Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 13 λεπτά , Smile89 είπε:

@Comet @Elpida88 @My_star και παλι καλως ηρθατε στην παρεααααα μας!!!! Λοιπον εδω ετσι για το χαβαλε εχουμε πινακακι με την ΠΗΤ μας και το φύλο του παιδιου, αν θελετε πειτε κι εσείς!!! Να μεγαλωσειιι ο πινακας!!! :wub:

Δεν εχω ζαχαρο και στο ντοπλερ ηταν 2 κιλα. Παω βουρ για τεσσαρα. Απλα απο μονη εκοψα την ζαχαρη κ περιορισα τους υδατανθρακες μην παραξεφυγω εγω οχιτοσο η μικρη αλλα και για να τρέφεται πιο σωστα!! 

Καλά έκανες... Μπράβοοοοο.... Εμένα δυστυχώς τα γλυκά ήταν το ευαίσθητο σημείο μου... Άστα να πάνε... Δε πειράζει... Αξίζει 2 μήνες υπομονή... Η πητ μου είναι 8 Φεβρουαρίου και όπως είπα περιμένω αγοράκι.... Εσύ πότε περιμένεις και τι; 

πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

Χαχαχα Χαχαχα ελα ρεεεε αγιο βασιλη!! Μήπως δεν θελει κοκκινο?. Τι ομαδα ειναι??? Χαχαχα Χαχαχα 

Νομιζω κι εγω ετσι θα λεω!! 

Πραγματικά θέλω μόλις γεννήσεις με το καλό να μου πεις τι θα σκεφτείς όταν το δεις το μπεμπακι σου... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 3 λεπτά , Smile89 είπε:

Χαχαχα Χαχαχα ελα ρεεεε αγιο βασιλη!! Μήπως δεν θελει κοκκινο?. Τι ομαδα ειναι??? Χαχαχα Χαχαχα 

Νομιζω κι εγω ετσι θα λεω!! 

Ολυμπιακός είναι.δεβ Έχει έχει θέμα με το χρώμα.με το γιο Έχει.τον θέλει άντρα.καταλαβες?ξεκινήσαμε από τώρα τις χαζομάρες.κατσε να γεννηθεί και του παίρνω μετά το φορμακι .σιγά μη σκάσω.χιχιχιχιχιχι.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Θες ξυλικι τωραααα!!! Οποτε πονας σε οποιονδήποτε σταδιο της εγκυμοσύνης θα ξαπλωνεις κι αν δεν γίνεται να καθεσαι να τεντωνεσαι!!!. Τι κανεις κυρια μου ορθια??????????? Το νινο θελει αραξον να μεγαλώσει το δωματιο. Σε δυο μερες που θα βρεθείτε θα σου τα χωσει!!!. Να ξες!!!!. Χαχαχα Χαχαχα 

Χαχαχα! Έχεις εχεις δίκιο ρε παιδι μου απλά κάτι με πιάνει και λειτουργώ αντίθετα για να μην με ρίξει και εντάξει δεν κουράστηκα απλά έκανα κάτι ψιλό πράγματα και να σου πω την αλήθεια ξεχάστηκα κιολας. Βασικά να τσεκάρω ήθελα. Γενικοτερα στο αραλίκι την έχουμε βγάλει να ξες! Χαχαχα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Elpida88 είπε:

Καλά έκανες... Μπράβοοοοο.... Εμένα δυστυχώς τα γλυκά ήταν το ευαίσθητο σημείο μου... Άστα να πάνε... Δε πειράζει... Αξίζει 2 μήνες υπομονή... Η πητ μου είναι 8 Φεβρουαρίου και όπως είπα περιμένω αγοράκι.... Εσύ πότε περιμένεις και τι; 

Πραγματικά θέλω μόλις γεννήσεις με το καλό να μου πεις τι θα σκεφτείς όταν το δεις το μπεμπακι σου... 

Κοριτσακι 18/1!!! Θα τρελαθω, θα σταματησει ο χρονος. Σας γραφωτωρα κ κλωτσαει κ νοιωθω μοναδικη στον κοσμο.... αχ

  • Μου αρέσει 2

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 13 λεπτά , loyloy είπε:

Φυσιολογικά εκτός απροόπτου.τωρα που έκλεισα τις 36 φοβάμαι πιο πολύ.με έχουν  πιάσει φοβίες μήπως κάτι δεν πάει καλά και τέτοια.Με το καλό ο μπέμπης σου!!!!!!!

Εεε Ψιτ μην αρχίσω την τσιρίδα...:) Με αγαπη ομως! 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Elpida88 είπε:

Μην φοβάσαι κοπέλα μου... Εγώ πήγαινα στο μαιευτήριο λες και πήγαινα διακοπές... Βέβαια μετά η γεννα ήταν πολύ δύσκολη αλλά το μόνο που σκεφτόμουν ήταν ότι σε λίγες ώρες θα κρατάω αγκαλιά το μωρό μου... Τίποτα άλλο... Και θα έκανα τα πάντα για να βγει υγιείς... Με δυσκολέψε πολύ αλλά βγήκε υγιεστατος και υπερκινητικος και επίσης μεγάλη γλωσσοκοπανα..μιλαει και κινείται 24 ώρες το 24ωρο... Ακόμα και στον ύπνο του.... Ευχομαι να έχεις μια τέλεια γεννα... Με λίγους πόνους και ένα υγιέστατο μπεμπακι... Να μην αγχώνεσαι καθόλου.. Μολις θα στο φέρουν να το το δεις θα σκεφτείς δικό μου είναι αυτό;;;;  εγώ το ρωτούσα σε όλους... Είναι δικό μου; δεν το πίστευα... 

Ανυπομονώ δεν έχεις ιδέα Πόσο.λιγο έμεινε που θα πάει θα περάσει. Τι ωραία και συγκινητικά Που τα λες.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , loyloy είπε:

Ολυμπιακός είναι.δεβ Έχει έχει θέμα με το χρώμα.με το γιο Έχει.τον θέλει άντρα.καταλαβες?ξεκινήσαμε από τώρα τις χαζομάρες.κατσε να γεννηθεί και του παίρνω μετά το φορμακι .σιγά μη σκάσω.χιχιχιχιχιχι.

 Χαχαχα Χαχαχα σωστηηηη!!! 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Κοριτσακι 18/1!!! Θα τρελαθω, θα σταματησει ο χρονος. Σας γραφωτωρα κ κλωτσαει κ νοιωθω μοναδικη στον κοσμο.... αχ

Το πιστεύεις ότι και εγώ όση ώρα μιλάω μαζί σας δεν έχει σταματήσει;  δεν είναι τυχαίο... Μάλλον χαίρονται κ αυτά μαζί μας.... Πιστεύω smile ότι και εγώ τέλος Ιανουαρίου θα γέννησω.... Δεν νομίζω να πάω Φεβρουάριο.... Και λόγο ιστορικού μια λόγο το ότι τρέχω όλη μέρα με το πρώτο το παιδάκι... Θα κατέβει πάλι πιστεύω νωρίς... Αχχχ τι ωραία μετά τα Χριστούγεννα θα κρατάς αγκαλιτσα το νινακι σου.... 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Beboula25 είπε:

Χαχαχα! Έχεις εχεις δίκιο ρε παιδι μου απλά κάτι με πιάνει και λειτουργώ αντίθετα για να μην με ρίξει και εντάξει δεν κουράστηκα απλά έκανα κάτι ψιλό πράγματα και να σου πω την αλήθεια ξεχάστηκα κιολας. Βασικά να τσεκάρω ήθελα. Γενικοτερα στο αραλίκι την έχουμε βγάλει να ξες! Χαχαχα 

Τι ζωδιο ειπαμε εισαι??? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Κοριτσακι 18/1!!! Θα τρελαθω, θα σταματησει ο χρονος. Σας γραφωτωρα κ κλωτσαει κ νοιωθω μοναδικη στον κοσμο.... αχ

Λες για την μπουμπου σου❤️ και γεμίζουν καρδούλες όλα γύρω μου μόνο στην σκέψη του να το ζήσω... Είσαι μοναδική!! Η κάθε μανούλα και μέλλουσα μανούλα είναι μοναδική!!

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Τι ζωδιο ειπαμε εισαι??? 

Τοξότης. Θυμησε μου κ εσυ κάτι γνώριμο μου είσαι 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Beboula25 είπε:

Εεε Ψιτ μην αρχίσω την τσιρίδα...:) Με αγαπη ομως! 

Παντα!!!! 

πρίν από 1 λεπτό , Elpida88 είπε:

Το πιστεύεις ότι και εγώ όση ώρα μιλάω μαζί σας δεν έχει σταματήσει;  δεν είναι τυχαίο... Μάλλον χαίρονται κ αυτά μαζί μας.... Πιστεύω smile ότι και εγώ τέλος Ιανουαρίου θα γέννησω.... Δεν νομίζω να πάω Φεβρουάριο.... Και λόγο ιστορικού μια λόγο το ότι τρέχω όλη μέρα με το πρώτο το παιδάκι... Θα κατέβει πάλι πιστεύω νωρίς... Αχχχ τι ωραία μετά τα Χριστούγεννα θα κρατάς αγκαλιτσα το νινακι σου.... 

Εχω προαισθημα πως δεν θα παρω ολο το μηνα.... για να δουμε!!! 

πρίν από 2 λεπτά , Beboula25 είπε:

Λες για την μπουμπου σου❤️ και γεμίζουν καρδούλες όλα γύρω μου μόνο στην σκέψη του να το ζήσω... Είσαι μοναδική!! Η κάθε μανούλα και μέλλουσα μανούλα είναι μοναδική!!

Τοξότης. Θυμησε μου κ εσυ κάτι γνώριμο μου είσαι 

Γλυκουλες μοναδικες μανουλες!!!. Χαχαχα Χαχαχα 

Ε Βεβαια Λοιπον τοξοτινα!!!! Δεν καθεσαι στα αυγα σου!!! Αααα κοντευει κ το γενέθλιο!!! Εγω καρκινος!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Smile89 είπε:

Παντα!!!! 

Εχω προαισθημα πως δεν θα παρω ολο το μηνα.... για να δουμε!!! 

Γλυκουλες μοναδικες μανουλες!!!. Χαχαχα Χαχαχα 

Ε Βεβαια Λοιπον τοξοτινα!!!! Δεν καθεσαι στα αυγα σου!!! Αααα κοντευει κ το γενέθλιο!!! Εγω καρκινος!! 

Κάθομαι αμε..Τα βασικά κάνω και άραγμα. Έχουν υπάρξει ομως στιγμες που για λίγα δευτερόλεπτα ξέχασα πως είμαι εγκυος.Νομιζω όλες θα το έχετε πάθει αυτό στις αρχές. 

Καλα λεω πολύ γνώριμο γιατί είναι ο καλύτερος μου φίλος! Γιατί εσυ ησυχη είσαι γενικοτερα;; 

πρίν από 39 λεπτά , Smile89 είπε:

Να σου πω κατι????? Ολα θα πανε τελειαααααα!!! Θα τρως μελομακατονα κι ολα τα καλούδια κι εσυ κι εκείνος λογω θηλασμου καταλαβαινεις θα τα στελνεις απευθειας!!!. Χαχαχα Χαχαχα 

Μην κανεις τετοιες σκεψεις!! Ντατσει??? Πηρες χριστούγεννιατικο φορμακι??? 

Πες ταααααααα!!!! 

 

 

πρίν από 41 λεπτά , loyloy είπε:

Κάτσε ξάπλωσε μη κάνεις βλακείες γτ θα σου φωνάζω μετά.αντε.κρεβατι γρήγορα ή απλώσου στο καναπέ.

Κρεββάτι είμαι τζουτζουκες!

Αυτα να σκέφτεστε τις γιορτές τα μωρουδιακά φορμάκια και όλα όσα έρχονται με το καλό!  

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Beboula25 είπε:

Κάθομαι αμε..Τα βασικά κάνω και άραγμα. Έχουν υπάρξει ομως στιγμες που για λίγα δευτερόλεπτα ξέχασα πως είμαι εγκυος.Νομιζω όλες θα το έχετε πάθει αυτό στις αρχές. 

Καλα λεω πολύ γνώριμο γιατί είναι ο καλύτερος μου φίλος! Γιατί εσυ ησυχη είσαι γενικοτερα;; 

 

 

Κρεββάτι είμαι τζουτζουκες!

Αυτα να σκέφτεστε τις γιορτές τα μωρουδιακά φορμάκια και όλα όσα έρχονται με το καλό!  

Χαχαχα Χαχαχα γενικοτερα δεν ειμαι ησυχη!!!. Τωρα ειμαι!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Beboula25 είπε:

Κάθομαι αμε..Τα βασικά κάνω και άραγμα. Έχουν υπάρξει ομως στιγμες που για λίγα δευτερόλεπτα ξέχασα πως είμαι εγκυος.Νομιζω όλες θα το έχετε πάθει αυτό στις αρχές. 

Καλα λεω πολύ γνώριμο γιατί είναι ο καλύτερος μου φίλος! Γιατί εσυ ησυχη είσαι γενικοτερα;; 

 

 

Κρεββάτι είμαι τζουτζουκες!

Αυτα να σκέφτεστε τις γιορτές τα μωρουδιακά φορμάκια και όλα όσα έρχονται με το καλό!  

Έφαγα ένα ταρτακι !!!!!!!!τέλειο!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!πρόβα για τα γλυκά των γιορτών.αχ μπεμπούλα μου όλη την ώρα ανοίγω τα συρτάρια και χαζεύω τα ρούχα του.

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...