Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

1 hour ago, marian84 said:

Ρε κοριτσια ειμαι σε πολθ ασχημη ψυχολογικη κατασταση.Χτες παλι στο νοσοκομειο την εβγαλα.Την 7η βδομ μετα απο αιμορραγια(οχι λιγο αιμα) βρηκαν οτι εχω αιματωμα στη μητρα.Μου ειπαν να ειμαι ξαπλα και προγεστερονη.Το αιμα εγινε σιγα σιγα καφε και ξανα ακριβως μια βδομ μετα τα ιδια.αιμορραγια και χτες (μετα απο μια βδομ κενο) ξανα αιμορραγια.Δηλ 7η 8η 10η βδομ αιμορραγια παρ ολο που ειμαι ξαπλα ολη μερα.Δε ξερω τι να κανω...εχω αρχισει να απελπιζομαι.

Υπομονή και ψυχραιμία. Γιατί απελπίζεσαι τι λέει ο γιατρός σου;

Όσο για την ξάπλα βρες μια σειρά με αγνή  χαζομάρα που να σου αρέσει και χαλάρωσε! Εμένα μου άρεσε το one day at a time στο Netflix. Έχει κ τιτλο που ταιριάζει σε όλες τις εγκυμονούσες :)


IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 4 λεπτά , Kpp83 είπε:

Υπομονή και ψυχραιμία. Γιατί απελπίζεσαι τι λέει ο γιατρός σου;

Όσο για την ξάπλα βρες μια σειρά με αγνή  χαζομάρα που να σου αρέσει και χαλάρωσε! Εμένα μου άρεσε το one day at a time στο Netflix. Έχει κ τιτλο που ταιριάζει σε όλες τις εγκυμονούσες :)

Ο γιατρος λεει οτι δε ξερουμε πως θα εξελιχθει.Ζω στο εξωτερικο και δω οι γιατροι παντα σου λενε τα χειροτερα σεναρια κατι το οποιο δε βοηθαει και πολυ.Δε με πειραζει τοσο η ξαπλα(οχι οτι ειναι ευκολο πραγμα) απλα με ανησυχει το γεγονος οτι εχω συνεχομενες αιμορργιες.οι περισσοτερες κοπελες με αιματωμα ειχαν μια μεγαλη αιμορραγια καιμετα απλα ηταν ξαπλα μεχει να απορροφηθει.Φοβαμαι παρα πολυ

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Anastasia_paris είπε:

Κορίτσιααααα μου τι κάνετεεεε???? Βλέπω και καινουρια μελη στην ομάδα!!! Με το καλο όλες!!!! Εγώ δυστυχώς δεν προλαβαινω να μπαίνω πλέον τόσο συχνά!!!! Τα πάμε πολύ καλά, βγάλαμε και τον μικρό από τη μενν και πλέον είμαστε όλοι σπίτι!!! Κάπου διάβασα ότι μια κοπέλα είναι να κάνει αμνιο, δε θυμάμαι ποια συγγνώμη, έχω απλά να πω ότι σαν διαδικασία περισσότερο ψυχοφθορα ειναι πάρα επίπονη... Έκανα και στα δύο μου μωράκια στην 17η εβδομάδα λόγω αυξημένης αυχενικής, αν θελήσεις οτιδήποτε μη διστάσεις να ρωτήσεις!!!! @Ροζι3 το ίδιο ισχύει και για σένα κορίτσι μου, αν θελήσεις κάτι ρώτα!! Πριν μια βδομάδα γέννησα τα διδυμακια μου!!! Με το καλοοοοοο!!!! 

Αχουυυ να σου ζήσουν!! Εγώ ακόμα δεν το πιστεύω!! Σε ποια εβδομάδα γέννησες;;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Ροζι3 είπε:

Αχουυυ να σου ζήσουν!! Εγώ ακόμα δεν το πιστεύω!! Σε ποια εβδομάδα γέννησες;;

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!! Σύμφωνα με την πητ μου γέννησα 36και 4, εκεί όμως με καταχώρισαν 37, από τον υπέρηχο που μου έκαναν! Διχωριακα διαμνιακα, ένα κοριτσάκι και ένα αγοράκι!!! Μη νομίζεις κι εγώ άργησα πολύ να το συνειδητοποιησω!!! Τα πρώτα σου ειναι??? Εγώ έχω κι ένα γιο 3 χρόνων!!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, marian84 είπε:

Ρε κοριτσια ειμαι σε πολθ ασχημη ψυχολογικη κατασταση.Χτες παλι στο νοσοκομειο την εβγαλα.Την 7η βδομ μετα απο αιμορραγια(οχι λιγο αιμα) βρηκαν οτι εχω αιματωμα στη μητρα.Μου ειπαν να ειμαι ξαπλα και προγεστερονη.Το αιμα εγινε σιγα σιγα καφε και ξανα ακριβως μια βδομ μετα τα ιδια.αιμορραγια και χτες (μετα απο μια βδομ κενο) ξανα αιμορραγια.Δηλ 7η 8η 10η βδομ αιμορραγια παρ ολο που ειμαι ξαπλα ολη μερα.Δε ξερω τι να κανω...εχω αρχισει να απελπιζομαι.

Κοριτσι μην ανχωνεσαι κ εγω συνεχομενες τις ειχα τις αιμοραγιες απο την 7η μεχρι την 16η ειναι απο το αιματωμα που φευγει ετσι μου ειχε πει εμενα κ σκεψου οτι ειχα πολυ αιμα κ κοκκινο ολα καλα θα πανε κανε οτι σου λεει εμενα με βοηθαγε να εχω ενα μαξιλαρι κατω απο τα γονατα να ειναι λιγο ψηλα 


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!! Σύμφωνα με την πητ μου γέννησα 36και 4, εκεί όμως με καταχώρισαν 37, από τον υπέρηχο που μου έκαναν! Διχωριακα διαμνιακα, ένα κοριτσάκι και ένα αγοράκι!!! Μη νομίζεις κι εγώ άργησα πολύ να το συνειδητοποιησω!!! Τα πρώτα σου ειναι??? Εγώ έχω κι ένα γιο 3 χρόνων!!! 

Φρεσκομανουλα!Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου ,να τα καμαρώνεις πάντα!Τι καλά!!!!Τρελαίνομαι για διδυμακια!!!!Ο αδελφουλης τους πως έχει αντιδράσει;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , 4shinediamonds είπε:

Φρεσκομανουλα!Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου ,να τα καμαρώνεις πάντα!Τι καλά!!!!Τρελαίνομαι για διδυμακια!!!!Ο αδελφουλης τους πως έχει αντιδράσει;

Σ ευχαριστώ πολύ κι εσύ με το καλό σου ευχομαι!!!! Πολύ καλά, καλύτερα απ ότι περίμενα να πω την αληθεια!!! Φυσικά και ζηλεύει, αλλά το βγάζει όμορφα, όχι επιθετικά απέναντι στα μικρά!! Απέναντι μου έχει σκαμπανεβασματα, μια με ζητάει και μια με διώχνει αλλά ειναι φυσιολογικό!!!! Ασχολούμαι κι εγω όσο γίνεται λιγότερο με τα μωρά και περισσότερο με εκεινον οποτε πάμε καλα προς το παρον!!!


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κι εσύ με το καλό σου ευχομαι!!!! Πολύ καλά, καλύτερα απ ότι περίμενα να πω την αληθεια!!! Φυσικά και ζηλεύει, αλλά το βγάζει όμορφα, όχι επιθετικά απέναντι στα μικρά!! Απέναντι μου έχει σκαμπανεβασματα, μια με ζητάει και μια με διώχνει αλλά ειναι φυσιολογικό!!!! Ασχολούμαι κι εγω όσο γίνεται λιγότερο με τα μωρά και περισσότερο με εκεινον οποτε πάμε καλα προς το παρον!!!

Ευχαριστώ πολύ καλή μου!

Τέλεια!έχουν συντονιστεί τέλεια τα αδελφάκια!Να μπορείς και εσύ να τα χαρείς και τα 3 τα ζουζουνια σου χωρίς γκρίνιες και κλάματα!Τι καλά!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Vasoth. είπε:

Κοριτσι μην ανχωνεσαι κ εγω συνεχομενες τις ειχα τις αιμοραγιες απο την 7η μεχρι την 16η ειναι απο το αιματωμα που φευγει ετσι μου ειχε πει εμενα κ σκεψου οτι ειχα πολυ αιμα κ κοκκινο ολα καλα θα πανε κανε οτι σου λεει εμενα με βοηθαγε να εχω ενα μαξιλαρι κατω απο τα γονατα να ειναι λιγο ψηλα 

Αχ βρε κοριτσι μου εχεις και συ το προβλημα σου και παρηγορεις εμενα...Σ ευχαριστω πολυ.Εμενα αυτη τη φορα μεγαλωσε ενα εκατοστο και ειναι λεει απο την αιμορραγια.Δηλ καθε φορα που θα χω τοσο «φρεσκο» αιμα θα μεγαλωνει??Ειχα φτασει σε σημειο να χω σχεδον καφε-μαυρο και ελεγα οκ μαλλον φευγει σιγα σιγα και ξαφνικα παλι αιμα.Δε μπορω να καταλαβω πως λειτουργει το ολο συστημα .Και οι γιατροι εδω με αγχωνουν πολυ.Καθε φορα μου λενε τους κινδυνους.Παλι τα ιδια χτες...Ξερετε οτι οταν υπαρχει αιμα μπορει να σπασουν προωρα τα νερα?Ξερετε πτι μπορειτε να παθετε λοιμωξη ?Ε το ξερω αλλα δε μου λετε και τι να κανω εκτος απο ξαπλα!!!Και να φυγει το αιματωμα η ζημια στον σακο μπορει να χει γινει ηδη και να σπασουν τα νερα ανα πασα ωρα.Εσενα δε στα πε κανεις αυτα??

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, palmoira είπε:

 

 

Ευχαριστώ πολύ κοριτσια. Το χειρουργείο δεν μπορεί να το κάνει τώρα ούτως ή άλλως, θα πρέπει να ηρεμήσει η φλεγμονή στο έντερο. Ουσιαστικά το έντερο του έχει δημιουργήσει σε ένα σημείο στην εξωτερική πλευρά κάτι σαν μικρά σακουλάκια που εάν παραμείνει τροφή προκαλείται φλεγμονή. Η θεραπεία γίνεται και στο σπίτι απλά στο νοσοκομείο θα έπαιρνε ενδοφλέβια την αντιβίωση και παυσίπονα για τον πόνο και θα είχε πιο γρήγορο αποτέλεσμα. Δεν καθόταν όμως με τίποτε. Τον χιλιοπαρακαλεσα αλλά τίποτε. Συγγενείς υπάρχουν που μας βοηθούν ευτυχως στα πρακτικά. Με έπιασε το παράπονο πριν που σας έγραψα, φταίνε και οι ορμόνες! Απλά εχθες το βράδυ που τον άκουγα να βογκάει από τους πόνους και δεν μπορούσα να κάνω κάτι στεναχωρήθηκα παρα πολύ. Τέλος πάντων νομίζω ότι εάν κλείσει το πρώτο 24ωρο με την αντιβίωση θα είναι λίγο καλύτερα. 

Σ ευχαριστώ πολύ. Αυτό είναι το δεύτερο επεισόδιο, εάν πάθει ακόμη ένα σε διάστημα ενός χρόνου μάλλον θα πρέπει να το κάνει δυστυχώς. 

Παλμοιρακι μ περαστικά Σας!εύχομαι να το ξεπεράσει γρήγορα..φαντάζομαι τη στεναχωρια σου..πολύ λογικό!Κ φυσικά πάντα όλα μαζί πέφτουν.. υπομονή Κ εύχομαι να μην κάνει Αλλο επεισόδιο.Όλα Καλά Θ πάνε..Όπως σ είπαν τα κορίτσια αν σε βλέπει καλά Θ είναι Κ εκείνος καλά. Υπομονή για το μπεμπακι σας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, marian84 είπε:

Αχ βρε κοριτσι μου εχεις και συ το προβλημα σου και παρηγορεις εμενα...Σ ευχαριστω πολυ.Εμενα αυτη τη φορα μεγαλωσε ενα εκατοστο και ειναι λεει απο την αιμορραγια.Δηλ καθε φορα που θα χω τοσο «φρεσκο» αιμα θα μεγαλωνει??Ειχα φτασει σε σημειο να χω σχεδον καφε-μαυρο και ελεγα οκ μαλλον φευγει σιγα σιγα και ξαφνικα παλι αιμα.Δε μπορω να καταλαβω πως λειτουργει το ολο συστημα .Και οι γιατροι εδω με αγχωνουν πολυ.Καθε φορα μου λενε τους κινδυνους.Παλι τα ιδια χτες...Ξερετε οτι οταν υπαρχει αιμα μπορει να σπασουν προωρα τα νερα?Ξερετε πτι μπορειτε να παθετε λοιμωξη ?Ε το ξερω αλλα δε μου λετε και τι να κανω εκτος απο ξαπλα!!!Και να φυγει το αιματωμα η ζημια στον σακο μπορει να χει γινει ηδη και να σπασουν τα νερα ανα πασα ωρα.Εσενα δε στα πε κανεις αυτα??

Marian μου καλησπερα και απο εμενα.σου ευχομαι περαστικά και ευχομαι γρηγορα να σηκωθείς και να ειναι παλι ολα μια χαρα. Καταλαβαινω οτι οι γιατροι ισως να ειναι λιγο πιο ψυχροι απλα φανταζομαι ειναι υποχρέωση τους να σε ενημέρωνουν για ολες τις πιθανες εξελίξεις. Αυτο δεν σημαίνει οτι θα συμβούν βεβαια.Αλλα ειναι υποχρεωμένοι να στα πουνε. 

Εσυ καταρχην προσπάθησε να ηρεμήσεις. Σκεψου πολυ λογικα οτι δεν μπορεις αυτη τη στιγμή να κανείς κατι αλλο. Μονο να ξεκουράζεσαι.Αρα προσπάθησε λιγο.να χαλαρωσεις,να ξεκουραστεις και.να δεις πως θα παει γιατι.πολυ απλα δεν μπορεις να κανεις κατι αλλο στην παρουσα φαση. Να σκέφτεσαι θετικα γιατι πολλες κοπελες με μεγαλες αιμορραγίες πήγαν μια χαρα και γέννησαν φυσιολογικά. Και πίστεψε με ειναι η πλειοψηφια :) Αληθεια σε ποια χωρα βρισκεσαι?


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, marian84 είπε:

Αχ βρε κοριτσι μου εχεις και συ το προβλημα σου και παρηγορεις εμενα...Σ ευχαριστω πολυ.Εμενα αυτη τη φορα μεγαλωσε ενα εκατοστο και ειναι λεει απο την αιμορραγια.Δηλ καθε φορα που θα χω τοσο «φρεσκο» αιμα θα μεγαλωνει??Ειχα φτασει σε σημειο να χω σχεδον καφε-μαυρο και ελεγα οκ μαλλον φευγει σιγα σιγα και ξαφνικα παλι αιμα.Δε μπορω να καταλαβω πως λειτουργει το ολο συστημα .Και οι γιατροι εδω με αγχωνουν πολυ.Καθε φορα μου λενε τους κινδυνους.Παλι τα ιδια χτες...Ξερετε οτι οταν υπαρχει αιμα μπορει να σπασουν προωρα τα νερα?Ξερετε πτι μπορειτε να παθετε λοιμωξη ?Ε το ξερω αλλα δε μου λετε και τι να κανω εκτος απο ξαπλα!!!Και να φυγει το αιματωμα η ζημια στον σακο μπορει να χει γινει ηδη και να σπασουν τα νερα ανα πασα ωρα.Εσενα δε στα πε κανεις αυτα??

Το σιγουρο ειναι οτι δε σπασανε τα νερα απο τις αιμοραγιες αλλα απο μικροβιο που μαλλον πηρα στο νοσοκ.αλλα δε μας πειραζε το σπασιμο των νερων αυτο το αντιμετωπιζουν η διαστολη ηταν το θεμα μας που ηταν μεγαλη επισης εγω ειχα κ διδυμα κ αυτο απο μονο του σε παει στις κυησεις υψηλου κινδύνου ειχα πολλα θεματα εκτος απο αιμοραγια λογω διδυμων.εγω οσες κοπελες ξερω που ειχαν αντιστοιχο θεμα εφτασαν μεχρι το τελος κ ηταν ολα καλα οι γιατροι θα σου πουν αυτο που πρεπει αλλα μη ξεχνας οτι ολα ειναι πιθανοτητες δε σημαινει οτι θα συμβουν. Οσο για το καινουργιο αιμα εγω καθε φορά που εβλεπα κοκκινο κ ειχα κ πολυ ηταν αυτο που σου ειπα κατεβαινε το αιματωμα κ στο λεω σιγουρα γιατι το βλεπαμε στον υπερηχο οσο για τη λοιμωξη που λενε δε σου κανουν καλλιέργεια?αν σου κανουν κ αν βγει θετικη θα το αντιμετωπισετε γιατι θα το προλαβετε δεν ειναι τοσο τραγικο αυτο Εμείς  καναμε συχνα αλλα ποτε δεν εδειξε κατι κ στο νοσοκ αν μου εκαναν εξετασεις αμεσως κ βρισκαμε τη λοιμωξη θα προλαβαιναμε πολλα. να θυμασαι οτι καθε περιπτωση ειναι τελειως διαφορετικη μη μπαινεις στη διαδικασια να συγκρινεις κανε οτι σου λενε κ ολα καλα θα πανε


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Το σιγουρο ειναι οτι δε σπασανε τα νερα απο τις αιμοραγιες αλλα απο μικροβιο που μαλλον πηρα στο νοσοκ.αλλα δε μας πειραζε το σπασιμο των νερων αυτο το αντιμετωπιζουν η διαστολη ηταν το θεμα μας που ηταν μεγαλη επισης εγω ειχα κ διδυμα κ αυτο απο μονο του σε παει στις κυησεις υψηλου κινδύνου ειχα πολλα θεματα εκτος απο αιμοραγια λογω διδυμων.εγω οσες κοπελες ξερω που ειχαν αντιστοιχο θεμα εφτασαν μεχρι το τελος κ ηταν ολα καλα οι γιατροι θα σου πουν αυτο που πρεπει αλλα μη ξεχνας οτι ολα ειναι πιθανοτητες δε σημαινει οτι θα συμβουν. Οσο για το καινουργιο αιμα εγω καθε φορά που εβλεπα κοκκινο κ ειχα κ πολυ ηταν αυτο που σου ειπα κατεβαινε το αιματωμα κ στο λεω σιγουρα γιατι το βλεπαμε στον υπερηχο οσο για τη λοιμωξη που λενε δε σου κανουν καλλιέργεια?αν σου κανουν κ αν βγει θετικη θα το αντιμετωπισετε γιατι θα το προλαβετε δεν ειναι τοσο τραγικο αυτο Εμείς  καναμε συχνα αλλα ποτε δεν εδειξε κατι κ στο νοσοκ αν μου εκαναν εξετασεις αμεσως κ βρισκαμε τη λοιμωξη θα προλαβαιναμε πολλα. να θυμασαι οτι καθε περιπτωση ειναι τελειως διαφορετικη μη μπαινεις στη διαδικασια να συγκρινεις κανε οτι σου λενε κ ολα καλα θα πανε

Ειπε οτι θα μου κανου καλλιεργεια την επομενη βδομ που θα παω μετα την 20η και την 30η αν ολα πανε καλα μεχρι τοτε.Πφφφφ ηλπιζα οτι μετα απο οσα περασα θα χα μια φυσιολογικη εγκυμοσυνη χωρις «εξτρα» αγχος.

5 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Marian μου καλησπερα και απο εμενα.σου ευχομαι περαστικά και ευχομαι γρηγορα να σηκωθείς και να ειναι παλι ολα μια χαρα. Καταλαβαινω οτι οι γιατροι ισως να ειναι λιγο πιο ψυχροι απλα φανταζομαι ειναι υποχρέωση τους να σε ενημέρωνουν για ολες τις πιθανες εξελίξεις. Αυτο δεν σημαίνει οτι θα συμβούν βεβαια.Αλλα ειναι υποχρεωμένοι να στα πουνε. 

Εσυ καταρχην προσπάθησε να ηρεμήσεις. Σκεψου πολυ λογικα οτι δεν μπορεις αυτη τη στιγμή να κανείς κατι αλλο. Μονο να ξεκουράζεσαι.Αρα προσπάθησε λιγο.να χαλαρωσεις,να ξεκουραστεις και.να δεις πως θα παει γιατι.πολυ απλα δεν μπορεις να κανεις κατι αλλο στην παρουσα φαση. Να σκέφτεσαι θετικα γιατι πολλες κοπελες με μεγαλες αιμορραγίες πήγαν μια χαρα και γέννησαν φυσιολογικά. Και πίστεψε με ειναι η πλειοψηφια :) Αληθεια σε ποια χωρα βρισκεσαι?

Προσπαθω να σκεφτομαι θετικα γιατι δεν εχω και κατι αλλο να κανω για να βοηθησω την κατασταση απλα οσο να ναι οταν βλεπεις τοσο πολυ αιμα παθαινεις ενα σοκ καθε φορα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , marian84 είπε:

Ειπε οτι θα μου κανου καλλιεργεια την επομενη βδομ που θα παω μετα την 20η και την 30η αν ολα πανε καλα μεχρι τοτε.Πφφφφ ηλπιζα οτι μετα απο οσα περασα θα χα μια φυσιολογικη εγκυμοσυνη χωρις «εξτρα» αγχος.

Προσπαθω να σκεφτομαι θετικα γιατι δεν εχω και κατι αλλο να κανω για να βοηθησω την κατασταση απλα οσο να ναι οταν βλεπεις τοσο πολυ αιμα παθαινεις ενα σοκ καθε φορα

Υπομονη ολα καλα θα πανε μην ανχωνεσαι θετικη σκεψη!!! Κ μη σκεφτεσαι τι μπορει να συμβει εσυ κανεις αυτο που πρεπει απο κει περα δε μπορεις να κανεις κατι αλλο


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...