Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κ εμεις επανηλθαμε ευτυχώς με τις αλλαγες στη φρουτοκρεμα κ σουπα!!!βρε κοριτσια κατι ακομη...κατουράει παραααα πολυ και πολυ σε φαση να φεύγουν απ τη πανα κ να βρεχει τα ρουχα τ!!παλια δεν ηταν ετσι...γιατι συμβαίνει αυτο?

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μου τι κάνετε;είδα λέγατε για δυσκοιλιότητα..κι εμένα ταλαιπωρείται πολύ ο μπέμπης...αλλά τι γίνεται εκεί που έκανε μια φορά τη μέρα όταν έπινε γάλα τώρα τα κάνει μετά από κάθε γεύμα και γαλα και κάνει μπαλίτσα σκληρες...ξέρω ότι είναι δυσκοιλιότητα αλλά μετά από κάθε γεύμα είναι φυσιολογικο;εν τω μεταξύ κάνει λίγα...


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα. Και εμένα μεγάλο θέμα με τα κακά. Μας έδωσε προβιοτικα ο γιατρός αλλά βλέπω ότι ποναει η κοιλίτσα του το βράδυ με αυτά ενώ πριν ήταν ήρεμος. Εν το μεταξύ μπανάνα δεν δίνω και δίνω λωτο για φρούτα αλλά δεν το πολύτρωει. Και το μεσημέρι δεν τρώει τίποτα. Από κρέας προτιμάει κοτόπουλο αλλά και πάλι δεν τρώει. Βάζω κολοκύθα καρότο αυτά κάπως τα τρώει. Όταν λέτε κουνουπίδι με το το συνδιαζετε; 

  • Λυπημένη/-ος 1

zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

23 ώρες πρίν, Ria@90 είπε:

Κ εμεις επανηλθαμε ευτυχώς με τις αλλαγες στη φρουτοκρεμα κ σουπα!!!βρε κοριτσια κατι ακομη...κατουράει παραααα πολυ και πολυ σε φαση να φεύγουν απ τη πανα κ να βρεχει τα ρουχα τ!!παλια δεν ηταν ετσι...γιατι συμβαίνει αυτο?

Μήπως θέλει αλλαγή στο νουμερο της πανας? Η αλλιως πίνει αρκετά υγρά. Εμένα κατουράει κ βρέχεται σχεδόν κάθε βράδυ αλλά ευτυχώς την ημέρα δεν έχουμε διαρροές. @Γλυκερια123 λογικό είναι να βγάζει σε κάθε γεύμα αφού κάνει από λίγο. Δοκίμασε να του βάζεις περισσότερο λάδι. Στην αρχή κ εμένα ήταν δυσκοιλιος αλλά ευτυχώς του πέρασε. Όμως αυτό που κάνω πάντα κ πιστεύω βοήθησε είναι ότι κάθε φορά που καταλαβαίνω να σφίγγεται του ανοίγω την πάνα του βάζω πάνω τα ποδαράκια κ τον βοηθάω. @Anna17 εγώ βάζω μπρόκολο όχι κουνουπίδι κ το συνδιαζω με πατάτα κ καρότο η με αστεράκι κ καρότο

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανουλες! 

Αν μπορειτε να με διαφωτισετε γιατι δεν το εχω, οσες γνωρίζετε τις εβδομαδες αλματος. Ειμαστε 24η. Εχτες ειχαμε πολυ απαιτητικο βραδυ. Και σήμερα πρωτη φορα δεν ηθελε την φρουτοκρεμα και ηπιαμε γαλατακο. Καλα τα δοντια δεν το συζητω μας ταλαιπωρουν πααααρα πολυ!

Επισης ηθελα να ρωτησω κρεμμυδι ξερο βαζετε στα λαχανικα; 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Luckystars είπε:

Καλημέρα μανουλες! 

Αν μπορειτε να με διαφωτισετε γιατι δεν το εχω, οσες γνωρίζετε τις εβδομαδες αλματος. Ειμαστε 24η. Εχτες ειχαμε πολυ απαιτητικο βραδυ. Και σήμερα πρωτη φορα δεν ηθελε την φρουτοκρεμα και ηπιαμε γαλατακο. Καλα τα δοντια δεν το συζητω μας ταλαιπωρουν πααααρα πολυ!

Επισης ηθελα να ρωτησω κρεμμυδι ξερο βαζετε στα λαχανικα; 

Ναι κοριτσι μου ειστε στο αλμα 23-26η εβδομαδων! Επισης ναι κρεμμυδι βαζω!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι κοριτσι μου ειστε στο αλμα 23-26η εβδομαδων! Επισης ναι κρεμμυδι βαζω!

Ευχαριστούμε πολύ Βαλεντινακι μου❤️

Πως ειστε εσεις; 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Anna17 είπε:

Κορίτσια καλημέρα. Και εμένα μεγάλο θέμα με τα κακά. Μας έδωσε προβιοτικα ο γιατρός αλλά βλέπω ότι ποναει η κοιλίτσα του το βράδυ με αυτά ενώ πριν ήταν ήρεμος. Εν το μεταξύ μπανάνα δεν δίνω και δίνω λωτο για φρούτα αλλά δεν το πολύτρωει. Και το μεσημέρι δεν τρώει τίποτα. Από κρέας προτιμάει κοτόπουλο αλλά και πάλι δεν τρώει. Βάζω κολοκύθα καρότο αυτά κάπως τα τρώει. Όταν λέτε κουνουπίδι με το το συνδιαζετε; 

Η πιαδιατρος σχετικα με τη δυσκοιλιότητα μ ειπε να κανω καποιες αλλαγες στη σουπα κ στη φρουτοκρεμα...μ ειπε να βαλω για λίγες μερες αχλαδι πορτοκαλι να βγάλω μπανανα μηλο και στη σουπα να βαλω πρασινη πιπεριά κουνουπίδι η μπρόκολο αρακα σπανακι κολοκυθάκια  φαγοπυρο αναλογως οπως τα θελω μεσα στη σουπα να βγάλω πατατα κ καροτο κ οταν στρώσει σιγα σιγα να τα ξανα κανω εισαγωγή  ....και έστρωσε την επομενη μερα αμεσο αποτελεσμα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εμεις εχουμε γκρινιτσα με τα δοντια αλλα κατα τ'αλλα τρελααα❤

Ωχουτο μωλε!!! Και εμεις μην φανταστείς μια απο τα ιδια με τα δοντακια! Υπομονη, θα βγουν και θα ηρεμησουν τα μαναρακια μας! 

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, mama16 είπε:

Μήπως θέλει αλλαγή στο νουμερο της πανας? Η αλλιως πίνει αρκετά υγρά. Εμένα κατουράει κ βρέχεται σχεδόν κάθε βράδυ αλλά ευτυχώς την ημέρα δεν έχουμε διαρροές. @Γλυκερια123 λογικό είναι να βγάζει σε κάθε γεύμα αφού κάνει από λίγο. Δοκίμασε να του βάζεις περισσότερο λάδι. Στην αρχή κ εμένα ήταν δυσκοιλιος αλλά ευτυχώς του πέρασε. Όμως αυτό που κάνω πάντα κ πιστεύω βοήθησε είναι ότι κάθε φορά που καταλαβαίνω να σφίγγεται του ανοίγω την πάνα του βάζω πάνω τα ποδαράκια κ τον βοηθάω. @Anna17 εγώ βάζω μπρόκολο όχι κουνουπίδι κ το συνδιαζω με πατάτα κ καρότο η με αστεράκι κ καρότο

σ ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου από αύριο θα του βάλω περισσότερο λαδάκι και βλέπουμε...

  • Μου αρέσει 1

url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια!!!! Να ειστε ολες ευτυχισμένες με την οικογένειά  σας!!! Υγεια και καθε καλο!!! Το 2019 ηταν υπέροχο!!!! Χαιρομαι πολυ που μπηκα στο φορουμ και σας ευχαριστώ πολύ για όλα είστε μεγάλη βοήθεια 

Το φλουρί έτυχε στον μικρό μας...

Δεν έχω νιώσει τόσο ευτυχισμένο ρεβεγιόν ποτε μου.. 

Καλό ξημέρωμα 

  • Μου αρέσει 4

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια, καλή χρονιά να έχουμε με υγεία κ γεμάτο χαρές!!!

Εμένα το φλουρί το πέτυχε η "μεγάλη" μου κόρη. Το δεύτερο που θα κόψουμε με τους παππούδες των παιδιών μου ελπίζω να το κερδίσει ο μπέμπης μου ώστε κ τα 2 μου παιδιά να είναι τυχερά όλο το χρόνο!!! :x

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...