Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

On 26/9/2019 at 4:20 ΜΜ, vaso_mpempis είπε:

Θα τον πουμε Άρη τελικά! :x

Τι κάνετε; ειστε καλύτερα; καλησπέρα :)

Τέλειο όνομα, με το καλό! 

Καλησπέρα κορίτσια καλά, πως είστε; 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Vasoth. είπε:

Σας γράφω πλέον από το σπίτι βγήκαμε την Παρασκευή χωρίς οξυγόνο απλά προληπτικά έχουμε όλο τον εξοπλισμό στο σπίτι κ κάθε δυο ώρες μετραμε το οξυγόνο την ημερα κ το βραδυ εχουμε μονιμα το οξυμετρο επάνω για ασφάλεια 10 μήνες 315 μέρες για την ακρίβεια αλλά τα καταφέραμε. Θέλω να σας ευχαριστήσω όλες για την συμπαράσταση κ το ενδιαφέρον που δείξατε ειλικρινά κάποιες φορές ήσασταν το στήριγμα μου με σηκωσατε πολλές φορές όταν έπεσα κ λυγιζα να έχετε όλοι υγεία κ τα παιδάκια μας πρώτα από όλα κ όλα τα άλλα λύνονται. Μαζεύουμε πλέον τα κομμάτια μας κλεινουμε τις πληγές μας κ προχωράμε έχουμε δρόμο ακόμα αλλά τα δύσκολα πέρασαν. 

Μπράβο κορίτσι χάρηκα πάρα πολύ με χαρές και γέλια να γεμισει το σπιτι σας!!!! Υγεία τιποτα αλλο ολα λυνονται εσυ το ξέρεις καλύτερα απο ολες μας παλεψες παρα πολυ τοσους μηνες και εισαι αξια μαμα. Να δώσεις ενα μεγαλο φιλί και μια αγκαλιτσα στη μπουμπου σου απο εμενα και την μικρουλα μου!!!! 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Luckystars είπε:

Τέλειο όνομα, με το καλό! 

Καλησπέρα κορίτσια καλά, πως είστε; 

Καλά εγω ειναι η ώρα που κάνω όλες τις  δουλειές του σπιτιού που κοιμάται ο Άρης.. Αλλά σήμερα μου έδωσα ρεπό και απλά χαζεύω στο Netflix και στο κινητό χαχαχαχαχαχαχα

Το χάος γύρω μου με αφήνει παγερά αδιάφορη 

  • Χαχα 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vasoth. said:

Σας γράφω πλέον από το σπίτι βγήκαμε την Παρασκευή χωρίς οξυγόνο απλά προληπτικά έχουμε όλο τον εξοπλισμό στο σπίτι κ κάθε δυο ώρες μετραμε το οξυγόνο την ημερα κ το βραδυ εχουμε μονιμα το οξυμετρο επάνω για ασφάλεια 10 μήνες 315 μέρες για την ακρίβεια αλλά τα καταφέραμε. Θέλω να σας ευχαριστήσω όλες για την συμπαράσταση κ το ενδιαφέρον που δείξατε ειλικρινά κάποιες φορές ήσασταν το στήριγμα μου με σηκωσατε πολλές φορές όταν έπεσα κ λυγιζα να έχετε όλοι υγεία κ τα παιδάκια μας πρώτα από όλα κ όλα τα άλλα λύνονται. Μαζεύουμε πλέον τα κομμάτια μας κλεινουμε τις πληγές μας κ προχωράμε έχουμε δρόμο ακόμα αλλά τα δύσκολα πέρασαν. 

Τί υπέροχα νέα είναι αυτά! Δεν έχει τύχει να μιλήσουμε αλλά έχω διαβάσει την περιπέτειά σου. Όλα τα καλά κ όλα τα εύκολα απο δω κ πέρα. Σας αξίζει κ θα γίνει. Καλή συνέχεια. Τα καλύτερα έρχονται.:wub:

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Καλά εγω ειναι η ώρα που κάνω όλες τις  δουλειές του σπιτιού που κοιμάται ο Άρης.. Αλλά σήμερα μου έδωσα ρεπό και απλά χαζεύω στο Netflix και στο κινητό χαχαχαχαχαχαχα

Το χάος γύρω μου με αφήνει παγερά αδιάφορη 

Και πολύ καλά κάνεις γλυκούλα μου! Μ'αρεσει ο τρόπος που σκέφτεσαι ;)

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Σας γράφω πλέον από το σπίτι βγήκαμε την Παρασκευή χωρίς οξυγόνο απλά προληπτικά έχουμε όλο τον εξοπλισμό στο σπίτι κ κάθε δυο ώρες μετραμε το οξυγόνο την ημερα κ το βραδυ εχουμε μονιμα το οξυμετρο επάνω για ασφάλεια 10 μήνες 315 μέρες για την ακρίβεια αλλά τα καταφέραμε. Θέλω να σας ευχαριστήσω όλες για την συμπαράσταση κ το ενδιαφέρον που δείξατε ειλικρινά κάποιες φορές ήσασταν το στήριγμα μου με σηκωσατε πολλές φορές όταν έπεσα κ λυγιζα να έχετε όλοι υγεία κ τα παιδάκια μας πρώτα από όλα κ όλα τα άλλα λύνονται. Μαζεύουμε πλέον τα κομμάτια μας κλεινουμε τις πληγές μας κ προχωράμε έχουμε δρόμο ακόμα αλλά τα δύσκολα πέρασαν. 

Κοριτσι μου τι ωραια νεα!!ο χρονος κ το μωρακι σας σιγα σιγα θα απαλυνει τις πληγες σας ολα θα ναι καλυτερα απο δω και περα Βασω μου χαιρομαι πολυ για σας,να χαιρομαστε τα μωρα μας τους αντρες μας κ τα ατομα που εχουμε κοντα μας και να δειχνουμε την αγαπη μας!!!

Κοριτσια ανυπομονω να χειμωνιασει,καταρχην να στρωσω χαλια γτ βαρεθηκα να βλεπω χνουδια στο πατωμα κ να σκουπιζω σφουγγαριζω καθε μερα κ θελω να ρθουν τα Χριστουγενναα!!με τον αντρα μου τα λατρευουμε στολιζουμε δεντρο απτις 10/15 νοεμβριου ειμαι τοσο χαρουμενη που φετος θα χω κ το μωρο σκεφτομαι πως περσυ τα χριστουγεννα ημουν 1μηνων σαν ψεμα μ φαινεται θα του βαλω οτι χριστουγεννιατικο φορμακι υπαρχει!!τλκ με ποσο απλα πραγματα εχοντας μωρο νιωθεις ευτυχια ενα χαμογελο του διωχνει κ τον παραμικρο προβληματισμο!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Εσεις; καλα;

Όμορφα κορίτσι μου, ευχαριστώ που ρωτας.!Μεγαλώνουμε και κατακτουμε σιγά σιγά μικρά καθημερινά! Εσενα το αντράκι σου πως είναι; 

Just now, happysmile είπε:

Κοριτσι μου τι ωραια νεα!!ο χρονος κ το μωρακι σας σιγα σιγα θα απαλυνει τις πληγες σας ολα θα ναι καλυτερα απο δω και περα Βασω μου χαιρομαι πολυ για σας,να χαιρομαστε τα μωρα μας τους αντρες μας κ τα ατομα που εχουμε κοντα μας και να δειχνουμε την αγαπη μας!!!

Κοριτσια ανυπομονω να χειμωνιασει,καταρχην να στρωσω χαλια γτ βαρεθηκα να βλεπω χνουδια στο πατωμα κ να σκουπιζω σφουγγαριζω καθε μερα κ θελω να ρθουν τα Χριστουγενναα!!με τον αντρα μου τα λατρευουμε στολιζουμε δεντρο απτις 10/15 νοεμβριου ειμαι τοσο χαρουμενη που φετος θα χω κ το μωρο σκεφτομαι πως περσυ τα χριστουγεννα ημουν 1μηνων σαν ψεμα μ φαινεται θα του βαλω οτι χριστουγεννιατικο φορμακι υπαρχει!!τλκ με ποσο απλα πραγματα εχοντας μωρο νιωθεις ευτυχια ενα χαμογελο του διωχνει κ τον παραμικρο προβληματισμο!

Ακριβώς τα ίδια σκέφτομαι! 

Είναι η πρώτη χρονιά που ανυπομονώ να έρθει χειμώνας! Καλά για τα Χριστούγεννα ούτε συζήτηση, αυτά και αν περιμένω πως και πως! Τα πρώτα μας Χριστούγεννα Παναγίτσα μου! Και μόνο που το λέω συγκινούμαι.....! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

@Vasoth. Απίστευτο κορίτσι μου. Είσαι παράδειγμα μίμηση με την δύναμη που έχεις μέσα σου. Μακάρι η μόνη δυσκολία από εδώ και περα στη ζωή της να είναι αυτή που πέρασε. 

@happysmile εγώ να στρώσω δεν θω φέτος. Χαμός θα γίνει με τις γουλιτσες και τις μπουκιτσες. Χαχαχα. Σοβαρά τωρα. Εγώ τον σκέφτομαι να βούλιαζε στο χαλί μας με παιχνιδάκια γύρω του. Όσο για τα Χριστούγεννα και εγώ τόσο νωρίς στολιζω και ο άντρας μου με κοροϊδεύει. Φέτος με βλέπω να στολιζω από 1/11 :)

Και για να καταλάβεις έχω ήδη παραγγείλει φορμακι my first Christmas. 

 

  • Μου αρέσει 5

zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Σας γράφω πλέον από το σπίτι βγήκαμε την Παρασκευή χωρίς οξυγόνο απλά προληπτικά έχουμε όλο τον εξοπλισμό στο σπίτι κ κάθε δυο ώρες μετραμε το οξυγόνο την ημερα κ το βραδυ εχουμε μονιμα το οξυμετρο επάνω για ασφάλεια 10 μήνες 315 μέρες για την ακρίβεια αλλά τα καταφέραμε. Θέλω να σας ευχαριστήσω όλες για την συμπαράσταση κ το ενδιαφέρον που δείξατε ειλικρινά κάποιες φορές ήσασταν το στήριγμα μου με σηκωσατε πολλές φορές όταν έπεσα κ λυγιζα να έχετε όλοι υγεία κ τα παιδάκια μας πρώτα από όλα κ όλα τα άλλα λύνονται. Μαζεύουμε πλέον τα κομμάτια μας κλεινουμε τις πληγές μας κ προχωράμε έχουμε δρόμο ακόμα αλλά τα δύσκολα πέρασαν. 

Κοπέλα μου να ξέρες πόσο συγκινήθηκα κ πόσο χάρηκα!!! Ειλικρινά στο λέω πόσο πολύ θα θελα να σας δω από κοντά και να σας κάνω μια αγκαλιά τεραστιααααααα!!!!!

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Smile89 είπε:

Κοπέλα μου να ξέρες πόσο συγκινήθηκα κ πόσο χάρηκα!!! Ειλικρινά στο λέω πόσο πολύ θα θελα να σας δω από κοντά και να σας κάνω μια αγκαλιά τεραστιααααααα!!!!!

Αν ποτέ σε βγάλει ο δρόμος στην Πάτρα Σ περιμενουμε!!φιλιά πολλά στη μπέμπα σου 


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 29/9/2019 at 8:21 ΜΜ, Vasoth. είπε:

Σας γράφω πλέον από το σπίτι βγήκαμε την Παρασκευή χωρίς οξυγόνο απλά προληπτικά έχουμε όλο τον εξοπλισμό στο σπίτι κ κάθε δυο ώρες μετραμε το οξυγόνο την ημερα κ το βραδυ εχουμε μονιμα το οξυμετρο επάνω για ασφάλεια 10 μήνες 315 μέρες για την ακρίβεια αλλά τα καταφέραμε. Θέλω να σας ευχαριστήσω όλες για την συμπαράσταση κ το ενδιαφέρον που δείξατε ειλικρινά κάποιες φορές ήσασταν το στήριγμα μου με σηκωσατε πολλές φορές όταν έπεσα κ λυγιζα να έχετε όλοι υγεία κ τα παιδάκια μας πρώτα από όλα κ όλα τα άλλα λύνονται. Μαζεύουμε πλέον τα κομμάτια μας κλεινουμε τις πληγές μας κ προχωράμε έχουμε δρόμο ακόμα αλλά τα δύσκολα πέρασαν. 

Βασω μου μολις σε διαβασα βουρκωσα. Συγκινηθηκα τοσο πολυ. Εισαι αξια θαυμασμου και εσυ και ο συζυγος και το διαμαντι σας. Περιμενα πως κ πως αυτην την στιγμη που θα μας ελεγες οτι βγηκατε επιτελους κ ειστε στο σπιτι σας. Δεν θελω να σου πω παραπανω γιατι θα ξαναβουρκωσω, αλλα να ξερεις ειλικρινα χαρηκα τοσο μα τοσο πολυ!! Μια μεγαλη αγκαλια και ενα φιλι στην ηρωιδα σου κ σε σενα!!! 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

On 9/29/2019 at 8:21 PM, Vasoth. said:

Σας γράφω πλέον από το σπίτι βγήκαμε την Παρασκευή χωρίς οξυγόνο απλά προληπτικά έχουμε όλο τον εξοπλισμό στο σπίτι κ κάθε δυο ώρες μετραμε το οξυγόνο την ημερα κ το βραδυ εχουμε μονιμα το οξυμετρο επάνω για ασφάλεια 10 μήνες 315 μέρες για την ακρίβεια αλλά τα καταφέραμε. Θέλω να σας ευχαριστήσω όλες για την συμπαράσταση κ το ενδιαφέρον που δείξατε ειλικρινά κάποιες φορές ήσασταν το στήριγμα μου με σηκωσατε πολλές φορές όταν έπεσα κ λυγιζα να έχετε όλοι υγεία κ τα παιδάκια μας πρώτα από όλα κ όλα τα άλλα λύνονται. Μαζεύουμε πλέον τα κομμάτια μας κλεινουμε τις πληγές μας κ προχωράμε έχουμε δρόμο ακόμα αλλά τα δύσκολα πέρασαν. 

Βάσω μας είσαι μια ηρωίδα με μια κόρη μαθήτρια φοβερή.

Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να σας γεμίζει ευτυχισμένες στιγμές και να είναι τυχερή στη ζωή της!

  • Ευχαριστώ 1

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Αν ποτέ σε βγάλει ο δρόμος στην Πάτρα Σ περιμενουμε!!φιλιά πολλά στη μπέμπα σου 

Θα της τα δώσω κορίτσι μου. Αν ποτέ ευχαρίστως!!! Κι εσένα Τρίπολη!!!

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Βασω μου μολις σε διαβασα βουρκωσα. Συγκινηθηκα τοσο πολυ. Εισαι αξια θαυμασμου και εσυ και ο συζυγος και το διαμαντι σας. Περιμενα πως κ πως αυτην την στιγμη που θα μας ελεγες οτι βγηκατε επιτελους κ ειστε στο σπιτι σας. Δεν θελω να σου πω παραπανω γιατι θα ξαναβουρκωσω, αλλα να ξερεις ειλικρινα χαρηκα τοσο μα τοσο πολυ!! Μια μεγαλη αγκαλια και ενα φιλι στην ηρωιδα σου κ σε σενα!!! 

Το ξέρω νανούλα κ σας ευχαριστώ όλες μαζί το περάσαμε κ αυτό! Όλοι κλαίμε αυτές τις μερες αλλα αυτη τη φορα απο χαρα!! 

  • Μου αρέσει 4

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...