Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Just now, happysmile said:

 τι γλυκα τρως?εγω με κατι παστελια την βγαζω αφου δεν επιτρεπεται το γαλα!κ η σοκολαταααααααα να ξερατε ποσο θελω να φαω μια κρεπα!!

την συνταγή για σοκολατοπιτα κόλαση χωρίς γαλακτοκομικά την έχω γράψει αλλά δεν στην ξαναστελνω! Εγώ εγώ κόψει την αποχή δεν έκανε διαφορά.

  • Μου αρέσει 1

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Kpp83 Μήπως είναι να αδιαθετησεις;; Εγώ πεινάω αλλά μάλλον φταίει ότι είναι αρχή!! Πάμε κορίτσια δυναμικά και το καλοκαίρι θα παίζουμε κορμαρες με τα μωρά μας χαχαχαχαχα 

 


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

@Ria@90 εμένα μειώθηκε λίγο η παραγωγή αλλά σε καμμία των περιπτώσεων κάτι ανησυχητικό. Απλά στο βραδινό γεύμα δίνω κ 90ml ξένο αφου θηλάσει και αφήσει το στήθος ίσα ίσα για να είμαι σίγουρη ότι τυχόν ξύπνημα δεν είναι για φαγητό.


IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kpp83 είπε:

@Ria@90 εμένα μειώθηκε λίγο η παραγωγή αλλά σε καμμία των περιπτώσεων κάτι ανησυχητικό. Απλά στο βραδινό γεύμα δίνω κ 90ml ξένο αφου θηλάσει και αφήσει το στήθος ίσα ίσα για να είμαι σίγουρη ότι τυχόν ξύπνημα δεν είναι για φαγητό.

Εμένα ρε συ το ξενο ουτε να το δει...κ απο χτες Έχουμε τοοοσηηη γκρίνια...σε καμια περίπτωση δε σταματα το γαλα ετσι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ria@90 είπε:

Εμένα ρε συ το ξενο ουτε να το δει...κ απο χτες Έχουμε τοοοσηηη γκρίνια...σε καμια περίπτωση δε σταματα το γαλα ετσι?

Όχι κοπέλα μου μην αγχώνεσαι, απλά ίσως υπάρχει μια μικρή μείωση στην παραγωγή αλλά θηλάζοντας θα ξανά επανέλθει!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mama16 said:

Όχι κοπέλα μου μην αγχώνεσαι, απλά ίσως υπάρχει μια μικρή μείωση στην παραγωγή αλλά θηλάζοντας θα ξανά επανέλθει!

Ακριβώς!

Σήμερα έφαγε την πρώτη του φρουτοκρεμα! Του άρεσε πολύ!!! Νομίζω αν επιτρεπόταν θα το έτρωγε όλο ο φαγανας μου!

  • Μου αρέσει 2

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kpp83 είπε:

Ακριβώς!

Σήμερα έφαγε την πρώτη του φρουτοκρεμα! Του άρεσε πολύ!!! Νομίζω αν επιτρεπόταν θα το έτρωγε όλο ο φαγανας μου!

Αχ άντε μια χαρά έτσι να συνεχίσει ο μικρούλης σου. Κ εμείς έχουμε ξεκινήσει αλλά γενικά δεν τρελαίνεται για το φαγητό. Με το ζόρι θα φάει τη μισή ποσότητα από μισό μήλο κ μισή μπανάνα. Σήμερα του έκανα κ εισαγωγή αχλάδι. Ελπίζω να αρχίσει να τρώει περισσότερο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 10 λεπτά , vaso_mpempis είπε:

Όχι σε διατροφολόγο πήγα και ακολουθώ διατροφή... έπαψα  να τρώω ασταματητα

Αυτό εννοούσα. Υπομονή εγώ τώρα που είμαι τρίτη εβδομάδα είμαι καλύτερα. 

  • Μου αρέσει 2

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μένει σημάδι από κουνούπι; Έχω τα νεύρα μου Νοέμβρης ήρθε και τα κουνούπια δε λένε να εξαφανιστούν. Σήμερα το πρωί που έπαιζε του έκαναν τη μούρη πουα δεν ξέρω πώς μπήκαν έχω σιτες. Πολύ στεναχωρήθηκα....


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...