Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Dimitr@17 είπε:

Καλημερα μεμπουλα...καλα ειναι ο μικρος σου μην ανησυχεις...μπορει να.ετυχε να μην τον ακουσες...βαλτου λιγο δυνατα μουσικη να δεις πως θα κανει..εμενα ειναι αρκετα ζωηρη δεν μπορω να πω...οι υπολοιπες τι κανεγε κορίτσια?

Καλημέρα! Χαχα η μικρή είναι τσαουσα χορευταρου! Του έβαλα κ μουσικουλα.. Εντάξει ολα καλα αργά το βράδυ ξεκίνησε πάλι.

@Katerina88 καλως όρισες και εδώ με το καλό όλα θα πάνε καλα!!! 

Εν τω μεταξύ τι κρύο; Έχει ήλιο με δόντια που λένε μπρρρ.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 2 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλημέρα! Χαχα η μικρή είναι τσαουσα χορευταρου! Του έβαλα κ μουσικουλα.. Εντάξει ολα καλα αργά το βράδυ ξεκίνησε πάλι.

@Katerina88 καλως όρισες και εδώ με το καλό όλα θα πάνε καλα!!! 

Εν τω μεταξύ τι κρύο; Έχει ήλιο με δόντια που λένε μπρρρ.. 

Σ'ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!Ναι έχει πολύ κρύο και το ίδιο σκηνικό συνεχίζεται με χιόνια στην Αθήνα τη Δευτέρα και την Τρίτη όπως λένε..


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Katerina 88 είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!Ναι έχει πολύ κρύο και το ίδιο σκηνικό συνεχίζεται με χιόνια στην Αθήνα τη Δευτέρα και την Τρίτη όπως λένε..

Έτσι λένε; Καλα κ για προχθές έτσι έλεγαν κ ξυπνήσαμε με ήλιο Χαχα..

Την Τριτη έχεις υπερηχο;; Θα δείτε τον σάκο τα εμβρυικα στοιχεία και γενικά θα έχετε μια εικόνα της θέσης του και θα σου πει ποτε θα ξανά πας για να ακούσετε την καρδούλα!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Έτσι λένε; Καλα κ για προχθές έτσι έλεγαν κ ξυπνήσαμε με ήλιο Χαχα..

Την Τριτη έχεις υπερηχο;; Θα δείτε τον σάκο τα εμβρυικα στοιχεία και γενικά θα έχετε μια εικόνα της θέσης του και θα σου πει ποτε θα ξανά πας για να ακούσετε την καρδούλα!! 

Άντε να δούμε!!!Ναι όντως κ μέχρι κ σήμερα ήλιο έχουμε!!!

Αύριο θα κλείσω ραντεβού στον γιατρό για Τρίτη απόγευμα, οπότε μέχρι τότε υπομονή, πάντως όπου βρω κοιμάμαι δηλ κ όλη μέρα αν μπορούσα θα κοιμόμουν!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Katerina 88 είπε:

Άντε να δούμε!!!Ναι όντως κ μέχρι κ σήμερα ήλιο έχουμε!!!

Αύριο θα κλείσω ραντεβού στον γιατρό για Τρίτη απόγευμα, οπότε μέχρι τότε υπομονή, πάντως όπου βρω κοιμάμαι δηλ κ όλη μέρα αν μπορούσα θα κοιμόμουν!

Χαχαχ κοιμήσου τώρα που μπορείς! Γενικά μετά το πρώτο τρίμηνο θα επανέλθεις σε ενέργεια. Δουλεύουν όλα στο φουλ ορμόνες στο φουλ και σιγά σιγά θα συνηθίζεις. Υπομονή δυο μερουλες θα περάσουν αμεσως. Δουλεύεις; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Χαχαχ κοιμήσου τώρα που μπορείς! Γενικά μετά το πρώτο τρίμηνο θα επανέλθεις σε ενέργεια. Δουλεύουν όλα στο φουλ ορμόνες στο φουλ και σιγά σιγά θα συνηθίζεις. Υπομονή δυο μερουλες θα περάσουν αμεσως. Δουλεύεις; 

Έχεις δίκιο!!Ναι αύριο δουλεύω αλλά την Τρίτη έχω ρεπό οπότε θα περάσουν πιο γρήγορα οι μέρες! Στη δουλεια δε, όλο χασμουριέμαι!χαχαχα

  • Χαχα 2

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Comet είπε:

Καλημερα κατερινακι μου.Πως εισαι;Πολυ χαρηκα που "ανηκεις" πια και σε αυτη την ομαδα αν και εχουμε γενικως ψιλομπλεχτει αλλα δεν πειραζει.Εγω ξεκινησα εδω αλλα δυστυχως προς το παρον βγηκα εκτος.(εννοειται οτι καθε μερα εδω ειμαι,δεν με ξεφορτωνεστε τοσο ευκολα).Ομως αισιοδοξω οτι σε 3 μηνες περιπου θα επανελθω δικαιωματικα και θα μπαστακωθω εδω για τους επομενους  9 μηνες.Οπως και να χει θα τα λεμε παντου.Μεσα απο την καρδια μου σου ευχομαι μια ηρεμη τελειομηνη εγκυμοσυνη και ενα ροδαλο μπεμπακι στην αγκαλια σου μεσα στο 2019

Καλημερα.Εγω με το μικρο δεν πηγα.Πηγε ο μπαμπας μας και μας εφερε αγιασμο.Εχει ηλιο σημερα αλλα πολυ κρυο.Οι δρομοι καθαροι οποτε θα ρθει η αδερφη μου να παρει τον ανηψιο μου.Μου αρεσε που τον ειχα εδω.Επαιζαν και με το μπεμπη.Ωραια ηταν

Ναι έχει πολύ κρύο σήμερα δεν λέει να λιώσει το χιόνι. Εμεις πήγαμε γιατί έπρεπε να κοινωνιση γιατί ήταν η δεύτερη Κυριακή από την βάπτιση. Ναι είναι ωραία αν έχουν παρέα τους αρέσει πολύ!!! 

  • Μου αρέσει 2

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Καλημέρα! Χαχα η μικρή είναι τσαουσα χορευταρου! Του έβαλα κ μουσικουλα.. Εντάξει ολα καλα αργά το βράδυ ξεκίνησε πάλι.

@Katerina88 καλως όρισες και εδώ με το καλό όλα θα πάνε καλα!!! 

Εν τω μεταξύ τι κρύο; Έχει ήλιο με δόντια που λένε μπρρρ.. 

Εγω πηγα μια βολτουλα καλα ήταν δεν.εκανε κρυο μπορω να πω..εφαγα και σουπιτσα για μεσημερι στην μαμα ηταν οτι επρεπε...ναι μαλλον.ειναι χορευταρου...χαχαχα

3 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Χαχαχ κοιμήσου τώρα που μπορείς! Γενικά μετά το πρώτο τρίμηνο θα επανέλθεις σε ενέργεια. Δουλεύουν όλα στο φουλ ορμόνες στο φουλ και σιγά σιγά θα συνηθίζεις. Υπομονή δυο μερουλες θα περάσουν αμεσως. Δουλεύεις; 

Οντως και εγω τον πρωτο καιρο σερνομουν...νυσταζα τρελα κ δεν ειχα δυναμη να κανω καμια δδουλειά...τωρα ειμαι μια χαρά ισα ισα που το ξενυχταω κιολας..χεχε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 47 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Εγω πηγα μια βολτουλα καλα ήταν δεν.εκανε κρυο μπορω να πω..εφαγα και σουπιτσα για μεσημερι στην μαμα ηταν οτι επρεπε...ναι μαλλον.ειναι χορευταρου...χαχαχα

Οντως και εγω τον πρωτο καιρο σερνομουν...νυσταζα τρελα κ δεν ειχα δυναμη να κανω καμια δδουλειά...τωρα ειμαι μια χαρά ισα ισα που το ξενυχταω κιολας..χεχε

Καλα εκανες μπράβο. Εγω βολτάρισα εχθές όλη μέρα.Για καφεδάκι φαγάκι κρασάκι γλυκάκι όλα Χαχαχ το ευχαριστήθηκα. Σήμερα φάγαμε στην πεθερά και τώρα ήρθα να δω τον Ερωτα μου την αδερφούλα μου:wub:  Ήθελα να ξεστολισω πιο αργά αλλα ήδη βαριέμαι στην ιδέα.. Αύριο αν είναι 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας και χρόνια πολλά!

Εγώ δεν είμαι και τόσο καλά σηκώθηκα το πρωί να πάω τουαλέτα και στο σκούπισμα ήταν λες και είχα περίοδο..πήρα αμέσως την γιατρό και Μ είπε πως αν πονάει η κοιλιά η μέση η έχω συσπάσεις είναι σημάδι τοκετού συν ότι βγάζω και γάλα που σε συνδιασμό με τα υπόλοιπα δεν είναι καλό..έχω απογοητευτεί πάρα πολύ κάτι καλό δεν πάει σε αυτή την εγκυμοσύνη...έχω κουραστεί .


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας και χρόνια πολλά!

Εγώ δεν είμαι και τόσο καλά σηκώθηκα το πρωί να πάω τουαλέτα και στο σκούπισμα ήταν λες και είχα περίοδο..πήρα αμέσως την γιατρό και Μ είπε πως αν πονάει η κοιλιά η μέση η έχω συσπάσεις είναι σημάδι τοκετού συν ότι βγάζω και γάλα που σε συνδιασμό με τα υπόλοιπα δεν είναι καλό..έχω απογοητευτεί πάρα πολύ κάτι καλό δεν πάει σε αυτή την εγκυμοσύνη...έχω κουραστεί .

Κωνσταντινα μου ειχες δηλ.αιμα? Συσπασεις εχεις ακομα? Τι σου ειπε να κανεις?Εγω ευχομαι να πανε ολα καλα και να το ξεπερασεις.Μην απογοητευεσαι ξερω πεσαν πολλα αλλα θα το αντιμετωπισετε


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας και χρόνια πολλά!

Εγώ δεν είμαι και τόσο καλά σηκώθηκα το πρωί να πάω τουαλέτα και στο σκούπισμα ήταν λες και είχα περίοδο..πήρα αμέσως την γιατρό και Μ είπε πως αν πονάει η κοιλιά η μέση η έχω συσπάσεις είναι σημάδι τοκετού συν ότι βγάζω και γάλα που σε συνδιασμό με τα υπόλοιπα δεν είναι καλό..έχω απογοητευτεί πάρα πολύ κάτι καλό δεν πάει σε αυτή την εγκυμοσύνη...έχω κουραστεί .

Υπομονη τα εχεις ολα αυτα η θεωρητικα μιλαμε? Τι σου ειπε να κανεις θα πας να σε δει?


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...