Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 41 λεπτά , mama16 είπε:

Καλημέρα κορίτσια, @nanoula90 χρόνια πολλά για χθες, ότι επιθυμείς, να σε χαίρεται η οικογένεια σου κ το μωράκι σου. @Smile89 πως είσαι?? Τώρα το πρωί έχεις ραντεβού η απόγευμα? @MBelicov μην αγχώνεσαι για τον υπέρηχο. Αν δεν έχεις κάποια αντίσταση στις αρτηρίες η στον πλακούντα προφανώς ο γιατρός δεν το μέτρησε πολύ σωστά. Εγω κορίτσια ούτε Γιάννη ούτε Γιώργο έχω στο σπιτικό μου!!!!!

Καλημεερα! Σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!

πρίν από 24 λεπτά , Smile89 είπε:

Σήμερα το πρωί!!! 

Θέλει να το πάει ως το τέλος η κόρη μου μου φαίνεται!!! Το σίγουρο είναι πως 14/01 θα την έχω αγκαλιά!!! 

Μια χαρα εχει βολευτει εκει μεσα καλε. Ειναι και ζεστα, ασε που να βγαινει τωρα μεσα στους -8. 

Καλημερα κοριτσια μου!


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 40 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλημεερα! Σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!

Μια χαρα εχει βολευτει εκει μεσα καλε. Ειναι και ζεστα, ασε που να βγαινει τωρα μεσα στους -8. 

Καλημερα κοριτσια μου!

Θα την ζεστάνω γω μην ανησυχει!!!


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!! Εμεις απο χιονι τπτ μονο το κρυο έχουμε!! 

Σημερα κοριτσια πηραμε καλα νεα της αλλαξαν αναπνευστηρα κ παει λιγο καλυτερα κ φτασαμε τα 1300 γρ οι εξετασεις της ειναι καλες ευτυχως δεν την εχει επηρεάσει η κορτιζονη πουθενα κ βλεπουμε.

  • Μου αρέσει 10

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Vasoth. είπε:

Καλημερα!!! Εμεις απο χιονι τπτ μονο το κρυο έχουμε!! 

Σημερα κοριτσια πηραμε καλα νεα της αλλαξαν αναπνευστηρα κ παει λιγο καλυτερα κ φτασαμε τα 1300 γρ οι εξετασεις της ειναι καλες ευτυχως δεν την εχει επηρεάσει η κορτιζονη πουθενα κ βλεπουμε

Μπραβο Βασω μου πατε πολυ καλα.Το διαμαντακι μας ειναι πολυ δυνατο


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου μόλις ήρθα από τον γιατρό!!!Είδαμε σάκο και εμβρυικά στοιχεία!!!Σε 2 εβδομάδες ακριβώς θα ξαναπάω για να ακούσουμε κ την καρδούλα!Αχ μακάρι να είναι όλα καλά να ακούσω και την καρδιά να ηρεμήσω!!!

  • Μου αρέσει 8

 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Vasoth. είπε:

Καλημερα!!! Εμεις απο χιονι τπτ μονο το κρυο έχουμε!! 

Σημερα κοριτσια πηραμε καλα νεα της αλλαξαν αναπνευστηρα κ παει λιγο καλυτερα κ φτασαμε τα 1300 γρ οι εξετασεις της ειναι καλες ευτυχως δεν την εχει επηρεάσει η κορτιζονη πουθενα κ βλεπουμε.

Τι υπεροχα νεα ειναι αυτα! Ποσο δυνατο ειναι το κοριτσακι μας !!! 

 

πρίν από 26 λεπτά , Katerina 88 είπε:

Κορίτσια μου μόλις ήρθα από τον γιατρό!!!Είδαμε σάκο και εμβρυικά στοιχεία!!!Σε 2 εβδομάδες ακριβώς θα ξαναπάω για να ακούσουμε κ την καρδούλα!Αχ μακάρι να είναι όλα καλά να ακούσω και την καρδιά να ηρεμήσω!!!

Με το καλοο, να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη κοπελα μου.

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Τι υπεροχα νεα ειναι αυτα! Ποσο δυνατο ειναι το κοριτσακι μας !!! 

 

Με το καλοο, να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη κοπελα μου.

Σ'ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!Με το καλό και χρόνια πολλά για χθες!!!

  • Ευχαριστώ 1

 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Katerina 88 είπε:

Κορίτσια μου μόλις ήρθα από τον γιατρό!!!Είδαμε σάκο και εμβρυικά στοιχεία!!!Σε 2 εβδομάδες ακριβώς θα ξαναπάω για να ακούσουμε κ την καρδούλα!Αχ μακάρι να είναι όλα καλά να ακούσω και την καρδιά να ηρεμήσω!!!

Με το καλο!! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη ευχομαι! :)

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια μου κρατησαν λιγο τα καλα νεα αύριο ανεβαινουμε αθηνα γιατι πρεπει να κανει λειζερ στα μάτια της η μικρη το θετικο ειναι οτι βρηκαν το προβλημα νωρις κ οτι αλλαξαν αναπνευστηρα γιατι αλλιως θα ηταν δυσκολη η μεταφορα της. Θα κατσουμε το λιγοτερο δεκα μερες Αθηνα για παρακολουθηση κ βλεπουμε μετα τι θα γινει 


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , Vasoth. είπε:

Κοριτσια μου κρατησαν λιγο τα καλα νεα αύριο ανεβαινουμε αθηνα γιατι πρεπει να κανει λειζερ στα μάτια της η μικρη το θετικο ειναι οτι βρηκαν το προβλημα νωρις κ οτι αλλαξαν αναπνευστηρα γιατι αλλιως θα ηταν δυσκολη η μεταφορα της. Θα κατσουμε το λιγοτερο δεκα μερες Αθηνα για παρακολουθηση κ βλεπουμε μετα τι θα γινει 

Βασω μου απ οτι ξερω ειναι πολυ συνηθισμενο να εχουν ενα θεματακι με τα ματακια τους ολα τα προωρα μωρακια, αλλα αφου το εντοπισαν εγκαιρα, ευχομαι να πανε ολα καλα και να το αντιμετωπισετε και αυτο συντομα και γρηγορα. Η εγχειριση ποτε θα γινει? Αυριο? Σε ποιο νοσοκομειο? Ελπιζω να κρατας κ συ γερα, να χεις πολλα ψυχικα αποθεματα γιατι οτι και να λεμε, το να βλεπεις το παιδακι σου να ταλαιπωρειται ειναι αβασταχτο. Να μας ενημερωσεις, και οτι χρειαστεις ειμαστε εδω. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , nanoula90 είπε:

Βασω μου απ οτι ξερω ειναι πολυ συνηθισμενο να εχουν ενα θεματακι με τα ματακια τους ολα τα προωρα μωρακια, αλλα αφου το εντοπισαν εγκαιρα, ευχομαι να πανε ολα καλα και να το αντιμετωπισετε και αυτο συντομα και γρηγορα. Η εγχειριση ποτε θα γινει? Αυριο? Σε ποιο νοσοκομειο? Ελπιζω να κρατας κ συ γερα, να χεις πολλα ψυχικα αποθεματα γιατι οτι και να λεμε, το να βλεπεις το παιδακι σου να ταλαιπωρειται ειναι αβασταχτο. Να μας ενημερωσεις, και οτι χρειαστεις ειμαστε εδω. 

Ρουτινα μας ειπαν ειναι αλλα οσο να ναι θα ταλαιπωρηθει πανω κατω ναρκωση κτλ.κ ανχωνομαστε οσο κ να μας λενε οτι δεν υπαρχει λογος.αυριο πρωι θα τη μεταφερουν στο αγ.σοφιας εχουν μιλησει απο εδω κ την περιμενουν κ θα ανεβουμε κ εμεις θα μας πουν αυριο ποτε θα γινει να τη δουν κ αυτοι πρωτα κ θα μας πουν καλα ειμαι εντάξει τα περιμενα αυτα απλα αλλο να το περιμενεις κ αλλο να γινεται ηταν κ ξαφνικο θα το ξεπερασουμε κ αυτο ειμαστε δυνατη ομαδα οι τρεις μας! Θα σας ενημερωσω ευχαριστω πολυ!!

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα.  Ειμαι στην αναζήτηση βρεφικου στρώματος για την κούνια  και έχω μπερδευτεί  λίγο.  Βρίσκω διαφορά είδη,  στρώμα αφρου, λατεξ,  κοκοφοινικα και δεν ξέρω τι να διαλέξω.  Εσείς τι προτείνετε; 


 

ydztp2.png
To get the code: 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...