Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, palmoira είπε:

Κωνσταντίνα μου είναι λογικό λόγω εγκυμοσυνης, το σώμα στέλνει όσο περισσότερο αίμα μπορεί στη μήτρα και στο έμβρυο και γι αυτό πέφτει η πίεση μας. Φάε λίγο πιο αλμυρά φαγητά. Εγώ έτρωγα ένα σακουλάκι πατατάκια και με το ζόρι έφτανα την μεγάλη πίεση 7,5... είχα σκοτοδίνες και λιποθυμούσα! Υπομονή 

Τρώω όσο μπορώ αλμυρά αλλά εχθές η μικρή μ έφτασε στο 5 και ζαλιζομουν πάρα πολύ..

πρίν από 52 λεπτά , Smile89 είπε:

Φαε κατι αλμυρό βρε 

Τρωω αλλά δεν....

Εσύ πως μ είσαι;

πρίν από 53 λεπτά , Smile89 είπε:

Φαε κατι αλμυρό βρε 

Τρωω αλλά δεν....

Εσύ πως μ είσαι;

Είχε έρθει και η κομμώτρια για το δοκιμαστικό για τον γάμο μ και εγερνα από την καρέκλα από την ζαλαδα:-P


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Τρώω όσο μπορώ αλμυρά αλλά εχθές η μικρή μ έφτασε στο 5 και ζαλιζομουν πάρα πολύ..

Τρωω αλλά δεν....

Εσύ πως μ είσαι;

Τρωω αλλά δεν....

Εσύ πως μ είσαι;

Είχε έρθει και η κομμώτρια για το δοκιμαστικό για τον γάμο μ και εγερνα από την καρέκλα από την ζαλαδα:-P

Μικρά συχνά γεύματα και αλμυρά. Παρε κρακερακια μαζί σου και τρώγε. Μη μένεις νηστική επίσης και τρώγε και κανενα γλυκάκι γιατί εγώ πάθαινα υπογλυκαιμίες όταν μου έπεφτε η πίεση πολύ .


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , palmoira είπε:

Μικρά συχνά γεύματα και αλμυρά. Παρε κρακερακια μαζί σου και τρώγε. Μη μένεις νηστική επίσης και τρώγε και κανενα γλυκάκι γιατί εγώ πάθαινα υπογλυκαιμίες όταν μου έπεφτε η πίεση πολύ .

Γλυκά τρώω κάθε μέρα και η γιατρός μου με μαλώνει..υπάρχουν μέρες που πεινάω πολύ και υπάρχουν μέρες που δεν μπορώ να βάλω μπουκιά γιατί αναγουλιαζω..άσε τραγική η κατάσταση μουυ:mrgreen:


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Γλυκά τρώω κάθε μέρα και η γιατρός μου με μαλώνει..υπάρχουν μέρες που πεινάω πολύ και υπάρχουν μέρες που δεν μπορώ να βάλω μπουκιά γιατί αναγουλιαζω..άσε τραγική η κατάσταση μουυ:mrgreen:

Εμενα με βοηθανε τα bakerolls με αλατι οσο για τα γλυκα περιορισε τα γιατι μη ξεχνας κ το ζαχαρο της εγκυμοσυνης να τρως αλλα με μετρο 


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Vasoth. είπε:

Εμενα με βοηθανε τα bakerolls με αλατι οσο για τα γλυκα περιορισε τα γιατι μη ξεχνας κ το ζαχαρο της εγκυμοσυνης να τρως αλλα με μετρο 

Χμμ ωραία ιδέα μ έδωσες.. θα το δοκιμάσω

Ρε κορίτσια ψηλά τακούνια κάνει να βάλουμε;την άλλη παράσκευη είναι ο γάμος μου κ δεν λέει να πάω με φλατ


 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Κωνσταντίνα16 είπε:

Τρώω όσο μπορώ αλμυρά αλλά εχθές η μικρή μ έφτασε στο 5 και ζαλιζομουν πάρα πολύ..

Τρωω αλλά δεν....

Εσύ πως μ είσαι;

Τρωω αλλά δεν....

Εσύ πως μ είσαι;

Είχε έρθει και η κομμώτρια για το δοκιμαστικό για τον γάμο μ και εγερνα από την καρέκλα από την ζαλαδα:-P

Καλα είμαι, το πόδι μου λιγο καλύτερα!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Χμμ ωραία ιδέα μ έδωσες.. θα το δοκιμάσω

Ρε κορίτσια ψηλά τακούνια κάνει να βάλουμε;την άλλη παράσκευη είναι ο γάμος μου κ δεν λέει να πάω με φλατ

Αν τα αντεχεις βαλε δε πειραζει αφου ειναι ιδιαιτερη περιπτωση η ωρα η καλη!!


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 15 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Χμμ ωραία ιδέα μ έδωσες.. θα το δοκιμάσω

Ρε κορίτσια ψηλά τακούνια κάνει να βάλουμε;την άλλη παράσκευη είναι ο γάμος μου κ δεν λέει να πάω με φλατ

 Βαλε στο μυστήριο κ μετα αλλαξε τα για ανεση!! 

πρίν από 8 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Τι έχω χάσει; Τι είχε καλέ το πόδι σου;:shock:

Έχω θεμα με το ισχιο λογω εγκυμοσύνης!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Χμμ ωραία ιδέα μ έδωσες.. θα το δοκιμάσω

Ρε κορίτσια ψηλά τακούνια κάνει να βάλουμε;την άλλη παράσκευη είναι ο γάμος μου κ δεν λέει να πάω με φλατ

Μπορείς να βρεις πολύ ωραία χαμηλά για να είσαι εσύ άνετη. Ή ακόμα κ κάτι σε πλατφόρμα που είναι πιο άνετα από τα τακούνια. Αλλά κ πάλι εσύ πως αισθάνεσαι κάνε μια πρόβα στο σπιτι:)

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Χμμ ωραία ιδέα μ έδωσες.. θα το δοκιμάσω

Ρε κορίτσια ψηλά τακούνια κάνει να βάλουμε;την άλλη παράσκευη είναι ο γάμος μου κ δεν λέει να πάω με φλατ

Καλύτερα ρώτα τον γιατρό σ για σίγουρα. Μια ματιά Π έριξα στο νετ πάντως λέει ότι καλό είναι να αποφεύγονται για πολλούς λόγους.. Αλλά πέρα του Πως αισθάνεσαι εσυ ρώτα τ γιατρό ώστε έχεις μια απάντηση που Θ σε καλύψει Κ δε θα έχεις ενδοιασμούς.Με το καλό εύχομαι κορίτσι Μ!Η ώρα ή Καλή!:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...