Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Marlina είπε:

      Έβαλα airbnb και μου βγάζει πάνω από 1000/ μήνα ενώ για ενοίκιο βρήκα και με 750€....

      Υπάρχουν Κ άλλες σελίδες για βραχυχρόνια μίσθωση Κ σε μεσητικα μπορείς να ρωτήσεις. Googlare βραχυχρόνια μίσθωση Κ θα σου βγάλει διάφορα 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ria@90 είπε:

Οκ τλκ ανεβασα πυρετο σχεδον 38 παιρνω ντεπον ζεσυο ντουζ καλο άδειασμα ας ελπισω να την γλυτωσω.....

Κορίτσι μου περαστικά!!! Να σε ρωτήσω γιατί το πιέζετε το στήθος;;;;

Μήπως να ρωτήσεις αν θα βοηθούσε να βγάλεις λίγο με το θήλαστρο;


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Κορίτσι μου περαστικά!!! Να σε ρωτήσω γιατί το πιέζετε το στήθος;;;;

Μήπως να ρωτήσεις αν θα βοηθούσε να βγάλεις λίγο με το θήλαστρο;

Γιατι κάνουμε βλακειες ασε...εβγακα εχθες αλλα δε βοηθησε πολύ ασε π εχω το χειροκινητο...η παιδιατρος μ ειπε ζεστο μτουζ να γεμίσει το στηθος κ μετα καλο αδειασμα απ το μωρο....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria@90 είπε:

Γιατι κάνουμε βλακειες ασε...εβγακα εχθες αλλα δε βοηθησε πολύ ασε π εχω το χειροκινητο...η παιδιατρος μ ειπε ζεστο μτουζ να γεμίσει το στηθος κ μετα καλο αδειασμα απ το μωρο....

Νομίζω θα το τραυμάτισατε αστο ήσυχο και θα φτιάξει. Δεν ξέρω αν κάνει να το πιέζεις. Ίσως να έκανες μια κουβέντα με τη γυναικολόγο καλύτερα τι να πω.

Μαστιτιδα που είχε η γυναίκα του αδερφού μου όντως ήταν τούμπανο Όχι μαλακό.

Περαστικά!!!! Έχεις ακόμα πυρετο; πονάς;


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια τι κάνετε; έχω μια απορία όσες θηλάζετε κ δεν έχετε περίοδο έχετε παρατηρήσει αλλαγή στα υγρά σας; εγώ 2 μέρες τώρα έχω δει άσπρα υγρά σαν της ωορηξιας ενα πράγμα.. Δεν πιστεύω να υπάρχει περίπτωση εγκυμοσυνης; Ε; 

On 11/8/2019 at 4:08 ΜΜ, Smile89 είπε:

Δύο μηνών το παρουσιάζουν. Ναι έτριβε μούρη κεφάλι τραβούσε μαλλί. Όταν τα έκοψα σταμάτησε. Κοίτα όταν τώρα τρίβει μούρη σημαίνει ότι νυστάζει. Λογικά αυτο θα είναι. 

Και μενα νυσταζει όταν τρίβει τα μάτια... Ευτυχώς νανουριζεται κάτω μόνη της παρέα με την πιπίλα κ τα χάδια μου 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitr@17 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε; έχω μια απορία όσες θηλάζετε κ δεν έχετε περίοδο έχετε παρατηρήσει αλλαγή στα υγρά σας; εγώ 2 μέρες τώρα έχω δει άσπρα υγρά σαν της ωορηξιας ενα πράγμα.. Δεν πιστεύω να υπάρχει περίπτωση εγκυμοσυνης; Ε; 

χααα εννοητε οτι υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης. αφου δεν ξερεις καλε ποτε θα αδιαθετησεις

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

χααα για προσεχε απο δω κ περα !!

Προσέχω δεν έχουμε πολλές επαφές ούτε ολοκληρωμένες αλλά ποτέ δεν ξέρεις.. Ο άντρας μου λέει τι ωραία που θα είναι να κάνω κι άλλο αμέσως..αλλα εγώ είμαι από καισαρική 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Dimitr@17 είπε:

Προσέχω δεν έχουμε πολλές επαφές ούτε ολοκληρωμένες αλλά ποτέ δεν ξέρεις.. Ο άντρας μου λέει τι ωραία που θα είναι να κάνω κι άλλο αμέσως..αλλα εγώ είμαι από καισαρική 

ε αμα προσεχετε εισαι οκ μην ανχωνεσε. ναι απο καισαρικη δεν κανει τοσο νωρις. αλλα κ αυτο να μην ηταν δευτερη εγκυμοσυνη με ενα μωρο δεν παλευετε θα πεσεις κατω

Link to comment
Share on other sites

@Dimitr@17 νομίζω δεν είναι πολύ καλό να μείνεις έγκυος τόσο γρήγορα, εμένα μου είπε μετά απ το 6μηνο+ Αλλά η αλήθεια είναι ότι δεν τη ρώτησα γιατί μιας και δεν το εχω σκοπό τόσο σύντομα μετά τον χρόνο λέω.

Επίσης ξέρω ότι μετα απο γεννά είμαστε πολύ γόνιμες και θέλει έξτρα προσοχή 


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

@Dimitr@17 νομίζω δεν είναι πολύ καλό να μείνεις έγκυος τόσο γρήγορα, εμένα μου είπε μετά απ το 6μηνο+ Αλλά η αλήθεια είναι ότι δεν τη ρώτησα γιατί μιας και δεν το εχω σκοπό τόσο σύντομα μετά τον χρόνο λέω.

Επίσης ξέρω ότι μετα απο γεννά είμαστε πολύ γόνιμες και θέλει έξτρα προσοχή 

 εχει ακομα ραμματα η μητρα δεν εχει κλεισει η καισαρικη απο μεσα καλα γιαυτο θελουν εξαμηνο ειναι επικυνδινο να μην αντεξει το βαρος η μητρα κ να ανοιξει εκει που εχει κοπει. 

Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να μοιραστώ κάτι. Τον τελευταίο καιρό έχουμε απομακρυνθεί πολύ με τον άντρα μου. Είμαι τόσο στεναχωρηνενη και προσπαθώ να νιώθω  καλά για τον μικρό. Αλλά απόψε πάλι κοιμήθηκε στον καναπέ και είμαι να σκάσω.. όλο κλαίω. Το έχουμε συΖητήσει και λέει να μη του δίνω σημασία και ότι θα του περάσει όμως είναι για μένα πολύ δύσκολη περίοδος και περίμενα ότι θα είναι δίπλα μου. Μπορεί να φταίω και γω... με τα κιλά και με το δεύτερο χειρουργείο που εκανα είδε κάποιες αιμορραγίες μου. Δεν ξέρω μακάρι να περάσει γρήγορα νιώθω τόσο πληγωμένη.

Είμαστε 9 Χρόνια μαζί δεν ξέρω τι έγινε, δεν το χωράει το μυαλό μου ότι τώρα συνέβη αυτό. 

Έχει συμβεί σε καμία σας μετά τη γέννα κάτι τετοιο; λέτε να περασει;

  • Λυπημένη/-ος 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, vaso_mpempis είπε:

Νομίζω θα το τραυμάτισατε αστο ήσυχο και θα φτιάξει. Δεν ξέρω αν κάνει να το πιέζεις. Ίσως να έκανες μια κουβέντα με τη γυναικολόγο καλύτερα τι να πω.

Μαστιτιδα που είχε η γυναίκα του αδερφού μου όντως ήταν τούμπανο Όχι μαλακό.

Περαστικά!!!! Έχεις ακόμα πυρετο; πονάς;

Ισως ειναι εν βημα πριν τη μαστιτδα τελικα αλλιως γτ να εχω πυρετό...πηρα ενα ντεπον κ επεσε ο πυρετος..ακολουθώ αυτα π μ ειπε η παιδιατρος γτ η γυναικολόγος μ ειπε πως ειναι θεμα παιδιατρου αυτο κ να παρω τη παιδιατρο.....κ ο θεος βοηθός...αυτος ο μαστος π πονουσε ειναι καλυτερα τωρα ξεκίνησε ο αλλος μαστος....

2 ώρες πρίν, Kpp83 είπε:

Καλή μου γιατί το πιέζετε το στήθος σου;

Εγω δε το πιεζω ο έξυπνος ο αντρας μου κ καλα με βοηθάει στον θηλασμό...κατσε να πατήσω μπας κ βγει περισσοτερο γαλα...βρε καλε μ βρε χρυσε μ το μωρο τρωει...τπτ αυτος.τπυ το ειπα σμρ κ λεει εχεις δικιο καλα για γελια ειμαστε...αλλα τλκ φοβαμαι πως ειναι μαστιτιδα αλλωστε γτ να ανέβασα 38 πυρετο....κ να ποναω κιολας...

Just now, vaso_mpempis είπε:

Ήθελα να μοιραστώ κάτι. Τον τελευταίο καιρό έχουμε απομακρυνθεί πολύ με τον άντρα μου. Είμαι τόσο στεναχωρηνενη και προσπαθώ να νιώθω  καλά για τον μικρό. Αλλά απόψε πάλι κοιμήθηκε στον καναπέ και είμαι να σκάσω.. όλο κλαίω. Το έχουμε συΖητήσει και λέει να μη του δίνω σημασία και ότι θα του περάσει όμως είναι για μένα πολύ δύσκολη περίοδος και περίμενα ότι θα είναι δίπλα μου. Μπορεί να φταίω και γω... με τα κιλά και με το δεύτερο χειρουργείο που εκανα είδε κάποιες αιμορραγίες μου. Δεν ξέρω μακάρι να περάσει γρήγορα νιώθω τόσο πληγωμένη.

Είμαστε 9 Χρόνια μαζί δεν ξέρω τι έγινε, δεν το χωράει το μυαλό μου ότι τώρα συνέβη αυτό. 

Έχει συμβεί σε καμία σας μετά τη γέννα κάτι τετοιο; λέτε να περασει;

Αγαπη σιγουρα το ζευγαρι λιγο απομακρύνεται μετα τη γέννα στο κομμάτι αυτο θες λογω ελλειψης χρονου θες λογω της πρωτόγνωρης καταστασης π φερνει ενα μωρο αλλαζει η ζωη ρυζικα....δωσε λιγο χρονο κ πάνω απ ολα συζητα το αλλα με ηρεμία οχι κλαματα.....!!!αλλιως απευθυνθείτε κ σε εναν ειδικο να βρειτε ξανα τους ρυθμούς σας!!μη στεναχωριέσαι ολα φτιάχνονται Θελει χρονο...προφανως το καταλαβαίνει κ αυτός!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...