Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, happysmile είπε:

Αγαπη μου ευτυχως ειμαι καλυτερα κοιμηθηκα και σερι!!κ τωρα δεν ποναω σιγουρα πειναω!!η το ασβέστιο η το σιδηρο ειμαι σιγουρη γτ ημουν μια χαρα πριν τα ξεκινησω ..τον γιατρο ποτε!!

Μεση ε??καμια φορα με ενοχλει το κοκκαλο στην ουρα!βαλε τον αντρουλη σου να σου κανει μασαζακι!χθες ο καημενος εμενα εκτελεσε χρεη νοσοκομου μαγειρα ψχολογου κ καθαριστριας..

Κοριτσια με τη μεση εχω κι εγω θεμα απο την αρχη της εγκυμοσυνης κι ακομα ειμαι σε μικρο μηνα.οι κορες ειναι 19,17 και 11.ακομα δε σου χει απαντησει ο γιατρος?στο χει ξανακανει?

2 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Έχεις τις κορούλες ναι! Θυμησε μου ηλικιες.. 

Καλα είμαι, λίγο η μέση μου ακόμη πονάει αλλα εντάξει. Εσυ πως είσαι;; 

Καλα ειμαι,ελεγα στη happysmile οτι κι εγω εχω θεμα με τη μεση απο την αρχη της εγκυμοσυνης και να πεις οτι εχω βαλει κιλα?3 εχω παρει ως τωρα, ειμαι 53 κιλα.οι κορες ειναι 19,17 και 11.

  • Μου αρέσει 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 4 λεπτά , Mar.da είπε:

Κοριτσια με τη μεση εχω κι εγω θεμα απο την αρχη της εγκυμοσυνης κι ακομα ειμαι σε μικρο μηνα.οι κορες ειναι 19,17 και 11.ακομα δε σου χει απαντησει ο γιατρος?στο χει ξανακανει?

Να τις χαιρεσαι!!!οχι δεν μ απαντησε ναι η αληθεια το χει ξανακάνει γενικα θελει να του στελνεις μνμ αλλα τι μνμ να καθομουν να γραφα χτες με ποσες λεπτομέρειες καποια στιγμη τώρα σε 1-2 βδομάδες θ ρωτησω τι αλλαγη χαπιων να κανουμε!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Smile89 είπε:

Καλημέρα!!!! Όμορφη μέρα!! Καλή εβδομάδα!!!

 

πρίν από 25 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλημερα κοριτσια!! Καλη εβδομαδα!

@Nicol_ αγαπημενη μου βλεπω οτι κοντευεις!! Ποτε εχεις ξανα γιατρο?? Απιστευτο μου φαινεται ποσο γρηγορα περναει ο καιρος. 

Καλημεραααα! Τι κανει η μικρη μας?? Εμενα εχει λιγη γκρινια αλλα σε γενικες γραμμες καλα. Εχουμε βρει νομιζω τους ρυθμους μας πλεον. Τωρα ετοιμαζομαστε να παμε μια βολτα με το καροτσι μεχρι τη γιαγια του για καφεδακι. 

Καλημερα κοριτσια!! Τι μου κανετε??

Ναι nanoula μου κοντευω κ μου φαίνεται και μενα απίστευτο! Αυριο εχω καρδιοτοκογραφημα και να δει κ τον τραχηλο να δουμε που είμαστε.  Αρχισα να ζοριζομαι αρκετα στον υπνο ξυπνάω καθε μια ωρα ειτε για τουαλετα,ειτε επειδη δεν βολεύομαι :mrgreen: Αρχιζω απο τωρα εξασκηση για τα ξενυχτια. 

Εχει πολυ ωραια μερα σήμερα οτι Πρεπει για βολτιτσα,καλο καφεδάκι! Ωραίες ειναι οι βολτιτσες με το νινακι ❤

  • Μου αρέσει 3

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Mar.da είπε:

Καλημερα κοριτσι!ελπιζω σημερα να εισαι καλυτερα!!εγω το εχω παθει με σιδηρο αναβραζον εκτος εγκυμοσυνης,εμετο και διαροια μαζι.εχουν κι αυτα παρενεργειες.ευτυχως κρατησε μια μερα και φυσικα μου το αλλαξε ο γιατρος.τα συμπτωματα αρχισαν μετα απο μια ωρα αφου το χα πιει.τελικα τον βρηκες τον γιατρο?

@Beboula25καλημερα!!καλη εβδομαδα:)!κι εμεις πρωι ξυπναμε λογω σχολειου.πως εισαι?

@Κωνσταντίνα16καλημερα!πως εισαι σημερα?ελπιζω ησυχια:)!

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια και καλη εβδομαδα:-D:-D

Καλημέρααα 

Ναι κορίτσι μου δόξα τον Θεό ήσυχα..περιμένω την Τετάρτη να πάω στην γιατρό


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλημέρααα 

Ναι κορίτσι μου δόξα τον Θεό ήσυχα..περιμένω την Τετάρτη να πάω στην γιατρό

Μπραβο κοριτσακι μου!πολυ χαιρομαι!αντε να δουμε ποσο μεγαλος θα χει γινει ο μπεμπης την τεταρτη!!

2 ώρες πρίν, happysmile είπε:

Να τις χαιρεσαι!!!οχι δεν μ απαντησε ναι η αληθεια το χει ξανακάνει γενικα θελει να του στελνεις μνμ αλλα τι μνμ να καθομουν να γραφα χτες με ποσες λεπτομέρειες καποια στιγμη τώρα σε 1-2 βδομάδες θ ρωτησω τι αλλαγη χαπιων να κανουμε!

Ευχαριστω!!Ελα ντε εκθεση επρεπε να γραψεις.εγω τωρα στην εγκυμοσυνη 3 φορες αλλαξα το σιδηρο μεχρι να δω ποιος ειναι ανεκτος για το στομαχι μου.

  • Μου αρέσει 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Dimitr@17 μόλις μπορεσεις στείλε για την μπεμπουλα τα νεαααα:)

2 ώρες πρίν, Mar.da είπε:

Κοριτσια με τη μεση εχω κι εγω θεμα απο την αρχη της εγκυμοσυνης κι ακομα ειμαι σε μικρο μηνα.οι κορες ειναι 19,17 και 11.ακομα δε σου χει απαντησει ο γιατρος?στο χει ξανακανει?

Καλα ειμαι,ελεγα στη happysmile οτι κι εγω εχω θεμα με τη μεση απο την αρχη της εγκυμοσυνης και να πεις οτι εχω βαλει κιλα?3 εχω παρει ως τωρα, ειμαι 53 κιλα.οι κορες ειναι 19,17 και 11.

Και πάλι να τις χαίρεσαι!! 

Μωρε εμενα με το κρύο με έπιασε αλλιως αλλα μιλάμε κλειδώνει άμα κάθομαι κ σηκωθώ πάω σαν να μην πω..: Χαχαχ

2 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

 

Καλημερα κοριτσια!! Τι μου κανετε??

Ναι nanoula μου κοντευω κ μου φαίνεται και μενα απίστευτο! Αυριο εχω καρδιοτοκογραφημα και να δει κ τον τραχηλο να δουμε που είμαστε.  Αρχισα να ζοριζομαι αρκετα στον υπνο ξυπνάω καθε μια ωρα ειτε για τουαλετα,ειτε επειδη δεν βολεύομαι :mrgreen: Αρχιζω απο τωρα εξασκηση για τα ξενυχτια. 

Εχει πολυ ωραια μερα σήμερα οτι Πρεπει για βολτιτσα,καλο καφεδάκι! Ωραίες ειναι οι βολτιτσες με το νινακι ❤

Μια από τα ίδια και φαντάζομαι τι θα γίνει μετά Χαχα.. Κάθε μια ώρα όρθια καιρό τώρα και ύπνος διακεκομμένο λόγω βολέματος. Και έτσι το πολύ έξι το μάτι γαρίδα. 

Με το καλό αύριο!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Beboula25 είπε:

@Dimitr@17 μόλις μπορεσεις στείλε για την μπεμπουλα τα νεαααα:)

Και πάλι να τις χαίρεσαι!! 

Μωρε εμενα με το κρύο με έπιασε αλλιως αλλα μιλάμε κλειδώνει άμα κάθομαι κ σηκωθώ πάω σαν να μην πω..: Χαχαχ

Μια από τα ίδια και φαντάζομαι τι θα γίνει μετά Χαχα.. Κάθε μια ώρα όρθια καιρό τώρα και ύπνος διακεκομμένο λόγω βολέματος. Και έτσι το πολύ έξι το μάτι γαρίδα. 

Με το καλό αύριο!!!

Ευχαριστώ πολυ beboula μου! ❤

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Καλημερα κοριτσια!! Καλη εβδομαδα!

@Nicol_ αγαπημενη μου βλεπω οτι κοντευεις!! Ποτε εχεις ξανα γιατρο?? Απιστευτο μου φαινεται ποσο γρηγορα περναει ο καιρος. 

Καλημεραααα! Τι κανει η μικρη μας?? Εμενα εχει λιγη γκρινια αλλα σε γενικες γραμμες καλα. Εχουμε βρει νομιζω τους ρυθμους μας πλεον. Τωρα ετοιμαζομαστε να παμε μια βολτα με το καροτσι μεχρι τη γιαγια του για καφεδακι. 

Κι εμείς τα ίδια έχει γκρίνια λιγο αλλά γενικά καλά. Θέλει να τρώει ρε συ αλλά το βγάζει αφού  τρώει  παραπανω οπότε με διάφορα κόλπα την καθυστέρω.

3 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

 

Καλημερα κοριτσια!! Τι μου κανετε??

Ναι nanoula μου κοντευω κ μου φαίνεται και μενα απίστευτο! Αυριο εχω καρδιοτοκογραφημα και να δει κ τον τραχηλο να δουμε που είμαστε.  Αρχισα να ζοριζομαι αρκετα στον υπνο ξυπνάω καθε μια ωρα ειτε για τουαλετα,ειτε επειδη δεν βολεύομαι :mrgreen: Αρχιζω απο τωρα εξασκηση για τα ξενυχτια. 

Εχει πολυ ωραια μερα σήμερα οτι Πρεπει για βολτιτσα,καλο καφεδάκι! Ωραίες ειναι οι βολτιτσες με το νινακι ❤

Πωπω έφθασε ο καιρός!! 

Ναι έχει πολύ ωραίο καιρό σήμερα.

Εγώ κορίτσια πάω οδοντίατρο σήμερα μου έσπασε δόντι. Όλα τα χα αυτό μου έλειπε. :unsure:


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα.

Να ρωτήσω αν ξέρετε,έβγαλα ένα σπυράκι στην ευαίσθητη περιοχή εξωτερικά.Ο γιατρός είπε για λίγες μέρες να βάζω betadine. Δε μου έκοψε να ρωτήσω εκείνη την ώρα.....Το betadine δεν απαγορεύεται στην εγκυμοσύνη;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , 4shinediamonds είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.

Να ρωτήσω αν ξέρετε,έβγαλα ένα σπυράκι στην ευαίσθητη περιοχή εξωτερικά.Ο γιατρός είπε για λίγες μέρες να βάζω betadine. Δε μου έκοψε να ρωτήσω εκείνη την ώρα.....Το betadine δεν απαγορεύεται στην εγκυμοσύνη;

Ο γυναικολόγος? Για να στο πει δε θα χεις θέμα. Νομίζω κάτι παίζει αν έχεις θυροειδή.

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 6 λεπτά , Smile89 είπε:

Ο γυναικολόγος? Για να στο πει δε θα χεις θέμα. Νομίζω κάτι παίζει αν έχεις θυροειδή.

Ευχαριστώ κορίτσι μου για την απάντηση,δεν ξέρω με τι έχει σχέση,αλλά σίγουρα το έχω ξανακούσει.

Έχει τύχει σε κάποια κοπέλα να βγάλει εξωτερικά κάποιο σπυράκι?

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

@Dimitr@17 μόλις μπορεσεις στείλε για την μπεμπουλα τα νεαααα:)

Και πάλι να τις χαίρεσαι!! 

Μωρε εμενα με το κρύο με έπιασε αλλιως αλλα μιλάμε κλειδώνει άμα κάθομαι κ σηκωθώ πάω σαν να μην πω..: Χαχαχ

Μια από τα ίδια και φαντάζομαι τι θα γίνει μετά Χαχα.. Κάθε μια ώρα όρθια καιρό τώρα και ύπνος διακεκομμένο λόγω βολέματος. Και έτσι το πολύ έξι το μάτι γαρίδα. 

Με το καλό αύριο!!!

Εννοείται θα σας πω τα νέα μας.. 6 η ώρα σχολαω και θα πάω στον γιατρό... Επιτέλους έφτασε η μέρα... Καλά αν μου πει να πάω πάλι σε έναν μήνα δεν ξέρω τι θα κάνω... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@4shinediamonds εγώ έχω θυροειδή βέβαια, αλλά η δερματολόγος μου δίνει το octenisept για αντισηπτικό. Κάνει την ίδια δουλειά ακριβώς, απλά λήγει στον 1μηνα περίπου αφού το ανοίξεις οπότε πάρε τη μικρή συσκευασία  :)


IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τι κάνετε; εγώ πήγα γιατρό σήμερα όλα καλά με την μικρή... Είναι ένα κιλό και κάτι ψιλ;.. Μου έγραψε να κάνω καμπυλη ζαχάρου... Και ξανά ραντεβού σε έναν μήνα... Αντε να περάσει πάλι ο καιρός.. Α εν τω μεταξύ του είπα να μου αλλάξει το σίδηρο γτ ειναι μια αηδία κ μου έδωσε αμπούλες.. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , Kpp83 είπε:

@4shinediamonds εγώ έχω θυροειδή βέβαια, αλλά η δερματολόγος μου δίνει το octenisept για αντισηπτικό. Κάνει την ίδια δουλειά ακριβώς, απλά λήγει στον 1μηνα περίπου αφού το ανοίξεις οπότε πάρε τη μικρή συσκευασία  :)

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου,να είσαι καλά!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...