Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , palmoira είπε:

Εμένα μου έκανε και ενδοκολπικο για μέτρηση τραχήλου αλλά μου είχε ζητήσει και ο γιατρός μου να το κάνει. 

Ισως να κανουν αν υπαρχει λογος.


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

6 ώρες πρίν, 4shinediamonds είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.Νέα στην παρέα σας.Πρόσφατα μάθαμε ότι θα γίνουμε γονείς!

Θέλω την βοήθειά σας σε κάποιες απορίες!

Εύχομαι τελειομηνες εγκυμοσύνες και γερά μωράκια σε όλες μας!

Πιστεύω σιγά-σιγά θα σας μάθω....

Καλησπέρα κορίτσι!!! Καλώς όρισες στην παρέα. Με το καλό το νινακι σου!!! Εδώ όλες έχουμε απορίες και πάντα εμφανίζεται η λύση από κάποια από μας.χεχεχε. Δεν απάντησα σε κάποιο από τα μηνύματα σου γιατί είδα απάντησαν τα κορίτσι α!!!!

4 ώρες πρίν, Ροζι3 είπε:

Κορίτσια μου πήγαμε σήμερα να δούμε σάκο, και είδαμε... σάκους!! Δίδυμα !! Δεν μπορώ να το πιστέψω!!! 

Όλα θα πάνε καλα! Το καλό είναι ότι ψάχνουν όλα τα ενδεχόμενα για να είναι σίγουροι... εσυ να είσαι ήρεμη και αισιόδοξη! 

Λατρεύω να ακούω για διδυμακια!!!! Αχ τι ωραία!!!!με το καλοοοοο ρεεεε!!!

1 ώρα πρίν, fairy-mary είπε:

Καλησπερα κοριτσια!!!

Πως εισαστε;

Τι κανετε;

Εχω μια απορια βρε κοριτσια στη β επιπεδου σου ξαναδινουν ποσοστα για συνδρομα;

Κανεια παλι και εξετασεις αιματος;

Έλα μου, είδα σου απάντησαν τελικά τα κορίτσια!! Κατά τα άλλα πώς είσαι???

 

@Κωνσταντίνα16 αγάπη μου είναι λογικό να ανησυχείς και για την εξέταση και για τα αποτελέσματα αυτής. Όπως σου είπαν τα κορίτσια και όπως είπες κι εσύ οι πλειοψηφία των περιπτώσεων είναι να πάνε όλα καλά με την εξέταση. Μην ανησυχείς λοιπόν η Παναγία κοντά σας και ο Άγιος προστάτης σας. Όλα θα είναι μια χαρά απλά μετά θα πρέπει να ξεκουραστείς για λίγο καιρό. Θα σου κρατάμε παρέα χεχε. 

 

 

Βρε τρελοκομεία απόψε που λείπα μου γράψατε σελίδες!!!!! Πήγα για καφέ και μετά θέατρο, κόντεψε να σκάσει η φούσκα μου ως το διάλειμμα. Η δε μικρή με τάραξε η θα μου βγεί θεατρόφιλη η καλλιτέχνιδα η ήθελε να φύγουμε τρέχοντας έτσι όπως καθόμουν...... μάλλον για το τελευταίο το κόβω..... χεχε

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Ροζι3 είπε:

Κορίτσια μου πήγαμε σήμερα να δούμε σάκο, και είδαμε... σάκους!! Δίδυμα !! Δεν μπορώ να το πιστέψω!!! 

Όλα θα πάνε καλα! Το καλό είναι ότι ψάχνουν όλα τα ενδεχόμενα για να είναι σίγουροι... εσυ να είσαι ήρεμη και αισιόδοξη! 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου να είσαι καλά! Με το καλό τα μωράκια σου!!!!

πρίν από 50 λεπτά , Smile89 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι!!! Καλώς όρισες στην παρέα. Με το καλό το νινακι σου!!! Εδώ όλες έχουμε απορίες και πάντα εμφανίζεται η λύση από κάποια από μας.χεχεχε. Δεν απάντησα σε κάποιο από τα μηνύματα σου γιατί είδα απάντησαν τα κορίτσι α!!!!

Λατρεύω να ακούω για διδυμακια!!!! Αχ τι ωραία!!!!με το καλοοοοο ρεεεε!!!

Έλα μου, είδα σου απάντησαν τελικά τα κορίτσια!! Κατά τα άλλα πώς είσαι???

 

@Κωνσταντίνα16 αγάπη μου είναι λογικό να ανησυχείς και για την εξέταση και για τα αποτελέσματα αυτής. Όπως σου είπαν τα κορίτσια και όπως είπες κι εσύ οι πλειοψηφία των περιπτώσεων είναι να πάνε όλα καλά με την εξέταση. Μην ανησυχείς λοιπόν η Παναγία κοντά σας και ο Άγιος προστάτης σας. Όλα θα είναι μια χαρά απλά μετά θα πρέπει να ξεκουραστείς για λίγο καιρό. Θα σου κρατάμε παρέα χεχε. 

 

 

Βρε τρελοκομεία απόψε που λείπα μου γράψατε σελίδες!!!!! Πήγα για καφέ και μετά θέατρο, κόντεψε να σκάσει η φούσκα μου ως το διάλειμμα. Η δε μικρή με τάραξε η θα μου βγεί θεατρόφιλη η καλλιτέχνιδα η ήθελε να φύγουμε τρέχοντας έτσι όπως καθόμουν...... μάλλον για το τελευταίο το κόβω..... χεχε

Εντάξει είναι το πρώτο σοκ θα Μ περάσει..σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου!!! ❤️


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου να είσαι καλά! Με το καλό τα μωράκια σου!!!!

Εντάξει είναι το πρώτο σοκ θα Μ περάσει..σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου!!! ❤️

Καλό βράδυ!!! Θα τα πούμε αύριο!!! Φιλάκια!!


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, 4shinediamonds είπε:

Κορίτσια στην αρχή της εγκυμοσύνης,πότε πρέπει να μας δει ο ενδοκρινολογος;

Εμάς σπίτι δεν έχει ασανσέρ,είναι επικίνδυνο να ανεβαίνω σκάλες;2ος όροφος.

Με το κινητό τι κάνουμε;και τώρα από κινητό σας γράφω.Το βάζω πλάι,επηρεάζει τα μωράκια;Μιλάω με hands free.

Κεφάλαιο λούσιμο.Πώς;Μου έχει απαγορέψει ο γιατρός το σκύψιμο μπροστά.

Οι ταχυπαλμίες που έχω είναι φυσιολογικές;γενικώς κουράζομαι εύκολα ακόμα και όταν μιλάω.

Καλησπερα και απο μενα και καλως ηρθες! Να εχεις μια ομορφη τελειομηνη εγκυμοσύνη :)

Λοιπον κ εγω στο δευτερο μενω και δεν έχουμε ασανσερ οποτε ανεβαινω σκαλες. Δεν ειχα ποτε θέμα. Απλα να μη κρατας πολυ βάρος όταν τις ανεβαίνεις.  Πχ σακουλες σουπερ πολλες.

Το κιν.δεν μπορουμε να το αποφύγουμε αλλα εγω προσωπικα προσεχω παντα απο την  αρχη να μη το εχω κοντα στην κοιλια μου.Το αφηνω στο τραπεζακι μακρια μου και μακρια απο την κοιλια,δεν το ειχα ποτε εκει διπλα ειδικα στην αρχη που το εμβρυο ειναι πιο ευαισθητο. Δεν ξερουμε αν επηρεάζει αλλα για καλο κ κακο..

Κουραση ειναι εντελως φυσιολογικη το πρωτο 3μηνο. Επισης και εγω ειχα ταχυκαρδίες. Στο δευτερο 3μηνο φεύγει η κουραση και εχεις ενέργεια.

Οσον αφορα το λουσιμο εγω παντα λουζομαι κάνοντας μπάνιο οποτε γιατι να σκύβεις?  Μπες.κατω απο το ντους για να μην επιβαρύνεις και τη μεση σου.

Αυτα απο εμενα :)

6 ώρες πρίν, Ροζι3 είπε:

Κορίτσια μου πήγαμε σήμερα να δούμε σάκο, και είδαμε... σάκους!! Δίδυμα !! Δεν μπορώ να το πιστέψω!!! 

Όλα θα πάνε καλα! Το καλό είναι ότι ψάχνουν όλα τα ενδεχόμενα για να είναι σίγουροι... εσυ να είσαι ήρεμη και αισιόδοξη! 

Συγχαρητήρια και απο μενα! Τι ομορφα νεα :) μια υπεροχη εγκυμοσυνη σου ευχομαι


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

9 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι!!! Καλώς όρισες στην παρέα. Με το καλό το νινακι σου!!! Εδώ όλες έχουμε απορίες και πάντα εμφανίζεται η λύση από κάποια από μας.χεχεχε. Δεν απάντησα σε κάποιο από τα μηνύματα σου γιατί είδα απάντησαν τα κορίτσι α!!!!

Λατρεύω να ακούω για διδυμακια!!!! Αχ τι ωραία!!!!με το καλοοοοο ρεεεε!!!

Έλα μου, είδα σου απάντησαν τελικά τα κορίτσια!! Κατά τα άλλα πώς είσαι???

 

@Κωνσταντίνα16 αγάπη μου είναι λογικό να ανησυχείς και για την εξέταση και για τα αποτελέσματα αυτής. Όπως σου είπαν τα κορίτσια και όπως είπες κι εσύ οι πλειοψηφία των περιπτώσεων είναι να πάνε όλα καλά με την εξέταση. Μην ανησυχείς λοιπόν η Παναγία κοντά σας και ο Άγιος προστάτης σας. Όλα θα είναι μια χαρά απλά μετά θα πρέπει να ξεκουραστείς για λίγο καιρό. Θα σου κρατάμε παρέα χεχε. 

 

 

Βρε τρελοκομεία απόψε που λείπα μου γράψατε σελίδες!!!!! Πήγα για καφέ και μετά θέατρο, κόντεψε να σκάσει η φούσκα μου ως το διάλειμμα. Η δε μικρή με τάραξε η θα μου βγεί θεατρόφιλη η καλλιτέχνιδα η ήθελε να φύγουμε τρέχοντας έτσι όπως καθόμουν...... μάλλον για το τελευταίο το κόβω..... χεχε

Καλημέρα κορίτσι μου,ευχαριστώ για το καλωσόρισμα!Με το καλό το μωράκι σου!

8 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Καλησπερα και απο μενα και καλως ηρθες! Να εχεις μια ομορφη τελειομηνη εγκυμοσύνη :)

Λοιπον κ εγω στο δευτερο μενω και δεν έχουμε ασανσερ οποτε ανεβαινω σκαλες. Δεν ειχα ποτε θέμα. Απλα να μη κρατας πολυ βάρος όταν τις ανεβαίνεις.  Πχ σακουλες σουπερ πολλες.

Το κιν.δεν μπορουμε να το αποφύγουμε αλλα εγω προσωπικα προσεχω παντα απο την  αρχη να μη το εχω κοντα στην κοιλια μου.Το αφηνω στο τραπεζακι μακρια μου και μακρια απο την κοιλια,δεν το ειχα ποτε εκει διπλα ειδικα στην αρχη που το εμβρυο ειναι πιο ευαισθητο. Δεν ξερουμε αν επηρεάζει αλλα για καλο κ κακο..

Κουραση ειναι εντελως φυσιολογικη το πρωτο 3μηνο. Επισης και εγω ειχα ταχυκαρδίες. Στο δευτερο 3μηνο φεύγει η κουραση και εχεις ενέργεια.

Οσον αφορα το λουσιμο εγω παντα λουζομαι κάνοντας μπάνιο οποτε γιατι να σκύβεις?  Μπες.κατω απο το ντους για να μην επιβαρύνεις και τη μεση σου.

Αυτα απο εμενα :)

Συγχαρητήρια και απο μενα! Τι ομορφα νεα :) μια υπεροχη εγκυμοσυνη σου ευχομαι

Καλημέρα κορίτσι μου,ευχαριστώ πολύ για τις ευχές και την απάντησή σου!

Στις σκάλες δεν κρατάω τίποτα ,απλά τις ανεβαίνω.Το θέμα μου όμως είναι ότι έχω κλειστοφοβια.Και σε ασανσέρ έχω κλειστεί πολλές φορές.

Το κινητό το χρησιμοποιώ μέσα στην μέρα και για το ίντερνετ και για ομιλία και για κανένα παιχνίδι να περάσει η ώρα.Όταν είμαι ξαπλωμένη πλάι το έχω πλάι με ένα μαξιλάρι πολύ μαλακό στην κοιλίτσα μου.Όταν είμαι ανάσκελα το έχω πιο πάνω  από την κοιλίτσα με ένα μαξιλάρι πάλι επάνω στην κοιλίτσα.Δεν ξέρω αν είμαι σωστή...

Το σκέφτηκα και αυτό το όρθιο λούσιμο,έχεις δίκιο.

Να ρωτήσω κάτι ακόμα,με το απορρυπαντικό ρούχων τι κάνουμε;Ξαφνικά άρχισε να μου μυρίζει εντονα!Χρησιμοποιώ υγρό απορρυπαντικό και τα ρούχα μετά στο στεγνωτηριο.Δεν ξέρω μου κόλλησε πως επειδή μου μυρίζει το απορρυπαντικό μπορεί να βλάψει την ευαίσθητη περιοχή και κατ επέκταση τα μωρά!

Και κάτι ακόμα,τις πρωινές ώρες ή θα έχω καουρες ή γουργουρισμα,είναι φυσιολογικό;

Σας έχω τρελάνει,σοοορρυ!

Ευχαριστώ και πάλι κορίτσι μου,με το καλό και το δικό σου μωράκι.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , 4shinediamonds είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου,ευχαριστώ για το καλωσόρισμα!Με το καλό το μωράκι σου!

Καλημέρα κορίτσι μου,ευχαριστώ πολύ για τις ευχές και την απάντησή σου!

Στις σκάλες δεν κρατάω τίποτα ,απλά τις ανεβαίνω.Το θέμα μου όμως είναι ότι έχω κλειστοφοβια.Και σε ασανσέρ έχω κλειστεί πολλές φορές.

Το κινητό το χρησιμοποιώ μέσα στην μέρα και για το ίντερνετ και για ομιλία και για κανένα παιχνίδι να περάσει η ώρα.Όταν είμαι ξαπλωμένη πλάι το έχω πλάι με ένα μαξιλάρι πολύ μαλακό στην κοιλίτσα μου.Όταν είμαι ανάσκελα το έχω πιο πάνω  από την κοιλίτσα με ένα μαξιλάρι πάλι επάνω στην κοιλίτσα.Δεν ξέρω αν είμαι σωστή...

Το σκέφτηκα και αυτό το όρθιο λούσιμο,έχεις δίκιο.

Να ρωτήσω κάτι ακόμα,με το απορρυπαντικό ρούχων τι κάνουμε;Ξαφνικά άρχισε να μου μυρίζει εντονα!Χρησιμοποιώ υγρό απορρυπαντικό και τα ρούχα μετά στο στεγνωτηριο.Δεν ξέρω μου κόλλησε πως επειδή μου μυρίζει το απορρυπαντικό μπορεί να βλάψει την ευαίσθητη περιοχή και κατ επέκταση τα μωρά!

Και κάτι ακόμα,τις πρωινές ώρες ή θα έχω καουρες ή γουργουρισμα,είναι φυσιολογικό;

Σας έχω τρελάνει,σοοορρυ!

Ευχαριστώ και πάλι κορίτσι μου,με το καλό και το δικό σου μωράκι.

Ευχαριστώ πολύ πολύ!!!


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσιααα. Εστειλα και πριν μαζι με ενα βιντεακι αλλα μου το χει σε αποκρυψη το μηνυμα :-x @Nicol_ χακερου πως βαζουμε βιντεακι χωρις να μας τα πρηζουν οι διαχειριστες? 

Καλημερα σε οοολες!!!! 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , nanoula90 είπε:

Καλημερα κοριτσιααα. Εστειλα και πριν μαζι με ενα βιντεακι αλλα μου το χει σε αποκρυψη το μηνυμα :-x @Nicol_ χακερου πως βαζουμε βιντεακι χωρις να μας τα πρηζουν οι διαχειριστες? 

Καλημερα σε οοολες!!!! 

Χεχεχε


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλημερα κοριτσιααα. Εστειλα και πριν μαζι με ενα βιντεακι αλλα μου το χει σε αποκρυψη το μηνυμα :-x @Nicol_ χακερου πως βαζουμε βιντεακι χωρις να μας τα πρηζουν οι διαχειριστες? 

Καλημερα σε οοολες!!!! 

Αχαχαχ καλημερουδια!! Το βιντεακι δεν ειναι απο youtube? Αν ειναι απο εκει μπαίνει κατευθειαν οποτε βρες το στο youtube αν μπορεις και κανε κατευθειαν επικολληση το λινκ στημ απαντηση(οχι στην προσθήκη επιπρόσθετου υλικου) γιατι η αληθεια ειναι οτι αργούν να εγκρινουν αλλα λινκ


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , 4shinediamonds είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου,ευχαριστώ για το καλωσόρισμα!Με το καλό το μωράκι σου!

Καλημέρα κορίτσι μου,ευχαριστώ πολύ για τις ευχές και την απάντησή σου!

Στις σκάλες δεν κρατάω τίποτα ,απλά τις ανεβαίνω.Το θέμα μου όμως είναι ότι έχω κλειστοφοβια.Και σε ασανσέρ έχω κλειστεί πολλές φορές.

Το κινητό το χρησιμοποιώ μέσα στην μέρα και για το ίντερνετ και για ομιλία και για κανένα παιχνίδι να περάσει η ώρα.Όταν είμαι ξαπλωμένη πλάι το έχω πλάι με ένα μαξιλάρι πολύ μαλακό στην κοιλίτσα μου.Όταν είμαι ανάσκελα το έχω πιο πάνω  από την κοιλίτσα με ένα μαξιλάρι πάλι επάνω στην κοιλίτσα.Δεν ξέρω αν είμαι σωστή...

Το σκέφτηκα και αυτό το όρθιο λούσιμο,έχεις δίκιο.

Να ρωτήσω κάτι ακόμα,με το απορρυπαντικό ρούχων τι κάνουμε;Ξαφνικά άρχισε να μου μυρίζει εντονα!Χρησιμοποιώ υγρό απορρυπαντικό και τα ρούχα μετά στο στεγνωτηριο.Δεν ξέρω μου κόλλησε πως επειδή μου μυρίζει το απορρυπαντικό μπορεί να βλάψει την ευαίσθητη περιοχή και κατ επέκταση τα μωρά!

Και κάτι ακόμα,τις πρωινές ώρες ή θα έχω καουρες ή γουργουρισμα,είναι φυσιολογικό;

Σας έχω τρελάνει,σοοορρυ!

Ευχαριστώ και πάλι κορίτσι μου,με το καλό και το δικό σου μωράκι.

Καλημερα μη τρελαινεσαι τοσο οτι εκανες κ πριν θα κανεις κ τωρα εγκυος εισαι οχι αρρωστη απι τη στιγμη που πανε ολα καλα κ δεν εχεις προβλημα συνέχιζεις τη ζωη σου κανονικα απλά λιγο πιο προσεκτικα δε παθαινεις κάτι με τις σκαλες κ επίσης δε νομιζω οτι θα παθει κάτι το μωρο νε το κινητό εγω επειδη ολη την εγκυμοσυνη την εβγαλα στο κρεβατι ολη μέρα με το κινητο κ το ταμπλετ ημουν δε γινοταν αλλιως δε παθανε κατι τα μωρα μου για το απορυπαντικο επισης δε παθαινεις κατι ουτε εσυ ουτε το μωρο αν σου μυριζει εντονα απλά άλλαξε το μονο για να μη σε ανακατευει οχι για αλλο λογο οι καουρες κ ολα αυτα ειναι φυσιολογικα δε μας τρελαινεις εμας αλλα χαλαρωσε εσυ κ ζησε φυσιολογικα απο δω περα κ μη τρελαινεσαι με το παραμικρο γιατι εχεις πολλους μηνες μπροστα σου κ δε βγαινουν με τόσο ανχος! Μη με παρεξηγησεις στο λέω καθαρα απο πειρα εμενα μου ετυχαν ολα τα ασχημα που μπορει να εχει μια εγκυμοσυνη αν ειναι να συμβει κατι θα γινει οτι και να προσεξεις κ στο λεει μια που επαθε αποκοληση με τρελη αιμοραγια κ την επαθα στο κρεβατι δεν εκανα κάτι! Θα προσεχεις αλλα χωρις υπερβολες!

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια, @Κωνσταντίνα16 επειδή έχω κάνει στο παρελθόν αμνιο όντως είναι αγχωτική εξέταση αλλά εκ των υστέρων κατάλαβα ότι δεν χρειαζόταν τόσο άγχος απλά να προσέχεις τις πρώτες μέρες. Εμένα μου είχε πει η εμβρυολογος ότι δεν χρειάζεται να είμαι κ ξάπλα αλλά να μην κουράζομαι, βέβαια εγώ για σίγουρα τις 2 πρώτες μέρες σηκώνουν μόνο για τουαλέτα κ όλα πήγαν μια χαρά. Στο εύχομαι κ σε σένα... Κ όσο για τα αποτελέσματα οι πιθανότητες είναι με το μέρος σου!!! Κορίτσια δεν γράφω συχνά γιατί πριν μια εβδομάδα μετακόμισα από την πόλη που ήμουν στο χωριό, ίντερνετ δεν βάλαμε στο σπιτι γιατί ο ΟΤΕ δεν συμφέρει οικονομικά κ το ίντερνετ που έχω στο κινητό δεν πιάνει καλό σήμα εδώ!!! Υπάρχει κάποιο άλλο κορίτσι που να γέννησε??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...