Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 38 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μ..με έχει πιάσει μια γκρίνια μια ανασφάλεια και έχω και απίστευτα νεύρα..μέχρι και με τον άντρα μ τσακώθηκα

Άρα έχεις μια χαρά συμπτώματα εγκυμοσυνης....τα νεύρα!! 

Εγω τις ημέρες που με έπιαναν οι ανασφάλειες μου και όταν έπαθα τις αποκολλησεις έβλεπα φωτογραφίες από μωράκια νεογέννητα και προσπαθούσα να με φανταστώ αγκαλιά με το μωρό μου. Μπορεί να σου ακούγεται χαζό αλλά εμένα με βοηθούσε και με βοηθάει ακόμη παρα πολύ. Άσε που κάποιες φορές ξέσπαγα σε κλάματα και ξαλαφρωνα όλη την ένταση που είχα και μετά χαμογελούσα σα χαζό στη σκέψη και μόνο του μωρου μου! 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Χαχαχα όντως;εντάξει καλά πάμε :razz:

Καλέ Όχι.μη σκέφτεσαι έτσι.ειναι οι ορμόνες.γινεται χαμός μέσα σου τώρα.δεν πιστεύω να υπάρχει έστω και μια από μας που να μην αγχώνεται έτσι ειδικά στις αρχές.μεχρι να ξεκινήσω να καταλαβαίνω τον μπέμπη κάθε φορά που πήγαινα  στο γιατρό περίμενα πως και πως να ακούσω τη καρδιά.ημουν σίγουρη ότι θα ξαναπαλλινδρομησει.και όμως να που σε λίγο μπαίνω στο 3ο τρίμηνο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Καλό μήνα να έχουμε και φυσικά χρόνια πολλά στις εορτάζουσες!!!!!!Όλα καλά με τα μωράκια σας????Εγώ τη Δευτέρα έχω ραντεβού με το γιατρό για να ακουσουμε την καρδιά και έχω τρελαθεί από την αγωνία μου....

  • Μου αρέσει 4

EZxqp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 33 λεπτά , newmum94 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Καλό μήνα να έχουμε και φυσικά χρόνια πολλά στις εορτάζουσες!!!!!!Όλα καλά με τα μωράκια σας????Εγώ τη Δευτέρα έχω ραντεβού με το γιατρό για να ακουσουμε την καρδιά και έχω τρελαθεί από την αγωνία μου....

Καλησπέρα!!!!!!!φα νταζομαο περνανε οι μέρες αργά και βασανιστικά. Λίγο έμεινε για να ακούσεις το σπορακι Σου!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Καλησπέρα!!!!!!!φα νταζομαο περνανε οι μέρες αργά και βασανιστικά. Λίγο έμεινε για να ακούσεις το σπορακι Σου!

Πολύ αργά και πολύ βασανιστικά......Δηλαδή έλεος!!!δεν μπορούν να βγαλουν ενα μηχανημα που να το εχουμε σπιτι και οοτε θελουμε να ακουμε τα μωρακια μας????


EZxqp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , newmum94 είπε:

Πολύ αργά και πολύ βασανιστικά......Δηλαδή έλεος!!!δεν μπορούν να βγαλουν ενα μηχανημα που να το εχουμε σπιτι και οοτε θελουμε να ακουμε τα μωρακια μας????

Χαχαχα. Με το καλο κοριτσι μου!! Ολες μας την ιδια αγωνια ειχαμε στην αρχη. Κ ειδικα η μερα που ακους καρδια ειναι πραγματικα αξεχαστη κ συγκινητικη. Κι ομως υπαρχει μηχανημα για το σπιτι που ακους τους παλμους αλλα ειναι για αργοτερα, δεν μπορεις να το χρησιμοποιησεις απο τωρα.

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , nanoula90 είπε:

Χαχαχα. Με το καλο κοριτσι μου!! Ολες μας την ιδια αγωνια ειχαμε στην αρχη. Κ ειδικα η μερα που ακους καρδια ειναι πραγματικα αξεχαστη κ συγκινητικη. Κι ομως υπαρχει μηχανημα για το σπιτι που ακους τους παλμους αλλα ειναι για αργοτερα, δεν μπορεις να το χρησιμοποιησεις απο τωρα.

δεν ηξερα οτι υπαρχει εστω και για αργοτερα!!!!!!Κι εσυ με το καλο το μωρακι σου!!!δεν αντεχω να περιμενω καθολου...ειμαι που ειμαι ανυπομονη τωρα εχει απογινει το πραγμα!!!


EZxqp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, newmum94 είπε:

δεν ηξερα οτι υπαρχει εστω και για αργοτερα!!!!!!Κι εσυ με το καλο το μωρακι σου!!!δεν αντεχω να περιμενω καθολου...ειμαι που ειμαι ανυπομονη τωρα εχει απογινει το πραγμα!!!

Ευχαριστω πολυ. Χαχα. Προσπαθησε να ξεχνιεσαι. Κυριακη αυριο πηγαινε μια βολτα, για μια βουτια, για ενα καφεδακι ενα μεζεδακι κ προσπαθησε να μην αγχωνεσαι. Ενταξει ειναι αναμενομενο να νιωθεις οτι θες να μπουκαρεις στο πρωτο νοσοκομειο που εφημερευει κ να αρπαξεις το μηχανημα υπερηχων και να αρχισεις να τρεχεις προς την αντιθετη κατευθυνση χαχαχχαα αλλα η Δευτερα ειναι διπλα, προσπαθησε να σαι ηρεμη οσο μπορεις και θα φτασει η μερα. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Άρα έχεις μια χαρά συμπτώματα εγκυμοσυνης....τα νεύρα!! 

Εγω τις ημέρες που με έπιαναν οι ανασφάλειες μου και όταν έπαθα τις αποκολλησεις έβλεπα φωτογραφίες από μωράκια νεογέννητα και προσπαθούσα να με φανταστώ αγκαλιά με το μωρό μου. Μπορεί να σου ακούγεται χαζό αλλά εμένα με βοηθούσε και με βοηθάει ακόμη παρα πολύ. Άσε που κάποιες φορές ξέσπαγα σε κλάματα και ξαλαφρωνα όλη την ένταση που είχα και μετά χαμογελούσα σα χαζό στη σκέψη και μόνο του μωρου μου! 

Αχ καλέ και εγώ αυτό κάνω..βλέπω μωράκια και με φαντάζομαι έτσι και εμένα..σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου

4 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Καλέ Όχι.μη σκέφτεσαι έτσι.ειναι οι ορμόνες.γινεται χαμός μέσα σου τώρα.δεν πιστεύω να υπάρχει έστω και μια από μας που να μην αγχώνεται έτσι ειδικά στις αρχές.μεχρι να ξεκινήσω να καταλαβαίνω τον μπέμπη κάθε φορά που πήγαινα  στο γιατρό περίμενα πως και πως να ακούσω τη καρδιά.ημουν σίγουρη ότι θα ξαναπαλλινδρομησει.και όμως να που σε λίγο μπαίνω στο 3ο τρίμηνο.

Κορίτσι μ εύχομαι όλα να σου πάνε τέλεια και να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη με ένα υγιή μωράκι αγκαλιά..άσε και εγώ την Τετάρτη έχω πάλι ραντεβού και θέλω να ξανά ακούσω την καρδούλα του

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοπελες!

Την Πεμπτη στο lidl θα εχει μαξιλαρι εγκυμοσυνης με 10 ευρω. Θα παω να παρω ενα αμα προλαβω. Μετα μπορεις να το χρησιμοποιησεις κ για τον θηλασμο.

Κατα τα αλλα πως παν τα κεφια?

  • Μου αρέσει 1

8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , evio είπε:

Καλημερα κοπελες!

Την Πεμπτη στο lidl θα εχει μαξιλαρι εγκυμοσυνης με 10 ευρω. Θα παω να παρω ενα αμα προλαβω. Μετα μπορεις να το χρησιμοποιησεις κ για τον θηλασμο.

Κατα τα αλλα πως παν τα κεφια?

Καλημέρα!!! Ααααα ωραια πληροφορία!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...