Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια!

Να σας ρωτησω κατι ,

Οσες απο εδω βαζατε τη v asclor...

Σταματησα να τη βαζω εδω και μια εβδομαδα και μου βγαινουν συνεχως κομματια απο τη v asclor στο εσωρουχο...

Να ανησυχησω;;

 


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 5 λεπτά , fairy-mary είπε:

Καλησπερα κοριτσια!

Να σας ρωτησω κατι ,

Οσες απο εδω βαζατε τη v asclor...

Σταματησα να τη βαζω εδω και μια εβδομαδα και μου βγαινουν συνεχως κομματια απο τη v asclor στο εσωρουχο...

Να ανησυχησω;;

 

Ειναι φυσιολογικο βγαινει οτι εχει μεινει μεσα για λιγο καιρο ετσι θα βγαινουν μην ανησυχεις


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , BettySt είπε:

Ναι αυτά εννοώ, που περνούμε από την αρχή της εξωσωματικής. 

Κοιτα εγω με φυσιολογική κύηση αλλά έπαιρνα cyclacur και utrogestan τα οποία μετα την Αυχενική μου τα έκοψε.οιστραδιολη γιοκ δεν ει χα τπτ γι αυτό μάλλον έχασα το άλλο μωράκι.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Vasoth. είπε:

 

 ιννοχεπ είναι αντιπηκτικες ενεσεις, τροφοκαρντ είναι μαγνήσιο,  πρεζολον είναι κορτιζονη. Τώρα έχω μόνο καφέ, αίμα είχα μόνο μια μέρα. 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , BettySt είπε:

 ιννοχεπ είναι αντιπηκτικες ενεσεις, τροφοκαρντ είναι μαγνήσιο,  πρεζολον είναι κορτιζονη. Τώρα έχω μόνο καφέ, αίμα είχα μόνο μια μέρα. 

Λογικα θα σου μειωσει καποια αναλογα πως θα προχωραει η εγκυμοσυνη σου


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 11 λεπτά , loyloy είπε:

Κοιτα εγω με φυσιολογική κύηση αλλά έπαιρνα cyclacur και utrogestan τα οποία μετα την Αυχενική μου τα έκοψε.οιστραδιολη γιοκ δεν ει χα τπτ γι αυτό μάλλον έχασα το άλλο μωράκι.

Οχ θα δω τι θα μου πει Δευτέρα. Τα πιο πολλά είναι προληπτικα και μου τη δίνει που πίνω φάρμακα που ίσως δεν χρειάζομαι καν. Ειδικά οι αντιπηκτικες μου έχουν κάνει κάτι μελανιες, έχω γίνει δαλματιας


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια να σας ρωτήσω κάτι γιατί έχω λίγο αγχωθεί. Είναι τα κλασσικά άγχη που με πιάνουν όσο πλησιάζει η ημέρα του γιατρού και σκέφτομαι όλα τα στραβά. Σήμερα νιώθω συνέχεια ένα αίσθημα συχνοουριας και έχω και λίγα υγρά καθαρά όμως. Κάθε φορά που πηγαίνω τουαλέτα έχω αρκετά ούρα και χωρίς τσούξιμο οπότε αποκλείεται να είναι κάποια ουρολοίμωξη. Έχει καμία παρόμοια συμπτώματα? 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, palmoira είπε:

Βρε κοριτσια να σας ρωτήσω κάτι γιατί έχω λίγο αγχωθεί. Είναι τα κλασσικά άγχη που με πιάνουν όσο πλησιάζει η ημέρα του γιατρού και σκέφτομαι όλα τα στραβά. Σήμερα νιώθω συνέχεια ένα αίσθημα συχνοουριας και έχω και λίγα υγρά καθαρά όμως. Κάθε φορά που πηγαίνω τουαλέτα έχω αρκετά ούρα και χωρίς τσούξιμο οπότε αποκλείεται να είναι κάποια ουρολοίμωξη. Έχει καμία παρόμοια συμπτώματα? 

Εγω το παθαινω τελευταια η μια η μικρη μου μου πιεζει την κυστη κ γιαυτο η συχνοουρια μηπως τη νιωθεις κ εσυ χαμηλα? Τα υγρα μου ειπε ειναι φυσιολογικα κ ισως να ειναι ουρα απο την πιεση


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , BettySt είπε:

Οχ θα δω τι θα μου πει Δευτέρα. Τα πιο πολλά είναι προληπτικα και μου τη δίνει που πίνω φάρμακα που ίσως δεν χρειάζομαι καν. Ειδικά οι αντιπηκτικες μου έχουν κάνει κάτι μελανιες, έχω γίνει δαλματιας

Ότι σου πει.μη κάνεις κάτι από μόνη σου.

πρίν από 55 λεπτά , palmoira είπε:

Βρε κοριτσια να σας ρωτήσω κάτι γιατί έχω λίγο αγχωθεί. Είναι τα κλασσικά άγχη που με πιάνουν όσο πλησιάζει η ημέρα του γιατρού και σκέφτομαι όλα τα στραβά. Σήμερα νιώθω συνέχεια ένα αίσθημα συχνοουριας και έχω και λίγα υγρά καθαρά όμως. Κάθε φορά που πηγαίνω τουαλέτα έχω αρκετά ούρα και χωρίς τσούξιμο οπότε αποκλείεται να είναι κάποια ουρολοίμωξη. Έχει καμία παρόμοια συμπτώματα? 

Όσο περνάει η εγκυμοσύνη έτσι γίνεται.σε πιέζει στη κύστη.μη φοβάσαι 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@palmoira κι εγώ βγάζω υγρά καθαρά ο γιατρός μου είπε πως είναι φυσιολογικά. Επίσης εγώ είμαι συνεχώς τουαλέτα γιατί η συχνοουρία με έχει ταράξει λέω στον άντρα μου αν είναι να κοιμάμαι μπανιέρα! Πέρα από την πλάκα εμένα πολλές φορές με πιέζει χαμηλά και θέλω  συνέχεια ή κάποιες κλωτσιές είναι προς τα εκεί και νιώθω ακόμα πιο έντονα ότι θέλω να πάω. Ααα και ξέρεις τι άλλο παθαίνω ενώ πάω κανονικά νιώθω ότι δεν θέλω άλλο αν κατσω λίγο παραπάνω τσουπ! Βγαίνουν κι αλλά! Συγνώμη για την αναλυτική περιγραφή.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, palmoira είπε:

Βρε κοριτσια να σας ρωτήσω κάτι γιατί έχω λίγο αγχωθεί. Είναι τα κλασσικά άγχη που με πιάνουν όσο πλησιάζει η ημέρα του γιατρού και σκέφτομαι όλα τα στραβά. Σήμερα νιώθω συνέχεια ένα αίσθημα συχνοουριας και έχω και λίγα υγρά καθαρά όμως. Κάθε φορά που πηγαίνω τουαλέτα έχω αρκετά ούρα και χωρίς τσούξιμο οπότε αποκλείεται να είναι κάποια ουρολοίμωξη. Έχει καμία παρόμοια συμπτώματα? 

Palmoira μου και εμενα με πιανει συχνοουρια καποιες φορες εντονοτερα. νομιζω αναλογα με τη θεση που παιρνει το μωρο πιεζει την κυστη.Υπαρχουν φορες που πηγαινω συνεχεια. Μην ανησυχεις καθολου. Επισης υγρα καθαρα εχω και εγω.Ολα εντελως φυσιολογικα ειναι ,ακριβως οπως θα επρεπε ;-) 

Παντως κοριτσια οσο περνανε οι μερες νιωθω περισσοτερες φορες το νινι και χαιρομαι παρα πολυ!Σημερα μετα το μεσημεριανο ξαπλωσα στον καναπε και ενιωθα συνεχεια ενα τακ τακ και μια κινηση μεσα απο τη μητρα ακριβως..τρελαθηκα εννοειται :wub:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, palmoira είπε:

Βρε κοριτσια να σας ρωτήσω κάτι γιατί έχω λίγο αγχωθεί. Είναι τα κλασσικά άγχη που με πιάνουν όσο πλησιάζει η ημέρα του γιατρού και σκέφτομαι όλα τα στραβά. Σήμερα νιώθω συνέχεια ένα αίσθημα συχνοουριας και έχω και λίγα υγρά καθαρά όμως. Κάθε φορά που πηγαίνω τουαλέτα έχω αρκετά ούρα και χωρίς τσούξιμο οπότε αποκλείεται να είναι κάποια ουρολοίμωξη. Έχει καμία παρόμοια συμπτώματα? 

Εγω εχω κοριτσι μου και οι λογοι ειναι αυτοι που σου ανεφεραν τα Κοριτσια!!! 

 

Alohaaaaa σε ολες!!! 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πηγαμε γιατρο σήμερα παλι κ ειχα αρκετες συσπασεις αλλα μικρες εγω δε τις καταλαβαίνω ρε γαμωτο μου εδωσε παλι υποθετα κ θα ξαναπαω την τριτη για μηχανημα παλι κ βλεπουμε μαλλον θα μου δωσει κ μαγνησιο ο τραχυλος ειναι σταθερος κ θα τον παρακολουθουμε! Πηραμε κ τα πρωτα φορμακια σετ με κολαν κ σκουφακι με αυτακια της μινης ενα της καθε μιας παθαμε πλακα μια σταλια ειναι μωρε.ο αντρας μου χαζεψε εντωμεταξυ ηθελε να παρει ολο το Η&Μ χαχα!!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 3

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ κοριτσια! Το ότι νιώθετε και άλλες έτσι και έχετε παρόμοια συμπτώματα είναι καθησυχαστικό. Δεν ξέρω τι με πιάνει ώρες ώρες. Σας υπέρ ευχαριστώ!

  • Μου αρέσει 2

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...