Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

10 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Χρόνια πολλά!!!!!!!!πολύχρονη και ότι άλλο επιθυμείς!!!!!

Εσείς ακόμα εδώ ειστεεεε???? Χαχαχα.. τι κάνεις?? Πως είσαι??

Κομετ χρόνια πολλά!!πολύχρονη!

@palmoira μ Ο σύζυγος πως πάει?Πως είστε?εσυ?ηρεμησες καθόλου?

Γεια χαρά Κ στα υπόλοιπα κορίτσια!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

11 ώρες πρίν, Comet είπε:

Καλημερα κοριτσακια και μπεμπακια.Τι κανετε;Εγω εχω λιγο χρονο τωρα που ο αντρας μου πηγε το μικρο να τον κοινωνησει.Χτες και σημερα γεματη μερα .Το βραδυ ειχαμε τραπεζι σε φιλους και σημερα θα ρθουν συγγενεις γιατι γιορταζω!Ναι με λενε Αννα.Αυτα τα κεφτεδακια που τηγανησα ομως χτες με διελυσαν πολυ αναγουλα.Βλεπω οτι παλι δυσκολευομαι να μαγειρεψω απο τις μυρωδιες

Χρονια πολλα!!!

Οτι επιθυμεις!!!


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Kpp83,loyloy,oneira glyka,fairy-mary  ευχαριστω πολυ κοριτσακια μου.Εφαγα ενα τελειο κομματι τουρτα καραμελα ονειρο...και τωρα ξεκινησε η αναγουλα...καλα θα περασουμε κι αποψε.Δεν πειραζει την Τριτη ραντεβου για καρδουλα...Ανυπομονω

  • Μου αρέσει 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kpp83 είπε:

@marian84 Αγαπημένη ίσως είναι για καλό να ξέρεις γιατί τα παίρνεις πιο σοβαρά και του δειλού η μάνα δεν έκλαψε ποτέ! Εγώ πάντως μέχρι να τρομάξω από πονάκι δεν καθόμουν στα αυγά μου με τίποτα έλεγα όλα τα μπορώ και ας γκρίνιαζε ο γιατρός. Καταλαβαίνω πάντως τον τρόμο του να βλέπεις αίμα στο χαρτί. Το βλέπω ακόμα κ εφιάλτη και σου εύχομαι να πάνε όλα καλά!

Επειδή πλέον της ξάπλας δεν έχει κάτι άλλο να κάνεις να βοηθήσεις το μικρακι, φρόντισε τον εαυτό σου. Οι σκέψεις δεν θα αλλάξουν κάτι οπότε πάτα pause και βάλε κάτι χαζοχαρούμενο να δεις κ να γελάσεις. Η γλυκειά αποβλάκωση της τηλεθέασης είναι το γιατρικό μου ακόμα και στις πιο δύσκολες και στρεσογόνες καταστάσεις. Scrabble με το σύζυγο επίσης βοηθάει πολύ!

Βυθίσου λοιπόν σε ένα ονειρικό κόσμο και εσύ να ξεχαστείς, όποιος και αν είναι αυτός, αλλά απέδρασε από τις σκέψεις σου. Έχουμε μήνες ανησυχίας μπροστά μας και σκέψου κ μόλις γεννηθούν!

@Comet κομήτη Άννα Χρόνια σου πολλά!

Οταν εχεις γεννησει ενα μωρο που δε πηρες ποτε αγκαλια τρεμεις τα παντα.Ποσο μαλλον οταν προκυπτει οντως θεμα στην εγκυμοσυνη.Αυτο ακριβως που λες προσπαθω να κανω...Βλεπω χαζομαρουλες στη τηλεοραση ,ξεφυλλιζω περιοδικα,κοιμαμαι και ελπιζω να ξυπνησω και να ναι ολα καλα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Εσείς ακόμα εδώ ειστεεεε???? Χαχαχα.. τι κάνεις?? Πως είσαι??

Κομετ χρόνια πολλά!!πολύχρονη!

@palmoira μ Ο σύζυγος πως πάει?Πως είστε?εσυ?ηρεμησες καθόλου?

Γεια χαρά Κ στα υπόλοιπα κορίτσια!

 

Κάνω ότι μπορώ να φτάσω το 2019 .χαχαχαχαχαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 42 λεπτά , Comet είπε:

Kpp83,loyloy,oneira glyka,fairy-mary  ευχαριστω πολυ κοριτσακια μου.Εφαγα ενα τελειο κομματι τουρτα καραμελα ονειρο...και τωρα ξεκινησε η αναγουλα...καλα θα περασουμε κι αποψε.Δεν πειραζει την Τριτη ραντεβου για καρδουλα...Ανυπομονω

Ααα άντε τέλεια!σε καταλαβαίνω με τις αναγούλες! Πριν ακόμα δεις το νινι.. από πριν την καθυστέρηση κάθε φορά.. υπομονή..Κ με το μικρό..δύσκολα..με το αλλαγμα πάνας πως τα πας.? Εγώ υπέφερα.....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Nicol_ είπε:

Κοριτσια να σας ρωτησω κατι ασχετο..αυτο το λεγομενο παντα που βαζουμε στη κουνια του μωρου πρεπει να παρω και για το λικνο?

Τι λίκνο έχεις πάρει?αν είναι ξύλινο σαν μικρή κούνια ναι.αν είναι υφασμάτινο όχι.αναλογως το λίκνο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oneira_glyka είπε:

Ααα άντε τέλεια!σε καταλαβαίνω με τις αναγούλες! Πριν ακόμα δεις το νινι.. από πριν την καθυστέρηση κάθε φορά.. υπομονή..Κ με το μικρό..δύσκολα..με το αλλαγμα πάνας πως τα πας.? Εγώ υπέφερα.....

Με ζοριζει λιγο η πανα αλλα οχι οσο τα φαγητα.Ειναι το χειροτερο μου.


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 26 λεπτά , Comet είπε:

Καλημερα κοριτσακια και μπεμπακια.Με ξυπνησαν απο τις 5 και κανω βολτες στο φορουμ.Ας καλημερησω κι εδω που ειναι η βαση μου.

Καλημέρα κορίτσι!! 

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια!Τι μου κανετε?

Εγω σημερα το μεσημερι ξεκιναω μαθηματα στο Ιπποκρατειο που αφορουν θηλασμο,ανωδυνο τοκετο,φροντιδα νεογνου και πολλα αλλα. Ειχα δηλωσει πριν πολυ καιρο και με πηραν τηλ.κ ξεκιαω σημερα. 8 μαθηματα ειναι θα γινω ξεφτερι :D

  • Μου αρέσει 2

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!

Επιτελους εχω 2-3 μερες αδεια να ξεκουραστω!

Μιλαμε εριξα κατι υπνους.. αλλα μαλλον εχω ψιλοκρυωσει κιολας!

Να σας ρωτησω ποτε ξεκινησατε να ψωνιζετε πραγματακια για το μωρο;

Μετα τη β επιπεδου;

Εμενα που θα γεννηθει τελος απριλη θελει μακρυμανικα φορμακια η κοντομανικα;

Εσεις γενικα τι πηρατε/σκοπευετε να πάρετε;


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Nicol_ είπε:

Καλημερα κοριτσακια!Τι μου κανετε?

Εγω σημερα το μεσημερι ξεκιναω μαθηματα στο Ιπποκρατειο που αφορουν θηλασμο,ανωδυνο τοκετο,φροντιδα νεογνου και πολλα αλλα. Ειχα δηλωσει πριν πολυ καιρο και με πηραν τηλ.κ ξεκιαω σημερα. 8 μαθηματα ειναι θα γινω ξεφτερι :D

Αχ τελειαααα!!! Κ γω θα εκανα αν δεν ειχα τα θεματα μου. Να κρατας σημειωσεις και να μην μιλας ολη την ωρα με τη διπλανη σου εεεε χαχαχα

 

πρίν από 8 λεπτά , fairy-mary είπε:

Καλημερα κοριτσια!!!

Επιτελους εχω 2-3 μερες αδεια να ξεκουραστω!

Μιλαμε εριξα κατι υπνους.. αλλα μαλλον εχω ψιλοκρυωσει κιολας!

Να σας ρωτησω ποτε ξεκινησατε να ψωνιζετε πραγματακια για το μωρο;

Μετα τη β επιπεδου;

Εμενα που θα γεννηθει τελος απριλη θελει μακρυμανικα φορμακια η κοντομανικα;

Εσεις γενικα τι πηρατε/σκοπευετε να πάρετε;

Καλημερα! Μετα τη β επιπεδου ξεκινησα εγω και νομιζω ειναι καλα να ξεκινησεις τοτε. 

Για τελη απριλη εγω θα σου προτεινα κοντομανικα. Ακομα κ χειμωνα πολλες επιλεγουν κοντομανικα φαντασου, αν μενεις πχ αθηνα που ο καιρος ειναι πιο ηπιος απο βορειοτερα η απο νησια. Θεωρω θα σαι καλυμμενη με τα κοντομανικα.

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...