Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Aangelika8 είπε:

      Μακάρι να έχουμε ευχάριστα νέα από τον προεμφυτευρικο κ δεν αφήνω τίποτα στην τύχη! Με μια εξέταση αίματος γίνονται όλες οι εξετάσεις για θρομβοφιλια? Τα αποτελέσματα αργούν να βγουν? 

      Ναι εξέταση αίματος είναι. Εμένα μου ειχαν πει 6 εργάσιμες αλλά βγήκαν νωρίτερα. Κορίτσια μόλις μίλησα με την οικονομ για το θέμα (ο γυναικολόγος δεν έχει επικοινωνήσει ακόμα). Εκείνη μου είπε πως συμφωνεί με τον γυναικολόγο στο ότι δεν είχα κανένα λόγο να μπω σε διαδικασία εξετάσεων για κληρονομική θρομβοφιλια. Το συγκεκριμένο γονιδιο  που με προβληματίζει δεν έχει καμία κλινική σημασια στην κύηση. Και ότι η χρήση ή όχι αντιπηκτικών εξαρτάται κυρίως απο το ιστορικό της γυναικασ και τη φάση της κύησης.. αυτό το τελευταίο δεν το καταλαβαίνω.. δηλαδή ποιος θα μου πει αν χρειάζομαι.. ο γυναικολόγος έλεγε όχι πριν τις εξετάσεις αυτές.. μου είπε αν θέλω να παω και στο Έλενα για περαιτέρω συζήτηση.. έχω μπερδευτεί δεν ξέρω τι γίνεται… 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 23 λεπτά , nanoula90 είπε:

Πολυ ομορφο και αυτο! Και φαινεται καλο καροτσι. Δες το απο κοντα και θα αποφασισεις.

Το ινγκλεσινα τον Αυγουστο που ειχα παει εγω ηταν ευκολο να το βρω, το καινουριο τους μοντελο τουλαχιστον που λεγεται aptica. Απο τη σειρα trilogy ειχε μεινει ενα τελευταιο μου χαν πει  αλλιως ηθελε παραγγελια! Και καποιες κουνιες ηθελαν παραγγελια αν ενδιαφερεσαι για κουνια. Εμας εκανε 2 μηνες να ερθει, απο το λητω και αυτη. Τωρα για καροτσι, δεν ξερω ποιο μοντελο σας αρεσε. Εγω πηρα το aptica σε καροτσι και μου δωσανε το πορτ μπεμπε και το αυγο απο την σειρα trilogy. Ειναι ολα πολυ ομορφα. Ψαξε και σιγουρα θα βρεις κατι που θα σου γυαλισει. 

Αα το aptica μας αρεσε περισσότερα απο ολα!Ο αντρας μου το ερωτεύτηκε :-P Το μονο μείον του ειναι οτι μου φάνηκε αρκετα βαρυ. Γιαυτο κλίνω περισσοτερο προς το trilogy. Δεν σου ειναι βαρυ?


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 15 λεπτά , Nicol_ είπε:

Αα το aptica μας αρεσε περισσότερα απο ολα!Ο αντρας μου το ερωτεύτηκε :-P Το μονο μείον του ειναι οτι μου φάνηκε αρκετα βαρυ. Γιαυτο κλίνω περισσοτερο προς το trilogy. Δεν σου ειναι βαρυ?

Οταν το δοκιμασα δεν μου φανηκε υπερβολικα βαρυ, ηταν πολυ ευκολο στον χειρισμο, αλλα σιγουρα ηταν πιο βαρυ απο το trilogy και απο αλλα καροτσια που κοιτουσα. Και εγω δεν ηθελα βαρυ καροτσι !! Φαντασου σε τι ερωτα επεσα και το πηρα χαχαχα. 

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Γεια σου αγαπημενη! Το αυγο σου φανηκε βαρυ? Δεν μου φαινεται τοσο βαρυ εμενα και ειναι και σχετικα μικρο σε ογκο. Εναλλακτικα μαρσιπος οπως ειπε κ η συμπεθερα που θα τον εχεις πανω σου και τα χερια σου θα ναι ελευθερα. Οσες ξερουν να τον χειριζονται, το καταευχαριστιουνται. Εγω δεν εχω ιδεα αλλα αν χρειαστει θα το ψαξω. Υπαρχει κ αλλη εναλλακτικη. Οσο θα ναι μικρος τον χωνεις και αυτον σε μια απ τις σακουλες πχ αν πας σουπερμαρκετ, σε μια τετοια μαζι με τα υπολοιπα πραγματα, σαν καρπουζακι και τα ανεβαζεις ολα μαζι :lol: χαχαχα. 

Απο καροτσι εγω πηρα ινγκλεσινα. Ναι ξερω, βλακεια μου δεν ηθελα να δωσω τοσα πολλα, εξαρχης ελεγα μεχρι 300 μαξιμουμ. πηρα μονο το καροτσι βεβαια οχι το συστημα γιατι αυγο και πορτ μπεμπε θα μου δωσουν, αλλα και παλι :oops: Δεν φταιω εγω ομως. Χαζευα που λες ανεμελη και ωραια στα λητω, μη γνωριζοντας τι μου φυλαγε η μοιρα μου και ξαφνικα εκει που κοιταω κατι lorelli καροτσια, μπαααμ! πεφτει πανω μου ενα καροτσι, το καινουριο της ινγκλεσινα που βγαλανε φετος. Σηκωνω το βλεμμα να ζητησω τα ρεστα που με σακατεψε και αυτο ηταν. Δεν χρειαστηκε να πουμε τπτ παραπανω. Μονο ενα σε θελω και με θελεις. Εκει τα ξεχασα ολα. Πηγα στο ταμειο, πληρωσα και γυρισαμε σπιτι να κοιταζομαστε για ωρες :x

Ζουρλοοοοο κεφαλι!!! Συμπεθερα πολυ καλο το καροτσι κι απο κοντα!!! 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 11/11/2018 at 1:03 ΠΜ, loyloy είπε:

Έχω μια απορία.ειναι ήδη οι άλλοι 2 μωράκια ακόμα.και με το επόμενο χαμός στο σπίτι.μπραβο σου κοπέλα μου!!!να τα χαίρεσαι όλα τα ζουζούνια σου και από ότι βλέπω από το τικερακι ο μικρούλης Έχει και γενέθλια.να τα εκατοστησει και να το δείτε όπως επιθυμείτε 

Κκαλα ο μεγάλος σου πλάκα Έχει με τη μπάλα!!!!!!!!

@Kiari Συγχαρητήρια!!!!!!!Κάνε και μια χοριακη τη Δευτέρα γτ είσαι στην Αρχή ακόμα.πολυ πιθανό να μη δείτε κάτι ακόμα στο γιατρό.

Ναι. Ο μεγάλος Θ γίνει δυο τέλος του μήνα Κ Ο μικρός έγινε ένα χθες. Ευχαριστούμε πολύ!Δε θέλω Ν φαντάζομαι ακόμα το χαμο.Χαχαχα..

22 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Καλημερα κοριτσια μου τι κανετε? Εγω ειμαι νοσοκομειο απο την παρασκευη το βραδυ! Τελικα δεν ηταν το εντερο με ξαναπηρε ο γιατρος τηλ κ αφου ηταν διακεκομενοι οι πονοι μου ειπε να παω κατευθείαν νοσοκομειο γιατι ηταν συσπασεις φτασαμε το 70 καποια στιγμη κ καναμε αναγκαστικά εισαγωγη για να μου βαλουν ενδοφλεβια φαρμακο για τις συσπασεις μου εκαναν κ την κορτιζονη προληπτικα για τα πνευμονακια γιατι φοβηθηκαν. σημερα ειμαι λιγο καλυτερα κ ειπα να σας γραψω τα νεα μου.εσεις πως εισαστε?

Περαστικα σ Βάσω Μ! Όπως είπαν τα κορίτσια όσο είσαι μέσα μην αγχώνεσαι..έχεις τους αρμόδιους Ν σε επιβλεπουν!εύχομαι να είναι όσο πιο σύντομα γιγίνεται.Ν γυρίσεις σπιτάκι σ με τις κοριτσαρες σου Ν ηρεμήσετε!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Ναι. Ο μεγάλος Θ γίνει δυο τέλος του μήνα Κ Ο μικρός έγινε ένα χθες. Ευχαριστούμε πολύ!Δε θέλω Ν φαντάζομαι ακόμα το χαμο.Χαχαχα..

Περαστικα σ Βάσω Μ! Όπως είπαν τα κορίτσια όσο είσαι μέσα μην αγχώνεσαι..έχεις τους αρμόδιους Ν σε επιβλεπουν!εύχομαι να είναι όσο πιο σύντομα γιγίνεται.Ν γυρίσεις σπιτάκι σ με τις κοριτσαρες σου Ν ηρεμήσετε!

Το κάνω εικόνα.θα είναι όλα κάτω από το νυφικό θα στο τραβάνε και θα θέλουν αγκαλιά. Το μικρούλη θα κλαίει κιόλας.θα γίνεται πανικός.πλακα θα χουν μωρέ.σε πειράζω.θα είναι όλα τέλεια.να Ναι καλά οι γιαγιάδες και οι παππούδες που θα τα προσέχουν.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


πρίν από 53 λεπτά , maraki 93 είπε:

Καλέ τώρα είδα το τικερακι σου,σε λίγο μπαίνεις στο μήνα σουυυυ.Πως νιώθεις;

Περιμένω πως και πως.ανυπομονω.σε 2 με 3 εβδομάδες το πολύ θα τον έχω αγκαλίτσα. :):) Και δεν θα βασανιστω Χριστούγεννα με το ζάχαρο που έκανα.θα φάω τα πάντα!!!!!!!!τα συρτάρια με τα ρουχαλάκια του έτοιμα πλυμενα σιδερωμενα.πραγματα του μπέμπη παντού!!!!!!!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , loyloy είπε:

Περιμένω πως και πως.ανυπομονω.σε 2 με 3 εβδομάδες το πολύ θα τον έχω αγκαλίτσα. :):) Και δεν θα βασανιστω Χριστούγεννα με το ζάχαρο που έκανα.θα φάω τα πάντα!!!!!!!!τα συρτάρια με τα ρουχαλάκια του έτοιμα πλυμενα σιδερωμενα.πραγματα του μπέμπη παντού!!!!!!!

Αχ μπράβο κορίτσι μου ,λίγο έμεινε.Τα πιο όμορφα Χριστούγεννα της ζωής σου θα ναι αυτά <3


Lilypie - (30Y3)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , maraki 93 είπε:

Αχ μπράβο κορίτσι μου ,λίγο έμεινε.Τα πιο όμορφα Χριστούγεννα της ζωής σου θα ναι αυτά <3

Ναιιιιιιιι!!!!!!!Πως και πως τα περιμένω.και γενικότερα να φανταστείς δεν τρελαίνομαι για τα Χριστούγεννα αλλά πλέον τα βλέπω με άλλο μάτι!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...