Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Neverstop είπε:

      Κατάλαβα... κ κοιμάται μόνο του στο δωμάτιο του?😢Στο πάρκο κοιμούνται?

      Το πάρκο δεν είναι για πολλές ώρες-μερες  λόγο στρώματος κυρίως δεν είναι Κ ότι πιο κατάλληλο για συνεχή χρήση για πιο υγιηνο υποτίθετε . Μετά μόνο του αν δεν μπορείς συγκοιμιση. Αλλά μην σε ανχωνει πλέον στους 7 μήνες το παιδί στριφογυρναει μόνο του φωνάζει πιο δυνατά οπότε ξυπνάς Κ επίσης πλέον δεν χρειάζετε Κ να το ρευετε κτλ. 

      • Μου αρέσει 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

1 hour ago, ζωη π. είπε:

Καλημέρα  κορίτσια!!! Καλώς σας βρήκα  μανούλες!!! Να σας συστηθώ είναι η ζωή 29 χρόνων μ έναν καλό σύζυγο και έχω αλλά δύο μικρά παιδάκια η μεγάλη μου κόρη είναι 2χρονων και 10 μηνών και ο μπεμπης μας είναι 10μηνων.. Προλάβω λίγες μέρες έμαθα ότι είμαι έγκυος στο τρίτο μας παιδάκι!!!! Χάρηκα  παραααα πολύ... Γιατί τα λατρεύω τα παιδάκια... Αν μπορούσα θα έκανα και καμιά δεκαριά... την  προηγούμενη Δευτέρα πήγα γυναικολόγο και επιβεβαιωθηκε... Ακούσαμε και καρδούλα... Σήμερα είμαι 9w ... Μου έδωσε πητ 06-04-19... Ξέφυγα τουλάχιστον απ τον Νοέμβριο.. Και τα άλλα δύο παιδάκια μου ήταν Νοεμβρη ... Από συμπτώματα ξεκίνησαν πριν μια μισή εβδομάδα όπως και στις πρώτες μου εγκυμοσύνες είχα αναγούλες... Θεέ μου δεν παλεύεται.. Και φουλ εξάντληση... Εύχομαι να περάσουν γρήγορα γιατί έχουμε και μεγάλη μετακόμιση από Αθήνα σε νησί... (ο σύζυγος είναι στρατιωτικός και πήραμε μετάθεση) Καλώς σας βρήκα!! Και καλές τελειομηνες εγκυμοσύνες μας εύχομαι!!!!!! 

Καλησπέρα και με το καλοοο! Ζωή νομίζω ήμασταν μαζί στις μανούλες Νοεμβρίου του 2017.. Τι τέλεια Π περιμένετε τρίτο! Όταν το έμαθα Κ γω για μας σοκαρίστηκα λίγο(μαρεσουν τα παιδιά Αλλά Ο μικρός είναι πολυυυ ζωηρός) Κ σκεφτόμουν πως Θ τα βγάλω πέρα..φαντάσου μέχρι Κ αποκόλληση έπαθα αλλά δόξα τω Θεώ παλεύεται!! Εύχομαι αυτή η εγκυμοσύνη Ν μην έχει τόσο εντονες ναυτιες ξέρω είναι δύσκολο! Ίδιες ηλικίες είναι τα παιδιά μας περίπου..τα μικρά ίδια οι μεγάλοι έχουν διάφορα όπως διάβασα οπότε σε νιώθω!,έχετε Κ τη μετακομιση!Εύχομαι ΥΠΟΜΟΝΉ!,πολύ χάρηκα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κορίτσια Καλημέρα όσες έχετε μάθει φύλο ή  και όχι για να κάνουμε ένα πείραμα Για να προβλέψουμε το φύλο.κοιτάξτε το άσπρο μέρος του ματιού κ αν υπάρχει σχήμα σε Y,U,V Ένα από αυτά κόκκινη φλεβιτσα σημαίνει στο αριστερό μάτι κορίτσι,στο δεξί αγορι

Ή αν έχουν κ τα 2 μάτια φλέβες κορίτσι ,αν όχι κανένα αγόρι...σε μένα είχε βγει στο 2ο παιδί..τώρα θα δω..Αυτό κάπου το έχω διαβάσει..για δίδυμα δεν ξέρω..τι βγαίνει...


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Vasiliki88 είπε:

Μόλις έμαθα ότι ο αδερφός μου μπαίνει εντατική λόγω πνευμονίας. Είναι καλύτερα να τον κοιμήσου για να παιρνει φάρμακα βήχει πολύ κ δεν αναπνέει καλά. Είμαι μες στο άγχος κ την στεναχώρια πως διαχειριζομαστε τέτοιες καταστάσεις κορίτσια? 

Ναι δουλεύω αλλά τώρα είμαι σε αναρρωτική. Δεν θα ξαναπάω δουλειά μέχρι να βγω σε άδεια τον Οκτώβρη θα περνώ αναρρωτική. Ο γιατρός μου μου είπε ότι μπορώ να πάω εγώ δεν θέλω είμαι σε παιδικό σταθμό. Οπότε πρέπει να είμαι δραστήρια κ νομίζω σε αυτή τη φάση είναι δύσκολο. 

Αγαπη μου ψυχραιμία και να σκέφτεσαι θετικα!!!! Εύχομαι να πανε ολα καλα με τον αδερφό σου!!!. Ελπίζω να μπορεσεις να μας γραψεις νεα!!! 

1 ώρα πρίν, ζωη π. είπε:

Καλημέρα  κορίτσια!!! Καλώς σας βρήκα  μανούλες!!! Να σας συστηθώ είναι η ζωή 29 χρόνων μ έναν καλό σύζυγο και έχω αλλά δύο μικρά παιδάκια η μεγάλη μου κόρη είναι 2χρονων και 10 μηνών και ο μπεμπης μας είναι 10μηνων.. Πριν  λίγες μέρες έμαθα ότι είμαι έγκυος στο τρίτο μας παιδάκι!!!! Χάρηκα  παραααα πολύ... Γιατί τα λατρεύω τα παιδάκια... Αν μπορούσα θα έκανα και καμιά δεκαριά... την  προηγούμενη Δευτέρα πήγα γυναικολόγο και επιβεβαιωθηκε... Ακούσαμε και καρδούλα... Σήμερα είμαι 9w ... Μου έδωσε πητ 06-04-19... Ξέφυγα τουλάχιστον απ τον Νοέμβριο.. Και τα άλλα δύο παιδάκια μου ήταν Νοεμβρη ... Από συμπτώματα ξεκίνησαν πριν μια μισή εβδομάδα όπως και στις πρώτες μου εγκυμοσύνες είχα αναγούλες... Θεέ μου δεν παλεύεται.. Και φουλ εξάντληση... Εύχομαι να περάσουν γρήγορα γιατί έχουμε και μεγάλη μετακόμιση από Αθήνα σε νησί... (ο σύζυγος είναι στρατιωτικός και πήραμε μετάθεση) Καλώς σας βρήκα!! Και καλές τελειομηνες εγκυμοσύνες μας εύχομαι!!!!!! 

Καλώς όρισες κορίτσι μου!!! Συγχαρητήρια για την οικογένεια που έχετε δημιουργήσει!!!! Με το καλό το παιδακι σου, θα τα λέμε λοιπόν απο δω μανούλα ξανα!!! 

πρίν από 1 λεπτό , *ζουζουνα*!!! είπε:

κορίτσια Καλημέρα όσες έχετε μάθει φύλο ή  και όχι για να κάνουμε ένα πείραμα Για να προβλέψουμε το φύλο.κοιτάξτε το άσπρο μέρος του ματιού κ αν υπάρχει σχήμα σε Y,U,V Ένα από αυτά κόκκινη φλεβιτσα σημαίνει στο αριστερό μάτι κορίτσι,στο δεξί αγορι

Θα σου πω το πόρισμα απο δω Χαχαχα 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσάκια πως είστε; Πριν γύρισα από την γιατρό και το νίνι μου είχε 142 χτύπους και είναι 9 χιλιοστά

Μ είπε πως μπαίνω στην 8 βδομάδα και όλα πάνε καλά δόξα τον Θεό εκτός από μια πολύ μικρούλα αποκόλληση αλλά θα συνεχίσω τα utro και όλα καλά.. 

Εσείς πώς είστε;

17 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

 

  • Μου αρέσει 3

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλημερα κοριτσάκια πως είστε; Πριν γύρισα από την γιατρό και το νίνι μου είχε 142 χτύπους και είναι 9 χιλιοστά

Μ είπε πως μπαίνω στην 8 βδομάδα και όλα πάνε καλά δόξα τον Θεό εκτός από μια πολύ μικρούλα αποκόλληση αλλά θα συνεχίσω τα utro και όλα καλά.. 

Εσείς πώς είστε;

Αααα μπρρρραβοοο τι καλα το νινι ντουρασελ!!!

πρίν από 21 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

κορίτσια Καλημέρα όσες έχετε μάθει φύλο ή  και όχι για να κάνουμε ένα πείραμα Για να προβλέψουμε το φύλο.κοιτάξτε το άσπρο μέρος του ματιού κ αν υπάρχει σχήμα σε Y,U,V Ένα από αυτά κόκκινη φλεβιτσα σημαίνει στο αριστερό μάτι κορίτσι,στο δεξί αγορι

Ή αν έχουν κ τα 2 μάτια φλέβες κορίτσι ,αν όχι κανένα αγόρι...σε μένα είχε βγει στο 2ο παιδί..τώρα θα δω..Αυτό κάπου το έχω διαβάσει..για δίδυμα δεν ξέρω..τι βγαίνει...

Και τα δυο εχουν φλέβες Χαχαχα Χαχαχα 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , Smile89 είπε:

Αααα μπρρρραβοοο τι καλα το νινι ντουρασελ!!!

Και τα δυο εχουν φλέβες Χαχαχα Χαχαχα 

οκ...παρατηρησες προσεχτικά για κάποιο σχήμα?


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Smile89 είπε:

Αααα μπρρρραβοοο τι καλα το νινι ντουρασελ!!!

Και τα δυο εχουν φλέβες Χαχαχα Χαχαχα 

Καλά λες ότι είναι εε; Αχ πολύ χάρηκααααα

Ρε κορίτσια εμένα π δεν κάνει κανένα από αυτά τα σχέδια στις φλέβες τι είναι;

 


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλημερα κοριτσάκια πως είστε; Πριν γύρισα από την γιατρό και το νίνι μου είχε 142 χτύπους και είναι 9 χιλιοστά

Μ είπε πως μπαίνω στην 8 βδομάδα και όλα πάνε καλά δόξα τον Θεό εκτός από μια πολύ μικρούλα αποκόλληση αλλά θα συνεχίσω τα utro και όλα καλά.. 

Εσείς πώς είστε;

Μπράβο! Συγχαρητήρια!

  • Ευχαριστώ 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

οκ...παρατηρησες προσεχτικά για κάποιο σχήμα?

Ίσως το U

πρίν από 17 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλά λες ότι είναι εε; Αχ πολύ χάρηκααααα

Ρε κορίτσια εμένα π δεν κάνει κανένα από αυτά τα σχέδια στις φλέβες τι είναι;

 

Αγόρι Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα έλα βρε που θα μαθουμε ετσι το φυλο!! 

  • Χαχα 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλά λες ότι είναι εε; Αχ πολύ χάρηκααααα

Ρε κορίτσια εμένα π δεν κάνει κανένα από αυτά τα σχέδια στις φλέβες τι είναι;

 

Ουτε εμενα εχει κανενα απτα δυο χαχα!!μπραβο για το μπεμπακι σου μια χαρα ειναι!!


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 24 λεπτά , Smile89 είπε:

Ίσως το U

Αγόρι Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα έλα βρε που θα μαθουμε ετσι το φυλο!! 

Αχαχα ναι εντάξει απλά ήθελα να το δοκιμάσω..όλοι μ λένε ότι θα έχω αγοράκι αλλά εγώ νιώθω κοριτσάκι .γερό να είναι και ότι να ναι δεν με νοιαζει

πρίν από 10 λεπτά , Vasoth. είπε:

Ουτε εμενα εχει κανενα απτα δυο χαχα!!μπραβο για το μπεμπακι σου μια χαρα ειναι!!

Σε ευχαριστώ πολυυ..εσύ πως πας με τα μωράκια σου;


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Αχαχα ναι εντάξει απλά ήθελα να το δοκιμάσω..όλοι μ λένε ότι θα έχω αγοράκι αλλά εγώ νιώθω κοριτσάκι .γερό να είναι και ότι να ναι δεν με νοιαζει

Σε ευχαριστώ πολυυ..εσύ πως πας με τα μωράκια σου;

Καλα μωρε δε με ταλαιπωρουν ιδιαιτερα (ακομα!) Θα τα δω τη δευτερα κ θα σας πω λεπτομεριες 


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Vasoth. είπε:

Καλα μωρε δε με ταλαιπωρουν ιδιαιτερα (ακομα!) Θα τα δω τη δευτερα κ θα σας πω λεπτομεριες 

Με το καλό να μας πεις τα ευχάριστα!! 

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Αχαχα ναι εντάξει απλά ήθελα να το δοκιμάσω..όλοι μ λένε ότι θα έχω αγοράκι αλλά εγώ νιώθω κοριτσάκι .γερό να είναι και ότι να ναι δεν με νοιαζει

Σε ευχαριστώ πολυυ..εσύ πως πας με τα μωράκια σου;

Εμένα μου λένε κοριτσακι αλλα εγώ πιστευω αγορακι!! Οτι να ναι!! 

  • Χαχα 2

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Ίσως το U

Αγόρι Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα έλα βρε που θα μαθουμε ετσι το φυλο!! 

Ναι βρε άντε μισά μισά μου τα λες σε ποιο μάτι?αν το είδες δεξιά αγόρι,αν το είδες αριστερά κορίτσι 

2 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλά λες ότι είναι εε; Αχ πολύ χάρηκααααα

Ρε κορίτσια εμένα π δεν κάνει κανένα από αυτά τα σχέδια στις φλέβες τι είναι;

 

χαχαχαχαχαχα σύμφωνα με αυτό που διάβασα αν δεν έχει τπτ κανένα σχήμα ούτε φλέβες τότε είναι αγόρι...ποιος ξέρει θα δείξει..

2 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Ουτε εμενα εχει κανενα απτα δυο χαχα!!μπραβο για το μπεμπακι σου μια χαρα ειναι!!

Τώρα είναι κ δίδυμα δεν ξέρω αν πιάνει σε αυτά,ίσως το ένα αγόρι ή 2 αγόρια...

πάντως σε μένα όντως είχα στο δεξί ένα Υ κ θηλαζα ακόμα τον 2ο κ το είδα.όταν σταμάτησα μετά έφυγε,κ τώρα που είμαι έγκυος πάλι έχω ένα V νομίζω στο αριστερό οπότε ίσως κορίτσι.τώρα θα δείξει..σε άλλη μια που το έκανα είχε σημάδι τέτοιο στο αριστερό κ έχει κορίτσι σίγουρα,Γιατί κοντεύει να γεννήσει.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...