Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Και εγωεγω την τελευταια φορα πλατξ ειχα δει και κοιμοταν κιόλας...ναι.λογικα θα μου κλεισει ραντεβου για β επιπεδου..να.δω κ.ποσο βαρος θα εχει παρει μετα απο τοσο καιρο...γτ ηταν πολυ αδυνατη η κοκονα μου...χαχα

Μοντελάκι είναι το κορίτσι! Μια μέρα διαφορα έχουμε στην Πητ 

@mama16 21/5 κοντά είμαστε κ οι τρεις με το καλό οι εξετασεις μας!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κοριτσακια τι κάνετε; 

Εγώ σημερα πήγα στην γιατρό και δεν έχω και τα τέλεια νέα..ενώ ο μικρός είναι μια χαρά δόξα τον Θεό ο τράχηλος μέσα σε 5 μέρες από 3.50 που ήταν πήγε 3..βγήκε και η καλλιέργεια κολπικού και έχω ουρεοπλασμα και στο αντιβιωγραμμα που εκαναν δεν κάνει να πάρω αντιβίωση αλλά Μ είπε πως δεν επηρεάζει το μωράκι..επίσης είναι πολύ χαμηλά ο μικρός και Μ είπε κάθε μέρα που περνάει είναι νίκη... Αυτά τα δικά μου


 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γλυκα...γεια σας..απο χθες με εχει πιασει ενας πονος στη μεση στα δεξια αρκετα πανω απ τον πωπο...σαν να ειναι το νεφρο ενα πράγμα...τι στο καλο μπορει ναι ειναι???

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλησπέρα κοριτσακια τι κάνετε; 

Εγώ σημερα πήγα στην γιατρό και δεν έχω και τα τέλεια νέα..ενώ ο μικρός είναι μια χαρά δόξα τον Θεό ο τράχηλος μέσα σε 5 μέρες από 3.50 που ήταν πήγε 3..βγήκε και η καλλιέργεια κολπικού και έχω ουρεοπλασμα και στο αντιβιωγραμμα που εκαναν δεν κάνει να πάρω αντιβίωση αλλά Μ είπε πως δεν επηρεάζει το μωράκι..επίσης είναι πολύ χαμηλά ο μικρός και Μ είπε κάθε μέρα που περνάει είναι νίκη... Αυτά τα δικά μου

Σου έχει πει να μείνεις κρεβάτι? 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλησπέρα κοριτσακια τι κάνετε; 

Εγώ σημερα πήγα στην γιατρό και δεν έχω και τα τέλεια νέα..ενώ ο μικρός είναι μια χαρά δόξα τον Θεό ο τράχηλος μέσα σε 5 μέρες από 3.50 που ήταν πήγε 3..βγήκε και η καλλιέργεια κολπικού και έχω ουρεοπλασμα και στο αντιβιωγραμμα που εκαναν δεν κάνει να πάρω αντιβίωση αλλά Μ είπε πως δεν επηρεάζει το μωράκι..επίσης είναι πολύ χαμηλά ο μικρός και Μ είπε κάθε μέρα που περνάει είναι νίκη... Αυτά τα δικά μου

Ουρεοπλασμα βρηκα κ εγω οτι εχω τωρα στην εγκυμοσύνη..πηρα ομως αντιβιωση οταν εκλεισα την 14ηβδομαδα για 3μερες και μου περασε γτ τωρα που εκανα παλι εξεταση δεν βρηκα κατι..εσυ σε ποια εβδομαδα.εισαι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, palmoira είπε:

Σου έχει πει να μείνεις κρεβάτι? 

Ναι ξάπλα καναπέ κρεβάτι τουαλέτα τίποτα άλλο..και όσο πάει Μ είπε..

πρίν από 16 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ουρεοπλασμα βρηκα κ εγω οτι εχω τωρα στην εγκυμοσύνη..πηρα ομως αντιβιωση οταν εκλεισα την 14ηβδομαδα για 3μερες και μου περασε γτ τωρα που εκανα παλι εξεταση δεν βρηκα κατι..εσυ σε ποια εβδομαδα.εισαι?

Είμαι στην 26 

Εμένα Μ είπε δεν κάνει να πάρω αντιβίωση


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Ναι ξάπλα καναπέ κρεβάτι τουαλέτα τίποτα άλλο..και όσο πάει Μ είπε..

Είμαι στην 26 

Εμένα Μ είπε δεν κάνει να πάρω αντιβίωση

Κάνε υπομονή Κωνσταντίνα. Κάθε μέρα που κερδίζεις είναι για το καλό του μωρου σου. 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , palmoira είπε:

Κάνε υπομονή Κωνσταντίνα. Κάθε μέρα που κερδίζεις είναι για το καλό του μωρου σου. 

Το ξέρω αυτό κάνω...

Να ρωτήσω κάτι; Έχω δύσπνοια έντονη κάποιες φορές είναι φυσιολογικό;από τι συμβαίνει αυτό;


 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Ria@90 είπε:

Κοριτσάκια μου γλυκα...γεια σας..απο χθες με εχει πιασει ενας πονος στη μεση στα δεξια αρκετα πανω απ τον πωπο...σαν να ειναι το νεφρο ενα πράγμα...τι στο καλο μπορει ναι ειναι???

Γεια σου.. Της εγκυμοσυνης κάτι δεν είναι πάντως.  Κανα πιάσιμο μπορεί κανα μυοσκελετικό και πονάνε αυτά. Το νεφρό αν έχει κάτι κάνει πυρετό οποτε απλά τσεκαρεις αυτές τις μερες κ βλέπεις. 

πρίν από 45 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Το ξέρω αυτό κάνω...

Να ρωτήσω κάτι; Έχω δύσπνοια έντονη κάποιες φορές είναι φυσιολογικό;από τι συμβαίνει αυτό;

Α ρε Κωνσταντινακι κάνε ότι πρέπει και όλα να πάνε καλα! Μήπως κλείνει το διάφραγμα που λένε καποιες σε προχωρημένη εγκυμοσυνη και σε πιάνει; Δεν ξέρω να το πω σωστά αλλα το έχει πάρει το μάτι μου. Αλλιως είναι άγχος αγαπη μου έχεις ταλαιπωρηθεί 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 39 λεπτά , Smile89 είπε:

@Κωνσταντίνα16 μου κουράγιο αγάπη μου, υπομονή!!! Εσύ κάνεις ότι μπορείς....όλα να πάνε καλά εύχομαι!! Έχεις δύσπνοια???

Σε ευχαριστώ πολύ smile μου...ναι κάποιες φορές με πιάνει δύσπνοια..

πρίν από 37 λεπτά , Beboula25 είπε:

Γεια σου.. Της εγκυμοσυνης κάτι δεν είναι πάντως.  Κανα πιάσιμο μπορεί κανα μυοσκελετικό και πονάνε αυτά. Το νεφρό αν έχει κάτι κάνει πυρετό οποτε απλά τσεκαρεις αυτές τις μερες κ βλέπεις. 

Α ρε Κωνσταντινακι κάνε ότι πρέπει και όλα να πάνε καλα! Μήπως κλείνει το διάφραγμα που λένε καποιες σε προχωρημένη εγκυμοσυνη και σε πιάνει; Δεν ξέρω να το πω σωστά αλλα το έχει πάρει το μάτι μου. Αλλιως είναι άγχος αγαπη μου έχεις ταλαιπωρηθεί 

Και εγώ το σκέφτηκα αυτό γιατί είμαι αρκετά μικροκαμωμένη και έχω κάνει τεράστια κοιλιά και είναι και μεγάλος ο μπέμπης αλλά αν από τώρα είμαι έτσι πρώτα ο Θεός μετά πως θα είμαι πια;

Σε ευχαριστώ προσπαθώ να είμαι ήρεμη για τον πρίγκιπα μου αλλά άνθρωπος είμαι και εγώ και τα χάνω κάποιες φορές.. δυστυχώς


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ smile μου...ναι κάποιες φορές με πιάνει δύσπνοια..

Και εγώ το σκέφτηκα αυτό γιατί είμαι αρκετά μικροκαμωμένη και έχω κάνει τεράστια κοιλιά και είναι και μεγάλος ο μπέμπης αλλά αν από τώρα είμαι έτσι πρώτα ο Θεός μετά πως θα είμαι πια;

Σε ευχαριστώ προσπαθώ να είμαι ήρεμη για τον πρίγκιπα μου αλλά άνθρωπος είμαι και εγώ και τα χάνω κάποιες φορές.. δυστυχώς

Όταν νοιώθεις δύσπνοια νοιώθεις κ κάτι άλλο παράλληλα?


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Smile89 είπε:

Όταν νοιώθεις δύσπνοια νοιώθεις κ κάτι άλλο παράλληλα?

Όχι μόνο σαν να θέλω να πάρω βαθιά αναπνοή και να μην μπορώ..γιατί καλέ; Αγχώθηκα τωρα


 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια οι συσπάσεις γέννας Πως είναι? Έχω εδώ και μισή ωρίτσα ανά τακτά διαστήματα πόνους περιόδου.. έχω αγχωθεί είναι αλήθεια όποτε δε ξερω αν ειναι ιδέα Μ.. μη με ρωτάτε για τις άλλες Μ δύο γέννες..Αυτή τη στιγμή δε θυμάμαι τπτ...από το άγχος Μ κρυώνω αυτή τη στιγμή.. Ο μικρός βέβαια κουνιέται..Κ δύο μέρες είχα απίστευτο βήχα Κ ζοριστηκε αρκετά..Όλη μέρα κουνιόταν σε υπερβολικο βαθμο. Ακόμα Είμαι 35η εβδομάδα όμως..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Όχι μόνο σαν να θέλω να πάρω βαθιά αναπνοή και να μην μπορώ..γιατί καλέ; Αγχώθηκα τωρα

Όχι καλέ. Μην αγχώνεσαι. Λογικά σε πιέζει ψηλά. Πολλές έγκυες το Χουν αυτό. 

πρίν από 1 λεπτό , oneira_glyka είπε:

Κορίτσια οι συσπάσεις γέννας Πως είναι? Έχω εδώ και μισή ωρίτσα ανά τακτά διαστήματα πόνους περιόδου.. έχω αγχωθεί είναι αλήθεια όποτε δε ξερω αν ειναι ιδέα Μ.. μη με ρωτάτε για τις άλλες Μ δύο γέννες..Αυτή τη στιγμή δε θυμάμαι τπτ...από το άγχος Μ κρυώνω αυτή τη στιγμή.. Ο μικρός βέβαια κουνιέται..Κ δύο μέρες είχα απίστευτο βήχα Κ ζοριστηκε αρκετά..Όλη μέρα κουνιόταν σε υπερβολικο βαθμο. Ακόμα Είμαι 35η εβδομάδα όμως..

Εγώ μέχρι στιγμής έχω προπαρασκευαστικές. Γέννας ακόμη δεν ξέρω....


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...