Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

      Αααα, λάθος κατάλαβα! Ναι, ναι τις άδειες κανονικά, ο,τι προβλέπεται! Στα επιδόματα είναι το θέμα!

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 24 λεπτά , Trelopitaki είπε:

Χαχα συνάδελφος ναι! Τσιμπολογατε αβέρτα εσείς εκεί :tongue:

Το ασβέστιο????? Απολαμβάνεις το ασβέστιο??? Έλα χριστέ δε τρώω τοίχο καλύτερα? Κρατιέμαι να μη κάνω εμετό και υποτίθεται ότι είναι και από τα πιο ωραία σκευάσματα με γεύση πορτοκάλι, που είναι.. αλλά όχι προς το τέλος... Η σκόνη που λέει η Beboula25 πρέπει να είναι το fer de far? Αυτο είναι από τα πιο ωραία! 

Ε Ναι τρώμε ότι θέλουμε αν κ εγώ κρατιέμαι κ τρώω κουλουράκι Θεσσαλονίκης.. Τώρα που είμαι εγκύους το είχα ξεσκίσει στην αρχή έτρωγα κρουασάν ζαμπόν τυρί μέχρι που πήγα στον γιατρό κ είδα ότι πήρα 3 κιλά σε έναν μήνα με τις γιορτές και τα έκοψα ολα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 4 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ψυχούλα μωρε:wub: :x

Εγω 32 και συνεχίζω να μην το παιρνω ευλαβικά. τραγικη 

Εγώ έχω 31, 5 από την τελευταία μέτρηση.. Καλά εγώ είχα πάντα γύρω στο 30 γτ έχω στίγμα οπότε καλά είμαι αλλά κ εγώ τις βιταμίνες όλο ξεχνάω να τις παίρνω κ εγώ τραγικη

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Ε Ναι τρώμε ότι θέλουμε αν κ εγώ κρατιέμαι κ τρώω κουλουράκι Θεσσαλονίκης.. Τώρα που είμαι εγκύους το είχα ξεσκίσει στην αρχή έτρωγα κρουασάν ζαμπόν τυρί μέχρι που πήγα στον γιατρό κ είδα ότι πήρα 3 κιλά σε έναν μήνα με τις γιορτές και τα έκοψα ολα

εμένα μου φέρνει ζυμαράκια μπριός ! εκει να δεις ... τα κρουασαν ζαμπον τυρι τα ειχα ρημάξει κι εγω! ετρωγα κι ετρεμα απο την λιγούρα χαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , Trelopitaki είπε:

εμένα μου φέρνει ζυμαράκια μπριός ! εκει να δεις ... τα κρουασαν ζαμπον τυρι τα ειχα ρημάξει κι εγω! ετρωγα κι ετρεμα απο την λιγούρα χαχαχα

Ναι αυτά τα μπρίοσακια είναι φοβερά εγώ τα τρώω με γαλοπούλα για πιο διαίτης.. Όσο γίνεται όμως προσπαθώ να τα κόψω γτ τρώω κ σουβλάκια βλεπεις

πρίν από 4 λεπτά , Kpp83 είπε:

Δια του λόγου το αληθές... (είναι πιο διάφανο χάνει η φωτό...)

1a31a57e1716810fe37e5b0df8a7a38d.jpg

Αυτό τι είναι καλέ;; ωραίο φαινεται

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ναι αυτά τα μπρίοσακια είναι φοβερά εγώ τα τρώω με γαλοπούλα για πιο διαίτης.. Όσο γίνεται όμως προσπαθώ να τα κόψω γτ τρώω κ σουβλάκια βλεπεις

Αυτό τι είναι καλέ;; ωραίο φαινεται

αχ τα ίδια κι εγω! κοντευω να κανω κεμπαπ και την σκυλίτσα μου χαχαχα! απο τοτε που έμεινα έγκυος ολο σαβουρα θέλω να τρώω . Αυτό πρέπει να ειναι το μαγνήσιο που παρτάρει η kpp83! χαχαχα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Trelopitaki είπε:

Είδες? Με αυτόν τον σκατόκαιρο μέχρι και τα μωρά χουχουλιάζουν λίγο παραπάνω χάχα! Εγώ κρεβατάκι με υπολογιστή, πίνω το απαίσιο σίδηρο μου και περιμένω να έρθει ο άντρας μου γύρω στις 2 από την δουλειά να πω μια κουβέντα βαρέθηκα εδώ μέσα κλεισμένη δε μπορώ να πάω πουθενά με τέτοιο κρύο να περάσει η ώρα! 

Κ εγω εχω ενα σωρο δουλειες κ η μικρη θελει ολο αγγαλιαα! Ο αντρας μ θα ρθει κατα τις 4....οσο για σιδηρο π μιλατε εχω παρει ferreluk k legofer ποσιμα με γευση πορτοκαλι κ ηταν μπλιαχ κ τα δυο κ μ συστησε χαπι ο γιατρος το tardyferon ενα ροζ κ με εσωσε αγευστο ηταν κ ηταν τελειο κ ηταν το μονο που μ ανεβασε τον αιματοκριτη απο 24π ειχε φτασει τον πηγα 29με 3την ημερα! Κ ασβεστιο επερνα οταν θυμομουν το calcioral χαπι μασωμενο με γευση πορτοκαλι!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

 

Καλημέρα κορίτσιααα

Εγώ παίρνω το omalin το σίδηρο αν και είναι απαίσιο με έχει βοηθήσει πολύ..ξεκίνησα με 40 αιματοκρίτη και μετά έπεσε στο 27 στην 25 εβδομάδα και η γιατρός Μ είπε πως αν συνεχίσει να πέφτει έτσι μέχρι να γεννήσω θα χρειαστώ μετάγγιση.. ευτυχώς με αυτό το σίδηρο σε ένα μήνα είχε πάει στο 35.3 ο αιματοκρίτης

  • Ευχαριστώ 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κ εγω εχω ενα σωρο δουλειες κ η μικρη θελει ολο αγγαλιαα! Ο αντρας μ θα ρθει κατα τις 4....οσο για σιδηρο π μιλατε εχω παρει ferreluk k legofer ποσιμα με γευση πορτοκαλι κ ηταν μπλιαχ κ τα δυο κ μ συστησε χαπι ο γιατρος το tardyferon ενα ροζ κ με εσωσε αγευστο ηταν κ ηταν τελειο κ ηταν το μονο που μ ανεβασε τον αιματοκριτη απο 24π ειχε φτασει τον πηγα 29με 3την ημερα! Κ ασβεστιο επερνα οταν θυμομουν το calcioral χαπι μασωμενο με γευση πορτοκαλι!

αχου μωρεεε εγω νομιζω δε θα μπορω να τον αφήσω απο την αγκαλια μου ! γεωσκώληκα θα πιάσω εδω μέσα χαχαχ! λοιπόν για να τελειώνουμε σίδηρο με γευση σουβλάκι και ασβεστιο με γευση πίτσα! ντουρασελ θα γίνω , επιτέλους να φροντίσουν οι φαρμακοβιομηχανίες! 

πρίν από 6 λεπτά , Trelopitaki είπε:

αχ τα ίδια κι εγω! κοντευω να κανω κεμπαπ και την σκυλίτσα μου χαχαχα! απο τοτε που έμεινα έγκυος ολο σαβουρα θέλω να τρώω . Αυτό πρέπει να ειναι το μαγνήσιο που παρτάρει η kpp83! χαχαχα

ασβέστιο*

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλημέρα κορίτσιααα

Εγώ παίρνω το omalin το σίδηρο αν και είναι απαίσιο με έχει βοηθήσει πολύ..ξεκίνησα με 40 αιματοκρίτη και μετά έπεσε στο 27 στην 25 εβδομάδα και η γιατρός Μ είπε πως αν συνεχίσει να πέφτει έτσι μέχρι να γεννήσω θα χρειαστώ μετάγγιση.. ευτυχώς με αυτό το σίδηρο σε ένα μήνα είχε πάει στο 35.3 ο αιματοκρίτης

Εμενα στο 35 εφτασε μονο με την μεταγγιση π μ εκαναν στο νοσοκομειο οταν νοσηλευομουν για τις συσπασεις...

 

πρίν από 7 λεπτά , Trelopitaki είπε:

αχου μωρεεε εγω νομιζω δε θα μπορω να τον αφήσω απο την αγκαλια μου ! γεωσκώληκα θα πιάσω εδω μέσα χαχαχ! λοιπόν για να τελειώνουμε σίδηρο με γευση σουβλάκι και ασβεστιο με γευση πίτσα! ντουρασελ θα γίνω , επιτέλους να φροντίσουν οι φαρμακοβιομηχανίες! 

ασβέστιο*

Ετσι θ τα περναμε και μετα την γεννα χαχαχαχ!!! Στην αρχη ετσι ειναι δεν θες να το αφησεις απο την αγγαλια σ λεπτο! Κοιμουνται κ πολυυυ στην αρχη!!!! μετα το αφηνεις λιγο πας κανεις μια δουλεια μετα το αφηνεις λιγο περισσοτερο κανεις δυο δουλειες..αλλιως δεν γινεται το σπιτι ειναι π ειναι χαος...αλλα εχω ακουσει κ για μωρα π κοιμουνται ολη μερα κ εχουν την ευχερια να κανουν καμια δουλεια!!!η δικια μ μερα δεν κοιμαται λεπτο οταν την ξεγελαω κανα 15λεπτο π γλαρωνει τρεχω να κανω οτι προλαβαινω! Ασεεεεε


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου σας καλημεροκαλησπεριζω ...αυριο εχω γιατρό αναπημονω κ ταυτοχρονα τρεμω απτον φοβο μου κ κανω σωρο σκεψεις!!παρταρετε βλεπω με σιδηρο κ ασβεστιο εμενα δεν μου χει γραψει κατι ακομα λογικα απο αυριο..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εμενα στο 35 εφτασε μονο με την μεταγγιση π μ εκαναν στο νοσοκομειο οταν νοσηλευομουν για τις συσπασεις...

 

Ετσι θ τα περναμε και μετα την γεννα χαχαχαχ!!! Στην αρχη ετσι ειναι δεν θες να το αφησεις απο την αγγαλια σ λεπτο! Κοιμουνται κ πολυυυ στην αρχη!!!! μετα το αφηνεις λιγο πας κανεις μια δουλεια μετα το αφηνεις λιγο περισσοτερο κανεις δυο δουλειες..αλλιως δεν γινεται το σπιτι ειναι π ειναι χαος...αλλα εχω ακουσει κ για μωρα π κοιμουνται ολη μερα κ εχουν την ευχερια να κανουν καμια δουλεια!!!η δικια μ μερα δεν κοιμαται λεπτο οταν την ξεγελαω κανα 15λεπτο π γλαρωνει τρεχω να κανω οτι προλαβαινω! Ασεεεεε

χαχαχα ωχ καταλαβα με το χρονόμετρο! καλα δεν ειναι και ωραίο να κοιμαται ολη μερα μωρε ειχα ετσι το ανιψακι μου! λες και του βγαζεις τις μπαταρίες ητανε τα ματια του αργησα να τα δω χαχα

πρίν από 3 λεπτά , happysmile είπε:

Κοριτσια μου σας καλημεροκαλησπεριζω ...αυριο εχω γιατρό αναπημονω κ ταυτοχρονα τρεμω απτον φοβο μου κ κανω σωρο σκεψεις!!παρταρετε βλεπω με σιδηρο κ ασβεστιο εμενα δεν μου χει γραψει κατι ακομα λογικα απο αυριο..

ευχομαι να πανε ολα καλα! εγω ειμαι ετσι καθε φορα που εχω γιατρο! σε ποια εβδομάδα είσαι?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Trelopitaki είπε:

χαχαχα ωχ καταλαβα με το χρονόμετρο! καλα δεν ειναι και ωραίο να κοιμαται ολη μερα μωρε ειχα ετσι το ανιψακι μου! λες και του βγαζεις τις μπαταρίες ητανε τα ματια του αργησα να τα δω χαχα

ευχομαι να πανε ολα καλα! εγω ειμαι ετσι καθε φορα που εχω γιατρο! σε ποια εβδομάδα είσαι?

17 καμαρι μου αστο πολυ αγχος!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...