμενα μονιμως. Κ φοβαμαι μη μου μεινει κ μετα τη γεννα αυτο.

σε ευχαριστώ πάρα πολύ κ εσύ με το καλό,όχι δυστυχώς είχα πάει Κ σε ορθοπεδικό γι'αυτό,θα υποχωρήσει μόνο του με τα την γέννα αν δεν υποχωρήσει κ είναι έτσι επίπονο μου είχε πει ίσως χρειαστεί χειρουργείο.ευτυχώς όμως τ πολύ πέρασε,μου έχει μείνει μόνο ότι πχ αν τα κουράζω πολύ μουδιαζουν ακόμα ή αν κρατάω κάτι πολύ ώρα,πχ τηλέφωνο.κ εγώ ήμουν έτσι απλά το βράδυ τα σήκωνα ψηλά..κοιμόμουν δλδ ανάσκελα με ευθεία πάνω τα χέρια..καλά μην φανταστείς λίγο ανακούφιση έχεις...δυστυχώς ο τελευταίος μήνα για μένα ήταν δύσκολος...τεσπα πχ στην 2η δεν το είχα αυτό ευτυχώς..είχα αλλα..χαχαχαχαχαχα 


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

σε ευχαριστώ πάρα πολύ κ εσύ με το καλό,όχι δυστυχώς είχα πάει Κ σε ορθοπεδικό γι'αυτό,θα υποχωρήσει μόνο του με τα την γέννα αν δεν υποχωρήσει κ είναι έτσι επίπονο μου είχε πει ίσως χρειαστεί χειρουργείο.ευτυχώς όμως τ πολύ πέρασε,μου έχει μείνει μόνο ότι πχ αν τα κουράζω πολύ μουδιαζουν ακόμα ή αν κρατάω κάτι πολύ ώρα,πχ τηλέφωνο.κ εγώ ήμουν έτσι απλά το βράδυ τα σήκωνα ψηλά..κοιμόμουν δλδ ανάσκελα με ευθεία πάνω τα χέρια..καλά μην φανταστείς λίγο ανακούφιση έχεις...δυστυχώς ο τελευταίος μήνα για μένα ήταν δύσκολος...τεσπα πχ στην 2η δεν το είχα αυτό ευτυχώς..είχα αλλα..χαχαχαχαχαχα 

Χαχαχαχα. Ειναι να λεμε πες μου τι εχεις εσυ να σου πω τι εχω κ γω :lol: 

Τι να κανουμε.. Εγω εχω κ πρηξιμο απο τον 3ο επισης μηνα, πονο στο γονατο, γενικα αν δεν με επιβεβαιωνε η ταυτοτητα μου, θα πιστευα καλλιστα οτι ειμαι 60 πατημενα :lol:

Ας ειναι καλα τα θαυματακια μας και θα τα βρουμε εμεις. Εγω παντως τον περιμενω με το που βγει να του τα ψαλλω ενα χερακι χαχαχα

  • Χαχα 3

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , nanoula90 είπε:

Χαχαχαχα. Ειναι να λεμε πες μου τι εχεις εσυ να σου πω τι εχω κ γω :lol: 

Τι να κανουμε.. Εγω εχω κ πρηξιμο απο τον 3ο επισης μηνα, πονο στο γονατο, γενικα αν δεν με επιβεβαιωνε η ταυτοτητα μου, θα πιστευα καλλιστα οτι ειμαι 60 πατημενα :lol:

Ας ειναι καλα τα θαυματακια μας και θα τα βρουμε εμεις. Εγω παντως τον περιμενω με το που βγει να του τα ψαλλω ενα χερακι χαχαχα

Αυτό λεω κι εγω!!! Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα 

  • Χαχα 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


10 ώρες πρίν, oneira_glyka είπε:

Με το καλοοο!! Πως Είσαι?συμπτώματα? Το μικρό Σ πόσο είναι?

Κ Εγώ το παθαίνω..Κ Είμαι 11Η εβδομάδα. Μόλις παω Ν σηκωθω από κρεβατι..μαγκωνει κάτι κάτω χαμηλά δεξιά Κ αριστερά Κ μένω εκεί με πολυ.  Πόνο. Κ περπατώντας πλέον εκείνο το σημείο με πονάει. Κ κουτσαινω. Εγώ ακόμα δε ρώτησα γιατρό. Σε μια βδομάδα παω Κ Θ ρωτήσω.περαστικά Σ εύχομαι χαμόγελο Μ.!

Καλωσόρισες και εσυ ζουζουνα!Σε ποια βδομάδα είσαι είπαμε?με τ καλό!!

Ωχ κορίτσι Μ!υπομονή!τι άλλο Ν πω... σίγουρα Αφού ξέρεις πως είναι καλα Τ ζουζουλα Είσαι ήρεμη! 

Με το καλό λοιπόν!!:wub:

 

11 ώρες πρίν, evio είπε:

Καλημέρα!

@Vasoth. Συγχαρητηρια για την αυχενικη! Κανε λιγο κουραγιο ακομη με την ξαπλα αφου για καλο ειναι.

@Ναταλία Διβάνη να σου ζήσει το πρωτο κ με το καλο το 2ο!

@Smile89περαστικα με τη μεση σου. Εγω εχω στα κανονικα μου ισχυαλγεια, οταν με πιανει ειτε ξαπλωνω ειτε περπαταω το ιδιο ακριβως ειναι ο πονος στο ποδι. Μη σου πω οτι η ξαπλα μου επιδεινωνει την κατασταση. Πες το στον γυναικολογο να δουμε τι θα σου προτεινει κ αυτος. 

Βλεπω ειστε πολλες με 1 κ 2 μικρα παιδακια! Πως την παλευετε? Εγω δυο γατουλες εχω κ τις εχει αναλαβει ο συζυγος, ουτε αυτες δεν μπορω να κουμανταρω :lol:

Σε ευχαριστώ πολύ!!! @evio

 

11 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Συγχαρητήρια!  Καλως μας ηρθες! :)

Καλώς σας βρήκα!!!!@Nicol_ 

12 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Καλημέρα!! Καλώς ορισες!!! Να σου ζήσει τι πρώτο κ με το καλό το δεύτερο!! 

Καλημέρα, Μαλιστα φρικαρα τώρα  τέλος πάντων ελπίζω να μην μου μείνει να κουτσαίνω. Χαχαχα Χαχαχα 

@Smile89Ευχαριστώ πολύ με το καλό όλα!!!!

12 ώρες πρίν, *ζουζουνα*!!! είπε:

Όχι το είχα κ εγώ μετά τον 5ο μήνα γενικά δλδ όσο μεγάλωνε το μωρό κ η κοιλιά μου χειροτέρευε...έχεις κ οπίσθια μήτρα?μήπως παίζει αυτό ρόλο...πχ στον 1ο είχα πάθει το σύνδρομο Καρπιαίου σωλήνα που μου έχει μείνει μέχρι κ τώρα λίγο κουσούρι,τότε μου είχαν πει ότι πιέζει κάποιο νεύρο κ το παθαίνω αυτό..μου κράτησε πάντως για την Μέση που λέμε μέχρι το τέλος δυστυχώς κ όσο κλωτσουσε,πονούσα κ πιο πολύ κ εμένα ακίνητη φαντάσου από τον πόνο που ένιωθα..υπομονή..να σηκώνεσαι αργά.

με το καλό συγχαρητήρια!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ!!!!

10 ώρες πρίν, oneira_glyka είπε:

Με το καλοοο!! Πως Είσαι?συμπτώματα? Το μικρό Σ πόσο είναι?

Κ Εγώ το παθαίνω..Κ Είμαι 11Η εβδομάδα. Μόλις παω Ν σηκωθω από κρεβατι..μαγκωνει κάτι κάτω χαμηλά δεξιά Κ αριστερά Κ μένω εκεί με πολυ.  Πόνο. Κ περπατώντας πλέον εκείνο το σημείο με πονάει. Κ κουτσαινω. Εγώ ακόμα δε ρώτησα γιατρό. Σε μια βδομάδα παω Κ Θ ρωτήσω.περαστικά Σ εύχομαι χαμόγελο Μ.!

Καλωσόρισες και εσυ ζουζουνα!Σε ποια βδομάδα είσαι είπαμε?με τ καλό!!

Ωχ κορίτσι Μ!υπομονή!τι άλλο Ν πω... σίγουρα Αφού ξέρεις πως είναι καλα Τ ζουζουλα Είσαι ήρεμη! 

Με το καλό λοιπόν!!:wub:

@oneira_glyka Πάμε για 1η δημοτικού τώρα, από συμπτώματα έντονη δυσπεψία έχω ακόμη!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια τι κανετε?

Να σας ρωτησω,στο δεύτερο 3μηνο επιτρέπονται τα ταξιδια με αεροπλανο ετσι δεν ειναι? Θα ρωτησω και τον γιατρό μου βέβαια οταν επίστεψει,απλα γλυκοκοιταζω ενα ταξιδακι στο εξωτερικο και κανω ονειρα :)


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Nicol_ είπε:

Καλημερα κοριτσια τι κανετε?

Να σας ρωτησω,στο δεύτερο 3μηνο επιτρέπονται τα ταξιδια με αεροπλανο ετσι δεν ειναι? Θα ρωτησω και τον γιατρό μου βέβαια οταν επίστεψει,απλα γλυκοκοιταζω ενα ταξιδακι στο εξωτερικο και κανω ονειρα :x

Καλημέρα, δεν γνωρίζω καθόλου αλλα νομίζω κι εγώ πώς ναι επιτρέπεται. Για που κοιτας;; 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Καλημερα κοριτσια τι κανετε?

Να σας ρωτησω,στο δεύτερο 3μηνο επιτρέπονται τα ταξιδια με αεροπλανο ετσι δεν ειναι? Θα ρωτησω και τον γιατρό μου βέβαια οταν επίστεψει,απλα γλυκοκοιταζω ενα ταξιδακι στο εξωτερικο και κανω ονειρα :)

Μπήκα στον 6ο και συνέχεια πάω Αθήνα- Κέρκυρα.μην ανησυχείς.απλα μπες στο site της εταιρίας που σκέφτεσαι και δες τι περιορισμούς έχουν σε περίπτωση εγκυμοσύνης και αν θέλουν χαρτί γιατρού.παντως να ρωτήσεις και το γιατρό σου.καθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...