Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα!!! Πως τα πατε με τν μπεμπη;

Έχει γίνει γκρινιάρης τις τελευταίες μέρες αλλά είμαστε καλά. Τώρα που θηλαζω έχω ένα όπλο να ηρεμεί να δω όταν μεγαλώσει τι θα κάνω :D:lol:

Εσείς πως είστε;

Πολλη ησυχία το φόρουμ...


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Έχει γίνει γκρινιάρης τις τελευταίες μέρες αλλά είμαστε καλά. Τώρα που θηλαζω έχω ένα όπλο να ηρεμεί να δω όταν μεγαλώσει τι θα κάνω :D:lol:

Εσείς πως είστε;

Πολλη ησυχία το φόρουμ...

Χαχαχ αφου βρηκες κολπο μια χαρα! Οσο μεγαλωνει θα βρισκεις κ αλλα!!! Εμεις ειμαστε καλα τωρα τρωμε φρουτα κ εμεις γκρινια απο τα δοντια εχουμε 2κ παμε για αλλα! Πολυ ησυχια οντως! Αυτα τα μπεμπακια τις ξεζουμιζουν τις μανουλες!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Χαχαχ αφου βρηκες κολπο μια χαρα! Οσο μεγαλωνει θα βρισκεις κ αλλα!!! Εμεις ειμαστε καλα τωρα τρωμε φρουτα κ εμεις γκρινια απο τα δοντια εχουμε 2κ παμε για αλλα! Πολυ ησυχια οντως! Αυτα τα μπεμπακια τις ξεζουμιζουν τις μανουλες!!

Πότε ξεκινούν τα δόντια;

Εμένα όλο έχει σάλια και βάζει το χέρι στο στόμα αλλά είναι μάλλον πολύ νωρίς..


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, vaso_mpempis είπε:

Πότε ξεκινούν τα δόντια;

Εμένα όλο έχει σάλια και βάζει το χέρι στο στόμα αλλά είναι μάλλον πολύ νωρίς..

Γενικα η περιοδος των δοντιων μππορει να ξεκινησει κ 4μηνων αλλα αυτο δεν σημαινει οτι θα βγουν κιολας συντομα! Εμας ξεκινησε 4μιση μηνων να τα ξυνει να εχει σαλια κλπ αλλα βγηκαν 6κ κατι!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Γενικα η περιοδος των δοντιων μππορει να ξεκινησει κ 4μηνων αλλα αυτο δεν σημαινει οτι θα βγουν κιολας συντομα! Εμας ξεκινησε 4μιση μηνων να τα ξυνει να εχει σαλια κλπ αλλα βγηκαν 6κ κατι!

Καταλαβα, οποτε ειναι νωριε ακομα μαλλον καθε φορα που το κανει πειναει ο φαγανας μου χαχαχαχαχα

Εσείς πατε θάλασσα;

Είναι κάτι κι αυτό  με αυτή τη ζέστη....


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Καταλαβα, οποτε ειναι νωριε ακομα μαλλον καθε φορα που το κανει πειναει ο φαγανας μου χαχαχαχαχα

Εσείς πατε θάλασσα;

Είναι κάτι κι αυτό  με αυτή τη ζέστη....

Χαχαχαχχα μπραβο ετσι φαγανουλης να ειναι!!! Κ η δικια μ ηταν τοτες τωρα εβαλε φρενο πατησε τα 9κιλα καο χαλαρωσε λιγο με το φαγητο! Πηγαινουμε θαλασσιτσα βεβαια εχουμε κανει γυρω στα 8-9μπανια τρελενεταιι!

Εσεις;;

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Χαχαχαχχα μπραβο ετσι φαγανουλης να ειναι!!! Κ η δικια μ ηταν τοτες τωρα εβαλε φρενο πατησε τα 9κιλα καο χαλαρωσε λιγο με το φαγητο! Πηγαινουμε θαλασσιτσα βεβαια εχουμε κανει γυρω στα 8-9μπανια τρελενεταιι!

Εσεις;;

Αχ τέλεια!!!!! Εμείς δεν πάμε Όχι δεν μας επιτρέπει η γιατρός. 

Βλέπω διάφορους να φεύγουν διακοπές και ζηλεύω χαχαχαχα

19/8 Έχουμε εμβόλιο ελπίζω μετά να μας αφήσει λίγο πιο χαλαρούς 

Κάντε βουτιές και για εμας!!!!!

  • Χαχα 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Αχ τέλεια!!!!! Εμείς δεν πάμε Όχι δεν μας επιτρέπει η γιατρός. 

Βλέπω διάφορους να φεύγουν διακοπές και ζηλεύω χαχαχαχα

19/8 Έχουμε εμβόλιο ελπίζω μετά να μας αφήσει λίγο πιο χαλαρούς 

Κάντε βουτιές και για εμας!!!!!

Ουτε αν τον εχεις στο καροτσι κατω απο ομπρελα τουλ να βουτηξεις εσυ!; διακοπες πρωτα ο Θεος του χρονου π θα ειναι 1μιση χρονων λεμε....φετος με την γαμοβαπτιση ειναι πολλα τα εξοδα κ δεν βγαινει το badget....μια χαρα σε 10μερες ειναι το πρωτο εμβολιο σωστα;;;


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ουτε αν τον εχεις στο καροτσι κατω απο ομπρελα τουλ να βουτηξεις εσυ!; διακοπες πρωτα ο Θεος του χρονου π θα ειναι 1μιση χρονων λεμε....φετος με την γαμοβαπτιση ειναι πολλα τα εξοδα κ δεν βγαινει το badget....μια χαρα σε 10μερες ειναι το πρωτο εμβολιο σωστα;;;

Όχι δεν αφηνει να πάμε καθόλου. Σε 10 μέρες Ναι.

Αχ με το Καλό!!  Φαντάζομαι ετοιμασίες μαζί με το μωρό θα ήταν δύσκολο μπράβο σου!! Εγώ το θέμα βάφτιση το έχω αφήσει... λεω βλέπουμε του χρόνου μάλλον ακόμα δεν έχω σκεφτεί τπτ... Και τα οικονομικά μας μετά τη γέννα είναι αστα να πάνε!


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Όχι δεν αφηνει να πάμε καθόλου. Σε 10 μέρες Ναι.

Αχ με το Καλό!!  Φαντάζομαι ετοιμασίες μαζί με το μωρό θα ήταν δύσκολο μπράβο σου!! Εγώ το θέμα βάφτιση το έχω αφήσει... λεω βλέπουμε του χρόνου μάλλον ακόμα δεν έχω σκεφτεί τπτ... Και τα οικονομικά μας μετά τη γέννα είναι αστα να πάνε!

Καλα εκανες κ το αφησες στην ακρη ολα θα γινουν! Αστα να πανε τρεχω κ δεν φτανω καθαριζω σπιτι μεσα εξω εχω το μωρο εχω τις ετοιμασιες κ βοηθεια απο πουθενα κυριολεκτικα°°

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλα εκανες κ το αφησες στην ακρη ολα θα γινουν! Αστα να πανε τρεχω κ δεν φτανω καθαριζω σπιτι μεσα εξω εχω το μωρο εχω τις ετοιμασιες κ βοηθεια απο πουθενα κυριολεκτικα°°

Πότε με το καλό; κι εγώ όταν θα έρθει η ώρα μόνη μου θα τα κάνω όλα γι αυτό το καθυστερω 

:D

Επίσης έχουν ξεφύγει οι τιμές για τραπέζι βάφτισης στην Αθήνα τελείως!!!!!!!!!


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Πότε με το καλό; κι εγώ όταν θα έρθει η ώρα μόνη μου θα τα κάνω όλα γι αυτό το καθυστερω 

:D

Επίσης έχουν ξεφύγει οι τιμές για τραπέζι βάφτισης στην Αθήνα τελείως!!!!!!!!!

25αυγουστου κοριτσι! Τραπεζι δεν θα κανουμε καναμε στον αρραβωνα κ τωρα ειπαμε στα πρωτα γενεθλια της μικρης δεν βγαινουμε αλλιως!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

25αυγουστου κοριτσι! Τραπεζι δεν θα κανουμε καναμε στον αρραβωνα κ τωρα ειπαμε στα πρωτα γενεθλια της μικρης δεν βγαινουμε αλλιως!!!

Έχω επέτειο γάμου 2 χρονια εκείνη τη μέρα :)


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...