Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 4 λεπτά , Nicol_ είπε:

Ααα τελεια! Αν δεν σου κανει κοπο θα τα ήθελα ναι! Σε ευχαριστώ πολυ!! :x

Μολις πάω σπίτι θα στα στείλω το απόγευμα.

πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! @Nicol_ βρεεεεεεεεε μια μέρα έμεινε!! @nadiaki165 ωραίος ο γιατρός!! 

Ναι είναι λίγο σχολαστικός κ καλά κάνει. Σου λέει από το να με ρωτάνε συνέχεια πάρτα γραμμένα όλα να τελείωνουμε κ αν έχεις απορίες μου λες. Μέχρι κ πρόγραμμα σε ποια εβδομάδα θα κάνω την κάθε εξέταση.

19 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Κοριτσια σας ευχαριστω! Τελικα  εβαλα μεσα σε μια λεκανιτσα καυτο νερο με μπολικο ξυδι και λιγο απορυπαντικο πιατων. Περασα τα αλατα στη ντουζιερα κ καθαρισαν μια χαρα! Οποτε θα το κανω ετσι. Μονο που στην τουαλετα εβαλα Χλωρινη γιατι θελω να απολυμαινεται και εφυγα αμεσως χωρις να τη μυρισω. Οποτε ολα καλα :-P

Εγώ βάζω ή τον άντρα μου ή  την μάνα μου γτ εμένα ο αντρούλης μου δεν με αφήνει να κάνω τίποτα στο σπίτι. χιχιχιχχι

On 30/6/2018 at 1:04 ΜΜ, oneira_glyka είπε:

Τρίτη Τετάρτη Μ είπε Ν με ξαναδεί.. λες Ε? Ν Μ μείνε από αυτό Π Μ είπε.. εσένα είναι το πρώτο σ?

Κ η κολλητή μου το ίδιο ακριβώς έγινε κ δεν είχε καθυστερημένη σύλληψη είχε κανονικότατη απλά άργησε να ανέβει. Κ όταν του είπε οτι από 220 πήγε 400 μετά από δυο μέρες από δευτέρα σε τετάρτη δλδ. της είπε ότι θα αποβάλλει γτ δεν ανεβαίνει φυσιολογικά κ να κόψει τα φάρμακα. κ πήγε μόνη της την επόμενη μέρα κ ξαναέκανε κ είχε ανέβει 800. κ όταν του το είπε της είπε μην παίρνεις θάρρος έλα μετά απο μια βδομάδα να σε δω. με τα πολλά περάσανε 3 βδομάδες μέχρι να ακούσουν καρδιά κ να δουν ότι όλα πάνε καλά. Στην 8η δλδ. συμπέρασμα?τώρα θα γεννήσει όπου ναναι ένα υγιεστατο μπόμπιρα!!εγώ δεν θα συνέχιζα μαζί του κ μόνο από αυτό. εκείνη συνέχισε.είναι στον καθένα πως νοιώθει.

  • Μου αρέσει 1

xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Smile89 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! @Nicol_ βρεεεεεεεεε μια μέρα έμεινε!! @nadiaki165 ωραίος ο γιατρός!! 

Χαχα το ξερω αλλα ειμαι  ολιγον αγχώδης :razz:

@nadiaki165 και μενα μου ειπε ο αντρας μου να τα κανει, αλλα εχω αυτο το χαζο κολλημα οτι μονο εγω τα κανω σωστα :razz:


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nicol_ είπε:

Χαχα το ξερω αλλα ειμαι  ολιγον αγχώδης :razz:

Εγωωωω να δεις. Αναμένω την αυχενική τώρα. 

πρίν από 10 λεπτά , nadiaki165 είπε:

Μολις πάω σπίτι θα στα στείλω το απόγευμα.

Ναι είναι λίγο σχολαστικός κ καλά κάνει. Σου λέει από το να με ρωτάνε συνέχεια πάρτα γραμμένα όλα να τελείωνουμε κ αν έχεις απορίες μου λες. Μέχρι κ πρόγραμμα σε ποια εβδομάδα θα κάνω την κάθε εξέταση.

Εγώ βάζω ή τον άντρα μου ή  την μάνα μου γτ εμένα ο αντρούλης μου δεν με αφήνει να κάνω τίποτα στο σπίτι. χιχιχιχχι

Κ η κολλητή μου το ίδιο ακριβώς έγινε κ δεν είχε καθυστερημένη σύλληψη είχε κανονικότατη απλά άργησε να ανέβει. Κ όταν του είπε οτι από 220 πήγε 400 μετά από δυο μέρες από δευτέρα σε τετάρτη δλδ. της είπε ότι θα αποβάλλει γτ δεν ανεβαίνει φυσιολογικά κ να κόψει τα φάρμακα. κ πήγε μόνη της την επόμενη μέρα κ ξαναέκανε κ είχε ανέβει 800. κ όταν του το είπε της είπε μην παίρνεις θάρρος έλα μετά απο μια βδομάδα να σε δω. με τα πολλά περάσανε 3 βδομάδες μέχρι να ακούσουν καρδιά κ να δουν ότι όλα πάνε καλά. Στην 8η δλδ. συμπέρασμα?τώρα θα γεννήσει όπου ναναι ένα υγιεστατο μπόμπιρα!!εγώ δεν θα συνέχιζα μαζί του κ μόνο από αυτό. εκείνη συνέχισε.είναι στον καθένα πως νοιώθει.

Αυτό με την φιλη σου απίστευτο ρε συ. 

πρίν από 8 λεπτά , Nicol_ είπε:

Χαχα το ξερω αλλα ειμαι  ολιγον αγχώδης :razz:

@nadiaki165 και μενα μου ειπε ο αντρας μου να τα κανει, αλλα εχω αυτο το χαζο κολλημα οτι μονο εγω τα κανω σωστα :razz:

Πρεπει να απαλλαγεις απο αυτό το κόλλημα!!! 

  • Μου αρέσει 2

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Χαχα το ξερω αλλα ειμαι  ολιγον αγχώδης :razz:

@nadiaki165 και μενα μου ειπε ο αντρας μου να τα κανει, αλλα εχω αυτο το χαζο κολλημα οτι μονο εγω τα κανω σωστα :razz:

απο αυτό δεν ε΄χω παραπονο μια χαρα τα κανει τον εχω τσεκαρει!!χιχιχιχιχιχι

  • Μου αρέσει 3

xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Εγωωωω να δεις. Αναμένω την αυχενική τώρα. 

Αυτό με την φιλη σου απίστευτο ρε συ. 

Πρεπει να απαλλαγεις απο αυτό το κόλλημα!!! 

Απίστευτο κ ομως αληθινο. Κι όμως συνέχισε κ πηγαινει κ τον θεωρει κ καλυτερο κ κορυφαιο.


xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Ααα τελεια! Αν δεν σου κανει κοπο θα τα ήθελα ναι! Σε ευχαριστώ πολυ!! :x

Σου έστειλα μηνύματα με φωτογραφίες δεν ξέρω εάν σου ήρθανε.δεν ξέρω πως αλλιώς να στα στειλω

  • Ευχαριστώ 1

xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, nadiaki165 είπε:

Μολις πάω σπίτι θα στα στείλω το απόγευμα.

Ναι είναι λίγο σχολαστικός κ καλά κάνει. Σου λέει από το να με ρωτάνε συνέχεια πάρτα γραμμένα όλα να τελείωνουμε κ αν έχεις απορίες μου λες. Μέχρι κ πρόγραμμα σε ποια εβδομάδα θα κάνω την κάθε εξέταση.

Εγώ βάζω ή τον άντρα μου ή  την μάνα μου γτ εμένα ο αντρούλης μου δεν με αφήνει να κάνω τίποτα στο σπίτι. χιχιχιχχι

Κ η κολλητή μου το ίδιο ακριβώς έγινε κ δεν είχε καθυστερημένη σύλληψη είχε κανονικότατη απλά άργησε να ανέβει. Κ όταν του είπε οτι από 220 πήγε 400 μετά από δυο μέρες από δευτέρα σε τετάρτη δλδ. της είπε ότι θα αποβάλλει γτ δεν ανεβαίνει φυσιολογικά κ να κόψει τα φάρμακα. κ πήγε μόνη της την επόμενη μέρα κ ξαναέκανε κ είχε ανέβει 800. κ όταν του το είπε της είπε μην παίρνεις θάρρος έλα μετά απο μια βδομάδα να σε δω. με τα πολλά περάσανε 3 βδομάδες μέχρι να ακούσουν καρδιά κ να δουν ότι όλα πάνε καλά. Στην 8η δλδ. συμπέρασμα?τώρα θα γεννήσει όπου ναναι ένα υγιεστατο μπόμπιρα!!εγώ δεν θα συνέχιζα μαζί του κ μόνο από αυτό. εκείνη συνέχισε.είναι στον καθένα πως νοιώθει.

Όσο περνούν οι μέρες τόσο νομίζω είναι κανονική κύηση..έκανα σμρ το πρωί τεστ χωρίς πρωινά ούρα.. για την ακρίβεια πήγα τουαλέτα το πρωί στις 8 κ ξανα στις έντεκα κάνοντας το τεστ κ σκουρηναι αμέσως..ίδιο χρώμα με την γραμμή ελέγχου. Αύριο έχω ξανά ραντεβού..παθαίνω όμως πολλές κράμπες δεξιά και αριστερά όπως οταν φτερνιζομαστε κ σαν Ν μαγκωνει κάτι κοντά στις ωοθήκες. Το παθαίνα κ στις άλλες εγκυμοσύνες αλλά στο τέλος συνήθως.. 

Έχετε καουρες εσείς?Εγώ μετα απο κάθε γεύμα κ το πρωί Π ξυπνάω.

πρίν από 42 λεπτά , nadiaki165 είπε:

Σου έστειλα μηνύματα με φωτογραφίες δεν ξέρω εάν σου ήρθανε.δεν ξέρω πως αλλιώς να στα στειλω

Ν σ στείλω μειλ ή βαιμπερ Ν Τ στείλεις κ σε μένα?

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Όσο περνούν οι μέρες τόσο νομίζω είναι κανονική κύηση..έκανα σμρ το πρωί τεστ χωρίς πρωινά ούρα.. για την ακρίβεια πήγα τουαλέτα το πρωί στις 8 κ ξανα στις έντεκα κάνοντας το τεστ κ σκουρηναι αμέσως..ίδιο χρώμα με την γραμμή ελέγχου. Αύριο έχω ξανά ραντεβού..παθαίνω όμως πολλές κράμπες δεξιά και αριστερά όπως οταν φτερνιζομαστε κ σαν Ν μαγκωνει κάτι κοντά στις ωοθήκες. Το παθαίνα κ στις άλλες εγκυμοσύνες αλλά στο τέλος συνήθως.. 

Έχετε καουρες εσείς?Εγώ μετα απο κάθε γεύμα κ το πρωί Π ξυπνάω.

Ν σ στείλω μειλ ή βαιμπερ Ν Τ στείλεις κ σε μένα?

Θες να μου στείλεις προσωπικά ένα mail?

  • Μου αρέσει 1

xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα στην παρεουλα! Τι κανετε σημερα κοριτσια?Εγω πηγα το πρωι για τη χοριακη και περιμενω κλασικα να την παρω στις 6 το απογευμα.Ελπιζω να ειναι καλη και αυτη τη φορα και θα κλεισω και το ραντεβου με το γιατρο. :)

  • Μου αρέσει 2

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nicol_ είπε:

Καλημερα στην παρεουλα! Τι κανετε σημερα κοριτσια?Εγω πηγα το πρωι για τη χοριακη και περιμενω κλασικα να την παρω στις 6 το απογευμα.Ελπιζω να ειναι καλη και αυτη τη φορα και θα κλεισω και το ραντεβου με το γιατρο. :)

Καλημέρα!!!Με το καλοο εύχομαι!, περιμένουμε! Πω πω.. πάντως οι χοριακες νομίζω είναι αγχωτικες.. πρώτη φορά έκανα Κ το θεώρησα μαρτύριο τη Ν αναμονή.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Καλημέρα!!!Με το καλοο εύχομαι!, περιμένουμε! Πω πω.. πάντως οι χοριακες νομίζω είναι αγχωτικες.. πρώτη φορά έκανα Κ το θεώρησα μαρτύριο τη Ν αναμονή.. 

Σ'ευχαριστω!! :x Αυτο ακριβως εχω πει και εγω..αυτες οι χοριακες με αγχωνουν.Τριτη φορα κανω ελπιζω να μη χρειαστεί αλλη :) Να εχω καλα αποτελέσματα ευχομαι και μετα να παω επιτελους στο γιατρο. Εσυ εχεις και αλλα παιδακια?

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nicol_ είπε:

Καλημερα στην παρεουλα! Τι κανετε σημερα κοριτσια?Εγω πηγα το πρωι για τη χοριακη και περιμενω κλασικα να την παρω στις 6 το απογευμα.Ελπιζω να ειναι καλη και αυτη τη φορα και θα κλεισω και το ραντεβου με το γιατρο. :)

Σε ποια εβδομάδα είσαι?


xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...