Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Just now, Dimitr@17 είπε:

Θα το κάνουμε κ εμείς την εβδομάδα π έρχεται.. Πόσες μέρες σας κράτησαν τα συμπτώματα; 

Μας ανεβασε δεκατα κ εχει φτασει μεχρι στιγμης 37.8 αλλα ο αντρας μ ο ξεροκεφαλος δεν αγαπα τα φάρμακα κ δεν θελει να δώσουμε ακομη ντεπον...εντωμεταξύ βλεπω τ παιδι βασανιζεται...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Mamaloulou είπε:

Εμείς κάναμε την πρώτη δόση πριν 1,5 μήνα  και το μωρό μου ανέβασε πυρετό 39.1,αυτό το μήνα έχουμε την δεύτερη και πολύ φοβάμαι πως θα έχουμε πάλι τα ιδια

Τοσο ανεβασε τη νυχτα?την επομένη μερα ηταν καλυτερα?

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Ria@90 είπε:

Κοριτσια μου ποιες απο εσας κανατε στα παιδακια σας το bexsero το εμβολιο της μηνιγγίτιδας??ειναι τοσο βαρυ οντως...ο μικρος πρωτη φορα εχει σφραγίσει τοσο πολυ συομα κ εχει φαει λιγο...κ γκρίνια απο την ωρα π του καναμε τ εμβολιο....

Κορίτσι μου καλησπέρα εμείς το κάναμε πριν ένα μήνα και ενώ κανένα μα κανένα εμβόλιο δεν τον πείραξε ποτέ ούτε δέκατα ούτε γκρίνια αυτό του έπεσε βαρύ και μου έκανε πυρετό 38.8 που του έπεσε μετά από πολύ ώρα και είχα δώσει και ντεπον.. Μην αγχώνεσαι 

  • Ευχαριστώ 1

 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Ria@90 είπε:

Τοσο ανεβασε τη νυχτα?την επομένη μερα ηταν καλυτερα?

Το κάναμε το πρωί,άρχισε να μου ανεβάσει το απόγευμα με αποκορύφωμα στης 8 το απόγευμα που έφτασε 39,έδωσα Ντεπόν και έπεσε μετά της 12 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμάς μας είπε ο παιδίατρος να δώσω ντεπον προληπτικά 3 φορές. Μια μόλις γυρίσαμε το πρωί. Μια το ίδιο βράδυ και μια το επόμενο πρωί. Εγώ την Τρίτη δόση δεν του την έδωσα καν γιατί ούτε πυρετό ανέβασε ούτε γκρίνια και πόνο είχες. Γενικά ήταν σαν να μην είχε κάνει εμβόλιο. Δεν είναι όλα τα παιδιά το ίδιο μωρέ. Όλα καλά εύχομαι να είναι 


zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites

On 7/3/2020 at 11:55 ΜΜ, Dimitr@17 είπε:

Θα το κάνουμε κ εμείς την εβδομάδα π έρχεται.. Πόσες μέρες σας κράτησαν τα συμπτώματα; 

δυο μερουλες κρατησαv κ μετα ηταv οκ . το πιο εvτοvο ειvαι εκει στο 12ωρο μετα το εμβολιο . 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

@Ria@90 Κι εμεις εχουμε ξεκινησει εδω και εναν μηνα ψαρι (μπακαλιαρο,πεσκανδριτσα και τσιπουρα του εχω δωσει). Καλυτερα να μην εχουν κοκκαλα τα ψαρια και να τα κανεις σουπα..εμενα την πεσκανδριτσα την λατρευει γενικα τα ψαρια σε αντιθεση με τα κρεατα. Τσιπουρα θελει προσοχη εχει κοκκαλα απλα εγω ειχα ψησει μια μερα και του εβγαλα ενα κομματακι. Κουνελι δεν τρωμε ουτε εμεις να σου πω την αληθεια.

Το εμβολιο εχεις το καναμε 7 μηνων την πρωτη δοση και δεν του εκανε τπτ απολυτως αυριο εχουμε την δευτερη, θα δουμε.


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιαα τι κανετε πως ειστε; να σας ρωτησω το αυγο το τρωνε τα μικρα σας; εμεις 2 μερες τωρα ξεκινησαμε και δεν το θελει με τιποτα..αν συνεχισει ετσι σκεφτομαι να του το βαλω στο μεσημερινο...τι λετε;


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 7/3/2020 at 11:55 ΜΜ, Dimitr@17 είπε:

Θα το κάνουμε κ εμείς την εβδομάδα π έρχεται.. Πόσες μέρες σας κράτησαν τα συμπτώματα; 

Εμάς μόνο δέκατα έκανε το πρωί και με το ντεπον πέρασε δεν ξανά έκανε. 

Just now, Γλυκερια123 είπε:

Κοριτσιαα τι κανετε πως ειστε; να σας ρωτησω το αυγο το τρωνε τα μικρα σας; εμεις 2 μερες τωρα ξεκινησαμε και δεν το θελει με τιποτα..αν συνεχισει ετσι σκεφτομαι να του το βαλω στο μεσημερινο...τι λετε;

Καλησπέρα. Εμένα μου πρότεινε να το βάζω στη φρουτοκρεμα κ το τρώει μια χαρά. Το έχω δοκιμάσει κ εγώ δεν έχει διαφορά η γεύση δεν το καταλαβαίνεις. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Γλυκερια123 είπε:

Κοριτσιαα τι κανετε πως ειστε; να σας ρωτησω το αυγο το τρωνε τα μικρα σας; εμεις 2 μερες τωρα ξεκινησαμε και δεν το θελει με τιποτα..αν συνεχισει ετσι σκεφτομαι να του το βαλω στο μεσημερινο...τι λετε;

Και εγώ στην φρούτοκρέμα το βάζω και όντως δεν αλλάζει η γεύση 

  • Ευχαριστώ 1

 

Link to comment
Share on other sites

ΠΩΠΩ πεταχτηκε το πανω δοντι... πολλη γκρινια και πονος κοριτσια!!!

Σημερα ειχαμε παιδιατρο. Τον περασμενο μηνα πηρε μονο 100 γρ και αυτον καθολου εχουμε κολλησει λιγο αλλα μου ειπε να μην ανησυχω. Ητανε μεγαλο μωρο απο οταν γεννηθηκε ηταν στην πορτοκαλι καμπυλη τωρα επεσε λιγο κατω απο την πρασινη, 

Σαν χτες μου φαινεται που γεννησα και περασαν σχεδον 9 μηνες.. λιγο οι ορμονες μου, λιγο η κουραση σημερα ειμαι πολυ συγκινημενη που βλεπω τον γιο μου καλα και μεγαλωνει. Μακαρι να ειναι παντα καλα τα μωρακια μας.. 

Καλο βραδυ κοριτσια μου

  • Μου αρέσει 3

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, ~Κική~ είπε:

Εμάς μόνο δέκατα έκανε το πρωί και με το ντεπον πέρασε δεν ξανά έκανε. 

Καλησπέρα. Εμένα μου πρότεινε να το βάζω στη φρουτοκρεμα κ το τρώει μια χαρά. Το έχω δοκιμάσει κ εγώ δεν έχει διαφορά η γεύση δεν το καταλαβαίνεις. 

Εμεν; το τρώει σκέτο με λίγο ψωμάκι κ για αλλαγή της το κάνω κ ομελέτα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...