Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Κορίτσια κάποια στιγμή με τράβηξαν οι ωοθήκες μ και επι τόπου ξεπρηστηκε το στήθος μ το βάρος που ένιωθα χαμηλά έφυγε ο πόνος στην ουρα σταματησε  … μακάρι να ήταν ιδέα μου αλλά δεν έχω πολλές ελπίδες .

      Εγώ πάντως τα πονακια στην κοιλιά τα εχω για καλό,ίσως είναι πόνος εμφύτευσης και τραβιουνται οι σύνδεσμοι της μήτρας 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 31 λεπτά , evio είπε:

Καλημερα κοπελες!

Την Πεμπτη στο lidl θα εχει μαξιλαρι εγκυμοσυνης με 10 ευρω. Θα παω να παρω ενα αμα προλαβω. Μετα μπορεις να το χρησιμοποιησεις κ για τον θηλασμο.

Κατα τα αλλα πως παν τα κεφια?

Ααα τέλεια  πληροφορια μπραβο :)


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

8 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Αχ καλέ και εγώ αυτό κάνω..βλέπω μωράκια και με φαντάζομαι έτσι και εμένα..σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου

Κορίτσι μ εύχομαι όλα να σου πάνε τέλεια και να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη με ένα υγιή μωράκι αγκαλιά..άσε και εγώ την Τετάρτη έχω πάλι ραντεβού και θέλω να ξανά ακούσω την καρδούλα του

Καλημέρα!!!!!!!Θα την ξανακούσεις βρε!!!!!Όλα καλα θα πάνε.ειδικα Όταν φύγει το 1ο τρίμηνο και κάνεις την Αυχενική θα αρχίσεις να χαλαρώνεις.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , evio είπε:

@Smile89 @Nicol_ να εχουμε καπου να βολεψουμε τις κοιλιες μας σε λιγο καιρο! :lol:8-)

Εγω ηδη βαζω μαξιλαρι στα ποδια οταν κοιμαμαι οποτε θα τρεξω να το αγορασω :)

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια εχετε καθολου πονοκεφάλους? Τις τελευταίες μερες εχω πονοκεφάλους. Ειναι σύμπτωμα της εγκυμοσύνης? Κατι διαβασα για το δευτερο 3μηνο οτι μπορει να εμφανιστούν. Ισχυει? Ελπιζω οχι.. :(


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Εγω ηδη βαζω μαξιλαρι στα ποδια οταν κοιμαμαι οποτε θα τρεξω να το αγορασω :)

Κι εγώ αστα ειδικα λογω ισχίου με ανακουφίζει. Θα παω να παρώ σίγουρα. 

πρίν από 23 λεπτά , Nicol_ είπε:

Κοριτσια εχετε καθολου πονοκεφάλους? Τις τελευταίες μερες εχω πονοκεφάλους. Ειναι σύμπτωμα της εγκυμοσύνης? Κατι διαβασα για το δευτερο 3μηνο οτι μπορει να εμφανιστούν. Ισχυει? Ελπιζω οχι.. :(

Ναι είναι συμπτώμα. 

  • Λυπημένη/-ος 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Nicol_ είπε:

Κοριτσια εχετε καθολου πονοκεφάλους? Τις τελευταίες μερες εχω πονοκεφάλους. Ειναι σύμπτωμα της εγκυμοσύνης? Κατι διαβασα για το δευτερο 3μηνο οτι μπορει να εμφανιστούν. Ισχυει? Ελπιζω οχι.. :(

Εγώ είχα στο πρώτο τρίμηνο, αραιά βέβαια αλλά αρκετά έντονους. Τώρα είμαι 15 εβδομάδων και έχουν υποχωρήσει.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , sofi19 είπε:

Εγώ είχα στο πρώτο τρίμηνο, αραιά βέβαια αλλά αρκετά έντονους. Τώρα είμαι 15 εβδομάδων και έχουν υποχωρήσει.

Ακομα εξα ωραιο σύμπτωμα λοιπόν :-P


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!Καλή Κυριακή να έχετε!!!θα ήθελα να μου πείτε τι κρεμουλες χρησιμοποιείτε στην κοιλιά για τις ραγάδες και αν κάνει η ίδια κρέμα και για το στήθος.λέω να ξεκινήσω να αλοιφομαι σιγά σιγά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 6 λεπτά , athinoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!Καλή Κυριακή να έχετε!!!θα ήθελα να μου πείτε τι κρεμουλες χρησιμοποιείτε στην κοιλιά για τις ραγάδες και αν κάνει η ίδια κρέμα και για το στήθος.λέω να ξεκινήσω να αλοιφομαι σιγά σιγά

Έχω πάρει προς το παρόν της elancyl.500ml η συσκευασία 21 ευρώ από ηλεκτρονικό φαρμακείο.ακουω καλα λόγια πάντως και για κεραλοιφη. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , athinoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!Καλή Κυριακή να έχετε!!!θα ήθελα να μου πείτε τι κρεμουλες χρησιμοποιείτε στην κοιλιά για τις ραγάδες και αν κάνει η ίδια κρέμα και για το στήθος.λέω να ξεκινήσω να αλοιφομαι σιγά σιγά

Εγω την bepanthol mummy βαζω ειναι κ οικονομικη 12€απο το ιντερνετ ρωτησα το γιατρο κ μου ειπε δε χρειάζεται ακριβες γιατι ειναι αναλογα στα δερματα αν ειναι να κανεις ραγαδες οτι κ να βαλεις θα κανεις κ μου ειπε γενικα να πινω πολυ νερο κ να βαζω μια κρεμα απλα για ενυδατωση 

  • Ευχαριστώ 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Vasoth. είπε:

Εγω την bepanthol mummy βαζω ειναι κ οικονομικη 12€απο το ιντερνετ ρωτησα το γιατρο κ μου ειπε δε χρειάζεται ακριβες γιατι ειναι αναλογα στα δερματα αν ειναι να κανεις ραγαδες οτι κ να βαλεις θα κανεις κ μου ειπε γενικα να πινω πολυ νερο κ να βαζω μια κρεμα απλα για ενυδατωση 

Ακριβώς τα ίδια και ο δικός μου!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια,

και εμένα ο γιατρός μου είπε ότι εάν είναι να κάνεις ραγάδες θα κάνεις είναι θέμα δέρματος απλά με τις κρέμες το περιορίζεις. Εγώ δεν είχα κάνει στην πρώτη εγκυμοσυνη παρόλο που ήμουν πολύ αμελής στο να βάζω τις κρέμες. Έχω το bio oil  και τη synchroelast και είμαι πολύ ευχαριστημένη. Στο στήθος της frezyderm ή bio oil. Το καθαρό αμυγδαλέλαιο το αποφεύγω λόγω υψηλής περιεκτικότητας σε βιταμίνη α μου το είχε πει η φαρμακοποιός μου. 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...