Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Smile89 είπε:

Δεν έχω μέρες που γέννησα μια εβδομάδα μόνο Κι όμως Νοιωθω καλύτερα σήμερα. Αν το καλύτερο για σένα κ το μωρό είναι να γεννηθεί λίγο νωρίτερα τότε δεν μπορεί να γίνει αλλιώς. Αύριο πόσο θα είσαι ακριβώς?

Μην τα κοιτάς αυτά. Πλέον που έφθασα στο τέρμα αυτό συνειδητοποιώ. Πόσες φορές αγχώθηκα σε όλη την εγκυμοσύνη κ χωρίς λόγο.... τώρα να....την έχω εδώ δίπλα μου κοιμάται..... ότι πιο όμορφο στη ζωή μου είναι εκείνη κι όσα παιδάκια με αξιώσει ο Θεός να κάνω.

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου. Τι κάνεις?

Το Αρκάδι!! 

Έχεις δίκιο κοριτσάκι μου!!!


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 51 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Της δινωω.....την εχω φαειιι αντι να μυριζει μωρουδιλα μυριζει σαλια...ειναι ερωταςςς!!!! Με το καλο το μπεμπακι σουυυ τι εχεις κοριτσακι ή αγορακι?

Σε ευχαριστώ!! 

Χαχαα ε μα πως να μην τα φας αυτά τα μουτράκια!!Και εγω δεν μπορώ μόνο που το σκέφτομαι το παιδί μου λιώνω!! Το αγοράκι μου!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 20/1/2019 at 10:44 ΠΜ, Rafaelatarzan είπε:

@Beboula25 σε παρακολουθώ κ χαιρομαι με την χαρα σ....παναγια μ ξεκινάς.....τι όμορφα που ειναι.....σ ευχομαι μεσα απο την ψυχή κ σενα αλλα κ της @Dimitr@17 να κρατάτε τα μωράκια σε λιγο καιρο υγιείς....κ σε όλες τις κοπέλες βεβαια που ειναι εδώ μέσα.....Φιλάκια ρουφηκτα στις πετακτες κοιλιτσες σας.

Σε ευχαριστώ πολυ γλυκιά μου.. Πότε πέρασε ο καιρός τελικά ούτε που το κατάλαβα!!! Σημερα έκανα β επιπέδου.. Όλα τέλεια ευτυχώς είδαμε και φωτογραφίες σε 3d..τωρα περιμένω να την δω από κοντά.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εβγαλα κατι σαν σπυρια π εβγαζαν πυον ας το πω πανω στις τρυπες π ηταν τα ραμματα τα οποια πλεον εχουν πεσει κ εκει καταλαβα πως κατι τρεχει....κοκυωδης ιστος ή κοκυωμα λεγεται...

Τον θηλασμο τον σταματησα μια εβδομαδα μετα την γεννα γιατι η μικρη δεν το ετρωγε ολο απο το στηθος κ εμενε μεσα εγω προσπαθουσα να βγαλω οτι εμενε αλλα λογω χαζου θηλαστρου δεν εβγαζε κατι με πονουσε το στηθος κ ετσι οταν πηγα στο νοσοκομειο να το βγαλω με το νοσοκομειακο θηλαστρο δεν εβγαζε τπτ αρχη μαστιτιδας μ ειπαν μ εβγαλαν οσο μπορουσαν με το χερι κ αποθηλασα με χαπια...

Περαστικα κιολας!

Εγώ πήρα της Medela ενοικίαση. Κάνει δουλειά ευτυχώς. Πώς κατάφερες κ είδες τα σπυριά στα ράμματα εκεί κάτω? Ένοιωσες κάτι κ ψαχτηκες?


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Katerina 88 είπε:

Ναι κοριτσάκι μου!!!Αύριο πρώτα ο Θεός θα ακούσω καρδούλα γιατί πριν δύο εβδομάδες είχα πάει οριακά κ δεν ακούσαμε! Ελπίζω να ακούσω να ηρεμήσω!!!

Τέλεια!!!!! Με το καλό κορίτσι μου!! Σίγουρα θα ακούσεις!!!! Τι ώρα θα πας;; 

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

10 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Καλημέρα!! Ναι Επι μια ώρα βλέπαμε το συγκεκριμένο. Τα πάντα όλα τα ξετινάξαμε η κυρία που μας εξυπηρέτησε ήταν άψογη. Για το τσεκ που λες σίγουρα θα το ελέγξουμε αν το πάρουμε. Έχω χρόνο να κοιτάξω και αλλα και για καρότσι και για δωμάτιο απλά ξέρεις όταν σου κάτσει κάτι από την αρχή τα υπόλοιπα απλά τα βλέπεις.   

Η μικρή σου τι κάνει; Από ποια ηλικια ξεκινούν να σκαρφαλώνουν από την κούνια γύρω στα τρία; 

@Dimitr@17 μου τι ώρα έχεις ραντεβού περιμενουμε τα νέα!! 

Έλα μπεμπούλα μου πήγα πρωί πρωί στο μητέρα να κάνω την β επιπέδου όλα καλά.. Μια χαρά είναι η μπέμπα μας.. Είναι σχεδόν μισό κιλό.. Όλες οι μετρήσεις ήταν πολύ καλές.. Τώρα σε ένα μήνα πάλι ραντεβού... Ουφ πως θα περάσει ο καιρός;; την είδα και σε 3d και νομίζω την ερωτεύτηκα.. Εσύ τι κάνεις πως είσαι;; 

2 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Δεν έχω μέρες που γέννησα μια εβδομάδα μόνο Κι όμως Νοιωθω καλύτερα σήμερα. Αν το καλύτερο για σένα κ το μωρό είναι να γεννηθεί λίγο νωρίτερα τότε δεν μπορεί να γίνει αλλιώς. Αύριο πόσο θα είσαι ακριβώς?

Μην τα κοιτάς αυτά. Πλέον που έφθασα στο τέρμα αυτό συνειδητοποιώ. Πόσες φορές αγχώθηκα σε όλη την εγκυμοσύνη κ χωρίς λόγο.... τώρα να....την έχω εδώ δίπλα μου κοιμάται..... ότι πιο όμορφο στη ζωή μου είναι εκείνη κι όσα παιδάκια με αξιώσει ο Θεός να κάνω.

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου. Τι κάνεις?

Το Αρκάδι!! 

Αρκάδι baby

1 ώρα πρίν, Rafaelatarzan είπε:

σε ευχαριστω μπεμπουλα μ.....να χει υγεία παντα το παιδάκι που περιμενεις .

@Rafaelatarzan τώρα είδα να νέα σου συγχαρητήρια κορίτσι μου.. Σε ποια εβδομάδα είσαι;; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Έλα μπεμπούλα μου πήγα πρωί πρωί στο μητέρα να κάνω την β επιπέδου όλα καλά.. Μια χαρά είναι η μπέμπα μας.. Είναι σχεδόν μισό κιλό.. Όλες οι μετρήσεις ήταν πολύ καλές.. Τώρα σε ένα μήνα πάλι ραντεβού... Ουφ πως θα περάσει ο καιρός;; την είδα και σε 3d και νομίζω την ερωτεύτηκα.. Εσύ τι κάνεις πως είσαι;; 

Αρκάδι baby

Μπράβο βρε Δήμητρα μου ποσο χάρηκα τέλεια! Είναι ερωτας τι να λέμε.. θα περάσει ο μηνας! Καλα είμαι αύριο έχουμε εμείς και ήδη χτυπάει η καρδούλα μου 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Katerina 88 είπε:

Μακάρι κοριτσάκι μου!!!Στις 18.30 έχω ραντεβού!!!

7:30 το πολύ 8 παρά και αφού γυρίσεις από τα σύννεφα που θα έχεις ανέβει ακούγοντας την καρδούλα του μωρού σου στείλε μας να μας πεις τα ευχάριστα νέα!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Smile89 είπε:

Εγώ πήρα της Medela ενοικίαση. Κάνει δουλειά ευτυχώς. Πώς κατάφερες κ είδες τα σπυριά στα ράμματα εκεί κάτω? Ένοιωσες κάτι κ ψαχτηκες?

Α δεν εχω τετοια θεματα απο την αρχη επερνα καθρευτακι και τα εβλεπα να δω πως πανε....ειχε 5εξω 5μεσα πολυ ραμμα ακομα μεσα εχω 2αυτα μ μεινανε απλα καποια στιγμη πριν 1εβδομαδα ειδα ενα μικρο σπυρακι π στην τελικη γιναν 3μεγαλα με πυον κ πηγα στο γιατρο...

 

πρίν από 52 λεπτά , Beboula25 είπε:

Σε ευχαριστώ!! 

Χαχαα ε μα πως να μην τα φας αυτά τα μουτράκια!!Και εγω δεν μπορώ μόνο που το σκέφτομαι το παιδί μου λιώνω!! Το αγοράκι μου!!! 

Που να αντικρυσεις αυτα τα ματακια του....η μοναδικοτερη στιγμη ειναι οταν γενιεται και σου το ακουμπανε πανω σου κατευθειαν...εγω πολυ εκλαψα εκεινη την στιγμη...κ τοτε καταλαβα οτι ειναι το ΘΑΥΜΑ ΜΟΥ ετσι την φωναζω!!

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

7:30 το πολύ 8 παρά και αφού γυρίσεις από τα σύννεφα που θα έχεις ανέβει ακούγοντας την καρδούλα του μωρού σου στείλε μας να μας πεις τα ευχάριστα νέα!

Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί κοριτσάκι μου!!! Εννοείται ότι θα μπω να σας πω!!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , Beboula25 είπε:

Μπράβο βρε Δήμητρα μου ποσο χάρηκα τέλεια! Είναι ερωτας τι να λέμε.. θα περάσει ο μηνας! Καλα είμαι αύριο έχουμε εμείς και ήδη χτυπάει η καρδούλα μου 

Εγώ πήγα χαλαρή.. Πίστευα ότι όλα θα είναι καλά.. Μόνο όταν μπήκα μέσα με επίασε ένα καρδιοχτυπι από την αγωνία μου να την δω

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Ναι από την αυχενική το είδαμε αγοράκι! Αυτό μου αρέσει που αργεί κ θα το ευχαριστηθώ 

Σε ευχαριστώ πολύ μεθαύριο έχω!

Εννοειται επιτρεπεται δεν έχω ρωτησει κάτι τέτοιο αλλα δεν βρίσκω πουθενά λόγο ανησυχίας. Αλλα όχι ξυράφι ρε συ θα γίνεται χάλια μην το κανεις 

Εγώ της ξυριζω χρόνια κ δεν έχω θέμα.τσιμπιδακι δεν πονάει;

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Dimitr@17 είπε:

Έλα μπεμπούλα μου πήγα πρωί πρωί στο μητέρα να κάνω την β επιπέδου όλα καλά.. Μια χαρά είναι η μπέμπα μας.. Είναι σχεδόν μισό κιλό.. Όλες οι μετρήσεις ήταν πολύ καλές.. Τώρα σε ένα μήνα πάλι ραντεβού... Ουφ πως θα περάσει ο καιρός;; την είδα και σε 3d και νομίζω την ερωτεύτηκα.. Εσύ τι κάνεις πως είσαι;; 

Αρκάδι baby

@Rafaelatarzan τώρα είδα να νέα σου συγχαρητήρια κορίτσι μου.. Σε ποια εβδομάδα είσαι;; 

σε ευχαριστω αγαπη μ....Είμαι 4 βδομαδες ακομα ...πολυ μικρη φακή εχω αλλα εχω.. χαχαχαχα 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Δεν έχω μέρες που γέννησα μια εβδομάδα μόνο Κι όμως Νοιωθω καλύτερα σήμερα. Αν το καλύτερο για σένα κ το μωρό είναι να γεννηθεί λίγο νωρίτερα τότε δεν μπορεί να γίνει αλλιώς. Αύριο πόσο θα είσαι ακριβώς?

Μην τα κοιτάς αυτά. Πλέον που έφθασα στο τέρμα αυτό συνειδητοποιώ. Πόσες φορές αγχώθηκα σε όλη την εγκυμοσύνη κ χωρίς λόγο.... τώρα να....την έχω εδώ δίπλα μου κοιμάται..... ότι πιο όμορφο στη ζωή μου είναι εκείνη κι όσα παιδάκια με αξιώσει ο Θεός να κάνω.

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου. Τι κάνεις?

Το Αρκάδι!! 

 

4 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Δεν έχω μέρες που γέννησα μια εβδομάδα μόνο Κι όμως Νοιωθω καλύτερα σήμερα. Αν το καλύτερο για σένα κ το μωρό είναι να γεννηθεί λίγο νωρίτερα τότε δεν μπορεί να γίνει αλλιώς. Αύριο πόσο θα είσαι ακριβώς?

Μην τα κοιτάς αυτά. Πλέον που έφθασα στο τέρμα αυτό συνειδητοποιώ. Πόσες φορές αγχώθηκα σε όλη την εγκυμοσύνη κ χωρίς λόγο.... τώρα να....την έχω εδώ δίπλα μου κοιμάται..... ότι πιο όμορφο στη ζωή μου είναι εκείνη κι όσα παιδάκια με αξιώσει ο Θεός να κάνω.

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου. Τι κάνεις?

Το Αρκάδι!! 

Αχ να σου ζήσει!Να είναι πάντα γερό κ ευτυχισμένο το μωρακι σου! Αυριο θα είμαι ακριβώς 37 κ 3.Θα πάω στον χειρουργό πάλι το πρωί.Ο πόνος είναι τόσο μεγάλος!Εχω κ επιληψία κ φοβάμαι μήπως παθω κρίση.Προσευχουλα κ υπομονή τι άλλο!

Ελπίζω να σου πέρασαν κ να μην πονάς πλέον!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...