Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Υπομονη ολα καλα θα πανε μην ανχωνεσαι θετικη σκεψη!!! Κ μη σκεφτεσαι τι μπορει να συμβει εσυ κανεις αυτο που πρεπει απο κει περα δε μπορεις να κανεις κατι αλλο

Προσπαθω απλα επειδη εχω ζησει και το αλλο σεναριο τρεμω αυτη τη φορα γιατι δε θα αντεξω ψυχολογικα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσακια και μπεμπακια.Τι κανετε;Εγω εχω λιγο χρονο τωρα που ο αντρας μου πηγε το μικρο να τον κοινωνησει.Χτες και σημερα γεματη μερα .Το βραδυ ειχαμε τραπεζι σε φιλους και σημερα θα ρθουν συγγενεις γιατι γιορταζω!Ναι με λενε Αννα.Αυτα τα κεφτεδακια που τηγανησα ομως χτες με διελυσαν πολυ αναγουλα.Βλεπω οτι παλι δυσκολευομαι να μαγειρεψω απο τις μυρωδιες

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , marian84 είπε:

Προσπαθω απλα επειδη εχω ζησει και το αλλο σεναριο τρεμω αυτη τη φορα γιατι δε θα αντεξω ψυχολογικα

Το καταλαβαινω οτι ειναι δυσκολο απλα κρατα αυτο που σου ειπα κ πριν κανεις αυτο που πρεπει απο κει κ περα δε μπορεις να κανείς κατι αλλο.εγω εκανα τα παντα οπως μου ειπε ο γιατρος κ ομως έγινε δε μπορουμε να αλλαξουμε τα πράγματα δυστυχως κ η αιμοραγια να εφταιγε δε μπορουσαμε να το αποτρεψουμε με τα απο αυτο που περασα εγω κραταω αυτο ολα για καποιο λογο γινονται κ δε μπορουμε να κανουμε κάτι γι αυτο προσπαθησε να μη σκεφτεσαι τι εγινε την προηγουμενη φορα καθε φορα ειναι διαφορετικη! Αυτο να κρατας κ θα σου πω κ κατι ακομα κ σταματαω γιατι σε κουρασα οτι κ να συμβει θα το αντιμετωπισεις δε ξερεις ποση δυναμη κρυβουμε μεσα μας πραγματικα!!

πρίν από 1 λεπτό , Comet είπε:

Καλημερα κοριτσακια και μπεμπακια.Τι κανετε;Εγω εχω λιγο χρονο τωρα που ο αντρας μου πηγε το μικρο να τον κοινωνησει.Χτες και σημερα γεματη μερα .Το βραδυ ειχαμε τραπεζι σε φιλους και σημερα θα ρθουν συγγενεις γιατι γιορταζω!Ναι με λενε Αννα.Αυτα τα κεφτεδακια που τηγανησα ομως χτες με διελυσαν πολυ αναγουλα.Βλεπω οτι παλι δυσκολευομαι να μαγειρεψω απο τις μυρωδιες

Χρονια σου πολλα!! Λογω τηγανιτου σε πειραξαν? δοκιμασε τα στο φουρνο γινονται ακριβως ιδια αλλα πιο ελαφρια


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Vasoth. είπε:

Το καταλαβαινω οτι ειναι δυσκολο απλα κρατα αυτο που σου ειπα κ πριν κανεις αυτο που πρεπει απο κει κ περα δε μπορεις να κανείς κατι αλλο.εγω εκανα τα παντα οπως μου ειπε ο γιατρος κ ομως έγινε δε μπορουμε να αλλαξουμε τα πράγματα δυστυχως κ η αιμοραγια να εφταιγε δε μπορουσαμε να το αποτρεψουμε με τα απο αυτο που περασα εγω κραταω αυτο ολα για καποιο λογο γινονται κ δε μπορουμε να κανουμε κάτι γι αυτο προσπαθησε να μη σκεφτεσαι τι εγινε την προηγουμενη φορα καθε φορα ειναι διαφορετικη! Αυτο να κρατας κ θα σου πω κ κατι ακομα κ σταματαω γιατι σε κουρασα οτι κ να συμβει θα το αντιμετωπισεις δε ξερεις ποση δυναμη κρυβουμε μεσα μας πραγματικα!!

Χρονια σου πολλα!! Λογω τηγανιτου σε πειραξαν? δοκιμασε τα στο φουρνο γινονται ακριβως ιδια αλλα πιο ελαφρια

Ευχαριστω πολυ.Δεν με πειραξαν που τα φαγα γιατι δεν εφαγα αλλα η μυρωδια οταν τα τηγανιζα.Ετσι και στην προηγουμενη εγκυμοσυνη μολις μαγειρευε καποιος στην γειτονια γιατι εγω δεν μπορουσα(μας μαγειρευε η μαμα μου)εκανα εμμετο.Ευτυχως σημερα θα ρθει κοσμος απογευμα για καφε και γλυκο.Το απογευμα παντα νιωθω καλυτερα.προς το παρον...

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Comet είπε:

Ευχαριστω πολυ.Δεν με πειραξαν που τα φαγα γιατι δεν εφαγα αλλα η μυρωδια οταν τα τηγανιζα.Ετσι και στην προηγουμενη εγκυμοσυνη μολις μαγειρευε καποιος στην γειτονια γιατι εγω δεν μπορουσα(μας μαγειρευε η μαμα μου)εκανα εμμετο.Ευτυχως σημερα θα ρθει κοσμος απογευμα για καφε και γλυκο.Το απογευμα παντα νιωθω καλυτερα.προς το παρον...

Χρόνια πολλά!!!!!!!!πολύχρονη και ότι άλλο επιθυμείς!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 51 λεπτά , Comet είπε:

Καλημερα κοριτσακια και μπεμπακια.Τι κανετε;Εγω εχω λιγο χρονο τωρα που ο αντρας μου πηγε το μικρο να τον κοινωνησει.Χτες και σημερα γεματη μερα .Το βραδυ ειχαμε τραπεζι σε φιλους και σημερα θα ρθουν συγγενεις γιατι γιορταζω!Ναι με λενε Αννα.Αυτα τα κεφτεδακια που τηγανησα ομως χτες με διελυσαν πολυ αναγουλα.Βλεπω οτι παλι δυσκολευομαι να μαγειρεψω απο τις μυρωδιες

Χρόνια πολλά πολύχρονη!


preg.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Comet είπε:

Καλημερα κοριτσακια και μπεμπακια.Τι κανετε;Εγω εχω λιγο χρονο τωρα που ο αντρας μου πηγε το μικρο να τον κοινωνησει.Χτες και σημερα γεματη μερα .Το βραδυ ειχαμε τραπεζι σε φιλους και σημερα θα ρθουν συγγενεις γιατι γιορταζω!Ναι με λενε Αννα.Αυτα τα κεφτεδακια που τηγανησα ομως χτες με διελυσαν πολυ αναγουλα.Βλεπω οτι παλι δυσκολευομαι να μαγειρεψω απο τις μυρωδιες

Χρόνο πολλά!!! Να χαίρεσαι το όνομα!!! Να σε χαίρονται όσοι σε αγαπούν!!!

 

Καλημέρα σε όλες!!!!


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Comet είπε:

Καλημερα κοριτσακια και μπεμπακια.Τι κανετε;Εγω εχω λιγο χρονο τωρα που ο αντρας μου πηγε το μικρο να τον κοινωνησει.Χτες και σημερα γεματη μερα .Το βραδυ ειχαμε τραπεζι σε φιλους και σημερα θα ρθουν συγγενεις γιατι γιορταζω!Ναι με λενε Αννα.Αυτα τα κεφτεδακια που τηγανησα ομως χτες με διελυσαν πολυ αναγουλα.Βλεπω οτι παλι δυσκολευομαι να μαγειρεψω απο τις μυρωδιες

Χρόνια Πολλά ,πολυχρονη,με το καλό το μωράκι σου!

Link to comment
Share on other sites

Καλημεεεερα! 

@Comet χρονια πολλαααα. Οτι επιθυμεις κοριτσι μου. Να χαιρεσαι την οικογενεια σου και με το καλο το μπεμπακι σου!!!

Να εχετε μια ομορφη κυριακηηη κοριτσουδια μου. Εγω μολις γυρισα απο τον πρωινο καφεδακο με τον αντρα μου!

 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


16 ώρες πρίν, Anastasia_paris είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!! Σύμφωνα με την πητ μου γέννησα 36και 4, εκεί όμως με καταχώρισαν 37, από τον υπέρηχο που μου έκαναν! Διχωριακα διαμνιακα, ένα κοριτσάκι και ένα αγοράκι!!! Μη νομίζεις κι εγώ άργησα πολύ να το συνειδητοποιησω!!! Τα πρώτα σου ειναι??? Εγώ έχω κι ένα γιο 3 χρόνων!!! 

Αχ τι ωραία!! Ναι τα πρώτα μου!! Και εμένα διαχωριακα διαμνιακα με είπε !! Εμένα βέβαια είναι πολύ νωρίς δεν ξέρουμε αν θα προχωρήσουν και τα δυο ακόμα αλλά το θέλω παρά πολύ ! Όσο το σκέφτομαι τόσο μου αρέσει!! 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου γλυκα ευχαριστω ολες πολυ για τις ευχες σας.Να μαστε ολες καλα να χαιρομαστε τα ζουζουνια μας.Ο μικρουλης μου σημερα δεν εχει πολυ ορεξη.Δεν κοιμηθηκε για πρωι ,πριν λιγο τον κοιμησε η μαμα μου.Αντε να σκασει και το δευτερο δοντακι να ηρεμησουμε.Αν και παλι ησυχος ειναι.Στον υπνο τα χαλαει λιγο.Σκεφτομαι τι πλακα θα χει οταν γεννηθει το δευτερο.Θα ναι και μικρουλης ακομη


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Το καταλαβαινω οτι ειναι δυσκολο απλα κρατα αυτο που σου ειπα κ πριν κανεις αυτο που πρεπει απο κει κ περα δε μπορεις να κανείς κατι αλλο.εγω εκανα τα παντα οπως μου ειπε ο γιατρος κ ομως έγινε δε μπορουμε να αλλαξουμε τα πράγματα δυστυχως κ η αιμοραγια να εφταιγε δε μπορουσαμε να το αποτρεψουμε με τα απο αυτο που περασα εγω κραταω αυτο ολα για καποιο λογο γινονται κ δε μπορουμε να κανουμε κάτι γι αυτο προσπαθησε να μη σκεφτεσαι τι εγινε την προηγουμενη φορα καθε φορα ειναι διαφορετικη! Αυτο να κρατας κ θα σου πω κ κατι ακομα κ σταματαω γιατι σε κουρασα οτι κ να συμβει θα το αντιμετωπισεις δε ξερεις ποση δυναμη κρυβουμε μεσα μας πραγματικα!!

Χρονια σου πολλα!! Λογω τηγανιτου σε πειραξαν? δοκιμασε τα στο φουρνο γινονται ακριβως ιδια αλλα πιο ελαφρια

Δυστυχως εμαθα ποση δυναμη μπορει να χουμε μεσα μας και αυτο ειναι που φοβαμαι.Εγω θα κανω οτι μπορω και οτι ειναι να γινει θα γινει.Πολλα φιλια στη μικρουλα σου

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Comet είπε:

Κοριτσακια μου γλυκα ευχαριστω ολες πολυ για τις ευχες σας.Να μαστε ολες καλα να χαιρομαστε τα ζουζουνια μας.Ο μικρουλης μου σημερα δεν εχει πολυ ορεξη.Δεν κοιμηθηκε για πρωι ,πριν λιγο τον κοιμησε η μαμα μου.Αντε να σκασει και το δευτερο δοντακι να ηρεμησουμε.Αν και παλι ησυχος ειναι.Στον υπνο τα χαλαει λιγο.Σκεφτομαι τι πλακα θα χει οταν γεννηθει το δευτερο.Θα ναι και μικρουλης ακομη

Χρόνια πολλά πολύχρονη!!!!!!!υγεία πάνω απ'όλα!! !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

@marian84 Αγαπημένη ίσως είναι για καλό να ξέρεις γιατί τα παίρνεις πιο σοβαρά και του δειλού η μάνα δεν έκλαψε ποτέ! Εγώ πάντως μέχρι να τρομάξω από πονάκι δεν καθόμουν στα αυγά μου με τίποτα έλεγα όλα τα μπορώ και ας γκρίνιαζε ο γιατρός. Καταλαβαίνω πάντως τον τρόμο του να βλέπεις αίμα στο χαρτί. Το βλέπω ακόμα κ εφιάλτη και σου εύχομαι να πάνε όλα καλά!

Επειδή πλέον της ξάπλας δεν έχει κάτι άλλο να κάνεις να βοηθήσεις το μικρακι, φρόντισε τον εαυτό σου. Οι σκέψεις δεν θα αλλάξουν κάτι οπότε πάτα pause και βάλε κάτι χαζοχαρούμενο να δεις κ να γελάσεις. Η γλυκειά αποβλάκωση της τηλεθέασης είναι το γιατρικό μου ακόμα και στις πιο δύσκολες και στρεσογόνες καταστάσεις. Scrabble με το σύζυγο επίσης βοηθάει πολύ!

Βυθίσου λοιπόν σε ένα ονειρικό κόσμο και εσύ να ξεχαστείς, όποιος και αν είναι αυτός, αλλά απέδρασε από τις σκέψεις σου. Έχουμε μήνες ανησυχίας μπροστά μας και σκέψου κ μόλις γεννηθούν!

@Comet κομήτη Άννα Χρόνια σου πολλά!


IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...