Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , Lila ki είπε:

      Κορίτσια κάποια στιγμή με τράβηξαν οι ωοθήκες μ και επι τόπου ξεπρηστηκε το στήθος μ το βάρος που ένιωθα χαμηλά έφυγε ο πόνος στην ουρα σταματησε  … μακάρι να ήταν ιδέα μου αλλά δεν έχω πολλές ελπίδες .

      Αυτά έτσι Κ αλλιώς είναι απτά φάρμακα που περιγράφεις. Τοσο νωρίς το μόνο σύμπτωμα που θα μπορούσες να έχεις είναι πόνοι περιοδου. Όλα τα άλλα δεν γίνετε να υπάρχουν τόσο νωρίς. Οπότε μην σε ανχωνει που δεν τα νιώθεις απλά ο οργανισμός ισορροπεί κάποιες στιγμές από τα φάρμακα συνιθιζει δηλαδή. Συμπτώματα εγκυμοσύνης θα νιώσεις αφού η χοριακη έχει φτάσει πάνω από 500 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 24 λεπτά , Vasoth. είπε:

Κοριτσια μου πηραμε λιγα θετικα νεα ο πνευμονας που αιμοραγουσε παει καλυτερα εχουν αρχισει να βγαινουν καποιες φυσαλιδες που ειχαν δημιουργηθεί απο την αιμοραγια ο δεικτης λοιμωξης εχει αρχισει να κατεβαινει το οξυγονο εχει μεινει σταθερο κ μας ειπε οτι δειχνει λιγο ζωηρουλα απο χθες κ αυτο ειναι καλο δειχνει να ανταποκρίνεται σε ερεθισματα αλλα η κατασταση γενικα παραμενει κρίσιμη δεν επαναπαυομαστε! Της δωσαμε ονομα την αεροβαπτισαν εκεινο το βραδυ που ηταν σοβαρα Αδαμαντια θα τη λεμε αλλα το ξερετε μονο εσεις! 

Μπράβο το κορίτσι μας!!!!!!!Είμαι μαχητρια από τη 1η στιγμή.Σημερα είναι και η μέρα της προωροτητας. 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 26 λεπτά , Vasoth. είπε:

Κοριτσια μου πηραμε λιγα θετικα νεα ο πνευμονας που αιμοραγουσε παει καλυτερα εχουν αρχισει να βγαινουν καποιες φυσαλιδες που ειχαν δημιουργηθεί απο την αιμοραγια ο δεικτης λοιμωξης εχει αρχισει να κατεβαινει το οξυγονο εχει μεινει σταθερο κ μας ειπε οτι δειχνει λιγο ζωηρουλα απο χθες κ αυτο ειναι καλο δειχνει να ανταποκρίνεται σε ερεθισματα αλλα η κατασταση γενικα παραμενει κρίσιμη δεν επαναπαυομαστε! Της δωσαμε ονομα την αεροβαπτισαν εκεινο το βραδυ που ηταν σοβαρα Αδαμαντια θα τη λεμε αλλα το ξερετε μονο εσεις! 

Ποσο χαιρομαι για τα θετικα νεα Βασω μου!!! Καθε μερα και καλυτερα να παει το κοριτσάκι σας!! ❤❤❤❤

  • Ευχαριστώ 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Κοριτσια μου πηραμε λιγα θετικα νεα ο πνευμονας που αιμοραγουσε παει καλυτερα εχουν αρχισει να βγαινουν καποιες φυσαλιδες που ειχαν δημιουργηθεί απο την αιμοραγια ο δεικτης λοιμωξης εχει αρχισει να κατεβαινει το οξυγονο εχει μεινει σταθερο κ μας ειπε οτι δειχνει λιγο ζωηρουλα απο χθες κ αυτο ειναι καλο δειχνει να ανταποκρίνεται σε ερεθισματα αλλα η κατασταση γενικα παραμενει κρίσιμη δεν επαναπαυομαστε! Της δωσαμε ονομα την αεροβαπτισαν εκεινο το βραδυ που ηταν σοβαρα Αδαμαντια θα τη λεμε αλλα το ξερετε μονο εσεις! 

Βάσω μου πολύ ευχάριστα τα νέα σας.. Έτσι πάντα να κάνει αργά κ σταθερά βηματακια.. :x

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Κοριτσια μου πηραμε λιγα θετικα νεα ο πνευμονας που αιμοραγουσε παει καλυτερα εχουν αρχισει να βγαινουν καποιες φυσαλιδες που ειχαν δημιουργηθεί απο την αιμοραγια ο δεικτης λοιμωξης εχει αρχισει να κατεβαινει το οξυγονο εχει μεινει σταθερο κ μας ειπε οτι δειχνει λιγο ζωηρουλα απο χθες κ αυτο ειναι καλο δειχνει να ανταποκρίνεται σε ερεθισματα αλλα η κατασταση γενικα παραμενει κρίσιμη δεν επαναπαυομαστε! Της δωσαμε ονομα την αεροβαπτισαν εκεινο το βραδυ που ηταν σοβαρα Αδαμαντια θα τη λεμε αλλα το ξερετε μονο εσεις! 

Αχου η ψυχούλα μου..Να ζήσει η Αδαμαντια να σταθεί δυνατή και να είναι ΠΑΝΤΑ γερή!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Παγκόσμια μέρα προωρότητας σήμερα. Οι σκέψεις κ οι προσευχές μας στην Βάσω κ το κοριτσάκι της αλλά κ σε όλα τα μικρακια που παλεύουν κ τις οικογένειες που αγωνιούν....

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

9 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Κοριτσια μου πηραμε λιγα θετικα νεα ο πνευμονας που αιμοραγουσε παει καλυτερα εχουν αρχισει να βγαινουν καποιες φυσαλιδες που ειχαν δημιουργηθεί απο την αιμοραγια ο δεικτης λοιμωξης εχει αρχισει να κατεβαινει το οξυγονο εχει μεινει σταθερο κ μας ειπε οτι δειχνει λιγο ζωηρουλα απο χθες κ αυτο ειναι καλο δειχνει να ανταποκρίνεται σε ερεθισματα αλλα η κατασταση γενικα παραμενει κρίσιμη δεν επαναπαυομαστε! Της δωσαμε ονομα την αεροβαπτισαν εκεινο το βραδυ που ηταν σοβαρα Αδαμαντια θα τη λεμε αλλα το ξερετε μονο εσεις! 

Κοριτσι μας ομορφο!!! Αδαμαντια μας!!. Διαμαντι μας!!! Έτσι μαχητρια σε θελουμε ολες κι εσενα και την μανουλα!!! Εχει ηδη πολλες φιλες πες της!!! Η Παναγια θα βοηθήσει να συνεχίσουν ολα να πηγαίνουν καλα!! 

  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια.. στις ηδη μανουλες.. σε αυτες που προσπαθουν.. και σε αυτες που μετρουν αντιστροφα.. Αρχισα κι εγω να μετραω μερες (αν και απομενουν πολλες) εδω και μια εβδομαδα οπου Τριτη και 13 εμαθα το πιο ευχαριστο νεο πριν αλλαξει αυτος ο χρονος που ηταν γεματος καλες αλλα και κακες στιγμες.. Εμαθα πως ημουν 6 εβδομαδων εγκυος.. απο το πουθενα.. οχι μονο δεν το περιμενα αλλα το ειχα και σιγουρο πως δεν ειμαι εφοσον υπηρχε; θεμα υπογονιμοτητας απο την πλευρα του συζυγου..δυο χρονια προσπαθειων εξετασεων και τελικα τσουπ..ηρθε.. για να μην πολυλογω εκανα τεστ το οποιο βγηκε θετικο και το αμφισβητισα εκανα χοριακη καραμπινατο θετικο και επισκεψη στον γιατρο μου οπου και ακουσαμε το μωρακι μας να μας "χαιρεταει".. ποιος λεει πως δεν γινονται θαυματα..

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , My_star είπε:

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια.. στις ηδη μανουλες.. σε αυτες που προσπαθουν.. και σε αυτες που μετρουν αντιστροφα.. Αρχισα κι εγω να μετραω μερες (αν και απομενουν πολλες) εδω και μια εβδομαδα οπου Τριτη και 13 εμαθα το πιο ευχαριστο νεο πριν αλλαξει αυτος ο χρονος που ηταν γεματος καλες αλλα και κακες στιγμες.. Εμαθα πως ημουν 6 εβδομαδων εγκυος.. απο το πουθενα.. οχι μονο δεν το περιμενα αλλα το ειχα και σιγουρο πως δεν ειμαι εφοσον υπηρχε; θεμα υπογονιμοτητας απο την πλευρα του συζυγου..δυο χρονια προσπαθειων εξετασεων και τελικα τσουπ..ηρθε.. για να μην πολυλογω εκανα τεστ το οποιο βγηκε θετικο και το αμφισβητισα εκανα χοριακη καραμπινατο θετικο και επισκεψη στον γιατρο μου οπου και ακουσαμε το μωρακι μας να μας "χαιρεταει".. ποιος λεει πως δεν γινονται θαυματα..

Καλημερα κοριτσακι μου.φυσικα και γινονται θαυματα καμια φορα αργουν λιγο.με το καλο το μωρακι σου.μια ηρεμη εγκυμοσυνη σου ευχομαι.κι εγω αυτη τη στιγμη κρατω στο χερι μου ενα θετικο τεστ εγκυμοσυνης

  • Μου αρέσει 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Comet είπε:

Καλημερα κοριτσακι μου.φυσικα και γινονται θαυματα καμια φορα αργουν λιγο.με το καλο το μωρακι σου.μια ηρεμη εγκυμοσυνη σου ευχομαι.κι εγω αυτη τη στιγμη κρατω στο χερι μου ενα θετικο τεστ εγκυμοσυνης

Σ ευχαριστω πολυ κοπελα μου.. ετσι οπως το λες ακριβως.. ευχομαι σε ολες που προσπαθουν να το ζησουν συντομα αυτο το θαυμα.. και σε εσενα φυσικα συγχαρητηρια και σου ευχομαι ολοψυχα μια ομορφη τελειομηνη εγκυμοσυνη..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , My_star είπε:

Σ ευχαριστω πολυ κοπελα μου.. ετσι οπως το λες ακριβως.. ευχομαι σε ολες που προσπαθουν να το ζησουν συντομα αυτο το θαυμα.. και σε εσενα φυσικα συγχαρητηρια και σου ευχομαι ολοψυχα μια ομορφη τελειομηνη εγκυμοσυνη..

Ευχαριστω πολυ.Εγω το εχω ξαναζησει

Εχω ενα αγορακι εννια μηνων που κοιμαται στο κρεβατακι του.Καθε φορα βεβαια η χαρα ειναι μεγαλη.Το δυσκολο ειναι οτι κι αυτη τη φορα το καταλαβα απο τις αναγουλες που ξεκινησαν απο προχτες.καλα θα περασουμε και παλι.χαχαχα.Εσυ εχεις συμπτωματα;

και μην ξεχασουμε να ευχηθούμε στη μανουλα Βασω τα καλυτερα για το μικρο της διαμαντακι.ειναι δυνατο και με την ευλογια του θεου θα πανε όλα καλα.εχει ένα αγγελακι στον ουρανο να την προσεχει

 

  • Μου αρέσει 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 58 λεπτά , Comet είπε:

Ευχαριστω πολυ.Εγω το εχω ξαναζησει

Εχω ενα αγορακι εννια μηνων που κοιμαται στο κρεβατακι του.Καθε φορα βεβαια η χαρα ειναι μεγαλη.Το δυσκολο ειναι οτι κι αυτη τη φορα το καταλαβα απο τις αναγουλες που ξεκινησαν απο προχτες.καλα θα περασουμε και παλι.χαχαχα.Εσυ εχεις συμπτωματα;

και μην ξεχασουμε να ευχηθούμε στη μανουλα Βασω τα καλυτερα για το μικρο της διαμαντακι.ειναι δυνατο και με την ευλογια του θεου θα πανε όλα καλα.εχει ένα αγγελακι στον ουρανο να την προσεχει

 

Φυσικα και συμπονω για το μωρακι της Βασως  (που διαβασα παραπανω και ειναι παραδειγμα δυναμης) και ευχομαι απο καρδιας να πανε ολα κατευχην και καλα σο πιο συντομα γινεται για το αστερακι της..

Να σου ζησει και να ειναι παντα γερα και τα δυο ☺ κι εγω το εχω ξαναζησει πριν 10 χρονια.. τωρα ειμαι 34 και ειχα απελπιστει για διαφορους λογους.. ειχα πει πως τουλαχιστον εχω ενα αγγελουδι κι οτι ειναι να γινει ας γινει αν ειναι θελημα.. 

Δεν ειχα κανενα απολυτως συμπτωμα περα απο ενοχλησεις περιοδου και πρισμενο στηθος κλασσικο συμπτωμα.. αυτο που ισως με παραξενεψε ειναι πως δεν ηθελα και δεν θελω καθολου γλυκα.. ακομη και το οτι δεν εχω καθολου ορεξη και δεν μπορω να κοιμηθω δεν με ταρακουνησαν.. 

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , My_star είπε:

Φυσικα και συμπονω για το μωρακι της Βασως  (που διαβασα παραπανω και ειναι παραδειγμα δυναμης) και ευχομαι απο καρδιας να πανε ολα κατευχην και καλα σο πιο συντομα γινεται για το αστερακι της..

Να σου ζησει και να ειναι παντα γερα και τα δυο ☺ κι εγω το εχω ξαναζησει πριν 10 χρονια.. τωρα ειμαι 34 και ειχα απελπιστει για διαφορους λογους.. ειχα πει πως τουλαχιστον εχω ενα αγγελουδι κι οτι ειναι να γινει ας γινει αν ειναι θελημα.. 

Δεν ειχα κανενα απολυτως συμπτωμα περα απο ενοχλησεις περιοδου και πρισμενο στηθος κλασσικο συμπτωμα.. αυτο που ισως με παραξενεψε ειναι πως δεν ηθελα και δεν θελω καθολου γλυκα.. ακομη και το οτι δεν εχω καθολου ορεξη και δεν μπορω να κοιμηθω δεν με ταρακουνησαν.. 

 

Να σου ζησει και το δικο σου δευτερη φορα μανουλα μετα απο δεκα χρονια.παντως εισαι ακομη νεα.εγω ειμαι 37.παντως το στηθος μου δεν με ποναει ουτε πρηστηκε.στο μπεμπη μου πηγα να γεννησω με το σουτιεν που φορουσα οταν εμεινα εγκυος.τριτη μερα που κατεβηκε το γαλα μεγαλωσε 3 νουμερα.σοκ....καλυτερα χωρις συμπτωματα.ετοιμαζω τη φρουτοκρεμα του μπεμπη και αναγουλιαζω

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, My_star είπε:

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια.. στις ηδη μανουλες.. σε αυτες που προσπαθουν.. και σε αυτες που μετρουν αντιστροφα.. Αρχισα κι εγω να μετραω μερες (αν και απομενουν πολλες) εδω και μια εβδομαδα οπου Τριτη και 13 εμαθα το πιο ευχαριστο νεο πριν αλλαξει αυτος ο χρονος που ηταν γεματος καλες αλλα και κακες στιγμες.. Εμαθα πως ημουν 6 εβδομαδων εγκυος.. απο το πουθενα.. οχι μονο δεν το περιμενα αλλα το ειχα και σιγουρο πως δεν ειμαι εφοσον υπηρχε; θεμα υπογονιμοτητας απο την πλευρα του συζυγου..δυο χρονια προσπαθειων εξετασεων και τελικα τσουπ..ηρθε.. για να μην πολυλογω εκανα τεστ το οποιο βγηκε θετικο και το αμφισβητισα εκανα χοριακη καραμπινατο θετικο και επισκεψη στον γιατρο μου οπου και ακουσαμε το μωρακι μας να μας "χαιρεταει".. ποιος λεει πως δεν γινονται θαυματα..

Καλώς ορισες κοριτσι μου!!! Με το καλο το νινακι σου!!! 

Βροχερές, κρυουλιαρικες καλημέρες!!! 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κοριτσια!! Πως είστε πως πάει με το κρύο καιρός για δυο..;;:):wub:

Συγχαρητήρια @My_star !! Γίνονται θαύματα...!! Πολύ συγκινητικό μπράβο κορίτσι μου όλα να πάνε υπέροχα και μια ήρεμη εγκυμοσυνη!  

@Comet συγχαρητήρια και από εδώ! Αρχισαν τα όργανα ε; Και έχεις κ το μικρακι.. Το διάστημα που ήμουν χάλια με αναγουλες κ εμετούς ελεγα ήρωες οι γυναίκες που περνούν αυτά και έχουν και αλλα παιδάκια και φροντίζουν τα πάντα. 

Εγω κοριτσια μόλις μίλησα με την μαία. Διπλώθηκα στα δυο από πόνο χαμηλά σουβλιες αριστερά και μέσα στο τέτοιο μου που με έπιασαν τα κλάμματα. Μου είπε να παρω και άλλη προγεστερονη και ξάπλα λιγάκι αφού άλλωστε προς το παρόν δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι. Ανοίγει η μητρα μου λέει και για αυτό οι πόνοι. Πήρα και ένα τροφοκαρντ το πρωί γιατΗ από νωρις είχα πονακια. Την Τριτη με το καλό Παναγία μου να είναι όλα καλα. Συγνώμη σας γράφω πολλά αλλα τρόμαξα τόσο ήταν τόσο γιατί δεν ήταν απλή σουβλιτσα. Ούτε έντερο είναι αυτές τις μερες πάω πιο συχνά κ τελευταία πήγα εχθές. 

 

@Vasoth. ελπίζω να είστε σταθερά καλύτερα κάθε μέρα και καλύτερα! περιμενουμε νέα σας 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...