Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Marlina είπε:

      Σ' ευχαριστώ!

      Μου είπε ότι οποιαδήποτε ώρα μπορούν να σπάσουν τα νερά. Δυστυχώς μου ειπε Δεν μπορεί να το προβλέψει κανένας.. Παρεμπιπτόντως εγώ πριν μια εβδομάδα κατάλαβα ότι δεν δικαιούμαι το επίδομα αδείας κύησης και λοχειας λόγω του ότι δεν εχω 200 ενσιμα τα τελευταία 2 έτη οπότε δεν θα μου εγκρίνει η Δυπα την 9μηνη άδεια!!!! Τραγικό 

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

4 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Δεν με πριζεις καθολου!!! Δεν καταλαβαινεις αν ειναι το μωρο; Νομιζω πως χερια ποδια καταλαβαινονται αν κλωτσαει ή τεντωνεται ερχεται απο μεσα τη συσπαση απλα την παθαινεις!!! Οπως το περιγραφεις πιθανον να ηταν καποια συσπασουλα αλλα απο την στιγμη π δεν εχεις πονο ειναι κ φυσιολογικες οσο το μωρο ακουμπαει τα τοιχωματα της μητρας αυτη ερεθιζεται κ μπορει να συσπαται! Μην επηρεαζεσαι δεν υπαρχει λογος!!! 

Χαχαχαχα

Ξυπνησε η μικρη για γαλα γιαυτο απανταω τωρα.....επεσα ξερη!!!

Χαχα καλημέραααα! Είδες που σου είπα? Το κατάλαβε και λέει κάτσε να πέσω για ύπνο μη κάνουν κάνα αστείο και μου στείλουν την φώτο :tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 16 λεπτά , Trelopitaki είπε:

Χαχα καλημέραααα! Είδες που σου είπα? Το κατάλαβε και λέει κάτσε να πέσω για ύπνο μη κάνουν κάνα αστείο και μου στείλουν την φώτο :tongue:

Πραγματικα ξεκουραστηκα πριν μια ωρα ξυπνησε!!! Εσυ τι κανεις σημερα;;; τι κρυο ειναι αυτο;;


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Πραγματικα ξεκουραστηκα πριν μια ωρα ξυπνησε!!! Εσυ τι κανεις σημερα;;; τι κρυο ειναι αυτο;;

Είδες? Με αυτόν τον σκατόκαιρο μέχρι και τα μωρά χουχουλιάζουν λίγο παραπάνω χάχα! Εγώ κρεβατάκι με υπολογιστή, πίνω το απαίσιο σίδηρο μου και περιμένω να έρθει ο άντρας μου γύρω στις 2 από την δουλειά να πω μια κουβέντα βαρέθηκα εδώ μέσα κλεισμένη δε μπορώ να πάω πουθενά με τέτοιο κρύο να περάσει η ώρα! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Trelopitaki είπε:

Είδες? Με αυτόν τον σκατόκαιρο μέχρι και τα μωρά χουχουλιάζουν λίγο παραπάνω χάχα! Εγώ κρεβατάκι με υπολογιστή, πίνω το απαίσιο σίδηρο μου και περιμένω να έρθει ο άντρας μου γύρω στις 2 από την δουλειά να πω μια κουβέντα βαρέθηκα εδώ μέσα κλεισμένη δε μπορώ να πάω πουθενά με τέτοιο κρύο να περάσει η ώρα! 

 

πρίν από 1 λεπτό , Trelopitaki είπε:

Είδες? Με αυτόν τον σκατόκαιρο μέχρι και τα μωρά χουχουλιάζουν λίγο παραπάνω χάχα! Εγώ κρεβατάκι με υπολογιστή, πίνω το απαίσιο σίδηρο μου και περιμένω να έρθει ο άντρας μου γύρω στις 2 από την δουλειά να πω μια κουβέντα βαρέθηκα εδώ μέσα κλεισμένη δε μπορώ να πάω πουθενά με τέτοιο κρύο να περάσει η ώρα! 

Αυτο με τον σίδηρο θα συμφωνήσω.. Εμένα γυρνάει στις 7 αλλά εγώ δουλεύω κ γυρνάω κατά τις 6 οπότε δν μ φαίνεται τόσο.. Παλιά π δούλευα πρωί δεν την πάλευα μέχρι να έρθει.. Επίσης ανέβηκα στην ζυγαριά και μόλις είδα ότι έχω πάρει 9 κιλά μέχρι τώρα.. Κλαψ κλαψ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

 

Αυτο με τον σίδηρο θα συμφωνήσω.. Εμένα γυρνάει στις 7 αλλά εγώ δουλεύω κ γυρνάω κατά τις 6 οπότε δν μ φαίνεται τόσο.. Παλιά π δούλευα πρωί δεν την πάλευα μέχρι να έρθει.. Επίσης ανέβηκα στην ζυγαριά και μόλις είδα ότι έχω πάρει 9 κιλά μέχρι τώρα.. Κλαψ κλαψ

Φαντάσου και δούλευες έστω και πρωί... εγώ είμαι μόνη μου από τις 2 την νύχτα που φεύγει μέχρι τις 2 το μεσημέρι που γυρίζει! Φρίκηηηηηη, δουλεύει σε φούρνο και πάντα φέρνει κουλουράκια πίτσες σφολιάτες... Έλα μια βόλτα από εδώ να δεις τι είναι τα 9 κιλά! Τίποτα χαχα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 16 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

 

Αυτο με τον σίδηρο θα συμφωνήσω.. Εμένα γυρνάει στις 7 αλλά εγώ δουλεύω κ γυρνάω κατά τις 6 οπότε δν μ φαίνεται τόσο.. Παλιά π δούλευα πρωί δεν την πάλευα μέχρι να έρθει.. Επίσης ανέβηκα στην ζυγαριά και μόλις είδα ότι έχω πάρει 9 κιλά μέχρι τώρα.. Κλαψ κλαψ

Τι σίδηρο παίρνεις; Μου έχει δώσει έναν υπέροχο σε σκόνη με τέλεια γεύση και ακόμη πιο τέλειος μέσα σε χυμο πορτοκαλι! Ενώ παλιότερα μου έδιναν μασωμενο μπλιαχ..  Μια χαρά είναι τα κιλά 

Link to comment
Share on other sites

@Dimitr@17 8+ και εγώ θα κάνουμε δίαιτα παρέα μετά.  

7 minutes ago, Beboula25 said:

Τι σίδηρο παίρνεις; Μου έχει δώσει έναν υπέροχο σε σκόνη με τέλεια γεύση και ακόμη πιο τέλειος μέσα σε χυμο πορτοκαλι! Ενώ παλιότερα μου έδιναν μασωμενο μπλιαχ..  Μια χαρά είναι τα κιλά 

Aααα για πες μπας και γλυτώσουμε την αηδία. Μόνο το ασβέστιο απολαμβάνω!

  • Μου αρέσει 1

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Trelopitaki είπε:

Φαντάσου και δούλευες έστω και πρωί... εγώ είμαι μόνη μου από τις 2 την νύχτα που φεύγει μέχρι τις 2 το μεσημέρι που γυρίζει! Φρίκηηηηηη, δουλεύει σε φούρνο και πάντα φέρνει κουλουράκια πίτσες σφολιάτες... Έλα μια βόλτα από εδώ να δεις τι είναι τα 9 κιλά! Τίποτα χαχα

Και εγώ σε φούρνο δουλεύω... Συνάδελφος χάχα... Εμένα φεύγει 9 και γυρνάει 7..

πρίν από 14 λεπτά , Kpp83 είπε:

@Dimitr@17 8+ και εγώ θα κάνουμε δίαιτα παρέα μετά.  

Aααα για πες μπας και γλυτώσουμε την αηδία. Μόνο το ασβέστιο απολαμβάνω!

Και μενα αυτό το μασωμενο μου έχει δώσει αλλά το πιπίλαω μέχρι να λιώσει κάνω λάθος;; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Και εγώ σε φούρνο δουλεύω... Συνάδελφος χάχα... Εμένα φεύγει 9 και γυρνάει 7..

Χαχα συνάδελφος ναι! Τσιμπολογατε αβέρτα εσείς εκεί :tongue:

πρίν από 16 λεπτά , Kpp83 είπε:

@Dimitr@17 8+ και εγώ θα κάνουμε δίαιτα παρέα μετά.  

Aααα για πες μπας και γλυτώσουμε την αηδία. Μόνο το ασβέστιο απολαμβάνω!

Το ασβέστιο????? Απολαμβάνεις το ασβέστιο??? Έλα χριστέ δε τρώω τοίχο καλύτερα? Κρατιέμαι να μη κάνω εμετό και υποτίθεται ότι είναι και από τα πιο ωραία σκευάσματα με γεύση πορτοκάλι, που είναι.. αλλά όχι προς το τέλος... Η σκόνη που λέει η Beboula25 πρέπει να είναι το fer de far? Αυτο είναι από τα πιο ωραία! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλέ είναι αναβράζον και έχει γεύση σαν περγαμόντο. Έχει τις φυσαλίδες και το πορτοκαλί χρώμα, το βάζω στο ποτήρι του aperol spritz και παρτάρω μόνη μου!

Είναι σαν βιταμίνη εχινατσια που επαιρνα παλιά το χειμώνα να μην αρρωστήσω :)


IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 41 λεπτά , Kpp83 είπε:

@Dimitr@17 8+ και εγώ θα κάνουμε δίαιτα παρέα μετά.  

Aααα για πες μπας και γλυτώσουμε την αηδία. Μόνο το ασβέστιο απολαμβάνω!

Και εγω καλε κανα δεκάρι κιλά έχω πάρει :mrgreen:

Ρωτηστε τον γιατρό για τον σίδηρο Feragluc συνηθως δεν αρνείται να αλλάξει σίδηρο αν δεν μας αρέσει. Δυο την ημέρα μου έχει πει να παιρνω αλλα εγω δεν το έχω και παιρνω ένα το αμελω σφάλμα μου.Σας εγγυώμαι ομως για την γεύση επειδή έχω πάρει αρκετούς έχω ιδέα. Είναι σε σκόνη πορτοκαλι χρωμα και το βάζω με λίγο νεράκι αν βαριέμαι με χυμο και το ρουφάω με το καλαμάκι:P @Dimitr@17 το hemafer παίρνεις; Αυτόν έπαιρνα τότε έχει γευση σοκολάτα υποτίθεται και έχει και με φυλλικό μαζί. Ότι θες το κανεις αν θες  το πιπιλας εγω το μασαγα κατευθείαν να μην καταλαβαίνω γεύση Χαχα.. Ασβέστιο παιρνω το Natecal D3 και αυτό τελειο με γεύση σαν μέντα δυόσμο κάτι τέτοιο σαν καραμέλα το πιπιλας και μυρίζει και ωραία πολύ η αναπνοή  μετά Χαχα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Kpp83 είπε:

Καλέ είναι αναβράζον και έχει γεύση σαν περγαμόντο. Έχει τις φυσαλίδες και το πορτοκαλί χρώμα, το βάζω στο ποτήρι του aperol spritz και παρτάρω μόνη μου!

Είναι σαν βιταμίνη εχινατσια που επαιρνα παλιά το χειμώνα να μην αρρωστήσω :)

χαχαχα κλαίωωωω! το κάνω εικόνα , ... στα τρελά κέφια θα ανοίγεις και μπουκάλι ορου? πως λέγεται καλέ μήπως μου το δώσει ο γιατρός μου και βρω την υγειά μου!!??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Beboula25 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

@Dimitr@17 παιρνω μαγνήσιο.Μολις πάω γιατρό θα τον ρωτήσω λεπτομερειες να καταλάβω τις διαφορες.

@ΒαλεντιναΧρηστος για να δούμε στην πορεία αν ξανά γίνει. Μπορεί να ήταν κάποια στάση που είχε πάρει γιατί κουνιόταν στην συνέχεια σε εκείνο το σημείο ισως να ήταν γόνατο ή να είχε γυρίσει γτ οπως είπες τα καταλαβαίνω τα χέρια πόδια. Φιλια στην κουκλίτσα σου!!

@Smile89 πως είστε η μπουμπου όλα καλα ε;;  Ναι έτσι και εμείς και μεταφέρεται βολτάρει Χαχαχ 

Πάντως αν έγινε κάτι ισως επηρεάζει δεν ξέρω αλλα εχθές τρόμαξα πολύ εσκασα έκλαιγα. Το σκυλάκι μου έπαθε κάτι σαν κρίση και ήμασταν μονες. Με κοίταζε αρκετά λεπτά πριν σαν να μου το έλεγε και το κατάλαβα ότι κάτι έχει. Το απόγευμα θα πάμε γιατρό να την δει. Βασικά το έχει ξανά πάθει αρκετες φορες. ευτυχως δεν βρίσκει κάτι σοβαρό ο γιατρος αλλα τρελαίνομαι δεν αντέχω είναι παιδί μου κολλητή μου η παρεούλα μου είναι η αγαπη μου θα τρελαθω αν πάθει κάτι. Της το λέω συνέχεια τώρα πως δεν θα αλλάξει τίποτα θα τους έχω ίδιο τα παιδιά μου. 

Έχουμε χρόνο και οι τρεις μας. Σιγά σιγά ένα ένα θα γίνει απλά θέλω να μην τα αφήσω για τον 9ο ας πούμε γιατί καταρχήν ποτε δεν ξέρεις κ επίσης θα έχω βαρύνει δεν θα έχω διάθεση για πολλά . Και εγω τέλη Μαΐου περιμένω 

Έχει λίγο γκρινιτσα μωρέ μου. 

Καλημέρα!!


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

Έχει λίγο γκρινιτσα μωρέ μου. 

Καλημέρα!!

Ψυχούλα μωρε:wub: :x

πρίν από 1 λεπτό , Kpp83 είπε:

@Beboula25 Ο αιματοκρίτης είχε πάει στο 33 last time και δεν διακινδυνεύω καθόλου!! Τον παίρνω ευλαβικά παρά την αηδία!

@Trelopitaki Λέγεται calcifrom D3

Εγω 32 και συνεχίζω να μην το παιρνω ευλαβικά. τραγικη 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...