Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

1 hour ago, Μαράκι μαρακι είπε:

Εγώ της ξυριζω χρόνια κ δεν έχω θέμα.τσιμπιδακι δεν πονάει;

Δεν έχω τριχουλες κοριτσια μου κ δεν γνωρίζω.Αφου το κανεις χρόνια κ είναι κομπλέ τότε μια χαρά 

1 ώρα πρίν, Dimitr@17 είπε:

Εγώ πήγα χαλαρή.. Πίστευα ότι όλα θα είναι καλά.. Μόνο όταν μπήκα μέσα με επίασε ένα καρδιοχτυπι από την αγωνία μου να την δω

Εε ναι αγωνιώ να τον δω..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Α δεν εχω τετοια θεματα απο την αρχη επερνα καθρευτακι και τα εβλεπα να δω πως πανε....ειχε 5εξω 5μεσα πολυ ραμμα ακομα μεσα εχω 2αυτα μ μεινανε απλα καποια στιγμη πριν 1εβδομαδα ειδα ενα μικρο σπυρακι π στην τελικη γιναν 3μεγαλα με πυον κ πηγα στο γιατρο...

 

Που να αντικρυσεις αυτα τα ματακια του....η μοναδικοτερη στιγμη ειναι οταν γενιεται και σου το ακουμπανε πανω σου κατευθειαν...εγω πολυ εκλαψα εκεινη την στιγμη...κ τοτε καταλαβα οτι ειναι το ΘΑΥΜΑ ΜΟΥ ετσι την φωναζω!!

Εγώ ούτε καν να κοιτάξω. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Α δεν εχω τετοια θεματα απο την αρχη επερνα καθρευτακι και τα εβλεπα να δω πως πανε....ειχε 5εξω 5μεσα πολυ ραμμα ακομα μεσα εχω 2αυτα μ μεινανε απλα καποια στιγμη πριν 1εβδομαδα ειδα ενα μικρο σπυρακι π στην τελικη γιναν 3μεγαλα με πυον κ πηγα στο γιατρο...

 

Που να αντικρυσεις αυτα τα ματακια του....η μοναδικοτερη στιγμη ειναι οταν γενιεται και σου το ακουμπανε πανω σου κατευθειαν...εγω πολυ εκλαψα εκεινη την στιγμη...κ τοτε καταλαβα οτι ειναι το ΘΑΥΜΑ ΜΟΥ ετσι την φωναζω!!

Όντως είναι το θαύμα κοριτσάκι μου!! Φοβερη στιγμή το φαντάζομαι το σκέφτομαι κ συγκινούμαι..

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Α δεν εχω τετοια θεματα απο την αρχη επερνα καθρευτακι και τα εβλεπα να δω πως πανε....ειχε 5εξω 5μεσα πολυ ραμμα ακομα μεσα εχω 2αυτα μ μεινανε απλα καποια στιγμη πριν 1εβδομαδα ειδα ενα μικρο σπυρακι π στην τελικη γιναν 3μεγαλα με πυον κ πηγα στο γιατρο...

 

Που να αντικρυσεις αυτα τα ματακια του....η μοναδικοτερη στιγμη ειναι οταν γενιεται και σου το ακουμπανε πανω σου κατευθειαν...εγω πολυ εκλαψα εκεινη την στιγμη...κ τοτε καταλαβα οτι ειναι το ΘΑΥΜΑ ΜΟΥ ετσι την φωναζω!!

Όντως η πιο όμορφη στιγμή τής ζωής μου. 

πρίν από 11 λεπτά , Isida είπε:

 

Αχ να σου ζήσει!Να είναι πάντα γερό κ ευτυχισμένο το μωρακι σου! Αυριο θα είμαι ακριβώς 37 κ 3.Θα πάω στον χειρουργό πάλι το πρωί.Ο πόνος είναι τόσο μεγάλος!Εχω κ επιληψία κ φοβάμαι μήπως παθω κρίση.Προσευχουλα κ υπομονή τι άλλο!

Ελπίζω να σου πέρασαν κ να μην πονάς πλέον!

Ότι σου ΠΕΙ ο γιατρός είναι για καλό!! Μια χαρά θα είναι το μωράκι σου!!


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα.

Να ρωτήσω οποίο κορίτσι γνωρίζει.Επειδή έχω καουρες και ναυτιες ,σε πολλά φαγητά έχω θέμα.Για παράδειγμα το κοτόπουλο και το ψάρι.Πιστεύετε μπορώ να φάω κοτομπουκιες;Δοκίμασα εχτές σε μια φίλη και ξετρελαθηκα,ενώ πριν την εγκυμοσύνη δεν ήμουν και πολύ φαν.Μπορώ να φάω άραγε και ψαρομπουκιες;Ξέρετε αυτές του εμπορίου.

Επίσης ήθελα να ρωτήσω στην Αυχενική διαφάνεια μπορεί να πάρουμε κάποιο αρχείο από την εξέταση;

Ευχαριστώ ,καλημέρα σε όλες τις μανούλες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 34 λεπτά , 4shinediamonds είπε:

Κορίτσια καλημέρα.

Να ρωτήσω οποίο κορίτσι γνωρίζει.Επειδή έχω καουρες και ναυτιες ,σε πολλά φαγητά έχω θέμα.Για παράδειγμα το κοτόπουλο και το ψάρι.Πιστεύετε μπορώ να φάω κοτομπουκιες;Δοκίμασα εχτές σε μια φίλη και ξετρελαθηκα,ενώ πριν την εγκυμοσύνη δεν ήμουν και πολύ φαν.Μπορώ να φάω άραγε και ψαρομπουκιες;Ξέρετε αυτές του εμπορίου.

Επίσης ήθελα να ρωτήσω στην Αυχενική διαφάνεια μπορεί να πάρουμε κάποιο αρχείο από την εξέταση;

Ευχαριστώ ,καλημέρα σε όλες τις μανούλες!

Καλημέρα, μπορείς να φας ο,τι σε ευχαριστεί αρκεί να είναι καλά μαγειρεμένο. Καταλαβαίνεις βέβαια ότι δεν είναι και η καλύτερη ποιότητα φαγητού γιατί είναι επεξεργασμένο τρόφιμο με διαφορά συντηρητικά Επειδή και εγώ στις αρχές είχα πολύ μεγάλο πρόβλημα είναι καλό που βρίσκεις εναλλακτικές απλά μην το καθιερώσεις. Κάποια στιγμή που θα υποχωρήσουν τα συμπτώματα αντικατέστησε τα πάλι με κανονικό κοτοπουλο και ψαρι και μην το παρακάνεις. Μια φορά στο τόσο δεν είναι πρόβλημα. 

Εμενα στην αυχενική εκτός από τη έκθεση γραπτώς με τα αποτελέσματα μου έδωσαν και dvd με τον υπέρηχο. Είναι θέμα γιατρού 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , palmoira είπε:

Καλημέρα, μπορείς να φας ο,τι σε ευχαριστεί αρκεί να είναι καλά μαγειρεμένο. Καταλαβαίνεις βέβαια ότι δεν είναι και η καλύτερη ποιότητα φαγητού γιατί είναι επεξεργασμένο τρόφιμο με διαφορά συντηρητικά Επειδή και εγώ στις αρχές είχα πολύ μεγάλο πρόβλημα είναι καλό που βρίσκεις εναλλακτικές απλά μην το καθιερώσεις. Κάποια στιγμή που θα υποχωρήσουν τα συμπτώματα αντικατέστησε τα πάλι με κανονικό κοτοπουλο και ψαρι και μην το παρακάνεις. Μια φορά στο τόσο δεν είναι πρόβλημα. 

Εμενα στην αυχενική εκτός από τη έκθεση γραπτώς με τα αποτελέσματα μου έδωσαν και dvd με τον υπέρηχο. Είναι θέμα γιατρού 

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση κορίτσι μου.Με το καλό το μωράκι σου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααα.κοιτα είναι ανάλογα.μπορει π.χ. να σε πειράζει ο κιμας στα μακαρόνια κ σε μπιφτέκι όχι.οντως πρέπει να είναι πολύ καλά μαγειρεμένα.εμενα π.χ.με πειράζουνε τα γεμιστά.που δεν είχα θεμα.η τρώω ωμή πιπεριά που δεν την ήθελα με τπτ.οποτε δοκίμασε άλλη μια φορά να φας αυτό που σε πείραξε κ αν σου δημιουργήσει ξανά καούρα μην το ξαναφας.....όσο για την αυχενική που ρωτας,θα σου πω ότι σε όλες της μεγάλες εξετάσεις παίρνεις φωτό κ στην αυχενική κ στην 2 επιπέδου παίρνεις κ cd.

23 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Ναι από την αυχενική το είδαμε αγοράκι! Αυτό μου αρέσει που αργεί κ θα το ευχαριστηθώ 

Σε ευχαριστώ πολύ μεθαύριο έχω!

Εννοειται επιτρεπεται δεν έχω ρωτησει κάτι τέτοιο αλλα δεν βρίσκω πουθενά λόγο ανησυχίας. Αλλα όχι ξυράφι ρε συ θα γίνεται χάλια μην το κανεις 

Εγώ της ξυριζω χρόνια κ δεν έχω θέμα.τσιμπιδακι δεν πονάει;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , fairy-mary είπε:

κορίτσια σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις περί απορρυπαντικού!!

πήρατε και μαλακτικό μαζί εσείς ή τα πλύνατε τα ρουχαλάκια μόνο με απορρυπαντικό;

Όχι μην βάλεις μαλακτικό, ούτε βρεφικό. Τα ρούχα σιδςρωσε τα μέσα έξω. 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


18 ώρες πρίν, fairy-mary είπε:

Καλησπέρα κοριτσια!

Να σας ρωτησω οσες πηρατε απορρυπαντικο για τα ρουχαλακια του μωρου ποια μαρκα προτιμήσατε;

Γεια σου κοριτσι οπως ειπαν τα κοριτσια παιρνεις αρκαδι υγρο για μωρα .Ειναι πρασινο σαπουνι οτι πιο φυσικο.Οχι μαλακτικο ουτε καν βρεφικο.Και τα σιδερωνεις μεσα εξω.


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

σε ευχαριστω αγαπη μ....Είμαι 4 βδομαδες ακομα ...πολυ μικρη φακή εχω αλλα εχω.. χαχαχαχα 

Αχ γλυκούλα μου τι καλά... Τελεία ήμουν σίγουρη ότι θα τα κατάφερνες...αυτη τη φακη εδώ θα ειμαστε και θα λέμε πόσο μεγαλώνει... Συγχαρητήρια και πάλι.. 

13 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Δεν έχω τριχουλες κοριτσια μου κ δεν γνωρίζω.Αφου το κανεις χρόνια κ είναι κομπλέ τότε μια χαρά 

Εε ναι αγωνιώ να τον δω..

Μπεμπούλα μου τι έγινε τον είδες τον μπέμπη η όχι ακόμα;; περιμένω νέα σου... 

πρίν από 49 λεπτά , happysmile είπε:

Καλημερα κοριτσακια ...να σας ρωτησω ποτε πρωτο αισθανθηκατε το μπεμπακι σας??λογικα εμενα ειναι νωρις ακομα ειμαι 14 βδομαδα!!αλλα ανυπομονω!!!!

Εγώ το κατάλαβα όταν ήμουν 14ηβδομαδα ένα μικρό τσακ.. Αλλά άρχισα να την καταλαβαίνω για τα καλά μόλις μπήκα 17η και από τότε δεν έχει κάτσει καθόλου ήσυχη όλο με κλωτσάει και όλο γυρναει

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Αχ γλυκούλα μου τι καλά... Τελεία ήμουν σίγουρη ότι θα τα κατάφερνες...αυτη τη φακη εδώ θα ειμαστε και θα λέμε πόσο μεγαλώνει... Συγχαρητήρια και πάλι.. 

Μπεμπούλα μου τι έγινε τον είδες τον μπέμπη η όχι ακόμα;; περιμένω νέα σου... 

Εγώ το κατάλαβα όταν ήμουν 14ηβδομαδα ένα μικρό τσακ.. Αλλά άρχισα να την καταλαβαίνω για τα καλά μόλις μπήκα 17η και από τότε δεν έχει κάτσει καθόλου ήσυχη όλο με κλωτσάει και όλο γυρναει

Αληθεια η θεαρα????εγω τπτ ακομα.... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...